Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zuzu100
14. jan 2011

Ahojte

@crazybabenka ešte ste 2v1?
@lenkalienka01 boli ste 13.1. v Iscare? O kolkej ste mali genetiku?

buba78
14. jan 2011

crazybabenka-ako čítam ešte si v kope.Dnes som si pozrela album. Bože toľko vecí. Čo čakáš dvojičky? Nekupuj si toho veľa, zistíš, že niektoré ani neponosí alebo jej to oblečieš dva krát. Tie plienky huggies sú dosť tvrdé a rýchlo sa precikajú. My sme ich dostali - veľkosť3-6kg. Čakám kým ich domíňam. Používame pampers premium care, sú ozaj jemné a sajú riedku stolicu. Drž sa

buba78
14. jan 2011

janemari- bože zas si v nemocnici? chúďa moje. otváraš sa? vydrž to aspoň do 34tt. ja som bola v 30tt tiež týždeň v nemocnici. mala som kontrakcie, ale našťastie som sa neotvorila len sa mi krčok trošku skrátil a nakoniec sme to vydržali do 39tt. neboj zvládneš to. hlavne oddychuj a lež čo najviac, pomôže to. drž sa

crazybabenka
15. jan 2011

@zuzu100 veru tak....ešte 2v1.....keď tej našej čertici nebolo treba .....tak sa tlačila von.....a teraz sa jej nechce..... 😀
@buba78 mám toho naozaj dosť.....ale sú to rôzne veľkosti.....no ale nedalo sa nekupovať 😀 huggies....máme len tieto jedny....do pôrodnici.....a doma už mám pripravené pampersky

lenkalienka01
15. jan 2011

@zuzu100
ahojko, nestiham nic,tak ale na konika si musim najst cas 🙂 🙂 🙂
Boli sme na pol 10 . a ty si tam bola ???lebo vsetky babenky som si obzrela v cakarni. Mali by sme nosit pripnutych modrych konikov na bundach.... 😀 😀 😀, aby sme sa vedeli identifikovat
Uz len cakat na vysledky. Aj dc. ma pozeral, lebo mi meska mrchy tyzden a ja mavam pravidelne, tak asi stresy, lebo dc. to nevie ultz. este ohodnotit, tak neviem ci testnem, alebo vyckam, ale pri mojej dg. si nedavam nadej ☹

bbtina
16. jan 2011

Hmm,tak nervicky uz pracuju,zajtra Opu. Vsetko to tak rychlo leti...

janemari
16. jan 2011

@buba78 Aj mne sa skratil krcek o 2cm a bola som otvorena na jeden prst.Ale uz som zasita a snad to vydrzi aspon do 36tt

xeroma
16. jan 2011

@bbtina veľmi, veľmi držím palce 🙂 ale buď v kľude, všetko bude ok a o pár dní budeš tehuľa, 100%

tinara23
16. jan 2011

@bbtina zajtra držím palce 🙂 a žiadne nervičky už....všetko sa podarí 🙂

zuzu100
16. jan 2011

@lenkalienka01 ahoj, boli sme aj my okolo 11:00....Potom sme mali aj konzultáciu s docentom - mám zvýšené TSH, musím ísť na endokrinologiu, ale mám zvýšené aj FSH, takže ideme aj my hneď na IVF.. 😒 .

lenkalienka01
16. jan 2011

@zuzu100
a kde si sedela, hned pri schodch ???

petuska123
17. jan 2011

ahojte baby cez vikend v iscare asi nerobia vsak??? 😢

sliver
17. jan 2011

@petuska123 - robia iba zákroky ktoré majú dojednané (IUI, IVF...)

@bbtina - držím dnes veľmo palce nech je krásne úroda!!!

zlatanka30
17. jan 2011

babulky 20.1. ideme na genetiku do iscare,co tam vlastne zistuju.nemam ani ponatia ☹

sliver
17. jan 2011

@zlatanka30 - zoberú krv tebe a drahému na kadejaké genetické testy, potom pôjdete na pohovor s ujom genetikom, on sa popýta na celučičkú rodinu, nakreslí si celý váš rodokmen, tak si priprav koľko sesterníc a bratrancov máš 😀 a tiež na čo kto zomrel, zisťujú či niečo nebolo v rodine a tak...
je to v poho, milé stretnutie

zlatanka30
17. jan 2011

@sliver zaujmave ,ale nerozumiem naco je to dobre.predoslom care to neriesili.ale na druhej strane som rada,ze aj taketo vysetrenie nam urobia.

sliver
17. jan 2011

@zlatanka30 - tak vidíš, nie je CAR ako CAR 😉

zlatanka30
17. jan 2011

@sliver ved ja viem. 🙂 uz mame podanu ziadost ,budem mat dlhy protokol uplne ine lieky ako pri kratkom.dufam,ze nebude taky brutalny ako kratky protokol,podla toho co povedal docent v piatok. 🙂

krista5
17. jan 2011

ahojte🙂
Po rocnom snazeni o babatko som sa pridala k vam, vybrali sme si iscare martin, podla vasich odporucani. Tak dufam ze vsetko dopadne tak ako si zelame vsetky🙂🙂

chcela by som sa spýtat kolko ste cakali na schvalenie ziadosti, lebo ja uz cakam mesiac a pol...

20.1. ideme na genetiku, tak dufam ze to dobre dopadne🙂

bbtina
17. jan 2011

@krista5 ahoj,tak vitaj😉 no skus si normalne zavolat do poistovne,mozno je to uz aj schvalene,mne to domov prislo skorej ako do CAR

xeroma
17. jan 2011

@bbtina ahojček,no ako si dopadla? Držala som palčeky...

sliver
17. jan 2011

@bbtina - no ajoj, ako si dopadla? som dnes na teba velmo velmi myslela!!
Aká bola úrodička? už posielam kopec TTTTTTTTT

@krista5 - vitaj a držím palčeky nech sa tu dlho neohreješ a plynule preskočíš do témy "tehulky" 😉
mne žiadosť prišla po mesiaci a pol, teda do Caru, mne domov neprišla vôbec

bbtina
17. jan 2011

Ahojte🙂 juj,zlate ste,tak celkom v pohode,aj ked mohlo byt viac,ale z minimalnej stimulacie je to fajn.mame 2 jednotkove a 2dvojkove,takze uz nech sa len pekne delia a nech idu do bruska😉

krista5
17. jan 2011

@bbtina dakujem🙂🙂zajtra si zavolam do poistovne🙂

tessinka
17. jan 2011

@bbtina, tak už si blízko. Držím palce, nech sa ten drobček pekne ujme a nech OPU dobre dopadne. 🙂

petuska123
18. jan 2011

@krista5 ahoj idete absolvovat IVF???a lekar vam odporucil ist na genetiku??lebo nam nic o tom nevravel 😕

lenkalienka01
18. jan 2011

@petuska123
ahoj, ja idem na IVF- kratky protokol, 13.1. sme boli s drahym na genetike, je to jedno z najprijemnejsich vysetreni, ake sme kedy absolvovali 😀 😀 😀 , mne to navrhol preto, ze som mala uz niekolko mised ab.

petuska123
18. jan 2011

@lenkalienka01 aha..tak preto mi to asi nebude absolvovat...

sliver
18. jan 2011

@petuska123 - ja si myslím že na genetiku ide každý kto ide na IVF, teda asi, u nás nebol žiadny dôvod prečo by sme mali ísť a boli sme...

petuska123
18. jan 2011

@sliver hej???takze este aj nato sa mame prichystat??a co sa tam robi??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre