Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinara23
12. jan 2011

@bbtina do nemocnice Rosveltky, dr. Kamenský. Ako jeho chvália, kamoške urobil všetko čo mohol, len bohužial my sme nemali na seba nejak šťastie, proste operoval, PN, dovolenka, takže to k ničomu neviedlo. Dal mi clostil, mala som prísť na folikulometriu, ale bohužiaľ bol PN a zastupiteľnosť žiadna, sono tiež nemal v ordinácii, sestrička na sone by ma aj zobrala, ale zase žiadny doktor na sone. No proste katastrofa a takto som sa motala o ničom. A ešte mi vadí čakanie, prídeš ráno a odídeš na obed. Ja som rozmyšlala nad Novamedom, tak som chodila k Dr. Kamoďovej, ale išla na materskú, tak potom som išla do tej rosveltky. Ja práve hladám, aby mal Dr. aj sono, tak skúsim hádam niečo v novamede nájsť.

bbtina
12. jan 2011

No v Dyne je Fruhvald,ja som ho zvažovala, ale ku tomu chodí vela ludi, lebo oni sú tam vlastne 3 a maju špičkovo zariadenú ambulanciu

tinara23
12. jan 2011

@bbtina ešte som rozmýšľala nad plažou je mamacentrum a tam je ambulancia Dr. Trška a toho tiež chvália, musím sa už rozhýbať okolo toho 🙂

terry123
12. jan 2011

@bbtina Tak ty si sa uz prehupla do stimulky- super 😉 Zelam Ti kvalitnu urodicku.
@bbtina @tinara23 Pichanie injekcii nie je nic strasne,treba sa prekonat a povedat si,ze je to dalsi krocik k babatku a pojde to...Ja som sa tiez bala, prvu vcelicku mi pichol manzel,druhu som musela zvladnut sama,bola som v praci a ina moznost nebola...
Pri 2.IVF som sa uz na pichanie tesila 🙂 Zvladnete to lavou zadnou babule.

bbtina
12. jan 2011

@terry123 hej pichanie je v pohode, ale akurát som bola pichnúť Cetrotide a riadne i to sčervenalo, mám tam 5 cm flak a tročku aj spuchlo ako keď uštipne komár, ale nie priamo miesto vpichu ale 1 cm od toho, našla som to v nežiaducich účinkoch, ale sa mi to aj tak nepáči. Bravele je v pohode tam nič. Ozaj dievčatá, vy keď ste pichali potiahli ste občas aj stirekačku tak ako je to v navode, či do nej nejde náhodou krv? Je to nebezpečné, lebo ja to nerobím, som rada, že pichnem a teraz mi 1x z tej ranky vytiekla aj kvapka krvi a už vidím, že sa mi robí modrinka,, inokedy bez krvi pichnutie. Dúfam, že to niečo neovplyvní, musím dávať väčší pozor

zlatanka30
12. jan 2011

@bbtina to nevadi ked ti ide aj trochu krvicky.ja som si pichla tak ,ze som trafila asi cievku a modrina bola ako slak.nema to vplyv .neboj. 🙂

bbtina
12. jan 2011

@zlatanka30 tak to je potom v pohode, kašlem na cievky, len nech to má účinok aký to má mať 🙂

zlatanka30
12. jan 2011

@bbtina ano je to v pohode.mozem sa opytat ako dlho si cakala na schvalenie ziadosti na ivf?

bbtina
12. jan 2011

@zlatanka30 asi tak mesiac, volala som tam už po 3 týždňoch, ale bolo mi láskavo oznámené, že pán čo ma má na starosti je na 2týždňovej dovolenke, takže to bolo presne mesiac, keď som vedela, že už zrejme prišiel z dovolenky tak som hneď napísala a potvrdil mi,že mám schválenú žiadosť, tak som si hneď volala do MT, aby nebola strata času a tam aj tak povedali, že teda dohodneme stretko, ale že aj oni musia mať žiadosť v rukách, a že to ide najprv do BA, ale že keď už viem tak sa môžme dohodnúť na konzultácii 🙂)
najlepšie bude, ak ich budeš v poisťovni obháňať, potom im človek lezie na nervy a chcú sa ho skôr zbaviť 😝

zlatanka30
12. jan 2011

@bbtina no dufam,ze to nebude trvat viac ako mesiac.nam prvu schvalili po dvoch tyzdnoch

bbtina
13. jan 2011

@zlatanka30 No to záleží aj od toho kedy to z centra poslali, lebo oni neposielajú každú jednu žiadosť, až keď sa im trochu nazbierajú, ja som myslela, že si vypíšem a oni ju hneď pošlú, ale odchádzala od nich cca 2 týždne od vypísania

superstarka
13. jan 2011

Ahojte.Chcela by som sa vás opýtať.20tého januára sme objednaný na vyšetrenie do Martina,kolko nás to bude približne stáť?Viem že spermiogram 16 eur ale ostatné neviem.A dalšia otázka:Kedže mame problém s oplodnením teda manželma malo spermii a malo pohyblive,tak oni mi tu jednu spermiu budu v Martine hned davať?Neviem čo ma tam čaka.

tinara23
13. jan 2011

@superstarka ak idete iba na prvú konzultáciu, tak manželovi urobia spermiogram (16 eur), počkáte na výsledky spg a potom teba pozrú sonom, zoberú stery, mne brali krv aj na hormonálny profil 22DC. Okrem spg som zatiaľ neplatila nič. A dohodnete sa na ďalšom postupe priamo s doc.

bbtina
13. jan 2011

@superstarka to je ešte beh na dlhú trať 🙂))))) konzultácie, odbery, diagnostikovanie, žiadosť na poisťovňu, stimulácia.....jajajaaaaaaaaj 🙂))))) ale neboj, ujde ti to ako voda, všetky sme tým prešli

janemari
13. jan 2011

Kocky zajra drzte palce,idu mi robit ten zakrok-zasivanie.Potom to uz sna bude ok.Vydrzat aspon 32tt

lenkalienka01
13. jan 2011

@janemari

pravdeže držíme, všetky 🙂 a všetko dobre dopadne, potom sa ozvi, ci si OK 😉

janemari
13. jan 2011

@lenkalienka01 jasne ze sa ozvem,ale asi az pozajtra 😎

lenkalienka01
13. jan 2011

@janemari
OK 🙂 🙂 😉

bbtina
14. jan 2011

@janemari. Drzim palce

lubka0506
14. jan 2011

🙂 ahoj kočky 🙂 pozerali ste včera Reflex? Dávali docenta Tomáša... 🙂

petuska123
14. jan 2011

@lubka0506 hej??no musim si kuk na nete

bbtina
14. jan 2011

@lubka0506 hej. náhodne som to mala zapnuté, aj som mu dneska povedal, že sme ho videli 🙂))))))))))

Tak ja v pondelok OPU

terry123
14. jan 2011

@bbtina Krasnu urodicku na pondelok 😉 A na kolko vajicok to vyzera?

bbtina
14. jan 2011

@terry123 no takych 7,povacsine mali dnes 17mm,jedno aj 18mm,mozno este dake do pondelka dorastu🙂

zlatanka30
14. jan 2011

@bbtina super pekna uroda.my sme dnes podpisovali ziadost na ivf.budem mat uplne ine lieky a aj iny protokol ako prvykrat 🙂

bbtina
14. jan 2011

@zlatanka30 sa nečudujem a verím tomu, že určite bude vyborný ten protokol. mNe ho teda perfektne odhadli aj dávky aj všetko 🙂 Tak gratulujem k ďalšiemu kroku

zlatanka30
14. jan 2011

@bbtina uvidime mam dlhy protokol 🙂

lubka0506
14. jan 2011

kočky no ja som zvedavá či tento mesiac vobec začnem zo stimulkou pred KET. V pondelok mi volala sestrička že ako som na tom...tak som jej hovorila o mojej meškajúcej mrche a aj o tom že som bola chorá a mala antibiotiká,momentálne mám dalšie a uvidí čo príde skor či mrcha alebo či doberiem antibiotiká...ale neviem asi to nebudem silit ked som predopovaná tabletkami asi počkám až do budúcej mrchy.... 😒 Vy sa všetky držkajte!
@bbtina v pondelok držím prsty...peknú úrodičku! 😉

bbtina
14. jan 2011

ďakujeeeem 🙂
Nápodne aj ja držím palce

crazybabenka
14. jan 2011

aj tak som ho mala v reportáži prvá.....už skoro pred rokom a pol 😀 reflexáci po mne opakujú 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre