Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

xeroma
17. apr 2011

@sony44 nie, z druhého. Ostali nám 4 nanuky, tak uvidíme. Zajtra držím palčeky. A to znamená, že na vklad pôjdeš bud v piatok alebo v sobotu. Tak to je supiš, aspoň budeme spolu čakať na výsledok 🙂

hope2011
18. apr 2011

@helen5 tak to som zvedava,,,a preco mas cipky??? to co si davas utrogestan????

hope2011
18. apr 2011

@bielalady ahojky, dakujem za povzbudenie,ale to potrebujes teraz hlavne ty....ides na odber a to je velka vec,,,tak mooooooooc ti budem drzat palce a mooooooc mysliet na teba, nech su krasne vajicka a nech je ich tolko aby si bola co najviac spokojna.....dufam, ze mi das vediet......🙂

hope2011
18. apr 2011

@sony44 tak to som rada, ze ti bolo na oslave do bre...inak my sme taka podobna rodinka, tiez nas caka gulasik....teraz o tyzden...juuu, ako sa tesim, mnam, mam velmi rada...aj casto grilujeme, no tiez veru bude tomu nasmu babu dobre v tej nasej rodinke....a ty si aspon prisla na ine myslienky...dufam, ze ked ti teraz toto pisem, tak sa drzis co najlepsie a hned mi das vediet, ako si dopadla.....pa

hope2011
18. apr 2011

inak, dnes som bola na sone.....a na moje obrovske prekvapenia...IUI mi budu uz robit v stredu!!!! vobec som to necakala, som dnes len 12 DC a minuly mesiac mi to robili az na 21 DC. vajko jedno mam uz riadne 19mm a to je uz teda riadne...takze dnes pichnut pregnil pojdeme na pohotovost....dali mi aj nejake hormony na rast sliznice, lebo ta nebola neviem aka....no a v stredu.....sa ide na to!!!!!!

hope2011
18. apr 2011

@lubka0506 ahojky, tak ako??? co je nove,,????? volala si doktorovi, alebo nebola si v centre,??????

sony44
18. apr 2011

@hope2011 - ahoj tak to je fajn, že idete v stredu, no vidíš, telíčko poslúchlo..budem držať palce.....to moje asi zlyhalo, dnes sme nedopadli tak ako sme predpokladali.....odobrali nakoniec 7 vajok, ale kým sme išli preč zistili že len 2 sú zrelé.........takže neviem ako to zvládneme a ešte ich treba oplodniť, zajtra volám, že ako napredujeme....... tak sa držte ja si idem trocha oddýchnuť.
@lubka0506- no ako??? čo ti to ten dr. chcel povedať???
@xeroma - ak pôjdeme na vklad tak bud v sobotu alebo v nedelu...skôr nie-máme PK, a uvidíme čo z toho vôbec bude.........a takú nádej človek do toho vkladáááááááááááá.......

bielalady
18. apr 2011

Ahoj @sony44- jééj, tak Ty si už domka??? Som rada, dnes som na Teba veľmi myslela, keď som šla aj ja sama do MT, máš bolesti???Dá sa to prežiť?
Prečo Ti ich inak nevybrali viacej, mi nevrav, že si ich nemala viacej a čím to je, že nie všetky sú zrelé?

No aj dvaja bojovníci to budú musieť zvládnuť, stačí jedej malinký... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂

@hope2011- Ďakujem, ale ako vidíš, aj Ty budeš potrebovať podporu na stredu, presne ako aj ja! No budem na Teba myslieť, budeme sa vyvaľovať na operačke spoločne! 😀
Nech Vám to IUI výjde a teda nech je posledné!

Ja som si dnes tiež pichla posledný krát a večer na pohotovosť s Pregnylom....
😝

Ozvite sa ešte kočky, ja sa určite ozvem!

mabumi
18. apr 2011

@sony44 ahoj, neprestávaj vkladať nádej, veď ako som ti písala, ja som mala len 5 vajok, a z toho tiež boli len 2 zrelé. ale oplodnili sa 4 😉

moniatko13
18. apr 2011

@hope2011 držím,držím moc palce..budem na teba myslieť..drž sa. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
18. apr 2011

@sony44 nezúfaj uvidíš,že aj tie 2 vajka spravia zázraky a ty sa budeš radovať z bábätka..držím palce,nech vajíčka pekne bojujú aj ty... 🙂 🙂 🙂 🙂

krista5
18. apr 2011

@sony44
drzim palceky....velmi velmi ved tu potrebujeme tehule co nam tu budu virusky posielat🙂🙂

hope2011
18. apr 2011

@sony44 ahooooj, tak len dve????? juuuj, ale nestracaj nadej, uvidis, tieto budu tie prave...urcite, musis im verit, vsak to su mozno tvoje buduce deticky....ked ti vlozia tieto dve, tak sa ujmu a budu ti cely zivot robit len a len radost....takze som velmi zvedava ako sa im bude do zajtra darit...napis mi prosim ta, lebo to s tebou veeeeeelmi prezivam!!!!!

hope2011
18. apr 2011

@bielalady ahojky, takze ty to mas tiez v stredu???? a tiez si bola dnes rano v MT? ja som tam bola hned na 7.00, a ty??? mozno sme sa tam aj videli, len nevieme ako ktora vyzera 😀 a v stredu tam mas byt o ktorej????? my sme uz na rano objednani...tak mozno sa tam stretneme......a budeeeeeem ti drzat moc, moc, moc palce...som zvedava kolko vajicok budes mat, krasnych, prekrasnych...inak aj ja idem dnes o 21.00 pichat pregnil,tak naraz🙂 budem tiez na teba mysliet 😀

hope2011
18. apr 2011

@moniatko13 dakujem veeeelmi pekne....no som zvedava aj ja...velmi ma to zaskocilo, ze to uz tak narychlo prislo....cakala som ze tam budem zase chodit kazdy druhy den a bude sa to natahovat ako minuly mesiac....ale moje telo si so mnou robi co chce....takze ideme do toho!!!!!!!!!!

bielalady
18. apr 2011

@hope2011- ahoj, no dnešok nás neminie, ani naša slávnostná streda, ale nestretneme sa žiaľ ! 😒
Ja nechodím už do ISCARE-u, chodíme teraz do Heliosu, tiež sme začínali v ISCARE, ale presedlali sme do Heliosu, tam sme veľmi spokojní, každý je niekde inde! 🙂 Odtiaľ poznám sony44, teda už tomu bude pomaly rok. Jej to tento krát veľmi prajem, zaslúžila by si to babenka.
Tak tomu ver, že budem dnes a v stredu na Teba myslieť, určite sa ešte skontaktujeme!

helen5
18. apr 2011

@hope2011 nie volaju sa MACMIROR COMPLEX 500 ale vobec neviem na čo su mala som niejaki asik zapal alebo načo su ani neviem poslal mi ich až po tyžni ako som tam bola

helen5
18. apr 2011

@hope2011 držim ti tieš palce kedy ideš domartina tento tyžden . ja ešte čakam na menštrulaciju a hned pojdem aj ja len čo dostanem

hope2011
18. apr 2011

@bielalady hm, prepac, som si myslela, ze chodis do iscare, ked si tu, v tejto teme...ale to je pre mna uplne jedno...len som mala taku nadej, ze konceneeee niekto, koho budem poznat.....inak sme sa vymenili, ja som najprv bola v heliose a teraz som v iscare...sranda....takze budeme na seba navzajom mysliet...a hned si dame vediet....🙂

petuska123
18. apr 2011

@bielalady ahoj a preco si nebola spokojna v iscare??

hope2011
18. apr 2011

@helen5 no idem v stredu a budu nam robit IUI....tak dnes idem uz o hodinku a pol pichnut pregnil a pozajtra sup, sup do centra na zakrok🙂

lubka0506
18. apr 2011

@hope2011 , @sony44 akurát to že ešte tam boli nejaké HCG klesajúce hodnoty. Na kontrolu idem po velkej noci takže dovtedy oddychujem....
@helen5 ten macmiror som mala aj ja na vkladanie,doverne ho poznám. Ked som mávala zápaly a mykozy mala som ho každú chvílu.
@hope2011 aj to poznám,moje telo si tiež robí čo chce... 😉

hope2011
18. apr 2011

@lubka0506 prosim ta ale stale som zmatena a tolko co ja na teba mysliiiiiiiiiiiim. tak si ok, alebo co sa deje??? ostali krpceky????

lubka0506
18. apr 2011

@hope2011 nie krpčekovia nevydržali. Najprv to bolo dobre na 7 den od vkladu bolo hcg 6,17 na 9 den bolo 6,67 ale začala som krvácat...☹ Takže chystáme sa na další KET. 😒 Máme 3 zmrzlinky. 🙂 Dnes som akási bez nálady akosi to na mna až teraz dolahlo... ☹ 😢 ...ešte dnes som volala k svojmu dr. o výsledky boli tam nejaké nízke hodnoty...takže nič☹

sliver
18. apr 2011

@lubka0506 - božinku ☹ ☹ ☹ tak som dúfala.....

@hope2011 - ty už ideš zase na IUI??? božinku to ten čas tak letí......
@sony44 - držím veľmi palce!!!

hope2011
18. apr 2011

@lubka0506 juuuuj, boze ja som tomu tak moc verila, vies ako moc???? stale som myslela na to, ze urcite sa vam to podarilo....ach, jaj,.....no, hlavku hore a ked pojdes na KET tak to uz urcite vyjde.....urcite, urcite...nebud smutna....neviem si to ani predstavit, ako ti musi byt...ale len ti chcem dodat energie a pozitivneho myslenia🙂

hope2011
18. apr 2011

@sliver anoooo, idem, veru, uz v stredu....no ono sa ti to zda, ze zase....ale az tak rychlo to nejde...len ten mesiac predtym mi to robili na 21 DC a teraz mi to vychadza na 14....takze je to veru tak narychlo🙂

sony44
19. apr 2011

ahojte @hope2011 @mabumi @moniatko13 @krista5 @sliver - dakujem Vám za milé slová a že na nás myslíte.......tak dnes info.....oplodnili sa nám obidve vajká............hurááááááááá, 1. krôčik máme za sebou a nesleduje druhý, t.j. ako sa im bude dariť do štvrtku........
pani embryologička mi hovorila, že ak by sa jej páčili vo štvrtok, tak by sme ich šupli do bruška už na tretí deň......tak, že či áno a ja jej že ja sa do toho nevyznám,že nechám nu........tak uvidíme..........booooožžžee nech sa mojim bubáčikom darí...., ani neviem koľkokrát som to už povedala....
Toto je najhorší týždeň zo všetkého........lebo viem na rovinu čo sa deje ( nemôžem fantazírovať- ale teraz ešte môžem)......my musíme veriť a včera ked sme sa s manželom bavili že čo ak....tak preletel ponad náš dom bocian......snád to bolo nejaké znamenie, teda zbadal ho muž lebo ja som sa nedívala do okna, tak sme sa smiali, že snád nevybočil z trasy a preletel ponad celý náš dom......, ale ked mi to opísal......určiteeeeeeeeeeee preletel krížom cez dom.........vravím mu utekaj sa pozreť či si nesadol na balkón.... no nás keby včera niekto počul......psychiatria volááááá......koľko radosti urobí jeden bocian............
ale nie, to bolo len tak na okraj.......kým máme dve embryjká budeme s nimi bojovať........niekedy aj to stačííí, aby bolo alebo boli bábatká.......
ešte raz Vám dakujem
a @hope2011 zajtra ti budem držať palce,
aj tebe @xeroma vo štvrtok a možnože sa aj stretneme, ak nám budú vkladať tie embryjká na tretí deň
dievčatá musíme to v iscare rozbenúť: @hope2011bude príkladom, že aj iui má svoju úspešnosť
ja budem príkladom úspešnosti 3. ivf pri dvoch embryjkách
a @xeroma, že aj ket je úspešné

sliver
19. apr 2011

@sony44 - jééééééééééj super blahoželám
taký bocian robí zázraky
ja ked som bola v MT a robili mi vklad tak cestou späť sme videli bociana na poli ako sa prechádzal ako taký páv a hovorím mu no pod konečne aj ku nám a vidíš prišiel 😉
doteraz m u ďakujem zato že tam bol 😉
držkaj sa!!!!!!!!!
veľmi držím palce

zlatanka30
19. apr 2011

@sony44 zlatko tesim sa s tebou a drzim vsetky palce
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre