Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
21. máj 2010

magynka ďakujem......ani neviem opísať aká som strašne šťastná

megynka
21. máj 2010

tak to je jasné, musí to byť úžasná radosť, držím palčeky aby všetko dobre dopadlo a narodilo sa ti o 9 mesiacov krásne bábätko 😵 no ja si ani neviem predstaviť, že by sa mi to mohlo stať a videla by som na teste / /

crazybabenka
21. máj 2010

magynka ani ja tomu ešte neverím....uverím, až keď mi to doc. Tomáš potvrdí v utorok na sone.....dovtedy neverím

sony44
21. máj 2010

crazybabenky - tak to je supeeeeeeer, zatiaľ potíšku gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a držím silno pršteky, nech Vám to dobre dopadne 🙂 🙂

janemari
21. máj 2010

crazy tak ty si typicky priklad toho ze zazraky sa stavaju.

megynka ja pojdem do centra pravdepodobne ten tyzden od 14.6.

sliver
21. máj 2010

crazybabenka moja a to čo je, to je úžasné, ja vypadnem na služobku na tri dni a čo to tu nečítam......
perfektné!!!
blahoželám

crazybabenka
21. máj 2010

ďakujem babule.....stále sa s toho nemôžem spamätať

anjelinka
21. máj 2010

Crazyyyyyyy, ja som Ti to vravelaaaaa....supeeeeeeeeer 😉 😉 😉 😉 blahozelaaaam....

crazybabenka
23. máj 2010

No aký ste mali víkend kočeny?

janemari
23. máj 2010

crazy sice doma ale pracovny 🙂

crazybabenka
23. máj 2010

si tiež s tých ľudí čo nevedia oddychovať 😀

janemari
23. máj 2010

crazy ani nie,ale konecne v zahrade preschlo tak som bola popracovat a dnes som dala do poriadku dom

crazybabenka
23. máj 2010

juj záhradu ani nespomínaj.....manžel je nervózny viac ako pred sobášom, že ešte nemáme zasadené zemiaky....ale čo keď tu stále prší

janemari
24. máj 2010

crazy a ako reagoval tvoj manzelik na //?Ako si mu to oznamila? 😉

crazybabenka
25. máj 2010

manželík? .....stal sa s neho tiran..... :D nemôžem nič robiť......len by ma priviazal ku gauču......ale nie....je úžasný....len nemôžem nič robiť.....ešte by za mňa aj dýchal....dokonca objavil kde máme doma práčku.....a že do nej prádlo samo nenaskáče a potom nevyskáče..... 😀 a samozrejme ako každý chlap je mu jedno čo to bude.....hlavne nech je to zdrave a nech je to chlapec 😀

crazybabenka
25. máj 2010

no a ako som mu to oznámila......no on sa to dozvedel sám.....on totiž robil tehu test......on je vždy pri mne.....ja som mu len odovzdala "matroš" on urobil test......a keď ho zatočilo a musel si sadnúť tak som pochopila, že sú tam asi // 😀

buba78
25. máj 2010

crazybabenka-ahoj , gratulujem, ako si k tomu prišla, pomohol Vám Doc?
prajem veľa síl

janemari
25. máj 2010

crazy tak toho tvojho muzika ti naozaj zavidim 😀

crazybabenka
25. máj 2010

tak a je to oficiálne......čakáme mimi....dnes sa ukázalo v plnej kráse na sone......baby ani si neviete predstaviť aký sme šťastný

crazybabenka
25. máj 2010

buba 78 .....keby nebolo doc. Tomáša nikdy by sme neprežili takúto radosť.....ani neviem opísať svoju vďačnosť......chodili sme skoro rok do ZV a nič.....už nám rozprávali o adopcii.....a do MT chodíme sotva 5 mesiacov a prírastok je na ceste

sony44
25. máj 2010

crazy - krááása, a myslím, že aj super darček k manželovým narodeninám ( si spomínala, že 30.05.), tak to poriadne oslávte, držím Vám palce a dúfam že Ťa budeme všetky nasledovať 🙂 🙂 🙂

zuzana_18
25. máj 2010

Ahojte babule,
Crazy ,supeeeeeer,držím siiilno palce,aby ste rástli do krásy 🙂 .Crazy a nejaký mám chaoz,Vám sa podarilo spontánne?
Vy ste neboli na IVF,že?A kto mal problémy?Ty či mm?Som pozabudla,ale to je už jedno,no nie?Hlavne,že budeš bruškatáááá

crazybabenka
25. máj 2010

no nám sa podaril taký malý zázrak.....problém mám aj ja aj mangel.....ja mám PCOS s inzulínovou rezistenciou a mangel má tú najhoršiu morfológiu čo môže byť.....100% abnormálnych spermií.......a zázrak je v tom, že sa nám to podarilo prirodzenou cestou......mali sme ísť na IUI, ale folik mi praskol skôr.....tak som išla domov s odporúčaním.....že nič iné len sa máme doma posnažiť......tak sme sa.....a podarilo sa......obrovský zázrak vďaka doc. Tomášovi

janemari
26. máj 2010

crazy tak tomu sa naozaj hovori zazrak.A ty si klasicka prikad toho ze ked lekari niekoho odsudili ze v zivote nebude mat deti a akoby ten hore si povedal:tak ja vam ukazem ze je to mozne.Tak si uzivaj tehulkovanie.A uz sa asi v centre nestreneme 🙂

crazybabenka
26. máj 2010

ešte áno.....budúci týždeň v piatok ideme na sono.....či bude biť srdiečko

crazybabenka
26. máj 2010

baby ani si neviete predstaviť ako vám to každej jednej prajem.....verím, že sa to podarí.....síce ešte necítim svoje dieťatko.....zatiaľ o sebe dáva vedieť len nevoľnostou, ale je to neopísateľný pocit........ale čo vám budem hovoriť.....každá si to zažije na vlastnej koži......sme v dobrých rukách doc. Tomáša tak sa nemáme čoho báť

janemari
26. máj 2010

crazy ano doktor je uzastny aj personal,ale treba nam aj trocha statsicka 😉

crazybabenka
26. máj 2010

príde aj to

janemari
26. máj 2010

crazy no ked ku mne pride statstie tak to musi byt uz stastny kazdy a kazda jedna z nas 100% tehula 😀

crazybabenka
26. máj 2010

šťastie príde vtedy keď ho najmenej čakáš......aj ja som hovorila, že keď stretnem svoje šťastie tak ho nekopem, že kde sa doposiaľ túlalo......a vidíš.....sadlo aj na mňa......mne tesne pred tým keď sme mali ísť na IUI a zistili sme že mi predčasne praskol folik daroval svokor štvorlístok.....aby to nabudúce vyšlo.....teraz by som rada poslala každej z Vás kúsok s neho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre