Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

mabumi
14. mar 2011

@petuska123
@krista5 no čo, o koľkej ste boli v piatok v MT? videli sme sa??????? ja som bola v čakárni asi od 10:15 do 11:15, potom som bola asi pol hoďku u docenta. petuska, nebola si tam náhodou aj s tm oproti mne ??? krista, teba si neviem tipnúť ktorá by si mohla byť, možno sme boli každá v inom čase, alebo???
@sliver gratulujem k dievčatku 😅 . tak už ste aj na výstave nakoniec vedeli čo nakupovať 😀 (teda ak si dobre pamätám, malo by to byť tento týždeň).
ja budem mať KET v tom lepšom prípade až v máji ☹ ☹ 😠 . mám nejakú cystu alebo naplnený vajcovod alebo čo, nevedel mi povedať ani docent. tak zas idem len čakať. škoda, vychádzalo mi to tak pekne, na meniny mi mali robiť KET a na narodeniny by som sa dozvedela výsledok. ale možno mi teraz budú robiť KET na deň matiek, a to by tiež bola sranda. ET mi robili deň pred Valentínom, no šťastie mi to neprinieslo 😒

petuska123
14. mar 2011

@mabumi no to netusim ci sme tam boli.ale o takom case to mohlo aj byt.neviem.ani neviem co som mala oblecene 😀 ale mm mal cervenu mikinu.o takom case som ja asi isla na zakrok na operacku

mabumi
14. mar 2011

@petuska123 no do kelu, manželov som si moc nevšímala, iba ženy 😠 (ale orientovaná som normálne, len som bola zvedavá na vás 😀 ). jeden tam sedel taký opustený, ale neviem, čo mal oblečené 😒 . ale bol taký vystrihaný úplne nakrátko. a potom prišla jeho manželka a išli preč. nemáš také tmavé vlasy? aj keď som ťa moc nevidela, ale zazdalo sa mi 🙂

petuska123
14. mar 2011

@mabumi no to moze byt.ano mam dlhe tmave vlasy boli v cope.mm je vysoky

petuska123
14. mar 2011

@mabumi a vy ste kde sedeli???

mabumi
14. mar 2011

@petuska123 ja som bola sama, sedela som na tej strane oproti vešiakom na kabáty a tvoj manžel (ak to bol on) sedel oproti mne na lavici bližšie pri okne. sedel tam?

petuska123
14. mar 2011

@mabumi tak to nebol on..lebo vedla nas vtedy sedel chlap sam..a si na FCB???foto ??

janemari
14. mar 2011

Caute kocky ako vas citam,tak mi pripomenulo ako sme sa tu dohadovali s babami ako sa v centre stretneme a zoznamovali sme sa 🙂 Ja hlasim,ze poradna v poriadku,dalsia kontrola o tyzden a ak vsetko pojde ako ma tak o 3 tyzdne rodime 🙂

mabumi
14. mar 2011

@janemari o 3 týždne? tak predsa to bude tým cisárskym? (nepočká do 21.4. 😖 ). ale nie, hlavne nech ste zdravé a nech si už držíš maličkú v náručí. veď bytík už máš hotový (či?). joj, keby som aj ja raz spomínala na tieto dni s bruškom 😒

janemari
14. mar 2011

@mabumi este bytik nieje hotovy su tam posledne dokoncievacky.MYsela som ze pojdem hned s busu robit,ale bola som unavena tak som si sla lahnut a o chvilku tam pojdem.Ano pojdem cisarskym,asi to tak bude lepsie,mam aj poskodenu maternicu a nebolo by asi vhodne ju nejako namahat,aby sa nieco nestalo.Ale v podstate je jedno ako male vyjde von,nie?Hlavne nech je v poriadku.A ked pojdem skor,mozem byt rada,lebo takto uz budeme na velku noc doma 😉

mabumi
14. mar 2011

@janemari PRESNE tak 😉

janemari
14. mar 2011

@mabumi To budu krasne sviatky,nepride sice na vianoce ako darcek,ale aj tak velka noc je pekny sviatok a bude jar 🙂

mabumi
14. mar 2011

@janemari vždy je to krásne, na vianoce to musí byť úžasný darček, ale ja som toho názoru, že na jar je najlepšie. aj keď teraz mi to už je úplne jedno, len keby bolo. no predtým som vždy túžila mať "jarné" dieťa 😅 . to sú najkrajšie dni na prechádzky s kočíkom 😎

janemari
14. mar 2011

@mabumi co sa tyka pocasia tak ano lebo uz nieje taka zima a da sa chodit von,aj ked bude trosku trvat kym sa dam do poriadku po cisarskom.A potom na vianoce to uz bude podarene mala bude sediet a uz bude aj vnimat ze su vianoce 🙂

mabumi
14. mar 2011

@janemari no to áno, budú sa jej ligotať svetielka a bude sa ťahať za ozdobami 😅 . a po cisárskom sa budeš dávať dokopy, ale to najhoršie prežiješ ešte v nemocnici, potom to už pôjde len k lepšiemu. a ty budeš mať silnúúúúúúúú motiváciu. veď keď sa pozrieš na malú, hneď ťa prejde bolesť, no nie? joj teším sa s tebou 😎 . moje šťastie sa stále odďaľuje, ale snáď sa ho niekedy dožijem 😔

janemari
14. mar 2011

@mabumi no budem stastna ked sa pozriem na malu a vobec sa nebude podobat na otca 😀 dufam,ze to tak bude. A nebojkaj dockas sa nielen ty,ale vsetky coste tu vasho stasticka.A to do konca roka urcite budete vsetky tehule.

petuska123
14. mar 2011

@janemari 😉 😉 😉 😉 😉 ano vsetky a basta

mabumi
14. mar 2011

@janemari len nech máš pravdu 😔
a neboj sa, malá bude najkrejšie bábätko na svete a bude sa podobať len do vašej rodiny 😵 😵 😵

lenkalienka01
14. mar 2011

Ahojte, tak vas vsetky stale sledujem, ja som sa konecne spojila s nasim zlatym docentom / telefonicky 😀 / a dohodli sme, ze v polovici aprila mam zavolat a objednat sa na to vysetrenie AMH, ci tak nejako a uvidime co dalej, tak len dufam, ze to bude mat este vyznam.

lenkalienka01
14. mar 2011

@janemari
bereme ta za slovo, ze do konca tohoto roka to vyjde a drzim ti palce, uz sa ti to krati 😉

janemari
14. mar 2011

Jasne ze budete tehule a nechcem pocut ziadne pochybnosti 😝 Tak sa pekne postavte do radu a nepredbiehat sa a posielam virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

sliver
15. mar 2011

dnešné vírusíky, nejaká tehulka by sa po dlhej dobe šikla 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ivirk
15. mar 2011

Ahojte, možem Vás poprosiť o názor? Snažíme sa o bábo už viac než dva roky, je to celé komplikované, ja som po onko ochorení, manžel má morfológiu od 89 do 100 % zlu, uz bola aspon 10 krat na spg v priebehu dvoch rokov. Bola som na IVF ISCI v Heliose MT - nezískaný žiadny oocyt. Išla som teda do Iscaru MT a Doc. Tomáš zistil, že mám endometriózu, ale može to vraj byť aj zrazena krv, tak 3 DC mam ist na krv aby to zistili, či to je endometrioza alebo nie. No a MS som mala dostat 06.03.2011, niekedy to je den dva hore dole, ale nikdy mi nemeška. Teraz je to uz 9 dni, a hlavne ma uz dva tyzdne bolia prsia.Tie ma bolievaju vzdy pred MS a su naliate, ale toto je fakt extrem, ja som to este nezazila, ja sa nemozem ani suchnut, lebo to strasne boli, nemozem od bolesti ani spat, nemozem sa vtrepat ani do podprsenky, mam nejake hrozne citlive bradavky...Myslite, ze je mozne ze by som mohla byt TT? Ci zbytocna nadej..

petuska123
15. mar 2011

@ivirk a test si si nerobila,?

ivirk
15. mar 2011

@petuska123 nie este som si neurobila, vies nechcem sa zas zbytocne plasit, lebo niekedy si myslim, ze mi z toho uz trochu hrabe a ze si to len nahovaram. bojim sa ze budem sklamana, stale si hovorim, ze este musim vydrzat

bbtina
15. mar 2011

@ivirk aho, nádej nie je nikdy zbytočná a potom čo si prekonala to zrejme vieš 🙂 môže to byť aj tehotenstvo,ale môže to byť aj nervozita, telo si niekedy robí čo chce, ja mávam, teda mávala som 🙂 MS vždy pravidelnú na chlp, ale tiež sa mi raz stalo že mi meškala 5 dní a bolo to z nervov,pričom príznaky také ako ty. Najlepšie bude keď si urobíš test alebo zbehneš k svojmu dokimu na krv a uvidíš. Tú morgologiu od do veľmi nechápem ako môže kolísať až v takom rozpätí, to som ešte nepočula, v MT vám to povedia presne, ale šanca je aj pri takej, viď naša crazy, jej mm mal 100% a otehotnela prirodzene 🙂 Držím palce

ivirk
15. mar 2011

@bbtina morfologia mu vysla 100% zla ale zo vsetkych tych spg mozno dva krat po dopovani nejakymi liekmi . vitaminmi sa to zlepsilo na nejakych 89% - to bol zatial najlepsi dosiahnuty vysledok, ale lekar sa vyjdaril, ze to je v podstate jedno, ze to je stale uplne na nic, a ze to sa neupravi
ja neviem ci ten test robit ci nie, nei je to skoro po 9 dnoch? Myslis ze to nieco ukaze uz?

mabumi
15. mar 2011

@ivirk ahoj ivirk, aj mm mal najskôr zlú morfológiu 100%, a potom už 2-krát mal 97% - a to je vraj v norme podľa slov múdrych hláv. ak mal teda 89%, tak to je vysoko nad priemer 😉 .
test by ti po 9 dňoch meškajúcej ms už určite mal ukázať výsledok. urob si ho, inak nebudeš vedieť na čom si až kým ti nezoberú krv alebo nepríde ms. ja si myslím, že by si kľudne mohla byť tehotná. a ak si, mala by si to vedieť, aby si sa ukľudnila a dávala si pozor. ak nie si, tak by si to tiež mala vedieť. držím palce na //.

ivirk
15. mar 2011

@mabumi ďakujem, tak teda vyskúšam, poobede kúpim, ráno urobím...som fakt zvedavá, ale ked uvazujem rozumom, tak tomu neverím, ale tak by som chcela..

mabumi
15. mar 2011

@ivirk neboj sa veriť. viem, že sa bojíš sklamania a nechcem ti dávať falošnú nádej, ale ja dúfam, že nie je falošná 😅 .
daj vedieť výsledok, budem na teba myslieť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre