ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zuzina33
15. jan 2010

Ahoj Mib, som rada, že už je všetko v poriadku a gratulujem k" vodičáku tehotných" 🙂 Už si len dávaj na seba pozor!!!!!!!!
Ja som tiež chodila k Dr. Ďurechovej, je dobrá, len škoda, že sa nám to nepodarilo. My ideme v marci na imunológiu do Prahy a podľa výsledkov uvidíme, čo ďalej. Ako vlastne prebieha KET a koľko to stojí. To nie je také drahé, ako ET, či?A koľko stoja lieky pri KET?Diki.

anni38__2
15. jan 2010

ahoj Mib aj ostatne kocky!
dakujem ti za odpoved. kym som stihla zavolat do centra tak mi volal embriolog, vraj mam 5 dobrych z 10 a oplodnia mi 3. idem v nedelu na transfer. este mi povedali, že lieky mam dalej uzivat utrogestan.
Tesim sa je vsetko v najlepsom poriadku.
Zabudla som sa ho este opytat, ci bz sa tie ostatne 2 dali este zmrazit, alebo ci to ma aj vyznam.
co odporucas?

majka21
15. jan 2010

Ahojte kočky.
Neviete mi niektorá povedať, ak mám umelé nechty, či si ich musím dať dole k odberu, keď idem pod narkózu?

jaja1118
15. jan 2010

majka to je velmi slaba narkoza...tak by um.nechty nemali vadit....

jaja1118
15. jan 2010

mib-nakolko je pocet ucastnicok obmedzeny-zahlas sa cim skor-zrusit sa to da stale....

lucetta
15. jan 2010

ahojte kocky, prosim o radu, bol mi odporuceny dr.marsik. ake mate skusenosti s nim aj s centrom? budem velmi vdacna za akekolvek rady prip.info, kludne aj cez ip...mame za sebou jedno ivf v iniom centre.
p.s 😉 pomozete mi v rozhodnuti sa. velka vdaka

mamartinka
15. jan 2010

Tento Marsik byva obcas aj v damskom magazine na STV1.A zda sa taky prijemny aspon na pohlad. 😉 My sa chystame k Valkimu.Inak uz ked som v tejto teme.Neviete kedy a ktory den Valki ordinuje?Na stranke Iscare ma napisane ze iba v utorok.No neviem lebo utorok nam vyhovovat nebude.A ked som tam volala tak mi povedala ze Valki robi len rano.

mib
15. jan 2010

anni, obavam sa, ze tie dve uz sa zmrazit nedaju. ak som to spravne pochopila, tak ti odobrali 10 oocytov, ale z tych bolo iba 5 spravnej kvality. tie sa pokusili oplodnit a tri z nich sa zacali delit. tie dve sa mohli prestat delit z roznych dovodov, ale tak ci tak uz pouzitelne nie su. tak to bohuzial zvycajne byva. vkladat ti budu asi iba dve embrijka a jedno ti este zamrazia. snad ho ale nebudes v najblizsom case potrebovat. 😉 drzim ti palce. budes po transfere doma oddychovat?

jaja, idem to hned prelustrovat, nech sa tam zmestim. 🙂

lucetta, flock chodila k Marsikovi. bola velmi spokojna, chodila k nemu aj do poradne a dokonca mala u neho dohodnuty porod. ono je to ale vsetko o tom, ako si s tym lekarom rozumies. ak ti bude nesympaticky alebo ti nebude vyhovovat, tak ti moze ktokolvek povedat co chce a aj tak to nebude fungovat. stretni sa s nim, zmenit mozes vzdy.

kajticko
16. jan 2010

ahojte baby chcem s aopýtať v pondelok mám OPU a mám gelove nechty pri operacii mi stačil dať jeden dole neviete ako to je v Iscare?? dakujem

všetkým prajem pekný den

islava
16. jan 2010

Ahojte baby,chcela by som sa Vás opýtať či máte niekto skúsenosti s centrom ISCARE v Martine.Ďakujem

zojec
17. jan 2010

ahojte kocky, s tymi gelovymi nechtami.. myslim si, ze by si asi jeden mala dat dole.. lebo nenalakovane maju byt vlastne kvoli tomu, lebo pod nechtami najskor anesteziolg spozoruje ci sa nieco deje.. teda meni sa farba, ak je nieco s tlakom a tak.. je pravda ze je to len kratka a bezpecna narkoza.. ale bezpecnosti nikdy nie je dost.. 🙂

kaciatko81
17. jan 2010

ahojte 🙂
lucetta, ja chodim k marsikovi a sme velmi spokojni, ale ako baby pisu je to o tom, ako ti ten clovek sadne...
co sa tyka umelych nechtov, mne robili v iscare laparku, tiez mam gelove nechty a nebol ziadny problem 🙂

kajticko
17. jan 2010

ahojte dakujem Vám za odpovede 🙂 aj ja chodím k Maršíkovi a som s ním moc spokojná 😉

mib
19. jan 2010

flock, jaja, dnesne stretko bolo velmi prijemne. mate rozkosnych drobcekov. moc rada som vas opat videla a dufam, ze sa podobnu prechadzku podari este dohodnut. rada sa zucastnim. 🙂

jaja1118
19. jan 2010

mib,flock- 🙂
boli sme si po ceste pre fotky...kuk album 🙂

zojec
19. jan 2010

jaja.. radka je krasna.. 🙂 gratulujem.. 😉

mib
19. jan 2010

jaja, radka je rozkosna. je to mala modelka. 😉 niekedy by som si rada pozrela aj tie, co vam robila pre narodenim. ako ste dopadli na kontrole?

jaja1118
19. jan 2010

zojec dakujemeee 🙂
mib-mam uz aj tie-tiez sa daju pozerat 🙂

zuzi1211
20. jan 2010

Ahojte kocky,

jaja Radka je nadherna. Urcite ti robi vela radosti. Fakt je ako modelka. 🙂

anni38__2
20. jan 2010

ahojte kočky!
chcela by som sa spytat kedy sa da zistit, či som v tehu, len po 14 dnoch v centre?
alebo sa to da aj teho testom skor?

jaja1118
20. jan 2010

zuzi 🙂 dakujeme...

anni-test ti moze ale aj nemusi ukazat ci si tehotna-mne ukazal 13.den po ET.

flock
20. jan 2010

ahojte

kontrola po sestonedeli dopadla dobre, doki aj sestricka katka sa tesili z maleho 🙂

dnes rano sme mali nehodu - prvykrat som viezla alexka v aute - stojime na cervenej a zrazu do nas zozadu narazilo auto - no viete si predstavit ten sok, hlavu mi hodilo dozadu, autoradio vyletelo von, hned som vysla pozriet na maleho - sedel vzadu aj s maminou - ani sa nezobudil 😲

jaja, mib - stretko bolo super, tesim sa na dalsie buduci tyzden. mohli by sme ist k mib - cez vychadzky by sme kocikovali a potom by sme mohli este pokecat, co vy na to?

flock
20. jan 2010

jaja - radka je krasna, uz sa tesim na ostatne aj tehu fotecky 🙂 🙂 🙂

mib
20. jan 2010

flock, ani som nedychala, ked som citala. 😨 sedacku si mala v isofixe? clovek zvazuje kazdu korunu, tie sedacky nie su lacne, ale ked som si toto precitala, hned si vravim, ze nezalezi, ci si ty davas pozor. na bezpecnosti nebudem setrit. ufff ... podla toho, ze sa maly ani nezobudil predpokladam, ze je v poriadku. vy s maminou ste tiez v poriadku? ako krk? neboli ta?

co sa tyka stretka, som vsetkymi desiatimi za. keby este bolo take krasne pocasie ako dnes ... mohli by sme vybehnut kocikovat na jazera, alebo sa prejst do mesta. od nas je jedno aj druhe 5 minut peso. 😉

flock
20. jan 2010

mib - sedacka bola nastastie v isofixe, vecer mi ho manzel dal do auta. mas pravdu, mozes si davat pozor akokolvek, mozes byt dobry sofer, ale... veru, na bezpecnosti nesetrit.
mamina aj maly su v poriadku, mna trosku boli krk pri otacani 😢 ale ako som bola na kontrole na ORL (usne, nosne, krcne) a u svojej obvodnej, tak ma popozerali, tak dufam, ze aj ja som ok. skor som sa velmi bala o maleho. a to som sa nestalo za jazdy, neviem si predstavit vacsiu zrazku

dufam, ze pocasie nam bude priat aj na buduce 🙂

mib
20. jan 2010

flock, ten krk ta moze boliet aj kvoli svalovici. pri tom naraze si napla svaly, ktore nepouzivas. mala som podobnu nehodu a policajt nam vravel ... "jasne ze vas boli krk, pretoze je to velmi necakany pohyb a k tomu seknutie. a pockajte, ako bude boliet zajtra." nechcem ta teda strasit, ale priprav sa na to, ze to moze boliet este viac ako dnes. hlavne je ale, ze ste vsetci v poriadku. vtedy si clovek uvedomi, ze ostatne je uplna blbost.

mib
20. jan 2010

ja som dnes vyuzila krasne pocasie a povolene vychadzky a zobrala som havinku na prechadzku. boli sme sa vyjasit na jazerach. miluje sneh ... skakala, behala, valala sa ... potom som zbehla este do mesta a koho ze nestretnem ... jaja 😀

jaja1118
20. jan 2010

ahojte kocky

flock-az ma mrazi-ked citam....

nasa dnesna poradna dopadla nad vsetky ocakavania....radka vazi 4,7 kg 😅 -doktorka sa pytala,co jej davame papat 🙂 -takuto vahu som vazne necakala....

mib 😀

ostatne kocky-ako OPU-lky? a stimulky? a tehulky?

pekny vecer......

anni38__2
21. jan 2010

ahojte kocky!

prepač mib, ze som ti neodpovedala. som celý dýzden na PN.

flock je to hrozne co sa stebou stalo ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre