Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
30. máj 2010

ja som tu 🙂

janka134
31. máj 2010

😢 ahoj janemari ja som tu uz nebola co mate nove ja cakam kedy zacnem uz nech to je za mnou 🙂

lenrom
31. máj 2010

ahoj janka a kedy máš začať?Ja už beriem injekcie a čakám na mrchu a potom sa ide do MT na sono a povedia kedy začínam menopurom,a potom na 14 deň na odber vajíčok 🙂

janemari
31. máj 2010

lenrom tak si kusok predomnou.JA som dnes zacala s Proverou a o tyzden Diphereline a potom cakat na mrchu a idem na sono do MT.

janka neboj uz sa coskoro pripojis k nam 😉

janka134
31. máj 2010

ahojte dievcata ja zacinam 7proverov23 si zacinam pychat ja mam dlhy protokol uz sa neviem dockat ked to vynde aj sa bojim aj tesim

janka134
31. máj 2010

a je niektora z vas z MT JA SOM a do iscaru pojdem tak kolo 23 juna

miminap
1. jún 2010

ahojte. janka&134 ja idem do iscare 14 juna.

janemari
1. jún 2010

ahojte ak pojde vsetko ako ma tak ja idem do centra 14 juna.Miminap tak sa mozno stretneme.

megynka
1. jún 2010

ahojte, tak som si dnes doniesla z Martina výbavičku na ivf 😉 mám toho dve plné igelitky 😀 12.6.začínam s Proverou, potom Diphereline a Menopur - ten na začiatku maximálne možné dávky - 4 ampulky denne, doc. sa tak rozhodol vzhľadom na môj HP, tak som zvedavá čo tie dávky hormónov so mnou urobia, od 15.6. sa dám vypísať na PN a budem si stimulku užívať doma v kľude lebo teraz sa nám to už musí, musí a musí podariť a držím palce aj vám všetkým žienky, nech sme už konečne aj my šťastné 😉

janemari
1. jún 2010

megynka tak supeeeeer.Zacinas v den kedy by mne mala dojst mrcha/ak nebude meskat. Ja uz papam druhy den Proveru 😉

megynka
1. jún 2010

janemari hrozne sa teším aj bojím, ale musí sa nám to podariť a ty si už na PN alebo sa ešte len chystáš?

janemari
1. jún 2010

megynka zatial pracujem,ale chcela by som len v tejto pripravnej faze a potom od stimulky pn.Aspon tak sme sa v centre dohodli.Oni mi daju papier s odporucenim na pn a potom bude zalezat od dokiny ci mi ju da.No pravdupovediac cestovat kazdy druhy den 1 a pol hodiny do centra na sono a krv a chodit aj do prace ked mi volno nedaju,tak to si neviem predstavit.Kombinovat jeden den odrobit 16 hodin,prist domod vecer o 23.00 a rano vstavat aby som mohla o 5.00 vypadnut z domu a ist do centra a na druhy den zase 16 hodin odrobit a zase centrum.To by som asi skolabovala. 😖

megynka
1. jún 2010

no janemari to by bolo naozaj náročné, lepšie bude ak budeš doma a v kľude 😉

janemari
1. jún 2010

megynka to ano a preto dufam,ze mi moja dokina da pn 😎

sony44
1. jún 2010

janemari, určite ti dá PN, ved je to pre dobro veci, však sú v tom s Vami, že to nejde prirodzene!

megynka
1. jún 2010

ja tiež dúfam že mi nebude robiť problémy a veď ma pozná, vie aké máme problémy a že na PN by som sa len tak pre nič za nič vypísať nedala, ja som skôr z tých čo chodia do práce aj keď sú chorí, no ale teraz urobím všetko pre to aby sa to podarilo tak preto chcem tiež zostať doma v kľude 😎 kočky sa hrozne teším aj bojím, už aby sme boli tehotné 😵

sony44
1. jún 2010

megynka - verím Ti, tiež už vieš čo všetko Ťa čaká................... ale potom si vychutnáme aj to nočné vstávanie k našim bábätkám!!!! 🙂 🙂 🙂
ja som bola tiež od pichania dipherelinu doma a plánujem aj zostať, len ešte ten výýýýsledok 🙂 🙂 🙂

janemari
1. jún 2010

no ja mam fyzicku pracu na 3 smeny a ked som bola po laparke tak som bola tiez doma skoro 3 mesiace a nie 2 tyzdne 😉

sony44
1. jún 2010

janemari - ani neuvažuj neísť na PN ( keď budeš mať problém tak tú dr. "uplať",a lebo čo ), ja nemám ťažkú robotu a už 4. týždeň budem doma na PN 😉

megynka
1. jún 2010

janemari no to je jasné, záleží to aj od práce 😉

sony presne, s radosťou k nim budeme v noci vstávať 😅 už sa na to teším

janemari
1. jún 2010

No ja ratam s tym ze ked pojdem na sono a krv cez mrchu tak pojdem odtial rovno k dokine pre PN.A v robote nech ma uz necakaju lebo budem doma az do konca materskej 😀

sony44
1. jún 2010

janemari - tak, tak 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

megynka
1. jún 2010

presne tak to mám naplánované aj ja 😀

janemari
1. jún 2010

Tesime sa na to ako budeme spolu tehulkovaaaat a potom druhe babo 🙂

megynka
1. jún 2010

jasné, baby a keď budeme tehule, by sme mohli dať stretávku, že ako pekne vyzeráme s bruškami 😉

janemari
1. jún 2010

no keby nam sadol termin v care tak by to slo.Ale asi kazda sme od inej strany tak neviem neviem 😉 ale pri najhorsom si budeme posielat fotky 🙂

miminap
1. jún 2010

jeeeeeeej. baby, pekny plan. nech uz sme bruchate. 🙂 🙂

janemari
1. jún 2010

miminap vsak vsetky mame taky plan a mozno sa v centre aj stretneme 🙂

janka134
1. jún 2010

ahojte kamosky ja nic nove zacinam 7 juna tak cakam ties rozmyslam o PN ale neviem sa rozhodnut kedy ci tesne pred odberom alebo skor hned ako zacnem asi cim skor tym lepsie

sliver
1. jún 2010

ajojte
mám otázočku? to PNku mi nemôže dať doc.? to musím potom k svojmu gyn.?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre