Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

kiosk
12. máj 2011

Ahojte, je tu niekto kto si este len picha dipherelin? a caka ho odber na konci maja? 🙂 🙂

wodanka
12. máj 2011

@moniatko13 a odkedy chodite do Iscaru? a co Vas caka? my mame s mm za sebou dve neuspesne IVF a teraz v juni by sme chceli ist na dalsie

mabumi
12. máj 2011

@oknosmas ahoooj, ja som dnes po KET a tiez mi maternicu musel povytiahnut. uz druhykrat. je to strasne neprijemne 😝 , takze ziadna citlivka nie si 😉 . a ta krv je prave kvôli tomu, takze neboj, to nic nie je. 😉 😉
takze ideme cakat spolu 😀

oknosmas
12. máj 2011

@mabumi 😉 to budu len dobre spravicky...kolko zmrzliniek ti vlozili?

mabumi
12. máj 2011

@oknosmas dve, mojich jedinych mrazacikov z ivf. ale iba jedno je take zivotaschopne, druhe je take slabucke. ale ja verim obom 😵

oknosmas
12. máj 2011

@mabumi verim, ze ta nesklame... 😵 😵 😵

moniatko13
12. máj 2011

@wodanka ahoj mi sme prvý krát boli tiež v novembri 2010..teraz ja už to mam za sebou, v utorok budem testovať,ale nevidím to moc ružovo,mrchu síce ešte nemám ani ma brucho neboli,ale sem tam mávam také malinke krvne zrazeniny..toto je moje 1 ivf,tak neviem čo mam očakávať,nemá s tým toľko skusenosťi..

crazybabenka
12. máj 2011

@moniatko13 už som ti minule napísala....žiadna panika....krv sa môže vyskytnúť aj keď sa bábo zahniezďuje!!!!!

moniatko13
12. máj 2011

@mabumi aj mi tomu verime,že sa zmrzlinky uchytia..držím palce.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@oknosmas a samozrejme aj vy budete bojovníci,z víťazným koncom.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

oknosmas
12. máj 2011

@moniatko13 dakujem....verime v to... 😉

moniatko13
12. máj 2011

@crazybabenka moja a to sa koľko zahniezdnuje..už mam 29 deň cyklu a mrchy nikde..

mabumi
12. máj 2011

@moniatko13 dakujeme 😵 😵 . a ty sa neboj, podla mna je to naopak skvele znamenie. verim v to a zelam ti to. babenko hryzie a to co mu nechuti vypluva von 😀 😀 😀

moniatko13
12. máj 2011

@mabumi moja ty už máš s tým skúsenosti.toto je moje 1 ivf,ja vôbec neviem porad...

crazybabenka
12. máj 2011

@moniatko13 ja som na 29 deň cyklu mala negat. test......a na 35 koľajnice jak svet

mabumi
12. máj 2011

@moniatko13 mna zacalo na siedmy den velmi boliet brucho ako pred mrchou, a na ôsmy som zacala spinit. aj tak stale som mala lezat a zvysit davku utrogestanu, lebo aj to sa stava a este môze byt tehu. ale ja som nebola 😒 . a to spinenie prislo tusim este pred terminom mrchy alebo v tom case. takze ak ti uz meska a ty nemas ani ziadne jej priznaky, tak sa tes 😅 😅 😅 a mysli pozitivne. testovat nechces? pockas na utorok? to mas ist na krv alebo test?

wodanka
12. máj 2011

@moniatko13 ja si tiez myslim, ze je to v poriadku... ja som po IVF ani k 29. dnu nedostala, mrcha mi obidva razy dorazila uz niekde okolo 25. dna..

helen5
12. máj 2011

@lubka0506 ahoj tak čo poplakala si si včera na modrom z neba a ako samaš kedy ideš do martina

moniatko13
12. máj 2011

@mabumi v utorok sa mam testovať..ešte pred ivf som mávala cyklus 24-25 dnový...teraz je už 29 deň,ale myslím si či sa to tými hormónmi liekmi neupravilo..keby vy viete čo sa mi všetko premieľa v hlave,každú chvíľu chodím na záchod sa pozerať..

helen5
12. máj 2011

@crazybabenka a ake kolajnice moja si mislela

mabumi
12. máj 2011

@moniatko13 dobre to poznam 😒 , ale v tvojom pripade si naozaj myslim, ze to vyzera velmi slubne 😉

crazybabenka
12. máj 2011

@helen5 dve čiarky na teste sú koľajnice 😉

helen5
12. máj 2011

@moniatko13 ahoj a kvoli čomu čo sa ti prihodilo moja

moniatko13
12. máj 2011

@mabumi dúfam,že máš pravdu

oknosmas
12. máj 2011

@moniatko13 budem silno drzat palce 😉

moniatko13
12. máj 2011

@helen5 moja prečítaj si o par riadkov vyššie a budeš v obraze.. 🙂 🙂 🙂 🙂

helen5
12. máj 2011

@daska1977 brezno je tu nedaleko odnas to sa ide na velky krtiš samat chodime

moniatko13
12. máj 2011

@oknosmas ďakujem vy ste také zlate..

moniatko13
12. máj 2011

@wodanka ďakujem za povzbudenie..

moniatko13
12. máj 2011

ozaj baby ,dnes mi poslali z Martina ten recept na utroš čo mi možno bude chýbať a mala som tam aj 1 euro..neviete prečo?

mabumi
12. máj 2011

@moniatko13 ja mam vzdy pravdu 😀 . a ked nahodou nemam, tak plati predchadzajuca veta 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre