ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

insolka
10. nov 2009

szilvia31 VELKA GRATULACIA A DRZIM TEBE AJ MALEJ PALCEKY .......ste pre nas snažilky dalším povzbudením 😉

jaja1118
10. nov 2009

dakujem szilvinka....
a neboj dalsie stretko to isti-planujeme v marci aj s babatkami....

bubina1
10. nov 2009

szilvi...gratulujem...davajte na seba pozor baby.... 😉

kraskanz1
11. nov 2009

ahojte baby citam vas tu ale nejak som este zvedava tak par otazok vam polozim 😉
takto brala som dva mesiace clostyl nezabral tak povedal doky ze mi da este na jeden cyklkus clostil a ked nezaberei tak by bolo dobre ist do nejakeho centra.tak v strasne depresii som zacala lovit na nete ake centra tu mame bojim sa tam ist jedna vec teda mam z toho taky pocit ze je to posledna moznost a nic mi uz nepomoze iba toto...chcem sa teda spytat ze ako to tam chodi co mam robit a osm z novych zamkov ako je to s dochadzajucimi pacientkami..atd a ako je to na zaciatku kolko sa plati este len pri tych prvych postupoch inseminacia a nejake to stymulovanie vajecnikov ako je to spoistovnou a tak..dakujem velmi by ste mi pomohli 😅

scarlette
11. nov 2009

kraska inseminaciu poistovna nepreplaca,tu si hradite sami,,, ked pridete do caru na vstupny pohovor lekar s Vami spise anamnezu, teba vysetri ultrazvukom a odporuci nejake krvne vysetrenia, kedze dochadzas moze to myslim spravit aj tvoj lekar aby si nemusela cestovat kvoli odberu krvicky - ale to ti povedia...este tvojmu partnerovi spravia spermiogram, tu je dobre dodrzat pred navstevou caru dvojdnovu abstinenciu, spg platite cca 8eur

co sa tyka doplacania tak tu je cennik http://www.iscare.sk/financovanie/cennik

majka21
11. nov 2009

Szilvia31, garatulujem a prajem hodne zdravia tebe aj malej Vivien.

kraskanz1
11. nov 2009

no kukala som ten cennik super ceny vau to abys om zacala setrit a...prepalaca nieco vobec poistovna alebo az po tom ako sa to podari alebo nepodari...to su strasne sumy vedela som ze to nebude lacne ale ze az tak..vau... 😖 ale tak co nespravim pre svoje potomstvo

bubina1
11. nov 2009

kraskanz1...poslala som ti internu poštu..... 😉

zojec
11. nov 2009

ahoj kraska, myslim si, ze za babatko ti za to setrenie stoji.. 🙂 poistovna preplaca len 3 pokusy a to len odber vajicok a embryo transfer, co je cca 1000 € , ak bude potrebne IVF, k tomu si sama priplacas za hormony, co nie je lacny spas, sledovanie cyklu, zamrazenie embryi... ale vsetko to mas v tom cenniku napisane.. ziadost do poistovne davaju hned v centre, a do 3 tyzdnov by mala prist schvalena.. a je uplne jedno ci sa to podari alebo nepodari, zaplatit sa to musi v kazdom pripade.. ja som cestovala zo zv, a cele (okrem co mi hradila poistovna) ma to vyslo na cca 1000 €.. ale urcite sa to oplatilo.. lebo co s tymi peniazmi, ked ich nemas potom ani komu zanechat?? drzim palceky..

bubina1
11. nov 2009

zojec...a ty preco nemas v pase uz tehotenstvo?

zojec
11. nov 2009

no vidis, musim to zmenit.. 🙂 nejak mi na to nevydal cas.. este.. a ty ako sa mas? vsjo ok? ja som bola v pondelok posledny krat v BA, uz som v rukach mojho lekara, tak dufam, ze vsetko bude OK:. 🙂

bubina1
11. nov 2009

zojec...tak to je dobra správa, že ta dali už do starostlivosti tvojho dokyho...
aj som už tak..akurat včera som bola u neho, vypísal mi knižku a hotovo...na krv mam ist 24.11. a dalsi utz okolo mikuláša....teraz nechcel ultrazvukovat lebo, že mi ho robili minulý štvrtok (tak to je tomu skoro týžden)...
mam sa celkom dobre...mohlo by to byt aj horšie...vacsinou sa mi len kruti hlava...mam blbí žaludok, grckam ojedinele....horšie su poobedia ako doobedia....okolo obeda som asi najviac v poriadku....neskutočne som unavená..iba by som ležala 🙂)))))))))

mib
11. nov 2009

szilvi, gratulujeeeeem ... ja som to nejako citila, ze Vivien sa uz vypytala von. dufam ze porod bol bez problemov. pekne si to uzivajte s drobcekom. 🙂 prajem vela zdravicka a stasticka. 🙂 tesime sa na stretko v marci. 😉

mib
11. nov 2009

ahojte kocky,

trosku som to predsa len pototo ... uz od vcera mam brat utros ... a spomenula som si az dnes. 😖 je to hrozna matematika. uz som z toho unavena. dufam, ze to nijako negativne neovplyvni uhniezdenie embrijka. zajtra sa dozviem ako sa delia a ci idem na transfer. drzkajte palce, hned vam dam vediet. 🙂

kraskanz1
11. nov 2009

ahoj zojec tak jasne ze za to babo mi to stoji ja by som dala za dieta aj cely majetok..nejako uz len bude dnes sme sa s drahym babaviili ze co dalej tak zajtra idem na gyndu spytam sa este dokyho ako a co a zavolam potom do caru a dam si nejaky termin an januar asi najlepsie po vyplate 😀 mm bol taky zlaty a povedal ze "budem mat babetko na objednavku "jaj tak som sa smiala 😅

zojec
12. nov 2009

ahojte,
bubi, som na tom podobne cez den zle, viac poobede, ale mam pocit ze to zacina ustupovat.. tehotensku knizku este nemam, ze az o dva tyzdne.. tiez som nebola na sone ani na vysetreniach, ved som bola v pondelok.. tak cakam na tu tehotensku knizku teda.. vraj je este skoro, aby sme nezariekli.. 🙂

mib, neboj sa utrosu sa este naberies..mne uz lezie hore krkom.. :( myslim ze to uhniezdenie nijak neovplyvni, neboj sa.. 🙂

kraska, drzim palceky, a uvidis, ak sa rozhodnete a podari sa to, tak to urcite bude stat za to!!

insolka
12. nov 2009

mib držím palčeky 🙂)

bubina ako to už rychlo uteka nedavno sme sa strachovali aky bude vysledok a už tam mač napisane 9tt ani sa nenazdáš a budeš mať mimi pri sebe 🙂

všetkym držím palce a pozdravujem

mib
12. nov 2009

ahojte babulky,

volala som do labaku a povedali mi vybornu spravu ... z trochu mrazacikov sa nam dvaja "krasne delia" - tak povedala embriologicka. jeden drobcek ma 2 a druhy 4 bunky. zajtra dopoludnia si ideme po nich. straaaasne sa tesim. 🙂 🙂 🙂 a este mame v mrazaciku jednu blastocystu. ... to akoze keby nieco. 😉

jaja, nakoniec sa snad potvrdi, ze si carodejnica a budu dvojky. 😉

jaja1118
12. nov 2009

mib tesiiiim sa a drzim palce.....
potichucku verim v carovanie 🙂

bubina1
12. nov 2009

insolka...veru tak...uteka to...ale neviem ako to počita v pase..pretože minulý týžde vo štvrtok som mala v car len 7+0... to zn...že 8 týžden začinam len dnes... či je to inak? 😝 😅

insolka
12. nov 2009

.no asi to rataju oid vloženia ..to by zhruba suhlasilo.......keby sa to podarilo tak by som bola aj ja no čo už ☹ No ja čakam kedy konečne začnem s pripravou na KET už len dostať ms
😉

mirm
12. nov 2009

Ahojte 🙂
uz mame schvalenu ziadost🙂 sice som si potelefonovala do poistovne a v utorok rano len lezala na stole nepovsimnuta a poobede bola uz v poste.
Asi ju v care este nemaju, lebo mi nevoli a je to skoro vzhladom na nasu postu. 😠
A ako natruc vcera som mala dostat ms a este stale nic. Asi to vyzera ze do vianoc sa to nestihne, a cez vianoce nepracuju 😒

insolka
12. nov 2009

.....no možno ms čaka kedy bode schvalena žiadosť aby ste to tsihli 😀

mirm
12. nov 2009

aj mna to napadlo 🙂)

tak nech vydrzi este tyzden, ked pojdem do caru a potom moze dojist 🙂 jeej to by bolo ake pekne!

insolka
12. nov 2009

...no tak ti držím palce 😉 ..to by bolo dobre znamenie 🙂

flock
12. nov 2009

ahojte 🙂

mib - tak to su super spravicky, zajtra na teba silno myslime, nech sa drobci poriadne uchytia a drzia sa ta 🙂 okrem scarlette tu uz dlho neboli ziadne dvojicky, tak dufam, ze preberies stafetu 🙂 🙂 🙂

insolka - tak ty nasledujes mib, tiez drzim palceky

bubina - ak si napr. 7+1, tak sa to rata, ze si v 8 tyzdni 🙂

szilvia31
12. nov 2009

dakujem vam bambulky 🙂
dala som par fotiek kuk 🙂

flock
12. nov 2009

ahoj szilvia - mala vivien je nadherna 🙂 🙂 🙂

este som vam chcela napisat, ze mayka - zakladatelka nasej temicky - uz tiez porodila v nedelu 8.11. o 14:08 3700 g a 50 cm - Terezka - GRATULUJEM 🙂

insolka
12. nov 2009

szilvinka malinka je nadherna 🙂 🙂
flock dakujem aj tak musim ešte stihnuť nakupiť vianocne darčeky ved ked budem po transfere nech zbytočne nebeham po obchodoch určite bude zase všade blaznionec a ta chripka ani nehovirím tak potom ked budem po ET nech ich len balim aspon sa trošku zabavim 🙂 ....a ešte trošku budem piect normalne si robim rozvrh aby som potom nešalela 😀

majka21
12. nov 2009

Szilvi, malinka je krasna. Teším sa s tebou. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre