Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

terry123
24. máj 2011

@tinara23 Popros docenta, on ti napise odporucenie a tvoj gynekolog ta v pohode vypise. Ja som to tak urobila 🙂

zlatanka30
24. máj 2011

@terry123 dakujem si zlata. 🙂

tinara23
24. máj 2011

@terry123 tak to by bolo super, ak by bol ochotný 🙂 a inak gratulujem k bublinke 🙂

zlatanka30
24. máj 2011

takze opu mame za sebou. 🙂

mabumi
24. máj 2011

@zlatanka30 super 😵 . ako to dopadlo? 🙂

zlatanka30
24. máj 2011

@mabumi mame tri ☹ jedno nam prasklo skor.ale nevadi

mabumi
24. máj 2011

@zlatanka30 nevadi, hlavne nech su to tie prave 😵 😵 😵 . idete mat PK? uz aj vies kolko sa oplodnilo? drzim ti vsetky palcoky 😉

zlatanka30
24. máj 2011

@mabumi este neviem uvidime ked budem volat.jedno bolo 1 dve 2

megynka
24. máj 2011

@helen5 u nás je zrejme ten problém, že mám nekvalitné vajíčka, aspoň tak nám to po 4 ivf povedali, no s manželom sme to zrovna včera rozoberali a teraz sme na tom asi tak, že ani jeden z nás sa nevie rozhodnúť ako ďalej, aj by sme do toho išli, na druhej strane už pozeráme aj na peniaze, pretože už sme do toho dosť vrazili, zo 4 ivf bola naša úspešnosť úplne nulová....no neviem, možno by sme ešte zvažovali nejaké centrá v Čechách....ja mám práve dnes už 38 a tak ma trošku začína deprimovať aj ten môj vek

mabumi
24. máj 2011

@zlatanka30 ja idem zajtra na krv, tak im tam necham kus pozitivnej energie ked tam budem 😵 , aby sa im dobre darilo a aby bojovali 😉
ja uz zajtra asi dobojujem ☹ , ale tak to chodi, pôjdem do toho znova po lete 😎

zlatanka30
24. máj 2011

@mabumi dakujem nechaj prosim nechaj .nech bojuju nase bobaciky prosim.

zlatanka30
24. máj 2011

@megynka ak budes chciet mozem ty poslat nejake tipy na car v cechach.my ak toto ivf nevide pojdeme skusit tam.aj moje vajka su uz slabunke.neboj ja mam 36 a vsetko najlepsie k narodeninkam

megynka
24. máj 2011

@zlatanka30 ďakuejm 😉 ...už som dostala tipy na centrá v ČR, tak uvidím 🙂

zlatanka30
24. máj 2011

@megynka mozem sa opytat.ako prisli na to,ze mas nekvalitne vajicka?ak mozes odpovedz ak nie nemusis

megynka
24. máj 2011

@zlatanka30 proste nám to povedali, keď oplodnili vajíčka, všetky vajká boli dozreté a keď ich oplodnili vôbec sa nevyvíjali, vraj im chýbali nejaké prvojadrá 😒

zlatanka30
24. máj 2011

@megynka mojko je mi to luto. ☹ dufam,ze tie nase oplodnia .bojim sa

megynka
24. máj 2011

@zlatanka30 budem držať hrozne moc palce 😉

zlatanka30
24. máj 2011

@megynka dakujem

moniatko13
24. máj 2011

@zlatanka30 tak to je dobre spáva,teraz nech sa vajka pekne oplodnia a mali bojovníci budu bojovať a zachviľu pôjdu maminke do bruška,držím palce.. 😵 😵 😵 😵 😵
@mabumi moja to máš isto chybný test,treba ho isť reklamovať a dúfam ,že nám zajtra oznámiš len dobru spravu,prajem ti strašne veľa šťastíčka.. 😵 😵 😵 😵

moniatko13
24. máj 2011

@sliver povedz malinkej ,nech si v brušku ešte nejaký ten čas pobudne,že v lete ju tento svet privíta z otvorenou náručou.. 😵 😵 😵 povedz,že baby z fóra na ňu myslia a až v lete sa na ňu tešia.. 😵 😵 😵 😵 opatrujte sa 🙂 🙂 🙂 🙂

helen5
24. máj 2011

@megynka a manžel je ako v poriadku no aj ja sa bojim ako to snami dopadne lebo od 3 maja ešte nemame visledki a to je už dnes 24 a stale nič tak neviem čo stim robia brali nam krv na AHM a stale nič tak neviem aj ty si dak dlho čakala za visledkami

helen5
24. máj 2011

@moniatko13 ahoj ako sa citiš a čo kedy ideš na kontrolu do martina

moniatko13
24. máj 2011

@megynka všetko najlepšie k narodkam,nech vám to už konečne vyjde ak sa rozhodnete.. 😵 😵

helen5
24. máj 2011

@kajka39 ahoj vravela si že už 23 daju vediet a stale nemame visledki z AHM od 3 maja dajako dlho nie

moniatko13
24. máj 2011

@helen5 ja sa cítim zatiaľ v pohode ráno mi býva len trocha nevoľno,ale bez vracania..mam kľudovi režim,tak sa šetrím..do centra idem zruba o 2 týždne..ved baby ti už písali,že na výsledky budeš čakať až mesiac oni nezabudli na teba .neboj a hlavne buť v pohode.. 😵 😵 😵 😵

helen5
24. máj 2011

@zlatanka30 ako čo bolo jedno len vajičko alebo čo si mala jedno .a kedy ideš na kontrolu do martina

helen5
24. máj 2011

@moniatko13 to niejako dlho mesiac ved nam povedali že za dva tyžne budu a ja idem z manželom do nemecka 31 v noci do 5 a ked sa nam ozvu tak sa toho bojim abi nevolali ked budm v nemecku . tak preto a už si ako doma ako ti zavidim že nemusiš rano skoro stavat idem preč prišiel švagor tak utekam preč

sony44
24. máj 2011

@zlatanka30 - ahoj, tak aj to je dobré....len nech sa teraz bubáčiky veľmi veľmi snažia...myslíme na nich.....išli ste len s manželovými bojovníkmi???držkajte sa.....my sme teraz pri tých dvoch nemali PK, lebo vraj uspešnosť je rovnaka, ale ja už by som ani pri malom počte nešla bez PK... nevedeli sme ako sa prepojila tá genetická info na 5. - 6.den, ktorá u nás zrejme až tak nefunguje......bol to skok do neznáma....ale skúsili sme....možno keby sme počkali do 5.-6. dna, tak by ani nebolo čo vložiť a bola by som vedela výsledok oveľa skôr.... ☹ a neštopala sa hormónmi a nepichala clexane...
@megynka - prajem Ti len to najlepšie a hlavne...... splnenie Tvojho najväčšieho sna 🙂 , je to veľmi ťažké rozhodnutie, ale ked už si vysporiadaná s adopciou, tak toto je pre Vás väčšia nádej mať "vlastné" bábatko..... My ked sme nad tým rozmýšľali, tak pre nás by bola adopcia tá posledná slamka..... skúsili by sme darcovstvo vajka, embrya a až potom adopciu....., ale veríme, že po 4. pokuse to už nebudeme potrebovať. Inak to darované embryo je o dosť lacnejšie ako vajko ( 700 eur)... A aké car v ČR by si odporučila?? daj do IP. Tam je darcovstvo lacnejšie???držím Vám palce, aby ste sa správne rozhodli 🙂

zlatanka30
24. máj 2011

@sony44 ahooj nakoniec to bol darca.ak budu pekne na treti den dame ich vlozit.ak budu.som ako na ihlach.aj vajecnik ma boli au au

bbtina
24. máj 2011

@zlatanka30 my sme mali podobne,odobrali 4 ale jedno bolo nanic,na treti den boli 2pekne a 1 sa zle a pomaly delilo,takze sme bojovali s rovnakym poctom a co sa tyka PK ani som ju pri tomto pocte neriesila, a vo vytvorenom prostredi je to ine ako v ludskom tele a teraz su z toho dvojicky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre