Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinara23
28. júl 2011

@petuska123 mne sa nepáči štatistika ani 50% nie ešte 32, ale kašlať na to veď je to len tabuľka 🙂

jeny
28. júl 2011

@tinara23 ahoj, ako sa citis po ivi?

tinara23
28. júl 2011

@jeny ahoj, prvé dva dni bolesť podbruška a vaječníkov a teraz už len taká jemná bolesť podbruška a prsia ma dnes trošku začali bolieť a inak nič 😒 ale mňa vždy pred ms bolia prsia, takže to u mňa nie je žiadny príznak 😉

aninka666
28. júl 2011

tak baby, 2.8. idem prvý raz do Iscare MT. joj som zvedavá, ako dopadneme ☹

tinka9075
28. júl 2011

@aninka666 neboj dopadnete dobre musiš verit že si v dobrych rukach a že vam pomôžu 😉

tinara23
28. júl 2011

@aninka666 neboj budeš spokojná, sú tam úžasní ľudia 🙂

aninka666
28. júl 2011

@tinka9075
@tinara23 baby dik za podporu. ja verím, že nám pomôžu. babenka sa neviem dočkať . už sa teším, ked budeme v miestnosti pre tehuľky a povzbudzovať snažilky 🙂

tinka9075
28. júl 2011

@aninka666 neboj zachvilu už budeme všetky pukate a štastne 😀

v555
28. júl 2011

Ja som najlepšia,mne vyšlo že 11,2%,neviem,či mám plakať alebo sa smiať 😀

v555
28. júl 2011

@daska1977 ,ja som bola včera u doktorky v MT a tiež mi predpísala antiko.Moja reakcia,pravdaže spontánna,Bože načo??!!!A ona mi povedala,že kôli tomu, aspon na dva mesiace,lebo po antikoncepcii sa tvoria folikulyy približne jednej veľkosti,aby sa nestalo náhodou to,že sa ti vytvorí 5 folíkov a z toho dva budú dominantné a oni sa nebudú vedieť rozhodnúť,či vybrať tie dva alebo čakať na tie menšie tri.Oni radšej dajú antikoncepciu aby boli folikuly približne rovnakej veľkosti.Dáva to logiku.......ešte som sa s tým tiež nestretla,ale človek sa učí........

helen5
28. júl 2011

@v555 a jake tabletki ti dali moja ja mam tieš na 3 mesiace antikonc.a volaju sa Logest.a tieš asik ideš tou formou ako ja v oktobri

v555
28. júl 2011

@helen5 ,mne dala doktorka iné trošku.Také ako som brala pred 12 rokmi.

helen5
28. júl 2011

@tinka9075 bodaj bisi mala moja pravdu . zo všetkim

helen5
28. júl 2011

@v555 a ako sa volaju tieš maš brat od dna ked dostaneš mrchu 21 dni 7 dni pauza a zase tak isto a mam tabletki na 3 mesiace

helen5
28. júl 2011

@aninka666 ahoj držim palce aj ja nič sa neboj su tam dobri

tinka9075
28. júl 2011

@helen5 neboj určite sa nam to podari musime si len verit a navzajom si držat palce 😉

v555
28. júl 2011

@helen5 ,všetki tabletki čo sa volaju antikoncepcia sa berú rovnako.Ja mám len vínimku a budem ich brať len dva mesiace,lebo som nechcela viacej.Mne nechutia.Mám radšej iné tabletki.......

gabi.k
28. júl 2011

ta kalkulacka je teda riadna... teraz neviem ci neposobi na psychiku dost negativne... mne ze vyslo 40,5% a my sme IVF absolvovali a zatial vsetko OK... ..hmmm
@aninka666 neboj vsetko OK dopadne... my sme tiez absolvovali cele to peripetium a teraz som v 6tt a bije nam srdiecko... maju tam zlate rucicky a hlavne ta srdecnost persnonalu je na nezaplatenie ... 🙂

helen5
28. júl 2011

@tinka9075 no ved maš pravdu a akosa maš ktori krat už skušate

mabumi
28. júl 2011

@helen5 ja nemam nic nove, preto sem aj tolko neprispievam, nemam cim 😖 . cakam 😎
@v555 😀
ja som sa na chvilu zlakla, ze co za % to tu porovnavate 😀 . musim sa tam pozriet

helen5
28. júl 2011

@v555 čo sa nesitiš po tabletkach dobre a doktor tam nebol ked ti dala doktorka tabletki . a tieš tak od toho dna 21 dni 7 pauza a potom zase a tebe povedala ked doberieš maš sa ozvat alebo pred tymi dtuhmi sa mas ozvat či sa musia dobrat a tak sa ozvat

helen5
28. júl 2011

@mabumi to ja nie ale druhe babi tu preberaju percenta moja a tieš som stoho vedla čo za % preberaju

helen5
28. júl 2011

aninka666 a hoj a ako sa citiš kolki krat si absolvovala liečbu moja na kolki krat ste boli si na umelo oplodnenie tieš tak držim palce nech vam to dobre dopadne všetko

helen5
28. júl 2011

@gabi.k a čo to znamena 40:5 % to ma bit ako čo babi nechapem teraz tomu čo to znamena tie percenta čo pišete

cherry1981
28. júl 2011

@helen5 Kuk na predchadzajucu stranu, tam je link kde si dievcata vypocitali aku percentnu uspesnost budu mat pri IVF 😉

helen5
28. júl 2011

@cherry1981 a na aku ved som pozerala ale tu nielen ja ale ešte jedna baba sa pitala čo to znamenaju tie % moja

helen5
28. júl 2011

@tinka9075 a od kedy ma dovolenku a do kedy neviete

gabi.k
28. júl 2011

@helen5 prepac a ty citas vobec co sa tu pise?? alebo ??? precitaj poctivo a az potom reaguj.... 🤐

helen5
28. júl 2011

@gabi.k ja som sa pitala čo to znamena a ked niekto nevie povedat tak škoda tu mi chodit aj tak tu malo pišete čakam tu aj 2 hodiny a nič . tak vi pište normalne a človek bude chapat lebo som nepochopila čo za percenta tu mislite si podraždena tak sory že pišem

gabi.k
28. júl 2011

@helen5 podrazdena si ty... ty sa tu vzdy vyhrazas ze tu nebudes chodit... pozri sa, to bola moja reakcia, pretoze ja som to napisala inej kocke na jej prispevok, a ak raz nevies o com sa tu pise, tak skus si precitat aj par riadkov alebo stran vzad... a ja nemam dovod byt podrazdena a ani nemozem, pretoze mam drobceka v mojom brusku... tak hned nebud vztahovacna... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre