Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
8. júl 2011

@sliver silver ty už maš zachvilku do porodu držim ti velmi palce abi si bola v poriadk dovtedy a ako sa citiš a bude to chlapček alebo dievčatko . maš už aj meno vibrate a kolko razi si bola na zakroku . na ktori krat sa ti poštastilo moja napiš

helen5
8. júl 2011

@zuzu100 tak ti na zajtra držime palce moja a to čo znamena a čo to znamena 2 jednotkove 2 dvojkve 2 trojkove že možete mat aj trojički ako alebo ako tak to si toho mala fak dost držim palce do zajtra 🙂

helen5
8. júl 2011

@lenkalienka01 a čo to je vlasne to čo ideš jest načo je to všetko podporuje a čo si treba kupit skusim aj ja

zuzu100
8. júl 2011

@sliver takze mám kupit aj vlozky? 😖 - Moja dávka: dnes vecer 3 gul. od zajtra 3x2 gul. 🙂 Alebo to je len zaciatok? 🙂

sliver
8. júl 2011

@zuzu100 - jo to som mala aj ja takú dávku, ono zo začiatku sa to dalo ale ked som to mala prvé tri mesiace tak sa to fakt nedalo vydržať
no tenučké si nakúp lebo ten utroš bude predsa len niekade vychádzať 😉

zuzu100
8. júl 2011

@helen5 dnes mi robili OPU - odber oocytov..cislo - jednotka, dvojka, trojka vyjadruje kvalitu oocytov....jednotka najlepsia kvalita, atd.

zuzu100
8. júl 2011

@sliver 🙂

daska1977
8. júl 2011

@ivta5 a kde si to všetko kúpila??? ja som sa na materskú kašičku, propolis a peľ pýtala v Martine v lekárni a baba na mňa vypleštila oči, že čo od nej chcem... 😅

daska1977
8. júl 2011

tak už mám výsledky: AMH 0,88 a FSH 12,04??? takže docent mi dnes predpísal antikoncepčné tabletky na 3 mesiace a potom idem stimulovať Menopur 300 jednotiek... baby, ktoré sa vyznáte, zhodnotte...

lubka0506
8. júl 2011

@daska1977 akú antikoncepciu ti napísal?Ja mám doma dve balenia Cilest a niekomu by som ich darovala. Mne ich napísal kedysi ale ja som mala slabý menzes skoro celý mesiac... 🙄
@helen5 zuzu ti to opísala aké sú jednotkové,dvojkové...🙂
@zuzu100 čo najhlbšie vkladaj ako to ide,ale nieže si "ublížiš" 😉 Držím prsty🙂

cherry1981
9. júl 2011

baby to v Mt predpisuju ATK? Lebo my sme tam boli v stredu prvy krat tiez, a teraz tam ideme znova na 3 DC na krv a potom sa rozhodne co dalej, ale ATK by som teda brat nerada 😕 😕 To kazdej z Vas najskor dali ATK ??

zuzu100
9. júl 2011

Dnes ráno som volala do MT, hovorila som s embriologickou - máme 3 oplodnené vajicka, pondelok mám zavolat, ze ako sa vyvíjajú....

buby01
9. júl 2011

@zuzu100 ak ti mozem poradit, tak si po kazdej davke utrosu lahni cca na 20-30 min a panvu hore. Ja som si rano dala budik o pol hodinku skor, dala utros a ese na pol hod som si lahla. V robote som mala obednu prestavku, takze som to mohla aj tam realizovat, no a vecer klasika na spanie. Ked som to takto robila, ten utros vytekal minimalne. Prvy pokus IVF som to takto poctivo nerobila a dokonca mi sem tam vypadli aj gulicky von. Ale to sa vraj moze stat mi sestricka z MT povedala.
Pa a vela stastia.

sliver
9. júl 2011

@zuzu100 - posielam kopec síl trom bublinkám!!!

gabi.k
9. júl 2011

@terry123 ahojko.... no vydrz mam.... lebo mam z toho bobky... 🙂 ja sa citim OK... som naPN, takze tvrdo oddychujem a sladko nic nerobim..o vsetko sa stara moj milujuci a starostlivy manzel.... 🙂 len nech mu to vydrzi... 🙂 a na kolky den si ty sa testovala???

daska1977
9. júl 2011

@lubka0506 lubik, cilest, ale ja som si ho už aj vybrala v lekárni...šikulka... 🙂 🙂 🙂
@cherry1981 nie, ale on zváži podľa výsledkov FSH a AMH postup liečby... mne dal ATK asi preto, aby sa mi 3 mesiace netvorili folíky a potom hneď si mám začať pichať Menopur a teda začať so stimulkou... a tá pauza preto, aby sa mi ich potom vytvorilo viac.... ja mu v tomto verím... a urobím všetko, ako mi povie... oni vedia, čo robia a s čím a kedy majú lepší výsledok...tiež ma tá ATK prekvapila, ale čo už... musím si dať pripomienku na každý deň, lebo ja určite zabudnem...
@zuzu100 to je super... držím palčeky... 🙂 🙂 nech len krásne vyvíjajú...
@buby01 presne aj ja som bola dosť benevolentná pri prvom IVF... pri druhom to budem brať určite poctivejšie... pri prvom som aj pracovala, ale teraz určite nebudem, pôjdem na PN a aj doma som normálne fungovala, ale teraz budem fakt dodržiavať kľudový režim...

daska1977
9. júl 2011

@gabi.k aj ja som mala strach testovať, nechcela som sa sklamať, lebo baby písali, že najprv tam nemusia byť dve čiarky a predsa potom boli tehuľky... ja som vydržala netestovať až do krvičky... bolo to sklamanie, ale keby som testovala skôr, možno by to bolo ešte horšie... a určite by som to hneď odpísala... vydrž to 😵 😵 😵

helen5
9. júl 2011

@zuzu100 Ahoj a ako si dopadla a kto ti robil primar či doktorka bola tam a o ktorej si šla ako dlho ste tam boli držim palce abi vam višiel viborny visledok moja

helen5
9. júl 2011

@cherry1981 a čo je to vlasne ATK ja som to nemala a neviem čo to znamena teraz

daska1977
9. júl 2011

@helen5 antikoncepcia

helen5
9. júl 2011

@daska1977 to som ja fak nepočula o tom a to vam doktor prdpisal moja

helen5
9. júl 2011

@petuska123 Ahoj moja ako sa maš ako postupujete ja som ti velmi dostala skoro mrchu vo štvrtok a v piatok som volala a teraz mam ist v stredu na pol jedenastu.a som akurat čitala spravu . že stesi dali z manželom žiadost na adopciju a chcela som sa len spitat ako sa to vibavuje a odkial stesi dali žiadost uvas BB asik aj mi si dame chcem dat žiadost asik aj ja tak nam napš ako sa to vipisuje a čo treba k tomu

daska1977
9. júl 2011

@helen5 o čom si nepočula??

lubka0506
9. júl 2011

@daska1977 škoda lebo by som ti ho poslala-inak ho asi aj tak šupnem do koša. Aj ja som ho mala brat 3 mesiace ale mala som mrchu skoro celý mesiac ako som ho brala. 😖
@cherry1981 nie nepredpisujú hned každej antikoncepciu. Mne ju dával kvoli tomu že mám polycystické vaječníky a moje cykly 28-43... 😖
@gabi.k ešte vydrž s testovaním,zbytočne by si sa stresovala. Držím všetky prsty! 😉
@zuzu100 držím prsty embryjkám 🙂
@sliver moja ty sa ešte kotúlaš?...ako sa cítiš v týchto horúčavách? Ja ta mám stále pred očami na posteli po OPU...a rada by som ta videla aj ako guličku!🙂 😉 Opatruj sa 😉

petuska123
9. júl 2011

@helen5 na adopciu??nic take sme si nedali

zuzu100
9. júl 2011

@helen5 OPU robil pán Doc....isli sme na 8:00....do 12:15 sme boli v CAR

lenka_21
9. júl 2011

@lenkalienka01 Ahoj moja ... tak to investovanie poznam ... ja uz tlacim vcelie produkty (propolis, pel a kasicku), koenzym Q10, kyselinu listovu a cakam na DHEA ... 😉 Ano o Sarapise som tiez pocula ...

@ivta5 Ano, aj nam povedali, ze na morfologiu nic nie je, lenze mm sa velmi zlepsila koncentracia a pohyblivost a tak je z coho vyberat 🙂

@zuzu100 Drzim palceky!!!

@daska1977 Ja som si vcelie produkty objednala cez firmu forever living (moji rodicia s tym robia a tak ak chces, daj mi vediet a viem ti to zariadit) ... inac ked to hodis do googlu tak najdes stranky kde daju vcelie produkty objednat ... ja som radsej isla do tej znacky co som napisala, lebo to poznam 🙂 Co sa tyka tvojich vysledkov ... AMH je trosku pod normou, ale je to celkom dobry vysledok ... FSH mas trosku zvysene (tusim vrchna hranica je 10.54), ale toto vedia skorikovat pocas stimulky, takze je to na dobrej ceste 🙂

@gabi.k Ktory den od ET si??? A co Fidorka ??? 😀 😀 😀

helen5
9. júl 2011

@daska1977 otej antikoncepciji že vam dal doktor alebo som zle pochopila tak potom sory lebo ja som to nepouživala iba ked mi raz dal doktor aj to som prestala brat lebo mne to škodila

helen5
9. júl 2011

@petuska123 neviem ale odteba tu bolo aj moj manžel čital že ste vipisali na adopciju tak preto sa nato teraz pitam

helen5
9. júl 2011

@zuzu100 tak to ste boli strašne dlho moja a daleku ste mali ceztu z martina a bola si aj uspata a rano ta brali o ktorej a bolo vela ludi či len ty sama si bola na zakroku a ako sa citiš neboli ta nič to bisi mala teraz vklude ležat a nič nerobit a odichovata kedy idete zase do martina

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre