Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

daska1977
31. júl 2011

@crazybabenka aj ja chcéém... samozrejme, že nie ten autobus... ale také krásne dieťatko... 🙂

sony44
31. júl 2011

@mabumi - ahoj...no my stále rovnako....začíname šetriť euráče na ďalší pokus.....čakám na výsledky AMH....už by som ich aj mohla mať...bola som13.6.a nejako nevolajú........dovolenka až na konci augusta, ale len doma.....a vy ako niekde som sa dočítala, že endoška úraduje....ked sa se....tak sa se....., ale vy to zvládnete...držkaj sa 🙂

crazybabenka
31. júl 2011

@daska1977 jaj moja príď......na noc ti ju požičiam 😀 😀 😀 😀, ale neboj....budeš mať aj ty....malého princa alebo princeznú.....ale poprosili by sme chlapčeka.....lebo v téme Maminy a Tehule ISCARE MT máme samé dievčatká....iba bbtina konečne priniesla zmenu .....a to hneď dvojnásobnú... 😀 😀 😀 😀 ja som si minule pozerala začiatok tejto témy....a až mi srdiečko poskočilo.....skoro všetky babule....čo sme s touto témou začínali ....tak sme už maminami 😀 😀 😀

sony44
31. júl 2011

@crazybabenka - perfektná....taká šibalka....ako mávate???my sa stále snažíme 😔 😔 😔

crazybabenka
31. júl 2011

@sony44 joj my sa máme super....len sme smutní....že nemôžme chodiť von keď stále prší.....babuľka nám robí radosť
neboj mojko....ako som aj písala daske1977 dočkáš sa.....moja babuľka má také bodynko ....na ktorom je napísané: "Na mňa sa oplatilo čakať" a je to pravda 😀 😀 😀 všetko má svoj čas....a keď to bude mať prísť tak to príde.....vidíš nám v jednom centre hovorili, že nebudeme mať vlastné dieťa....a v ISCARE bác....po 3 či 4 mesiacoch sa zadarilo prirodzene......takže hlavu hore....keep smiling....nech bocian vidí, že dieťatko sa u teba bude mať dobre 😉

tinka9075
31. júl 2011

@crazybabenka bože ta je zlata velmi pekne dietatko 🙂

crazybabenka
31. júl 2011

@tinka9075 Ďakujeme potom sem šupnem aj profifotky 😀

tinka9075
31. júl 2011

@crazybabenka dobre budem sa tešit 😉

sony44
31. júl 2011

@crazybabenka - jasné, že sa dočkáme...my sme veeeľmi trpezlivíííííííííííííííííí.............

sony44
31. júl 2011

och baby.... to počasie je strašnééééééé 😝 😝 😝 , kedy príde leto????
@crazybabenka - maličká už musí byť aj mrzutá, ked je stále dnu...ved aj nám to už ide na nervy.......

zlatanka30
31. júl 2011

@daska1977 ja viem,ze je to tazke ale su aj take ktore veria a predsa sa nikdy nedockaju.

sony44
31. júl 2011

@v555 - prajem krásnu dovolenku, plnú slnečných lúčov a pekných zážitkov 🙂 🙂 🙂 nech vieš, že bolo leto 😎 😎 😎 a nezabudni na plavky...ja som ich raz zabudla..... 😀 😀 😀 (hlavne, že som sa vtedy balila týždeň)

crazybabenka
31. júl 2011

@sony44 no veď to, že mi sme boli zvyknutí...že o 14tej ideme von...tatinovi naproti.....so sme pomaličkým krokom prišli k nemu do roboty....a naspäť nás bral domov na aute.....malá sa krásne vyspinkala na čerstvom vzduchu....doma mi spí max 20minút v kuse....a vonku vydrží aj hodinku.....teraz len trčíme doma 😒

daska1977
31. júl 2011

@sony44 to poznám... môj mm zavolal moju mamu keď som sa balila a hovorí: "poďte jej niečo povedať, ona sa asi sťahuje".. 😀 😀 😀

sony44
31. júl 2011

@daska1977 😀 😀 😀 😀 - niežeby som si balila veľa vecí, ale to bola plánovaná dovolenka a ja čím mám viac času, tak mi to dlhšie trvá.......lepšie sa pobalím, ked ideme na last minute a mám na to 1 max 2 dni 😀 😀 😀

sony44
31. júl 2011

@zlatanka30 - ozaj, to stretko musíme absolvovať ešte pred tým ako budeš tehulka 😉 lebo potom budeš musieť na seba dávať pozor 🙂

zlatanka30
31. júl 2011

@sony44 ved hej musim ti doniest ten puregon

sony44
31. júl 2011

@zlatanka30 - no jasnéééé!!! ako sa máš? ja som dnes ako to počasie....už nech vykukne to slniečko, lebo ma porazííííííí....ak sa Ti nebude chcieť prísť osobne, môžeš mi ho aj poslať....ako budeš chcieť 😉 ja sa prispôsobím........

zlatanka30
31. júl 2011

@sony44 boli ma hlava prisla mrcha vcera tak som sa dobre vyrevala .dohodneme sa .uz ho potrebujes?

sony44
31. júl 2011

@zlatanka30 - namiesto odpovedz, som stlačila, páči sa mi to....no debko...
nie nepotrebujem.....stačí mi to na október...., ale ty už vtedy budeš tehulka, tak by som ťa potom nechcela zaťažovať....... 😉 😉 😉

zlatanka30
31. júl 2011

@sony44 vsak som sa cudovala,ze sa ti paci,ze prisla mrcha 😀 ako to vies?a co ked nie?bojim sa strasne,co bude potom ak to nedopadne dobre.tak potom prides ty do PD.

sony44
31. júl 2011

@zlatanka30 - dobre, takže sa stretneme v PD......

v555
31. júl 2011

@sony44 plavky som hodila ako posledné,ja by som na ne aj zabudla,hlavná vec,že mám pol skrine v taškách 😀 😀 😀 .
Presne ako píše @ daska1977, vyzerá to u nás akoby som sa sťahovala,muž mi už dva razy povyberal veci.Ja neviem,on tam bude asi holý behať 😀 😀 😀

v555
31. júl 2011

Tak sa tu majte krásne,budem na Vás myslieť či mislieť???? 😀 😀 😀 Idem si užiť trošku leta a slanej vody 😎 😎 😎

sony44
31. júl 2011

@v555 zober si pár vecí, aj tak budeš chodiť stále v tom istom 😎 😎 😎 ....

sony44
31. júl 2011

@v555 - ozaj a mňa by si si nepribalila????? asi to si ešte zabudla 😀 😀 😀 , tak ešte raz peknú dovolenku......

gabi.k
31. júl 2011

@v555 krasnu dovolenku...packo 😉

daska1977
1. aug 2011

@v555 uži si to!! a potom sa stretneme v MT...

tinara23
1. aug 2011

@v555 prajem krásnu dovolenku, užite si to, oddýchnite a naberte veľa síl do ďalšieho boja 🙂 🙂 🙂

petuska123
1. aug 2011

ahojte baby.prisla som sa vam pochvalit dnes mame s mm vyrocie svadby 2 rocik 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre