Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

daska1977
11. máj 2011

@helen5 ja bývam 200 km od Martina a mne už nebudú robiť veľa vyšetrení, hormóny, hlavne FSH 2-3. deň cyklu a genetika je to, čo nesieš v sebe aké gény po rodičoch a starých rodičoch, či v tom nemôže byť nejaký problém a tak...

daska1977
11. máj 2011

@iculienka2376 mala som podobný problém...príspevok písaný zibi dva príspevky nad týmto som to popísala podrobne... neviem, aký názor máš Ty...

zibi
11. máj 2011

baby aj nam budu robit genetiku...a aj mam dojst na krv
@daska1977 chcem sa vlastne spytat ze na 2 az 3 den cyklu mam dojst na krv..a budu robit aj imunologiu to su tie protilatky..cize tiez by mi mali zistit tie protilatky nie?v tej placente..lebo ked by mi robili umele a mala by som pozitivne protilatky tak aj tak vlastne by mi embryjko sa nemuselo uchytit vsak? a bereis na to teaz nejke lieky?? alebo ako sa to da..riesit?

zibi
11. máj 2011

@janemari tak vidis moja ked nakonice mame problem ☹

petuska123
11. máj 2011

@zibi hm a nam genetiku nerobili 😲

zibi
11. máj 2011

@petuska123 moja nas poslali asi kvoli tomu ze ten spermio nic moc nooo vy ste mali lepsi tak asi preto

petuska123
11. máj 2011

@zibi myslis???a na fcb pises ze sa ides ucit a si tu? no teda stihas vsetko sikovna 😀

zibi
11. máj 2011

@petuska123 no uz utekaaam peti sa ucit 🙂 len luge som poslala spravu z kona..bo na fcb som nechcela..a utekam bo neodstatnicujem chiii ty mas aku poistovnu? som zvedava ako ja dlho budem cakat na schvalenie 😒
este k tej genetikee..myslim ze hej..ze kvoli tomu neposielali..vidis vy ste mali aj iui a nam to neodporucili... neboj doktor vie co komu ma spravit a ked treba aj genetiku tak treba..ked nie tak nie..ved mozes by tlen rada ze mate o problem menej cmuk

hope2011
11. máj 2011

@janemari ahoooj, no tak to vase miminko je take krasne....to sa neda ani opisat aka je nadherna🙂 musis byt hrda mamicka🙂 no ja mam zajtra sono, tak sa uz lne modlim, aby sme nasu fazulku videli, klop, klop, klop...tak nam drzkajte zajtra aj s malickou palce🙂

hope2011
11. máj 2011

@iculienka2376 ahoj, docent je uzasny clovek, uvidis, budete spokojni a moc, moc, moc drzkam palce🙂

hope2011
11. máj 2011

@zibi ahoooj, tak dalsia iscaracka 🙂 verim, ze budete aj s manzelom velmi, velmi spokojni...my sme....je to uzasne centrum so skvelym personalom a docent ako som uz pisala je uzasny clovek🙂 verim, ze budete mat len a len dobry pocit a taktiez dufam, ze sa vam co najskor podari mat vase vytuzene babatko🙂

zibi
11. máj 2011

@hope2011 dakujem moja 😉

hope2011
11. máj 2011

@zibi a aky mate problem???? a ako dlho sa snazite????

daska1977
11. máj 2011

@zibi ja na to vyšetrenie ešte len pôjdem, teda na krvičku, tak neviem ešte, či to bude pozitívne, alebo negat. a áno, ak je to pozitívne, lieči sa to, väčšinou prednisonom, čo tu baby písali...

daska1977
11. máj 2011

@petuska123 ale ja mám už 34, tak musia všetko spraviť a nenechať nič na náhodu... lebo už nemám čas...

zibi
11. máj 2011

@hope2011 no my asi bude problem v spermiograme..a dva roky..co sa intenzivne snazime..ale tiez mam dost rokov..tka preto sa clovek plasiii

hope2011
11. máj 2011

@zibi hmmmm, no nechcem sa pytat na vek...ale aj manzel je starsi???? a sa snazite o prve babo???

moniatko13
11. máj 2011

baby ja sa tak bojom..ráno som mala asi 2mm krvnú zrazeninu,ale potom už nič,obávam sa že dostanem mrchu..bábätko mam už 7 deň v brušku,ale obávam, sa že nám to nevišlo.testovať budem až v utorok ak vlastne budem.. ☹ ☹ ☹ ☹

crazybabenka
11. máj 2011

@moniatko13 noooo ale prestaň stresovať.....škodíš tým nie len sebe ale hlavne drobčekovi.....krv mohla byť len zahniezďovanie.....takže žiadna panika....pekne sa šetri....určite to vyšlo.....keď to hovorím ja tak určite 😀 😀 😀 😀

moniatko13
11. máj 2011

@crazybabenka si zlata..keď to je také takže sa nestresovať..

zibi
11. máj 2011

@moniatko13 ja tiez radimnestresovat aj ked viem ze je to tazke... 😖 bude dobre neboj 😉

zibi
11. máj 2011

@hope2011 sme rovnako stary ..33 a hej o prve preco?

moniatko13
11. máj 2011

@zibi ďakujem za podporu..

crazybabenka
11. máj 2011

@moniatko13 tak sa snaž niečím nenáročným zamestnať aby si na to nemyslela.....napriklad sa pozeraj ako polovička za teba zmýva podlahu 😀 😀 😀 😀

hope2011
11. máj 2011

@zibi aleee, ved to vobec nemate vela rokov!!!! a preco prve??? vies, ked si napisala ze mate vela rokov, ci uz jedno nahodou nemate??? urcite sa vam coskoro podari malicke....len treba verit🙂

hope2011
11. máj 2011

@moniatko13 mojinka, moja vobec sa neobavaj...ved to mozno bolo z uhniezdovania.....prosim ta ver tomu malickemu...urcite je krasne zahniezdene a tesi sa ked sa tehu pbjavi na testiku🙂 nebojkaj sa ani troska.....dobre???? a hlavne klud....a zavolaj do centra....dufam, ze zavolas...je to dolezite!!!!!!

helen5
11. máj 2011

@daska1977 a ako si natom bola si v martine či sa len chystaš . a kedy ideš na vyšetrenie moja držim palce a to kde byvaš na bratislavu smerom alebo kde ja som od tatier . v dedine byvame
🙂

helen5
11. máj 2011

@oknosmas tak držim na štvrtok palce moja len sa drž abi to dobre dopadlo

helen5
11. máj 2011

@zibi držim palce abi vam dobre dopadlo všetko

helen5
11. máj 2011

@zibi ahoj vitaj ako sa maš bola si martine a kedy a odkial si

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre