ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka uz ti volali?

sudabe
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak ako? ja som stastna velmi sa těším podařilo sa super hcg 89,
kočky a vy ste maly kolko hcg? mne vložili 2 embrya mozem čakať dvojicky?

zuzullik1001
18. mar 2013

@denulka85 no drzim palceky moja nech to vide.. Mne po vkladu mimi bolo vidno za 4 tt aj srdiecko... Ale tak mozno sa tam schovava bude dobre 🙂) sak hvg mas vysokw ne?

denulka85
18. mar 2013

@zuzullik1001 dnes mi brali krv ci klesa alebo rastie lebo nieje vidno zltkovy vak len dutinku a vysledky hcg mam zajtra

denulka85
18. mar 2013

@sudabe to mas ket ci et? ja som mala ket na 16 den hcg 39,3

zuzullik1001
18. mar 2013

@denulka85 tak daj vediet 🙂 druim silni palce 🙂)

lenusika
18. mar 2013

@denulka85
mne sa to zda velmi malo na 16 den, co ti povedali? Kedy ides opat na krv?
@sudabe na kolky den tebe robili HCG..2 babatka urcite to niesu....obavam sa, ze ani jedno, ale moze vyskocit...prajem ti to ale neviem neviem

sakura
18. mar 2013

@sudabe
ahoj 🙂 Ja si myslím že asi 1.. ja som mala na 15 deň po ET HCG 765...Dali sme si vložiť 1. Ty si mala teraz ET alebo KET?

denulka85
18. mar 2013

@lenusika vsak dnes mi brali krv zas na hcg lebo nieje nic vidno len dutinku

sakura
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
@gigi77

babule tak ako? Od rána na vás myslím.....

denulka85
18. mar 2013

@zuzullik1001 dakujem a zajtra to uz bude asi mudrejsie

lenusika
18. mar 2013

@denulka85 a kolko si mala dnes....mna takto isto stresovali a robili UZV .....

denulka85
18. mar 2013

@lenusika zajtra mam vysledky

lenusika
18. mar 2013

@denulka85 ak budu stupat tak to bude super...brali ti ich v Iscare doobeda? Lebo po obede zvyknu volavat, ze kolko?

denulka85
18. mar 2013

@lenusika u svojho som bola nie v iscare aj ti si bola na tom podobne 😒

lenusika
18. mar 2013

@denulka85 bola na tom podobne, preto ani sudabe si myslim, ze nic z toho nebude, velmi nizka hodnota...
Kde si bola v Ba na odbere, lebo ked si zavolas na Kramare do Synab tak ti povedia hodnotu to uz musia mat.....

denulka85
18. mar 2013

@lenusika mne brali krv v nz

lenusika
18. mar 2013

@denulka85 tak to musis teda cakat, je to na nervy ja viem, ale zazraky sa deju.....tak drzim palcaky

martinazvo
18. mar 2013

@sudabe ahoj, ja som mala dvojicky a na 15.den po ET bolo HCG 540

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 ahoooj, nevolali, akurát som prišla okolo pol druhej do centra, lebo som sa objednala k dr.a stretloa som sestričku, reku nevolajte tu som....🙂 takže ako som predpokladala, negatívna krv...HCG 0,14🙂 dohodli sme sa s dr na dalsom postupe...baby, mne odlahlo....🙂 nie som nešťastná, to je divné toto:(

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sakura ahoj, takže som aj denulke písala...krv je negat🙂 takže šup do dalšieho boja:🙂 som dohodnutá s dr. takže sa nevzdávam🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sudabe supeeeeer🙂 blahoželám 🙂))) ja mam krv negat🙂 ale ideme dalej🙂 nič iné nám neostáva, naše dvojky medzi tými piatimi snehuliačikmi čakajú🙂)) takže hádam to po druhýkrát vyjde...teraz som si to skúsila, viem ako to chodí...takže druhý pokus bude lepší🙂

sakura
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
😒 moja to ma mrzí.... a absolútne nič? Žiadna hodnota nebola?
Páči sa mi tvoj prístup..netreba sa opúšťať..určite sa tak stalo preto aby si tam nenechala tých 5 snehuliačikov len tak.. určite sú tam tie správne dvojky 😵 😵 😵 😵 😵
A ako ste sa dohodli s dr? Kolko cyklov treba čakať? Aby som sa vedela aj ja pripraviť 😅 😅 😅

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka je mi to luto dnes same na hovno spravy a kedy ides na dalsi ket?

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sakura ale čoby nič🙂 hodnota 0,14🙂 som tomu dala, čo?

tak že o chvílku je mu menzes, po velkej noci na kontrolu, asi zmení protokol, lebo aj na minimum hormonov reagujem dobre, takže po kontrole povie čo dalej, ale vyzerá že v aprílovom menzese stimulujem a v maji vklad🙂 no tak nebude malé novembrové ale februárové...či aké🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 nech ti to nie je lúto...ozaj je tak, ako má byt...ja to nevzdám🙂 dovtedy budem pána boha za nohu kmásať, pokiaľ si ma nevšimne🙂

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka preco si nas uz konecne nevsimne,,,?MNA ZAS LEKAR zak vyplasil ze strach bojim sa

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sakura ja som malá divné pocity od začiatku:( nevedela som sa nastavit na pozitívne myslenie...neviem, divné u mna...budila som sa ráno s tým, že nič z toho...nepochopím, naozaj...

sakura
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
no už som hore prečítala.. no to teda ozaj hodnota.... 😝
tak teda nebudeš čakať ani tie 2 cykly že?? No supeeeer 🙂
A nevieš čo gigi77?

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 neboj moja, všimne.....len musíme pokúšať...hej, čítala som ta dnes celý den...šak to s tebou prežívam, len nepíšem...strašne držím prsty....naozaj musíš veriť..zajtra ti držím prsty..veľmi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre