Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
12. júl 2011

@helen5 - to môj gynekolog má dovolenku... nie doc. Tomáš

sliver
12. júl 2011

@gabi.k - ahojky, ja som bola doma až doteraz 😉 mala som OHSS čiže popri odsávaní vody nebolo možné chodiť do práce, potom som bola v nemocke tak som ostala rovno na rizikovom od začiatku....
a aj keby som nemala komplikácie nemala som v pláne sa vrátiť do práce... ved som o Sonku toľko bojovala že som to nechcela riskovať a stresovať sa v práci....
a ozi dnešná dávka... tak kedy meníme tu štafetu?
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

gabi.k
12. júl 2011

@sliver posielam cmuky pre Sonicku..... ja som tiez doma... kludovy rezim, sem tam sa pomocem, ale nic take nerobim... do prace ma nik nedostane... ja sa tiez takto chystam....az do porodu 🙂 chiii.. kedy dame stafetu? no v piatok.. a ty pojdes 🙂 sice aj ked ma Dr.dovolenku ......dakto zase dobre cital stare prispevky, co?? 😀

gabi.k
12. júl 2011

@sliver ozik, ma napadlo, ze ako sa rata termin porodu.??? podla poslednej MS?? alebo ako, lebo presny datum oplodnenia sa predsa vie 🙂

smeyka27
12. júl 2011

ahoojte baby 🙂 chysta sa zajtra niekto na odbery HP? 😕

micikatka
12. júl 2011

ahojte baby. mozem mat otazku? robili ste si niekedy test, a vysliel vam falosne pozitivny? prosim potrebujem to vediet.

jovanka81
12. júl 2011

@smeyka27 ja idem vo stvrtok ....

gabi.k
12. júl 2011

@smeyka27 co myslis??? ako som na tom, ked som teraz dostala straaaaaaasnu chut na sardinky 🙂)

smeyka27
12. júl 2011

@jovanka81 az vo stvrtok 😒 tiez ides prvy krat na odbery?

smeyka27
12. júl 2011

@gabi.k 😀 fuuuha tak rybycky??? 😀 to je dobre,ci zle?hadam treba sluzobnickovi povedat,hm 🙂

gabi.k
12. júl 2011

@smeyka27 no pruuuser, drahy nieje doma.... 😒 chiii

ivta5
12. júl 2011

@mabumi Ahojky, ja si myslím, že ak to tak cíti tvoje telo treba si dať pauzu, nesil to. 😉

smeyka27
12. júl 2011

@gabi.k jaaaaj dala si mu volno? 😀 tak sardinky nebudu

ivta5
12. júl 2011

@terry123 Ahojky, veľmi pekne ďakujem za recepty.

ivta5
12. júl 2011

@mabumi Tebe už odstraňovali endometriózu?? Mne odstránili 6 ložísk v r. 2009 a ako sa znova dá zistiť, či sa vrátila endometrióza, predpokladám, že len laparoskopiou.

ivta5
12. júl 2011

@gabi.k Ahojky, neboj sa, budem držať palčeky a uvidíš, že nám zajtra oznámiš veselú správičku, že 1 +1=3 😉

gabi.k
12. júl 2011

@smeyka27 sardinky su hotove... ked musis tak musis 🙂

@ivta5 ja s inymi poctami ani neratam 🙂

smeyka27
12. júl 2011

@gabi.k pocuj a co si tym myslela,ze mas na ne chut? 😕 priznaj sa robila sisi testik??? a vysli dve ciarocky?? 🙂 uhadla som?

gabi.k
12. júl 2011

@smeyka27 eee nerobila.... mam si?? 🙂 mozno ani testik nepotrebujem 🙂 ale nie...zeby drobec???

smeyka27
12. júl 2011

@gabi.k ahaa tak drobcek je hladny 😕 uz vydrzkaj do piatku 🙂,ja by som nevydrzala uz by som mala dva testiky urcite zasebou 😀 velmi drzim palceky

micikatka
12. júl 2011

@gabi.k mas nejake pocity? okrem chuti na sardinky?

gabi.k
12. júl 2011

@micikatka bolia ma prsia... no a inac nic... 🙂 preco??

micikatka
12. júl 2011

@gabi.k a teda si tehotna? nebola som tu par dni, tak som este nestihla precitat vsetko. prepac

gabi.k
12. júl 2011

@micikatka dnes som 11ty den po ET .....ale netestovala som sa... snad ano... 😉

micikatka
12. júl 2011

@gabi.k a kedy ides k lekarovi?

gabi.k
12. júl 2011

@micikatka no v piatok do MT na krv.... ty si uz po ET alebo len stimulujes...alebo cakas??

micikatka
12. júl 2011

@gabi.k ja len čakam :o( uvidime zajtra mam zavolat sestricke

gabi.k
12. júl 2011

@micikatka a cakas na co? ak smiem vediet... neviem ci si to tu pisala, ale akosi neevidujem, tak mi prepac....

v555
12. júl 2011

@helen5 ,nebud stoho vedla bude tam doktorka.

@gabi.k po ET je dobré byť naozaj doma,najdôležitejšie sú aj tak prvé dni kým sa to neuhniezdi a potom je to už v rukách prírody 😉

gabi.k
12. júl 2011

@v555 ved to ze je to v rukach aj toho hore... no ale ja som doma... nedovolim si riskovat...tolko pre toto vsetko obetujeme, tak jedna PN ma nezabije 🙂 helen je vedla, nie len z toho, ze tam bude Dr.ka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre