ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

beke
26. jún 2008

mne ani nehovorili, že koľko bunkové je...len vybrali dve krajšie a tie vložili

fedra
26. jún 2008

a na ktory den si mala ET ?

beke
26. jún 2008

po IVF som mala 16DC OPU a ET na 18DC
po KET-e som mala ET na 20DC

pointka
26. jún 2008

baby... mne sa na tom rapiclear teste asi po hodinke spravila taka straaaaaaaaasne slaba ciarocka... mam ju brat vazne??? alebo nie, ked sa tak po limite tam objavila..
aj kolegyni som ukazala, nehaluzim, ona ju tam vidi tiez..

mirinda10
26. jún 2008

fedra ja som mala 6bunkove aj pri IVF aj pri KETe ale to vobec nie je dolezite

pointka to je dobre znamenie ja by som verila takze asi si uz tehu ak ich mas viac tak urob ob den dalsi test ja neviem ci vydrzim do stvrtka a neurobim si tiez test hm ale asi az v utorok dnes som sa obiednavala na krv tak ved uvidim dnes som prave v polovicke a za tyzden budem budem smutna ☹ akebo vesela 🙂 nie je nic medzi tak teraz posielame energiu na pointku a potom myslite na mna 3.7 je moj den

mirinda10
26. jún 2008

fedra no ono je to tak ake stare embrio ti daju v normalnom cykle by sa embrio dostalo do maternice asi na 4-5 den od oplodnenia a u nas nam ho tam davaj na 2 hy den tak to embrio sa musi chuda aklimatizovat ale je to emriosku ako rychlo sa mnozia bunky niekde som ciatala asi Kvetak pisala, ze ma dvoch bobakov a jeden sa uhniezdil o den skor ako druhy inak je vypocitali dni tt to je priroda

pointka
26. jún 2008

mirinda, no ukaze sa zajtra rano 🙂 drz mi palce 🙂
ja uz nechcem byt smutna ☹

mirinda10
26. jún 2008

budem na teba mysliet ja mam strach, ze ma to bolia cysty a nie bobaci hm no ved uvidim inak ked som sa dnes umyvala tak ma bolali prsia a nasla som si opat cysty na prsiach asi to tie hormony hroza ale stale verim videla som bocianov tak to musi byt dobre znamenie

sylvia21
26. jún 2008

pointka vela stastia, drz sa, nech vsetko dopadne len presne podla tvojich zelani.

sylvia21
26. jún 2008

pointka, mne sa posledne na velmi skorom zaciatku objavil len taky tien ciarocky a bolo to pozitivne, hcg tiez potom ukazal teho, tak Ti tiez drzim palceky, aby bolo vsetko dobre a bola si vysmiata a stastna 😅 😅

pointka
27. jún 2008

no neviem, asi to stastie mna mina asi kilometre, dnes rano je to neg... asi sa na vsetko vyprdnem..

sylvia21
27. jún 2008

nestracaj nadej, este je skoro, u niektorych sa objavia // troska neskor

beke
27. jún 2008

pointka, vydrž na krv, ja osobne veľmi neverím tehu testom a mysli pozitívne 🙂

pointka
27. jún 2008

no uvidim, zase sa na tom dnesnom teste objavil druhy pasik o niekolko hodin... ja uz nicomu nerozumiem a kaslem na vsetky testy :-/

mirka.m
27. jún 2008

babulky mali ste po transpefe nafuktnute brusko? ja som 9 den po a uz druhy den mam brucho jak balon ☹

zuzankaro
27. jún 2008

pointka, ja som 11 den po ET (bol 17.6.), rano som si urobila testa a zial je tam len jedna ciarka, o druhej ani chyru ani slychu :( ty mas aspon ako taku nadej ze sa ti tam ukazuje aj druha i ked je slabsia. V utorok idem na krv, no a budem cakat ci sa tehotenstvo vyvrati alebo potvrdi, co by som si moc priala.

mirka.m, aj ja som mala po transfere nafuknute brusko, normalne mam problem sa zapnut do nohavic, teraz je to o nieco lepsie, nie je take citlive, zato ma bolia strasne prsia.

pointka
27. jún 2008

mirka aj ja mam nafuknute brucho.
a inak baby, novy priznak je tu, predchvilou som si nasla na nohavickach asi 1 cm dlhy pasik ruzoveho, ale na papieri nic zatial nie je... tak snad je to to dobre znamenie, nie to zle ...

mirinda10
27. jún 2008

pointka uz netestuj pockaj si tak ako povedala beke, musime to nejak vydrzat to cakanie, aj mna to na buduci tyzden caka uz sa neviem dockat je to hrozne ale co narobime nic

pointka
27. jún 2008

je to strasne 🙂 strasne to prezivam a teraz este to spinenie. ale uz kaslem na to, v pondelok je tu zachvilu 🙂

saxo
27. jún 2008

joj, babenky uz som tu. od soboty som lezala v nemocnici, zacala som krvacat. ale uz som doma a dvojickam biju srdiecka a maju 1cm. tak uz len doma lezim a kukam telu 🙂 to som jedina s dvojickami? 😀 mozno sa vam este druha babulka objavi 🙂

sylvia21
27. jún 2008

saxo 😀 😀 graaaaaaaaaatulujem 😀 😀

scarlette
28. jún 2008

saxo gratulujem 😉

pointka, zuzanka, mirinda Vam drzim palceky 🙂

scarlette
28. jún 2008

inak baby vo stvrtok sme boli s muzom u doktora Marsika, bol velmi mily a aj vsetko vysvetlil a podobne, velmi nam upravil mienku o centre lebo ked sme vosli a bavili sa s tou babou na recepcii tak som myslela ze jej manzel povie par teplych slov...
zaciatkom augusta tam ideme opat, budeme uz mat aj vysledky spg a mojho HP tak uvidime co bude dalej ale na 99,9% je to na ziadost na IVF ktoru vtedy vypiseme... som pozitivne naladena 🙂

zuzankaro
28. jún 2008

scarlette, aj ja chodim k Dr. Marsikovi, je fakt velmi mily, da sa s nim aj pozartovat, vie poradit, na to kolko ma pacientiek tak klobuk dolu. Ako gynekologa ho sice nemam, ale raz ma zobral kvoli monitorovaniu v 2 DC aj v Prosanuse kde ordinuje a pichol ma medzi svoje pacientky kvoli sonu a indikacii injekcii.
Drzim ti aj ja palce nech ti ziadost schvalia a uz mozete ist na to. 😉

sylvia21
28. jún 2008

scarlette, my ked sme boli prvy krat v car tak nam vysledok spg povedali hned

sylvia21
28. jún 2008

Mimusa, Pointka ako sa mate? Urcite to dopadne dobre. Nestracajte nadej. 😉

mirinda10
28. jún 2008

scarlette ja mam toho isteho dr aj ako vseobecneho gyn. a nemozem povedat tiez zle slovo som spokojna uz len aby to babo prislo
🙂

scarlette
29. jún 2008

sylvi no nam by ho tiez povedali len manzel nemohol absolvovat spg, nebol 48hodin predtym "neaktivny" 😅

scarlette
29. jún 2008

zuzanka dakujem a babulky aj Vam vsetkym drzim palce 🙂

pointka
29. jún 2008

mirinda ako? Citis nieco? Testovala si?
Silvia dik za palce 🙂 i ked asi viem ako zajtra dopadnem ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre