Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinara23
19. feb 2011

@zlatanka30 to je super, že máš dobreho gyn, ten moj nestál za nič, žiadne vyšetrenia nič, iba vďaka doc. som zatial prišla na jednu príčinu a to tú štítnu, ja musím nájsť nejakého dobrého, ale mám tiež odporúčanie od doc. koho si vybrať 🙂 je fakt strašne zlatý a príjemný človek 🙂

lenkalienka01
19. feb 2011

@zlatanka30
ja som verila od zaciatku, ale v inom centre, a ked som zistila, ako ma slusne - dogabali - tak som sa prebudila zo sna. Ale u dc. tomasa som zistila, ze mu naozaj ide o to, aby nas co najviac nosilo pod srdcom malicke a nie o prachy.

tinara23
19. feb 2011

@lenkalienka01 zistili mi zvyšené TSH v iscare a potom na endo som ho mala na hornej hranici, ale zase protilátky dosť vysoke, takže výsledok chronický zápal štítnej žlazy, beriem lieky, tak čakám do 23.3., aké bude mať výsledky a hor sa skúšobne na IUI 🙂

lenkalienka01
19. feb 2011

@tinara23
asi si este nebola na vysetreni. ja som bola v lubochni a dopadla som tak, ze mi celu stitnu vyoperovali, berm do konca mojho dllllllllheho zivota tbl., ale so stitnou mi hrozilo, ze by babatko mohlobyt postihnute. Tak som dala do poriadku seba - aspon cosi- aby som mala istotu, ze ak sa niekedy zadari, nec som v klude, ze som urobila maximum.

lenkalienka01
19. feb 2011

@tinara23
ja som mala hyper neviem co, tiez mi to zistili s krvi, ine problemy som nemala, a ani ine priznaky som nemala

zlatanka30
19. feb 2011

@tinara23 veru ved je najlepsi u nas v pd. 🙂 🙂 🙂
@lenkalienka01 ja uz neriesim to predchadzajuce centrum.keby clovek vedel,co bude urobil by to urcite inak

tinara23
19. feb 2011

@lenkalienka01 joj ani nestraš, mne na endokrinlogii povedala, že ani by to neriešila, keby som nechcela otehotnieť, že na tieto protilátky nie sú žiadne lieky, akurát mi znižuje TSH, aby bolo okolo 2,0, aby sa mi podarilo otehotnieť. Ja som ani netušila, že mám niečo so štítnou žľazou, iba keď mi v iscare robili HP na 3DC, tak bum, a to som už mohla byť v decembri po IUI.

lenkalienka01
19. feb 2011

@zlatanka30
veru, to mas 100 % pravdu, ale aj zla skusenost je skusenost, ktora nas posunie tym spravnym smerom 😉

lenkalienka01
19. feb 2011

@tinara23
neboj moja, nechcela so ta vystrasit, ty ju mas len zapalenu, mne sa robila uzliky vnutorne, co mohlo ohrozit aj moje zdravie, mohla som sa v spanku zadusit, skoro som odpadl, ked mi to povedali 😵

lenkalienka01
19. feb 2011

@tinara23
a urcite ti IUI vyjde , ak ine problemy nemas 🙂

tinara23
19. feb 2011

@lenkalienka01 no do kelu, čo všetko si človek -žena musí preskákať 😖 ale nič baby musíme bojovať 😝 Môj mm bol z centra nadšený a to tam ani za svet nechcel ísť 🙂 a potom si z doc. dobre skecol 🙂

lenkalienka01
19. feb 2011

@tinara23
veru pri dc. si pride na svoje zena aj muz 😀 😀 😀

tinara23
19. feb 2011

@lenkalienka01 no ešte neviem, neviem či mám priechodné vajcovody, to je jediné čo nemám preskúmané 😖 A keďže som prekonala rôzne zápaly mám obavy, aby problém nebol tam, ale doc. ma ani nechce posielať na laparo, vravel, že v mojom veku by sa tomu najradšej vyhol a pre IVF to nepotrebuje

mabumi
19. feb 2011

@sliver No, umúdrili sa, nakoniec mi zamrazili ešte jedno jednotkové a jedno dvojkové. Dúfam, že ich zobudíme najskôr až tak za 1,5 - 2 roky, keď už si súrodenec bude pýtať spoločnosť...

lenkalienka01
19. feb 2011

@tinara23
mne prve IUI vyslo, ale neudrzalo sa. Bojim sa , ze vyjde IVF, ale zas sa neudrzi 😒

tinara23
19. feb 2011

@lenkalienka01 a prišli ti na dôvod prečo sa neudržalo ?

lenkalienka01
19. feb 2011

@tinara23
nie, robili mi aj vys. na toxoplazmozu, mali podozrenie na to, ale bolo to ok. keby som aspon vedela preco, tak sa tomu nejako vyhnem, a genetiku mam tiez ok, tu nam robili teraz v januari.

tinara23
19. feb 2011

@lenkalienka01 hm neboj sa, je kopec prípadov kedy sa mimi neudrží a nezistí sa príčina, ale ďalšie tehotenstvo prebehne uplne bez problémov, takže netreba na to myslieť, neboj sa všetko dobre dopadne 😉

lenkalienka01
19. feb 2011

@tinara23
ked sa uchyti, tak ho zastoplujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinara23
19. feb 2011

@lenkalienka01 keď som si to prečítala, tak ma napadlo, že dáš pás cudnosti a jasné ešte zaštopluješ a to už bude istota 😀

lenkalienka01
19. feb 2011

@tinara23
dik za radu, kazda rada dobra v nasom pripade , vyskusam 😀 😀

janemari
19. feb 2011

@mabumi ahoj ano ja som mala bolesti ako pred mrchou,ale ja som na 6 den zacala aj spinit a potom az krvacat.Pokial mas len bolesti tak to nevadi,hlavne aby si nespinila.

v555
20. feb 2011

Ahojte,ja by som sa chcela opýtať,či je v Iscare len doktor Tamáš.,tak sa volá alebo Tomáš?Som totižto objednaná a neviem či tam pracujú viacerí doktori.Ďakujem 😉 Ja by som chcela ísť za ním a za nikým iným.

mabumi
20. feb 2011

Ahojte, len jedna / ☹ . Ak tam je duch, tak zatiaľ dosť neviditeľný. A brucho bolííííí.... V tom teste píšu, že už na piaty deň po oplodnení by mal ukázať výsledok...

@v555 pracuje tam len on a je veľmi dobrý.

buby01
20. feb 2011

@mabumi podľa mna ho robis skoro

sliver
20. feb 2011

@mabumi - neboj počkaj 😉
každá sme iná, niekto už má, niekto nie..........

lenkalienka01
20. feb 2011

@v555
vola sa Tomas, a je No1. 😀

lenkalienka01
20. feb 2011

@mabumi
tak ako vravi sliver, este pockaj, nic nie je este stratene , drzim palce 😉

petuska123
21. feb 2011

ahojte baby.....tak moje prve iui nevyslo ☹ takze som pevne rozhodnuta ze podstupim este jedno iui stym ze si chcem este predtym vypisat ziadost na ivf.dufam ze pan docent mi to schvali.

sliver
21. feb 2011

@petuska123 - moje ☹ ☹ ☹ držím palce v ďalšom boji!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre