Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
7. jún 2010

Vsetkym sa nam to tento rok podari a basta 😀

lenrom
7. jún 2010

a basta 😀

janemari
7. jún 2010

presne 😀 😀 😀 babetka si budu plavat v nasich bruskach 😝

janka134
8. jún 2010

dievcatac aj ja verim ze sa nam to vsetkym podari a do roka sa budeme prechadzat s kociarikom pozdravujem vsetky 😉 😅

crazybabenka
8. jún 2010

baby ....určite sa to podarí.....ja som príklad......že ste v dobrých rukách 😀

orsulka
8. jún 2010

dievčata......mam centrotide 3 injekcie, ak by ste niketora potrebovali...🙂))
vsetkym držim palce... .-)))

sliver
8. jún 2010

božinku kočky mám strašnú dilemu
už od včera ako mi schválili IVF tak len uvažujem či mám ísť na to hned alebo až po dovolenke.......
božinku ja neviem ☹

megynka
8. jún 2010

orsulka, veľká gratulácia, nech sa vám darí 😵 😉

megynka
8. jún 2010

sliver ahoj, no neviem či ti to vyjde hneď lebo v centre majú posledný júlový a prvý augustový týždeň dovolenku, tak by bolo najlepšie tam zavolať a oni by ti vypočítali či by ti to ešte vyšlo, ale predpokladám že nie teraz lebo ja začínam brať teraz 12.6. proveru a budem končiť možno týždeň pred ich dovolenkou, tak to mám len tak tak, tak tam zavolaj, povedz kedy ti vychádza 16 DC a asi budeš mať dilemu hneď vyriešenú 😉 🙂

sliver
8. jún 2010

megynka dakujem, asi fakt mám dilemu vyriešenú lebo 16DC mám 22.6. čiže odber mi zhruba vychádza na 16.-19.7.

megynka
8. jún 2010

no je to fakt na tesno, neviem, ja by som si to teda nechala od ďalšieho cyklu, to by ti už asi vyšlo, najlepšie keď sa s nimi dohodneš, no my sme tiež najskôr plánovali dovolenku ale ako zavolali že máme schválenú žiadosť a že kedy chceme začať tiež som jeden deň takto uvažovala ako ty, lebo mi povedali o tej dovolenke a mohli sme si vybrať buď ísť do toho hneď alebo čakať a tak sme sa rozhodli a ideme do toho, no ale veď už zasa tak dlho čakať nebudeš, ale ja by som tam určite zavolala a dohodla sa s nimi a keď budeš mať aspoň približnú predstavu, môžeš plánovať a tešiť sa na deň D 🙂

sliver
8. jún 2010

no ved to, my tiež máme naplánovanú dovču a včera ked zavolali tak dilema 😀
len ak nepôjdem teraz tak sa mi to posunie o dva mesiace lebo isto si nechcem pichať cez dovolenku tak asi začnem až v auguste... ale nevadí len nech to víde, či skôr alebo neskôr!!!
ideme tam tento týžden na konzultáciu tak ešte pokecáme s nimi

megynka držím palce!!! potom mi budeš radiť čo a ako 😉 už budeš mamina keď ja začnem!

orsulka
8. jún 2010

@megynka dakujem....napodobne aj Vam kočky !!! 🙂

sliver
8. jún 2010

@orsulka som si prečítala že si našla svoje šťastie v Brne, krásne 🙂
blahoželám, veľká poklona a veľa zdravíčka tebe aj mimču!!!

orsulka
8. jún 2010

sliver...dakujem pekne.......boli sme sice aj u Dr. Tomasa na pokeci, ale moc sa nam nepacilo co nam navrhoval, potom sme skusili to Brno a tak nejak nas oslovili a skusili sme.....a vyslo to 😵

bbtina
8. jún 2010

Kočky ďakujem za privítanie, áno bude to prve IUI a verím, že aj posledné, lebo u nás je to taká záhada. Výsledky zo všetkého perfektné, ba priam ukážkové a nič sa nedeje.
Baby neviete či v centre robia aj ten postkoitálny test (na priechodnosť hlienu), lebo ten nemáme a mám tušáka, že to bude vtom.

Sliver, na tvojom mieste by som riešila dovolenku, odreaguješ sa, naberieš pozitívnu energiu a možno už ani nebudeš potom musieť riešiť IVF, už sa to parkrat takto stalo, že zmena prostredia a bum bábätko 🙂

sliver
8. jún 2010

@bbtina ohladom toho testu ti neporadím.... asi len spýtať sa v MT
IUI je super, ja som bola dvakrát a keby to u nás malo význam tak by som to skúšala doteraz 😉
držím prsty nech sa u teba zadarí

pôjdem na tú dovču 😉 aj ked nám sa asi na dovči nezadarí lebo jazdíme na motorke a chodíme stanovať na dovolenke a tam to je trošku komplikovanejšie otehotnieť 😉 ale oddýchnem si a naberiem kopec energie a potom šup šup na vec 😉

anjelinka
8. jún 2010

sliver, dobre si sa rozhodla, po dovolenke budes oddychnuta, nacerpas sil do boja a urcite sa to podari... 😉 😉

bbtina, vitaj medzi nami. Ty uz si bola v centre? ci ides teraz na prvu konzultaciu? IUI je naozaj super, ako vravi sliver, tiez by som to este asi podstupila, uvidime teraz, uz by som najradsej testovala, ale musim vydrzat...ale hold, ziadne priznaky, akurat ma pobolieva brucho...

orsulka, blahozelaaam, dlhsie ta sledujem 😉 😉 ...a co vam navrhoval docent v MT?

bbtina
8. jún 2010

Nie nie, mám dohodnutú len prvú konzultáciu...zatiaľ sme komunikovali len telefonicky....a mám kopu vyšetrení od svojho gynekologa, ten našťastie na zázraky nečaká a nenaťahuje čas, tak som už absolvovala všetko možné. Síce ma prehováral do Heliosu keďže s nimi dlhodobo spolupracuje,a le referencie sa mi viac páčili na ISCARE. Baby a koľko to zhruba trvalo napr. od prvej konzultácie kým sa veci rozhýbali a došlo k IUI....

anjelinka
8. jún 2010

bbtinka, u mna to trvalo presne mesiac, lebo nie a nie dostat mrchu, no a vlastne hned mrcha od prva od prvej navstevy som stimulovala a teraz som podstupila IUI, cize nie dlho. Ak nevyjde, tak idem do toho druhykrat, pozeram sa na to triezvo... 😉

carmenuska
8. jún 2010

Dievčata, kotore ste absolvovali IUI v Martine v Iscare, kolko to stalo a cim vas stimulovali? dakujem

anjelinka
8. jún 2010

Carmenuska, Clostil, Pregnyl, teraz beriem Utrogestan a zakrok stal 75 €. 😉 A vsetci boli mili, zlati, super.... 😉 😉

janemari
8. jún 2010

bbtina pokial pojdes na IUI tak myslim ze hlien nemusis riesit lebo ti spermijky zavedu do maternice,takze sa nebudu musiet brodit hlienom 😕

sliver
8. jún 2010

@bbtina ja som skočila na IUI asi po týždni ako som prišla do MT, mala som vtedy už všetky testy od svojho dr., celú kartu som mu doniesla, doc. si preštudoval a akurát som bola na začiatku cyklu, šup na sono, folík bol tak povedal že ho využijeme 😉

@carmenuska - druhýkrát som stimulovala clostylom, vlastne aj prvý krát lebo ja som clostyl mala polroka aj s prestávkami 😉 a platila som 75,- eury

bbtina
9. jún 2010

Super, tak to je dosť promptné už aj ten mesiac nielen to že dokonca do týždňa.Mne to teraz tak hlúpo vychádza, lebo vlastne keď budem na prvej konzultácii, tak som 14 den MC, sice ovulku mám posunutú tak 16-17 deň, ale ktovie, potom ideme tiež na dovolenku a kadejako, akže zrejme až august. No veď uvidím...

anjelinka
9. jún 2010

@bbtina Tinka, ved ten cas tak rychlo zbehne, ja neviem, ako zbehol ten cas mne, najprv som bola zlostna, ze mrchy nie a nie, tak som dlho, predlho cakala, ale teraz sa snazim mysliet pozitivne 😎 . V CAR maju dovolenku prelom jula a augusta, takze ak by si stihla, tak mozno by si to mohla stihnut este pred dovolenkou...myslim, ze ti bude chciet nasadit clostil od noveho cyklu...

carmenuska
9. jún 2010

Anjelinka- ty teraz cakas na vysledok? Po IUI sa musi robit krvny test? A chcem sa vas opytat ci bol pri IUI vas manzel, ako to tam prebieha , ci je to bolestive....Ak mozete popiste mi trochu o tom a najma aku to ma uspesnost....vdaka

anjelinka
9. jún 2010

Carmenuska, poslala som ti IP, tam som ti to podrobne napisala. Ano, momentalne cakam na vysledok, o 14 dni si mam spravit tehu test, ale tak ako sa poznam, isto nevydrzim, ale chcem vydrzat aspon tych 10. No meriam si bazalnu teplotu, cize budem aj tak vediet na com som. Teraz sa drzim na 37 stupnoch, uvidime, ked klesne nejako rapidnejsie, tak je to iste, ze sa to nepodarilo. No nadej zomiera posledna. 😉

janka134
10. jún 2010

ahoj anjelinka poslala by si aj mne ako to prebieha alebo aj mna to caka dakujem a drzim palce 🙂

bbtina
10. jún 2010

anjelinka aj mne môžeš 🙂 Ináč to stimulovanie clostylom sa robí aj vtedy ak mám pravidelný cyklus a mám ovulku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre