Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

mabumi
16. máj 2011

@moniatko13 ako sa dnes mas moje moniatko ? 😵 pripravena na zajtrajsi velky den? ja sa uz neviem dockat za teba 😅 😀

lubka0506
16. máj 2011

ahojky🙂 @sony44 samozrejme že som si to užila aj ked to už nejako nie je pre mna aledalo sa. Prišla som medzi tými 15 ročnými detmi na to že sternem☹...ale čo už taký je život!...

@mabumi drž sa a aj @moniatko 13, @sony44 a ešte aj všetky na ktoré som zabudla.
Ja som dnes 34DC a mrcha sa akosi nemože rozbehnút,ale zajtra už snád ano a začnem zo stimulkou...🙂 😉

mabumi
16. máj 2011

@lubka0506 tak potom budeme zas drzat palce my tebe a snad aj nejake virusiky budeme môct poslat 😵 .dufame 😵 😵

lubka0506
16. máj 2011

@mabumi už sa na to teším! 🙂 😉

sliver
16. máj 2011

@hope2011 - ajoj
ako sa máš? ako si si prestala písať.... alebo šup do témičky
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/tehulky-a-maminy-kt-pomohol-doc-tomas-kolko-nas-je/
daj vedieť ako sa máš? a všetko ako prežívaš, znášaš a tak 😉

zlatanka30
16. máj 2011

@lubka0506 ides stimulovat na ivf?

petuska123
17. máj 2011

bre rano baby.tak vcera mi dosiel mail od poistovene ze ziadost mam schvalenu uz len cakat kym sa mi ozvu z martina.mm do mna furt rype nech do martina zavolam ja nech sa uz do toho pustime 😒

mabumi
17. máj 2011

@petuska123 no vidis, super 😅 , tak do toho 😉

mimi321
17. máj 2011

Ahojte baby, hmm v piatok mi oznámili že idem na iui... boli ste niektorá už na tom? ako to prebieha? od budúceho cyklu idem brať clostil a potom mám prísť na sono a zákrok.

petuska123
17. máj 2011

@mimi321 ahoj ja som to podstupila 2 krat neuspesne a ideme do ivf 😖 . prebieha to tak ze tvoj mm odovzda rano spermose ktore spracuju a cca za 2 hodky ti spravia zakrok.za ten cas sme mi chodili sa tarat do mesta. v podstate je to skoro ako bezne gynek.vysetrenie mna to nebolelo aj ked daktore baby ano. trva to ani nie 5 min a potom este lezis cca 10 min. a ides domov. a v ten isty den zacnes vecer brat utrogestan a za 14 dni si spravis test

mimi321
17. máj 2011

@petuska123 mne zistili ze vytváram protilátky proti mm spermiam ☹ tak dúfam že budeme úspešní ... koľko si prosím ťa platila? poisťovňa to nehradí že? mm má super spg. tak dúfam že ten môj problém preskočia a budem tehu... skúšala som aj femi kvapky aj materskú kašičku a nič... nakoniec som rada že mi zistili predpokladanú príčinu...

petuska123
17. máj 2011

@mimi321 tak ked mate super dpermio tak vam to vynde 🙂 poistovna to nepreplaca a za iui sa plati 80 ecok plis spermio tak do tych 100 ecok by to malo vydat.

mimi321
17. máj 2011

@petuska123 aj za spg sa plati znova? aha no a ivf kukám že ti schválili to ti preplatia celé? koľko? som počula že 3 kedysi dávno ale neviem či je to ešte pravda... mm má spg taký nejaký že 3 je hranica či čo a on má až 4 docent povedal že výborný... tak aspon z toho sa teším... len dúfam že nie sú také rýchle že obehnú to vajko a len budú bežať a bežať a nič z toho 😀

sliver
17. máj 2011

@moniatko13 - veľmi držíme palce!!!
akosi si sa dlhšie neozvala, žeby? teším sa na pozitívne správičky!!!!

a tiež @mabumi - pre obidve 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mabumi
17. máj 2011

@sliver dakujeme, ty si nas anjel velky 😵 😵 😵 uz si doviedla do uspesneho tehu hope a dufam, ze aj s nami sa ti to podari 😅 . potom sa ti to dufam odplati pri pôrode 🙂 🙂 🙂

petuska123
17. máj 2011

@mimi321 ano 3 krat to poistovna preplati ale bohiuzial nie vsetko este mi si budeme doplacat za lieky a ine veci cca 1000 ecok. tak 4 to mate vyborne! my mame 2 to ti povedal o morfologii. a za spermosz budete platit za ich spracovanie

sliver
17. máj 2011

@mabumi - ale jasné poďte šup šup k tehu 😉
treba veriť, aj keď viem že je to veľmi ťažké (poznám) ale nádej zomiera posledná!!!
takže každej sa to isto podarí, veď zdravotníctvo je na tom lepšie a lepšie...

mabumi
17. máj 2011

@moniatko13 kde si sa stratila??? 😕
dufam, ze je vsetko OK a dnes cakame pozitivne spravicky 😵 😵

terry123
17. máj 2011

Ahojte babulky.
Ja mam pre vas necakanu spravicku, minuly tyzden som si nasla krasny dvojciarkovy testik 🙂 🙂 🙂 Skoro som odpadla. 😀 😀 😀 Stal sa velky zazrak!!! Chystala som sa do MT po lieky na stimulku a zrazu bum.....krasna sprava.Som stastna ako blcha. 😎
Aj vam kazdej jednej to prajem, nech sa aj vy dockate zazraku. 🙂

bbtina
17. máj 2011

@terry123 to je parada srdecne gratulujem😀

terry123
17. máj 2011

@bbtina Dakujem 😉
Citala som,ze to budu chlapiatka, gratulujem aj ja tebe 🙂

sliver
17. máj 2011

@terry123 - parádička, blahoželáááááááme
božinku to je krásna správa, ako vidím leto robí svoje 😉
šup šup aj ostatné kočky sa nakaziť kým tu ten vírus tehulkovania je tu a čerstvý

parádička, jeeeeeeeej ja mám taku radosť, to je úžasné, blahoželáme ešte raz!!!!

oknosmas
17. máj 2011

@terry123 krasneeeee....drzte sa a uzivajte tehulkovanie...

daska1977
17. máj 2011

@terry123 jéj, to sa teším 🙂 🙂 🙂 a potešilo ma aj to, že máš 34 ako ja a ja som už ani neverila, že by som mohla otehotnieť spontánne... a ty si živý príklad, že netreba hádzať flintu do žita... a koľko ste sa snažili a podstúpila si aj nejakú liečbu a aký si mala problém?? teším sa veľmi... napíš IP

lubka0506
17. máj 2011

ahojky babule nestíham vás čítat nemám kedy...len som vám chcela povedat že od dnes stimulka🙂@zlatanka30 ano začínam...azajtra idem volat do MT🙂 😉

oknosmas
17. máj 2011

@lubka0506 😵 drzim palec

helen5
17. máj 2011

@moniatko13 ahoj moja ako si dnes dopadla v martine čo ti robili ja som tam volala rano ohladom visledkov a ešte neboli hotove . vraj sa ozvu a ktovie kedy dva tyžne už čakam tak ani nevieme ake budu visledki a ty sa maš ako dnes

helen5
17. máj 2011

@oknosmas ahoj bola si dnes v martine alebo ešte len tam ideš tieš držim palce

helen5
17. máj 2011

@lubka0506 ja som dnes volala ohladom visledkov a ešte niesu vraj sa oni ozvu sami tak uvidim ako to dopadne všetko

mabumi
17. máj 2011

@lubka0506 dobra sprava 😉 😎 😎 , tesim sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre