ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

fantinka
26. apr 2013

@denulka85 ja som mala soundtrack z twilightu 🙂 turning page a na trailery dvd sme mali z Rapunzel 🙂

katulka25
26. apr 2013

A za znova ta ista info NEGATIVNE :( tak nas caka cely proces nanovo :(

lucka_220809
26. apr 2013

Dievcata, chcem sa vas opytat... co ste boli na laparke, hysteroskopii alebo comkolvek podobnom v Iscari.. ja som mala ist teraz ,akurat mam ms, ale vychadza mi do toho sluzobna cesta do zahranicia, a ked sa vratim, bude uz zas nejaky 16 DC, cize po ovulacii s najvacsou pravdepodobnostou.. neviete - budem musiet cakat na dalsi cyklus? Alebo sa to moze robit aj vtedy...? Uz nechcem cakat ani jeden tyzden, a hrozne ma stve, ze s tym nemam co robit ☹

sakura
26. apr 2013

@katulka25
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to ma mrzí.......a mrazáčikov ešte máte?

katulka25
26. apr 2013

@sakura dakujem. Nie nemam

kvetkokvetko
26. apr 2013

@katulka25 oh, je mi to luto...tak som Ti drzala palce... vyplac sa, vyzur sa a sup do dalsieho kola...hoci sa mi to tazko pise, lebo ja sama som stratila nadej..a ani na KETko sa mi nechce ist, lebo viem ako to zase dopadne...

denulka85
26. apr 2013

@katulka25 katulka moja je mi strasne luto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 mas sa na prd vsak? blba otazka.....

denulka85
26. apr 2013

@fantinka este neviem pobede ideme kupit ryby a akvarko sa robi

katulka25
26. apr 2013

@kvetkokvetko
@denulka85 dakujem dievcata. No mam sa vseliako. A kedy pojdem na dalsie neviem.asi to skusime prirodzene terax. A potpotom ked tak odznova

kvetkokvetko
26. apr 2013

@lucka_220809 ahoj, asi neporadim, ja som mala HSK 6 DC a LPS 9 DC...po ovu to asi nechcu robit, co ak by si bola tehotna...ale mozno sa mylim...a myslim, ze je aj nejaka samostatna tema na HSK a LPS, skus sa aj tam popytat alebo pocitat par stran diskusie

lucka_220809
26. apr 2013

@kvetkokvetko dakujem.. no uz sa tak zmierujem s tym , ze asi este mesiac budem cakat na tu laparku.. len uz som z toho obcakavania fakt utahana. Ale tak co, cas neposurim, a vzdy je snad sanca, ze sa aj prirodzene podari, tak to tak idem brat. Dakujem za odpoved...

denulka85
26. apr 2013

@katulka25 to ti povedal valky? ze mas ist prirodzene?

katulka25
26. apr 2013

@denulka85 nie po mrche mam prist na kontrolu a dohodnut sa. Ale ja som sa tak rozhodla aj s muzom

denulka85
26. apr 2013

@katulka25 aha ja ze ti to on povedal ach moja je mi to moc luto.....

katulka25
26. apr 2013

@denulka85 v pohode. Nesmieme z toho robit taku tragediu. Aj ked to boli ale musime byt silne a ist dalej

kvetkokvetko
26. apr 2013

@lucka_220809 ale urcite zavolaj do CAR, ze ako sa veci maju a mozno ti povedia, ze sice to nerobia, ale ked je to takyto pripad...

denulka85
26. apr 2013

@katulka25 tak ano ale stale to boli

lucka_220809
26. apr 2013

@kvetkokvetko no volala som, Valky mi povedal, ze sa mam ohlasit po sluzobke.. nechce mi to robit skor, pred tym cestovanim, keby nahodou som mala komplikacie nejake.. no a ja si myslim, ze potom mi to zas uz nebude chciet spravit, az dalsi cyklus.. ale tak uvidim, som sa hned aj objednala k nemu a pridem sa dohodnut, tak mi povie sam, ako to bude..

denulka85
26. apr 2013

@fantinka uplne som zufala neviem nic vybrat ked som sa pytala kapely tak mi povedali ze nieco vyberu a mam si s toho vybrat a teraz mi pisali ze ze mam si vybrat a to do zajtra tak som zufala pocuvam youtube a nic s toho 😖

ada83
26. apr 2013

@katulka25 to je mi luto

timona
26. apr 2013

inak kolko báb co sme tu vlastne v Iscare otehotnelo od zaciatku roka? 1-2?Fakt uzasna uspesnost...Mna uz napadlo, ci oni nam vobec aj tie embryá vkladaju, ci to len nejako nezahraju, akoze nam vkladaju, aby sme tam dookola chodili.

ada83
26. apr 2013

Idete niekto 8.5. Do iscare

katulka25
26. apr 2013

@timona kto vie ako to cele je. Ale som smutna ze druhy krat a zas nic :(

timona
26. apr 2013

@katulka25 to ti verim. Ale mne je fakt divne ze to tak dopada skoro u kazdej co sme tu. Mna uz vselico napada, nakolko ludia su schopní spravit pre peniaze cokolvek a toto je perfektný biznis.

katulka25
26. apr 2013

@timona tal biznis to je to mas pravdu.

fantinka
26. apr 2013

@denulka85 a chceš nejaké pomalú? valčíkovú? Nepustila si si tú z twilightu? Tá je pekná podľa mňa 🙂 také knísavá, nemusíte sa veľa hýbať haha. Inak, to bol aj môj problém, pesničky na dvd som vyberala asi 2t...

zuzullik1001
26. apr 2013

@timona ja som tam otehotnela ....drziiim Vam mooooc palceky..🙂

katla
26. apr 2013

@timona Aj ja som otehotnela a spolu so mnou aj kamoska. Ona caka jedno babo a ja dvojicky. Podla mna su tam super. Baby a viete co mne po vklade embyjok moc pomohlo? Ze som sem nechodila a necitala nic. Je to stresujuce, aj ked viem, ze si tu dodavame silu, ale po vklade treba byt v klude. A staci, ze si precitate, ze jednej to nevyslo, alebo ze ma neg. test a uz je cervik pochybnosti na svete. A aj testovanie je stresujuce. Ja som bola pred tym v gyn five a vzdy som sa testovala, co ma len vystresovalo a teraz som vsetko urobila inak a booom je to tam. Drzim Vam palce nech sa kazdej zadari. PS: Nechcela som mudrovat, len hovorim svoj nazor.

denulka85
26. apr 2013

@fantinka vsak to ze hned teraz sa rozhodni chapes? nejaku pomalu jedno som uz nasla ale drahemu sa nepaci 😖

sneznicka
26. apr 2013

Ahojte, nezostal Vam niektorej menopur 75IU? Idem uz bez poistovne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre