ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

monasek84
4. feb 2010

zojec, kaci: diky moc 🙂 jako problizne info to staci 🙂

bubina1
4. feb 2010

mycnik...pekne si to napisala.... niečo podobne by som zareagovala aj ja.... ale nebudem sa opakovat....
to zatrpknunie si ale vyprosim v mene všetkych bab v temičke.... ani jedna nezatrpkla... mame len bohatsie skusenosti ako ty a zbytočne nenafukujeme veci.....

monasek..je to velmi individuálne...zavisi od vysetreni ktoré musis podstupit do IUI alebo IVF.... a od toho kolko musis cakat na vysledky.... napriklad na vysledky z genetiky cakas 3 až viac tyždnov....

ano nina...dobre čitaš...3 až viac týždnov... a si tiež v nevedomosti... a si v nevedomosti aj ked sa chystas na amniocentézu aj po odbere plodovej vody si v necedomosti a zostavas v nevedomosti v roznych inych životných situáciách...skus trocha dospiet a nevidiet len seba....

kaciatko81
4. feb 2010

bubina, my sme na jedny testy cakali 2 tyzdne len na termin a potom 10 tyzdnov na vysledky 🤐 🙄 😔

anni38__2
4. feb 2010

ahojte kočky!
dakujem za mile povzbudive slova, velmi dobre padnu, aj za palčeky 🙂
včera som mala strašnu depku z toho celeho, ale dnes je to už lepsie, aj moj mily ma v tom podporuje 🙂
aj vy ostatne sa držte, nech nemate žiadne problemy. 🙂 🙂

nina88
4. feb 2010

Čakala by som aj 2 mesiace,keby som od začiatku vedela,že mám 2 mesiace čakať, vy to stále nechápete! Mám pocit,že vám chýba nejaké to koliečko pochopenia ženy ktorá otehotnela prirodzene a vraj nie ste zatrpknuté, ok, už vás nechám, veď mi je už na smiech z vás... 😀 😀 😀 Ano som nedospelá krava, nevďačná chudera a vy tie obete... bla bla bla... Majte sa a rozmýšlajte nad nespravodlivosťou sveta. Pa

monasek84
4. feb 2010

bubi: genetika nas ceka urcite (azoospermie), tak uvidime no. Diky moc 🙂

kaciatko81
4. feb 2010

nina, myslim, ze uz by stacilo... ty si sem prisla, zacala si nadavat na lekara, kazda z nas ti povedala len svoj nazor... a kvoli tomu, ze sme ta ani jedna nepolutovali, tak sme teraz zatrpknute a nevieme pochopit zenu, ktora otehotnela prirodzene... a obete z nas tiez robis ty...

zojec
4. feb 2010

monasek drzime palce.. 🙂 genetika trva trosku dlhsie, to je pravda.. ale vsetko sa da vydrzat s vidinou uspesneho konca.. 🙂
anni, drz sa!! 🙂

monasek84
4. feb 2010

zojec: presne tak... jak se psalo nekde vys.... tyto situace nas naucily cekat a nestresovat 🙂

bubina1
4. feb 2010

nina 😀 si myslím, že sa vacsina z nas zabava na tebe....
komu niet rady, tomu niet pomoci...a ta čo nechape si podla mna jedine ty.... vela stastia v živote.... a prajem ti aby si nikdy neprežila vacsiu krivdu ako sa ti stala v iscare....

kaciatko81
4. feb 2010

monasek, neboj, zvladnete to. sice sa nacakate, ale ten vysledok bude urcite stat za to 🙂
anni, vela stastia, nech to dobre dopadne!

nina88
4. feb 2010

Ja žiadne lutovanie nepotrebujem, bol to informatívny mail kačička zlatá a nie preto ste zatrpknuté že máte na maršíka iný názor ale prečítaj si spätne maily,čo ste na mňa nakydali. Bože...

nina88
4. feb 2010

Každému podla zásluh, asi to platí, zamyslím sa nad sebou, fakt... 😀

mycnik
4. feb 2010

nina88, ty mňa nelutuj, ľutuj hlavne samú seba. A presne sa potvrdilo porekadlo, takto to dopadne keď deti majú deti.

Evidentne potrebuješ byť stredobodom pozornosti, ale tu tie Tvoje kydy nikoho nezaujímajú. A myslím, že sme Ti to viacere dali najavo.

bubina1
4. feb 2010

nina..už si skončila....? možeme dalej pokračovat v našej debate bez teba? dakujeme...... 😅

monasek.... ak pojdes na prvu konzultaciu a navrhnu ti aj genetiku, hned sa na nu aj objednaj.... aj ku genetikovi sa caka aj na vysledky z genetiky sa čaka...ja som mala to štastie, že nejaké komplikovanejsie vysetrenia som nemusela absolvovat... liečbu co som podstupila tiež nebola dlha... skor cakanie na kontrolne vysetrenie bol horsie..lebo ak liečba nedopadne dobre tak sa lieči od znova... a tak.... prajeme vela trpezlivosti 🙂

da1sy14
4. feb 2010

nina a to si tu naco prisla robit dusno???? 🙄
napisala si svoj nazor,nikto ta nepolutoval....kocky ti na oplatku napisali svoj nazor(s ktorym plne suhlasim)a teraz ako co???

pripadas mi ako rozmaznany spratek...ktory si vzdy vsetko vydupal....a nevies pochopit,a zmierit sa s tym,ze vzdy to tak nepojde 😉
a reakcia lekara mi je velmi blizka....studovala som psychologiu,a ver mi,ze by ti trosku psychiatrie neuskodilo 😝

kocky drzte sa..... 😉

bubina1
4. feb 2010

ok dievcata..... nechajme už ninuš (chcela som napisat so svojou zadubenostou, ale nenapisem).... par z nas pobavila.... aspon to tu na chvilu ožilo a spestrilo (zistili sme, že tato stranka nie je vždy len o pochopeni a podpore ale aj o realite) a teraz sa venujme radam pre baby, čo ich naozaj potrebuju... nina to evidentne nie je.... 🙂

nina88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojec
4. feb 2010

dufam, ze pri tomto poslednom prispevku bud zauraduje admin, alebo uz nereagujme na prispevky nasej nepolutovanej niny, lebo sa jej ani nezbavime!!

da1sy14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
4. feb 2010

no, damy, uz hadam stacilo, zamyslite sa nad svojim slovnikom, prosim! 😠

rebeka81
4. feb 2010

dievčata je čas si j u nevšímať hysterku. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

užívajme si svoje tehotenstva 😀 😀

bubina1
4. feb 2010

nina..tak na toto nemam slov...... teraz si práve ukazala, že kto si...a maršik spravil dobre, že upozornil tvoju mamu na tvoju psychycku nepohodu......(to som sa vyjadrila teraz asi velmi jemne)
k nine sa viac nemienim vyjadrovat.....

da1sy14
4. feb 2010

ako moze zena napisat vetu:...."takto to dopadne,ked Boh ma dovod nedat dieta...a seru sa do toho lekari" 😢

Nina ty bud vdacna,ze si si nepresla horsimi vecami....ale mozno to by ti otvorilo oci....a bola by si vdacna za snahu nasich lekarov 😉

da1sy14
4. feb 2010

....a uz kocky dost,nereagujte na nu....uzivajte si svoje bruska....trpezlivo cakajte na vsetky vysledky 😉 ....
a ja som len vdacna,ze taketo centra,ci sanatoria existuju....a aj dnesna medicina vie dopomoct k // na tehuteste.... 😉
ja som snazilka len kratko....ale ked to nepojde,budem rada,ak mi lekari dopomozu k babatku 😉 😵

nina88
4. feb 2010

Napísala som to, čo som vedela,že raní vás,tak ako ranila veta mňa. nemyslela som to tak, prepáčte, to bolo fakt moc, majte sa.

bubina1
4. feb 2010

ak by boh chcel, aby sme nemali deti....tak nedovoli aby sa medicina dostala na taku uroven ako je teraz a nevznikali by takéto centrá 😀 😀 😀 😀 😀

magdusska
4. feb 2010

ahojte, chcem sa pridat. ja mam tiez dr.Marsika a neviem si ho vynachvalit. Cele tehu sa o mna perfektne staral, odpovedal na maily, zdvihal mobil...fotiek maleho z ultrazvuku mame habadej 🙂 Odrodit maleho nemohol, ale zabezpecil nam nahradu, bola som max.spokojna. Teraz po tehu to iste, perfektny pristup...takeho lekara som hladala dlho.

evulka777
4. feb 2010

Ahojte kočky. Prepáčte, že vám sem takto náhle skočím, ale potrebujem radu. Včera som telefonovala s kamarátkou, ktorá je už na pokraji svojich fyzických a psychických síl. Mladá baba, 29 rokov, štíhla, žiadne vážne problémy nemá, len .... nepriechodné vajíčkovody. Bola 2x na IVF v Heliose v Martine a oba cykly jej stopli, vraj príliš reaguje na stimuláciu. Keďže jej vlastne lekári v tomto centre nepovedali nič, prečo...len ju odbili s tým, že "to sa stáva", rozhodla sa odísť. Ja som jej poradila Iscare, len teraz nevie, ku ktorému lekárovi by sa mala objednať a či je podľa vášho názoru normálne, aby jej už 2x stopli IVF cyklus. Má vôbec šancu dokončiť cyklus tak, aby došlo až k odberu oocytov? A ešte jedna vec, keďže nemá peňazí navyše, tieto 2 cykly sa jej rátajú už ako dva vyčerpané cykly hradené poisťovňou? Ďakujem

monasek84
4. feb 2010

bubi: diky 🙂 urcite se objedname hned. Ale stejne jsem se pripravila na to, ze toto budeme resit cely letosni rok 🤐 radsi si to rikat takto jak pak byt nestastna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre