Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
28. apr 2011

@moniatko13 a kedy nato ideš moja ty mi robiš strach aj mne to asik budu robit tak som zvedava či aj mna dvihnu

helen5
28. apr 2011

@oknosmas a ako sa mate vi čo postupujete alebo ako to je svami

danutta
28. apr 2011

Ahojte,tak len teraz som sa sem dostala.Ved prave ani v Heliose ani v Brne nam nik nerobil ani genetiku ani imuno.Prave preto sme sa rozhodli,ze to skusime tu.Bol tu genetik z Bratislavy,povypytoval sa nas na surodencov,rodicov a starych rodicov a potom nam obom zobrali krv. A vysledky budu do mesiaca.Potom by mi mali povedat kedy a s akymi liekmi budem stimulovat,a po OPU sa odoberu1 az 3 vajka na tu druhu genetiku PiGD embrijka.Pretoze,kedze ja som uz starsia ako vacsina z vas,sa to robi,aby sa predislo tomu,ze ak sa nam to podari,aby babatko bolo zdrave,a nie nejako postihnute.Takze nam teraz ostava len cakat.Ale aspon vieme,ze sa nieco dolezite dozvieme,co sme doteraz nevedeli@hope2011@sony44 ked som bola v Brne,su tam strasne zlati,ale je to aj velmi daleko.Mala som tam 3krat softky,to je len taka mala stimulacia,len 75 az 150jednotiek denne a k tomu clostilbegyt.Lieky som si zohnala cez konika a odber stoji okolo18000 az 20000 ceskych korun.@terry123 mala som 2krat embrijko pri sebe,ale na 8den som zacala krvacat.Prave tymto chcu zistit preco je to tak.Tak ja idem zalahnut zajtra mam celodenku.Prajem vam vsetkym dobru nocku a krasne snicky.Paaaaaa........... 😉

oknosmas
28. apr 2011

@helen5 my cakame na mrchu, ktora by nemusela prist, ale ked pride, ideme na iui...mozno uz konecne sa k nemu aj dopracujeme...pretoze tento cyklus nam nerobili iui, lebo ovu vysla na vikend a predtym nas ovu predbehla a tak sme prisli na sono neskoro. uz den po...si troska povedala, ze bude rychlejsia ako my. teraz verime, ze to stihneme...ak do toho zasa daco nepride...mam pocit, ze nam to nie je ani sudene... chcela by som sa asi rovno spytat, ci proste nedame ziadost na ivf, lebo to na uspech pri iui nevyzera. 😒 ale tak treba verit, vsak?

oknosmas
28. apr 2011

@helen5 babatko este nemame....bojujeme o prve...

sony44
28. apr 2011

@oknosmas - jasné treba veriť a žiadosť na ivf si možte dať a popri tom skúšať iui...ved kým schvália žiadosť trvá to niekedy aj 2 mesiace a potom ti tá schválená žiadosť platí cca rok, niekedy je to pol roka... a naozaj možno nebude treba ani iui ani ivf, a preto sa to všetko takto komplikuje, že to jednoducho už nebudete potrebovať ☹

sony44
28. apr 2011

@moniatko13 - zajtra držím palce 🙂 nech je kvalitná úroda 🙂

moniatko13
28. apr 2011

@helen5 zajtra ma čaká hádam pekná úroda,už ,aby to bolo za mnou.. 🙂 🙂 🙂
@sony44 ďakujem,budem sa snažiť,teda pán docent by sa mal snažiť,ale on je šikula,ja mu verím.. 🙂 🙂 🙂

janemari
28. apr 2011

@oknosmas presne ako pise sony44 treba si podat aj ziadost na ivf a popritom kym schvalia treba skusat iui,za to nic nedas.Ved kolkym povedali ze sanca pri iui je miziva,mne ho ani neodporucili a nakoniec som otehotnela prirodzene.Hlavne nezufaj a skus sa zamerat na to,ze pojdes na ivf a do vtedy budes skusat iui len na vyplnenie casu a uvidis ze sa zadari ani nebudes vediet ako 😉

moniatko13
29. apr 2011

tak už som doma,prebehlo to v poriadku,moja úroda bola: dve 1 ,päť 2,a jedna 3 vajíčok..oplodnia mi 6 vajíčok,zajtra mam volať ,tak držte palce.. 🙂 🙂 🙂 🙂

sliver
29. apr 2011

@moniatko13 - parádička, to bola pekná uroda ;)
držíme veľmi palce 🙂 🙂 🙂 🙂

sliver
29. apr 2011

@sony44 @hope2011

no čo kočky, ako sa cítite??? nejdete testovať? ja som asi nervozna aj za vás... obdivujem každú ktorá vydrží netestovať, ja som testovala na 7. den 😀 😀 😀 😀
mojujkajte brušká a dajte im zopár vitamínov 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zlatanka30
29. apr 2011

@moniatko13 super. 🙂

sony44
29. apr 2011

@moniatko13 - tak to vyzerá super!len oddychuj!
@sliver -dakujem papám, len neviem, či je to ešte účinné, od včera mám bolesti ako na menzes a špiním, tak nie som moc optimisticky naladená, ale do utorka to vydržím sa musím naladiť.......
@zlatanka30 - už menzesuješ???
@janemari -ako sa držkáte???ako s mliečkom?

sliver
29. apr 2011

@sony44 - klud neboj sa, to mávaju kočky predmenštruačné bolesti, aj ja som mala a potom dokonca ešte najbližšie tri mesiace vždy ked som "mala" dostať...
a špinenie môže byť uhniezdovanie, tak hlavu hore a pekne papkaj a pozitívna nálada šup späť
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sony44
29. apr 2011

@sliver - si zlatá dakujem, len ja mám mať menzes až budúci štvrtok, tak sa mi to zdá skoro... tak ked inak nedáš tak teda papáááám 😉

moniatko13
29. apr 2011

@sony44 žiadna mrcha sa nedostaví uvidíš...sme s tebou...ja ti ešte vírusyky nemôžem poslať,tak aspoň posielam optimistickú náladu.. 🙂 🙂 🙂 🙂
@sliver ďakujem za tie palce,aj tebe nech sa darí,aj malej v brušku.. 🙂 🙂 🙂
@zlatanka30 ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

sony44
29. apr 2011

@moniatko13 - už si hore? bolo to približne také ako som ti to v "románe" opísala? a kto ta robil? doc.?a emryologička bola nová?, či stará?

sony44
29. apr 2011

@moniatko13 dakujem za náladu....

hope2011
29. apr 2011

@sliver ahooooj mojinka....no to je krasne ako na nas myslis.....nooooo, ja som trpezlivy cloviecik, takze cakam az do stredy, ked mam testovat....a ty ked si testla na 7 den, uz bol test pozitivny???? dakujeme za tvoje uzasne podporovanie...si nas anjelik🙂

hope2011
29. apr 2011

@danutta ahojky....takze z genetiky budu vysledky dobre.....uvidis🙂 a my ti to samozrejme moc prajeme....a...babatko pride tiez co chvila, verime tomu......uvidis!!!!!

helen5
29. apr 2011

@oknosmas ako to mislela si že vas predbehla menštrulacija a nestihli ste alebo ako to a už ako dlho bojuješ rok

helen5
29. apr 2011

@oknosmas ako mi a kolko mate z manželom rokov ja mam 40 a moj manžel ma 38

helen5
29. apr 2011

@moniatko13 aj ja ti držim palce abi ti to višlo ta dobra uroda a kedy ideš do martina

moniatko13
29. apr 2011

@sony44 doc.si ma zobral na parádu,keď som bola ešte predtým na ultrazvuku,tak mi povedal ,že sa mi pokúsi dať ten môj pravý vaječník troška nižšie,keďže ho mam tak vysoko..aj som sa ho pýtal,že či sa to dá,povedal že sa posnaží.....embryologička bola ta nova mlada..a ten román bol presne raky ,aký si napísala,len košieľku som bielu..norma lne je z teba spisovateľka.. 🙂 🙂 🙂 🙂

oknosmas
29. apr 2011

@helen5 nie, predbehla nas ovu...skratil sa mi cyklus...normalne som mavala ovu okolo 16 dna a vtedy zrazu prisla na 12. a my sme boli na sono 13dc. skusame uz druhy rok, s pomocou lekarov je to rok. co sa nasho veku tyka, ja mam 30, manzel ma 25.

moniatko13
29. apr 2011

@helen5 do MT idem asi v stredu,štvrtok,podla toho ako sa budu vyvíjať 🙂 🙂 🙂 ..

moniatko13
29. apr 2011

@oknosmas ono sa to všetko podari,držím palčeky.. 🙂 🙂 🙂

helen5
29. apr 2011

@maja9 ahoj moja ty si ešte vobec nebola v martine a načo čakaš treba ist čim skvor

moniatko13
29. apr 2011

@hope2011 moja a ty sa už pripravuješ ako budeš mamina,lebo test bude pozitívny.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😲 😲 😲 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre