Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

petuska123
21. mar 2011

cavte baby ako sa mate???ja som dnes o trosku skor zdrhla z roboty tak som si doma poriadila a teraz uz sedim pri pc a tu od rana nik neprispel 😲

sliver
21. mar 2011

@petuska123 - iba ja 😀 😀 😀
klasika 😉
fajne fajne fajne, dnes som sedela na nete a objednávala vecičky, moje prvé oblečko pre miminko tak už sa neviem dočkať kedy príde!!!!

hope2011
21. mar 2011

ahojte, som rada, že ste prišli, kukla som sem aj včera aj dnes a moc sa tu nepopísalo. Ja idem zajtra na ďalšie meranie folíkov a rozhodne sa kedy mi budú robiť IUI. Tak mám teraz troška strach, že či sme aj náhodou už neprešvihli ovu, keďže dnes som 20 deň 😒 tak uvidíme, čo mi zajtra p. docent povie, dúfam, že niečo pozitívne, lebo sa už veľmitešíme, že sa konečne ide niečo diať.

hope2011
21. mar 2011

@sliver ahooooj,juuuj, to je krasne, ked uz oblecenie vyberas....boze co ja by som za to dala. tak by som aj ja uz tuzila kupovat mimcu tie roztomile vecicky...ale tesim sa s tebou...urcite si to uzivas a zasluzis si to.... 🙂 🙂 🙂

sliver
21. mar 2011

@hope2011 - ja ked som bola na IVF som to tak mala že folíky pomaličky rástli a to mi zvyšovali dávku hormonov každý druhý deň, nech rýchlejšie rastú, a to som sa inak bála že prídem a bude po nich 😝 a že som si zbytočne pichala všetky tie injekcie ale zjavne doc. vedel čo robí lebo vydržali a počkali na mňa 😉
to boli iné nervy keby som si pichala injekcie hormonov a dávka ako pre kona a folíky by si len tak popraskali 😀 😀
neboj sa počkaju na vás 😉 úplne prinajhoršom pôjdete na iui na další mesiac a teraz ti povie že nech sa snažíte ako divý zajtra pozajatra lebo ich máte akurát naceste na oplodnenie 😉 😉 😉
ináč ja som iui vždy poistila 😉 aj pred aj po, síce tam 24či48 hodín nesmieš mať styk ale dva dni pred iui sme mali a potom aj po iui, bombardovali sme ako diví 😀 aj ked neúspešne.....
držím jutro palce!!!!!!!!

hope2011
21. mar 2011

@sliver ahoj, jasne mas pravdu, je to tak, ak by nevysiel tento mesiac, pojdeme na druhy...a to ze to positime, to je jasne 😉 😉 😉 dakujem, ze mi drzis palce, juuj, keby som uz aj ja bola tehu...to by sme si vymienali uz ine skusenosti🙂 zajtra napisem ako foliky narastli a ci nam naplanuju IUI. prajem dobru nocku🙂

janemari
21. mar 2011

@hope2011 tak pre istotu ti posielam virusiky TTTTTTT aby nakazali tie vase foliky v spravny cas 😉

hope2011
22. mar 2011

@janemari dakujeeeem za virusiky, to je prvy krat co mi ich niekto poslal, dufam, ze prinesu stastie 🙂 🙂 🙂

janemari
22. mar 2011

@hope2011 neboj virusikov bude este vela,len v tejto teme sa hnevaju adminky ked ich pisielame,uz nam ich aj rusili 😅 tak mozme len tak po troskach posielat TTTTTTTTT 😉

hope2011
22. mar 2011

@janemari naozaj dakujem, urcite mi to moc pomaha, ked niekto mi drzi palce a podporuje ma 🙂

hope2011
22. mar 2011

akurát som sa vrátila zo sona, tak jupíííííííí mám dva dominanté folikuly 🙂 🙂 🙂 tak mi zobrali krv, aby vedeli, či ide ovu, ale p. docent povedal, že môžem byť aj tesne po 😒 lebo jeden sa mu tak troška nezdal, že už to mohlo byť aj žlté teliesko, tak sa budem modliť do druhej, kým zavolám na výsledok z krvi, že ešte ovu nebola a vo štvrtok by robili IUI......tak som sama zvedavá. aj sa trošku bojím, že to tento mesiac nevyjde, ale na druhej strane sme na to pripravení.....musím veriť, že ešte ovu nebola a zákrok spravia....inak včera sa mojej kamoške narodil synček, tak som taká šťastná, ma to tak namotivovalo....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petuska123
22. mar 2011

@hope2011 ahoj no to ti preco zobrali krv mne nic take nerobili???iba kukli ze mam foliky a to je vsetko povedal velkost folikou a sliznice. 😕 ake velke mas foliky,??

hope2011
22. mar 2011

@petuska123 ahooooj, no mne brali preto krv, lebo uz je tam pochybnost, ci uz neprebehla ovu, presne tak ako som sa obavala. takze preto....lebo ten jeden folik sa . docentovi moc nezdal-ze uz moze byt tesne po ovu...a foliky su na jednej strane 18 na 17 mm, a na druhej strane o trosicka mensi. ty si mala ake????

petuska123
22. mar 2011

@hope2011 ja som mala 19 a 20 mm ale v den iui som ich este nemala prasknute..tak neviem ci je to dobre alebo nie lebo na prvom iui som mala len jeden folik a uz bol prasknuty ze tam videl uz zlte teliesko

sliver
22. mar 2011

@hope2011 - no super!!! vydíš počkali 😉
tak skoč teraz ešte na drahého a poisti to, pred IUI by ste nemali mať styk dva dni, tak ak praskajú akurát nech tam na nich čakajú kamoši bičíkovce ;)
alebo je možné žeby ti iui robili aj zajtra??? aj pripadá táto možnosť tak dnes by ste sa nemali snažiť.... ako o druhej ti povedia či idete do toho vo štvrtok alebo nejdete vôbec???
aj ja ti pošlem vírusíky, aj trošku viac, no tak mi ich zmažú 😉 len nech to víde!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sliver
22. mar 2011

@petuska123 - a ty ako? ako sa cítiš a kedy mám čakať najkrajšiu správu na svete???

petuska123
22. mar 2011

@sliver brucha ma sem tam vecerom pobolieva ale este netestujum mozno stredu bojim bojim

sliver
22. mar 2011

@petuska123 - nebojkaj!!!!
posielam ti vírusíky aby sa to riadne uhniezdovalo!!!!!!!!!!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sliver
22. mar 2011

@ivirk - ako moja?
pevne verím tomu že si bola dr. a pre istotu si ťa nechali v nemocnici, hladkáš bruško a drobček sa drží a drží ako kliešť. Nikomu neprajem nemocnicu ale radšej nech ti pomôžu ako.....
držím veľmi palce a myslím na teba veľmi!

hope2011
22. mar 2011

🙂 @petuska123 no tak to si mala krasny folik. ja tiez vobec neviem ci je dobre, ale nie ci su uz praskuknute, alebo nie...je to pre mna uplne nova skusenost, tak uvidime....ty sa teraz chystas na co????? na dalsie IUI, alebo uz na IVF? inak prajem krasny a hlavne usmievavy den 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
22. mar 2011

@sliver ahoj, no nie je mozne ze mi to budu robit zajtra, p.docent mi povedal, ze ak by sa to robilo bolo by to vo stvrtok, mam uz aj pregnil so sebou,ak bude dobry vysledok z krvi, tak si ho pojdem dat pichnut na pohotovost. boze, boze, len aby uz nebolo neskoro...lebo naozaj ak z krvi vyjde, ze uz je po ovu...tak mi bude teda poriadne smutno. ale idem verit a dufat, ze vsetko bude ok a vo stvrtok sa to podari, ach jaj 🙂

sliver
22. mar 2011

@hope2011 - ak to povedia že už praskli tak to isto poistite dnes a bude to najkrajší zázrak aký môže byť a otehotnieš úplne prirodzene 😉 ............ petuska je akurát po iui a čaká na výsledok, vlastne sa jej maličké uhniezďuje v brušku tak potrebuje najsilnejšie držať palce ako sa len dá!!!

tinara23
22. mar 2011

@hope2011 držím palce, nech su dnes poobede iba dobré výsledky 🙂

hope2011
22. mar 2011

@sliver jooooj, tak jej drzim moc, moc, moc palce.....verim tomu ze jej to vyjde a bude stastna tehulka......samozrejme, budem aj ja na nu mysliet, len nech jej to vyjde....vsak poobede napisem, ci bude IUI alebo nie...ale si zlata, ako to sa nami prezivas...pre mna je to uzasna opora...dakujem

hope2011
22. mar 2011

@tinara23 dakujem moc, moc, moc....verim tomu, ze vysledok bude dobry a vo stvrtok pojdeme na to 🙂🙂🙂

zlatanka30
22. mar 2011

@petuska123 drzim palce

hope2011
22. mar 2011

ahojteee, tak konecne som sa po celom dni dozvedela, ako je to s mojou ovu...tak este nebola, joj, taka som rada....takze v stvrtok sme objedani na IUI....dnes vecer pojdem si dat pichnut pregnil. chcem sa opytat, isli ste si to dat pichnut aj vy na pohotovost? lebo tak nam to kazali? byvaju aj nejake reakcie na to?

krista5
22. mar 2011

@hope2011
supeeer drzim palceee

hope2011
22. mar 2011

@krista5 dakujem velmi pekne...uz sa neviem dockat...🙂

sliver
22. mar 2011

@hope2011 - supeeeeeeeeer
jo bola som pár krát ;)
u nás sa platilo 2,- eurá zato že mi pichli injekciu, mala som šťastie tak že tam nikto nebol, iba som povedala že cchem pichnúť a sestrička, no jasné dve ečka 😉 pichla, štípala a išla som domov.........
reakciu som nemala žiadnu, vôbec nič iba ma štípala ale dá sa to prežiť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre