Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

hope2011
1. máj 2011

@helen5 no lebo sme si to my navrhli...lebo vlete bude vacsi klud, vies???? budem mat dovolenku...nebudem musiet z prace odchadzat...a po ivf budem pekne domka oddychovat...je to vyslovene o nasom rozhodnuti...ale keby sme isli tak za sebou...tak teraz v maji by bolo menst a aj tak by sme museli cakat az na jun...takze to len o mesiac posunieme🙂

terry123
1. máj 2011

@hope2011 Vela stasticka ti v stredu prajem 😉
No ak by to predsa len nevyslo...tak mi to vychadza,ze budeme bojovat spolu.Ja pocitam s tym,ze budeme mat dlhy protokol a vtedy by to aj mne vyslo na jun. 🙂

janemari
1. máj 2011

Ahojte,nestiham vas docitat,ale verim ze sa vam dari na vasich cestach za babetkami. Uz vam nemozem posielat tehulkovske virusiky,tak vam aspon s Laurinkou drzime palceky aby ste sa coskoro pripojili do nasej temy medzi tehulky a maminky a poprosili by sme nejake chalana do toho nasho babinca. Snad uz v centre nasli pante aj na chlapcov nielen na baby 😀

helen5
1. máj 2011

@hope2011 tak že čakate ako mislim ty čakaš menš a tak ted druhy en ciklu pojdete tam a preto . stašne malo sa pišu tu . a ja pozeram ako je len .že sa strašne malo tu piše

daska1977
1. máj 2011

baby, mám na Vás ešte otázočky: robia v Iscare Martin pravidelné kontroly ultraz a odbery??
: neviete podľa čoho určujú, či krátky protokol, alebo dlhý?? lebo mne v heliose vkladali embryjká pri 1. IVF piaty deň...?
: aké injekcie na stimulku predpisujú??
: má z Vás niektorá skúsenosti s PiGD??
: a ako to prebieha pri odbere?? dajú tabletku a ideš na sálu a potom uspávačku a odber?? a pri vklade??
: robia každý deň aj v sobotu aj v nedeľu?? aj odbery, UZV, krv, vklad??

veľmi pekne ďakujem za odpoveď 🙂))

terry123
1. máj 2011

@daska1977 Takze sa ti pokusim odpovedat.
V iscare robia kontroly utz,aj odbery krvi.
Protokol urcuju podla toho aky mate problem, kolko vajicok sa vytvorilo,akej kvality,aky je spg....
My sme mali 2 x dlhy protokol.
Lieky: 1x Provera, Diphereline, Gonal
2x Provera, Diphereline, Menopur,Merional
Pri odbere ti daju slabsiu narkozu. Pri vklade sa nedava nic.
Cez vikendy vysetruju a robia zakroky len pacientkam v stimulacii.
Tak asi tolko, ak este nieco chces vediet,pytaj sa 😀

hope2011
2. máj 2011

@terry123 dakujem, si zlatucka....naozaj neviem co este bude, ale zatial predbezne s pripravou na ivf ratame na jun a ivf by teda mohlo byt niekedy na zaciatku jula....no tak budeme bojovat spolu....a zvladneme to!!!! musime si proste verit....🙂

hope2011
2. máj 2011

@helen5 ahojky, no pozri....ja som teraz po druhej inseminacii-iui. ak ta nevysla, tak dostanem menzes....takze to je maj, potom sa objedname na konzultaciu ku koordinatorke a ta nam presne povie aka bude priprava na umele oplodnenie...to by malo byt niekedy juny a potom neviem, lebo este nikdy som na umelom oplodneni nebola....vsak ty mas za sebou hormonalne vysetrenia teraz a ako si uz pisala, idete do martina v stredu, ak sa nemylim...a tam vam vsetko podrobne povedia....ci pojdes na iui, alebo na ivf...a podla toho vsetko zavisi....teda ja si myslim, ze to asi takto bude...neviem, nie som doktor, takze ja len predpokladam🙂

mabumi
2. máj 2011

@sony44 ahoj moja, ako sa máš a čo nové? čítala som že máš chorú mamičku. mooooc držím palce vo všetkom. dobre to poznám 😔 . dúfam, že to nie je nič vážne a že onedlho budeš spolu s maminou kočíkovať svoje bábätko 😎 😵 😵 . ja to už nezažijem, no tebe to veľmi želám 😵 😵 😵

sliver
2. máj 2011

@daska1977 - presne ako písala terry123
ja som mala dlhý protokol: Proveru, Dipherelin a Fostimon

sliver
2. máj 2011

@hope2011 , @sony44

kočky veľmiiiiiiiiii držíme palčeky aj s maličkou!!!!!!!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

hope2011
2. máj 2011

@sliver dakujemeeeee, velmi, velmi pekne...si naozaj skvela, ako na nas stale myslis!!!!! a ja na oplatku pozdravuje vas s malickou🙂

zlatanka30
2. máj 2011

ahojte

sony44
2. máj 2011

@sliver -dakujem, ale ja ich už nepotrebujem, takže ich prenechávam hope......zajtra to ešte potvrdí krvička, prajem Ti veľa zdravíčka a aj maličkej, nech sa vám v domčeku dobre býva...

pre Vás všetky: test už negatívnejší ani nemôže byť.....takže tretie ivf uzavrie zajtrajšia krvička....

sliver
2. máj 2011

kočky všetkým vám veľmi držím palce, viem čo to je... čakať a snažiť sa
držkajte sa všetky!!! a nechs a čoskoro splnia vaše sny 😉

sliver
2. máj 2011

@sony44 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zlatanka30
2. máj 2011

@sony44 och boze zlatko.a my asi koncime so stimulkou : 😔

sony44
2. máj 2011

@zlatanka30 - prečo?

zlatanka30
2. máj 2011

@sony44 je to zle

petuska123
2. máj 2011

@sony44 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

krista5
2. máj 2011

@sony44
je mi to veeelmiii luuuutoooo 😢 😢 😢 😢 😢

moniatko13
2. máj 2011

@sony44 tak to je mi ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ a tak som tomu verila,prajem ti veľa štatistička pri 3 ivf a maminke veľa veľa zdravia..
@hope2011 moja,tak v stredu si budeme držať spolu palčeky,ta aby si tam mala 2 paličky a ja,aby sa mi dobre uchytilo embryo.. 🙂 🙂 🙂 dnes som tam volal a moji bojovníci statočne bojujú..
@terry123 ďakujem si zlatá,stredu,štvrtok na mňa mysli,keď budem mať transfer.. 🙂 🙂 🙂
@zlatanka30 prečo končite zo stimuláciou,nastali komplikácie?držím palce 😲 😲
@sliver ďakujeme,aj tebe sa to kráti,prajem obom veľký kopec zdravíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
2. máj 2011

babenky potrebujem radu,keď beriem teraz Utrogestan,tak mávam taky biely výtok ako sú tie tabletky.ono to nieje ani výtok,ale niečo také podobne,ale to nie stále..aj vy ste sa s tým stretli? 😒 😒 😒 😒

sony44
2. máj 2011

@moniatko13 - toto bolo naše 3. ivf, takže čo dalej?! to je super že bojujete, aké majú bábatká známočky?držím palce, ved niekomu to už musí vyjsť!!!!

moniatko13
2. máj 2011

@sony44 no dnes mi povedala,že mame 3 jednotkové a 1 dvojka..aha ja som si to zle prečítala,myslela som,že ta 3 ivf čáka,prepáč..

sony44
2. máj 2011

@moniatko13 - to ti iba vyteká utroš, neboj.... chvílu si polež, aby sa tá účinná látka vstrebala, inak to nevadí. Ja som si to dávala každých 8 hodín

sony44
2. máj 2011

@moniatko13 - tak to sú supermani!!!len tak dalej.....

moniatko13
2. máj 2011

@sony44 ja si dávam 3 *2 tabletky denne....veru veru sú to riadni supermani..

helen5
2. máj 2011

@hope2011 moja mi už zajtra rano o 7 tam mame bit tak som aj ja zvedava čo bude

helen5
2. máj 2011

@moniatko13 ahoj ako sa maš mi zajtra ideme do martina a ako si natom ty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre