Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

anjelinka
10. jún 2010

ok dievcata, takze aj vam preposlem IP 😉

anjelinka
10. jún 2010

@bbtina niekomu robia IUI aj bez stimulacie, ale musi byt potvrdena ovulacia...ale to, ci to takto robia aj v centre, to neviem... 😖

janka134
10. jún 2010

janemari ako sa ti dari injekcie nebolia da sa to

bbtina
10. jún 2010

tak ak to má výjsť radšej budem teda stimulovať s injekciami...len keby to už vyšlo....aj keď dnes už nemám na nič náladu, čo sme sa tak doma posekali, že by som sa najradšej na všetko vykašlala. Joj, no hrozne stavy mám, už som nervozna aj sama zo seba

janemari
10. jún 2010

janka injekcia v podstate v pohode,len pri druhej som si urobila modrinku,ale viac menej preto ze som si ju pichala taka napnuta.Ja si ju namiesam a ked si sadnem do kresla je to vpohode.Len mam pocit ze ma cim dalej tym viac stipu.Vcera stipala a dnes este viac 😔 ale nejako to zvladnem snad.

sliver
10. jún 2010

kočky aj ja som si dnes domov doniesla výbavu - plnú igelitku 😉 ale začnem až v auguste, kvoli dovolenke v Care a tiež našej dovči 😉
nebojkaj janemari vydržíš!!! aj mne dnes hovorili že to bude štípať 😢 ty si už v ktorej fáze? už si picháš dve?

janka134
10. jún 2010

silver tak ty mas este casu ja som pred tebov ale aspon si uz dovcu

megynka
11. jún 2010

ahojte 🙂
sliver tak aj ty už máš výbavičku? 😀 aj ty si odchádzala z lekárne ako narkoman? 😀 no čo sranda musí byť 😀 my si užijeme dovču ak by nám to náhodou nevyšlo, sme sa rozhodli že aspoň niečo pekné v tomto roku musíme prežiť, ale to bola potom riadna dovča, aspoň Egypt alebo Emiráty, no mohla by byť Sicília, Kanárske.... 😀 no ale hlavne nech je bábo 😵

bbtina ja som v poslednej dobe tak nervná a to ešte neberiem hormóny, to sa potom so mnou asi nebude dať vydržať 😀 už sa hnevám aj sama na seba že som taká podráždená a vlastne ani nemám poriadny dôvod, ja neviem čo sa mi robí ☹

anjelinka
11. jún 2010

Ja som tiez nervozna, podrazdena, rychlo sa pre vsetko ulutostim, ale to je tymi hormonmi. Baby, po kolkych dnoch vie uz test nieco zachytit? Nechce sa mi cakat 14 dni...teraz som vlastne 7 den po inseminacii.

Tak pekny slnecny dnik zelam.

orsulka
11. jún 2010

ahojte 😉
@janemari skus si injekcie tak pol hodinu pred pichnutim vybrat z chladnicky, potom menej stipu 😉 😉 hlave dekapeptyl, aleo dipherelin, neviem co pichas ..... ale vydrž..... 😉

@anjelinka ja by som skusala možno až ten 10 den po....vtedy by už mal ukazat.....inak ak je to pekne uhniezdene, tak može ukazať aj na 7-8 den......ale nemusi.....tak aby si zbytocne nebola sklamaná, ak by ti nič neukázalo na 8 den... 😉

janka134
11. jún 2010

orsulka ja ti tak zavidim ale je to taka pekn zavist prajem to vsetkym a dufam za sa to vsetkym podari 😉 😲

orsulka
11. jún 2010

@janka134 dakujem moja.....ja viem, ako to mysliš.......aj som takto velakrát "závidela" a tak trochu bola smutna, že ja nič.... ale verim, že ten ciel sa dá dosiahnut..... skor ci neskor.... 😵

crazybabenka
11. jún 2010

@anjelinka zlatko to je individuálne.....ja som si robila test v 3 dni pred tým ako mala dojsť mrcha a bol negatívny.......a o necelých 5 dní svietili také dve čiarky ako svet......takže......vydrž...... 😉

janka134
11. jún 2010

orsulka aj ja tomu verim aj tomu ze teraz to podstupim 1 a zaroven posledny x nepripustam to ze sa to nepodari a basta 😲 😀

orsulka
11. jún 2010

@janka134 tak tomuto sa vravi pozitivny pristup 😀 😉 😉 a tak to má byt.....
moc ti prajem aby to na ten 1x vyslo....ved je tu na koniku vela kociek ,ktorym sa to prene takto na 1x v pohode podarilo .-)))))

janemari
11. jún 2010

sliver zatial picham jednu a od buduceho tyzdna uz dve

orsulka presne tak robim,prvu som vybrala cca 30 min pred a teraz aj hodinku a cim dalej tym viac stipu nechapem to.Ale mozno to bude tym ze mam zajtra dostat mrchu a som citlivejsia,alebo tou alpou lebo nou dezinfikujem.

sony44
11. jún 2010

janemari - ahoj skús si ju pomalšie aplikovať, inak ja som diphereline nemala v chladničke, len pregnyl a gonal. kukni podmienky skladovania. tak pekne napreduj..... držím palce

janka134
11. jún 2010

dievcata nestraste ja zacinam od pondelka stipanie sa da znies a neboli to 😔

janemari
11. jún 2010

sony ja si to pomalicky aplikujem ked zastipe tak prestanem a potom dostrekujem.Akoze da sa to zvladnut ale je to neprijemne 😎

janka134
11. jún 2010

janemari a neboli to
😉

janemari
11. jún 2010

janka oproti bolesti pri mojej endoske je to malina.Je to take neprijemne ale da sa to.Teraz som pichala po nocnych a isla spat.Tak mozno preto som bola citlivejsia.Uvidime buduci tyzden mam pobedne budem pichat vyspata

anjelinka
11. jún 2010

janemari, si silna..to je super...lebo ked to citam, asi sa bojim za teba...drzim palce 😉

orsulka, dakujem, ale ta zvedavost je hrozna, najradsej by som testovala kazdy den 😖

crazy, ano, ved na teba som myslela, ze najprv bol negativny a o par dni pozitivny....lenze boli ma brucho ako na mrchu, krize, tak neviem, neviem, ci skor nezmrchujem ako ztehotniem 😕

crazybabenka
11. jún 2010

@anjelinka to že ťa bolí brucho je normálne, ja som sa pýtala doc. lebo mávam stále niekedy kŕče v podbrušku akoby som mala dostať mrchu.....povedal mi, že je to normálne a postupne sa to vytratí.....a mal pravdu....čím pribúdajú týždne tým ich menej cítim.....povedal mi, že je to vlastne prispôsobovanie tela novej situácií....že sa mi zväčšuje maternica a tak....takže......dont panic

janemari
11. jún 2010

anjelinka ked musis tak si to pichnes 😉

sliver
11. jún 2010

ajojte
neboj janemari vydržíš!
Ináč kočky ja nemám tie injekcie v ladničke, som sa pýtala v lekárni a tam mi povedali že to nemusí byť...
vy to máte v ladničke???

sliver
11. jún 2010

ešte otázočka
teraz som kukala na ten môj Fostimon čo si mám pichať, amju tam byť dve ampulky, roztok a prášok, no ale ten prášok nie je prášok ale je tuhý....
myslíte že potom sa rozpustí tým roztokom?
neviem či to mám zle alebo čo????

janemari
11. jún 2010

sliver ano rozpusti v priebehu par sekund neboj 😉

sliver
12. jún 2010

ale ja myslím že tuhý ako jeden kus
ako v každej tej ampulke je jedna kocka.....

anjelinka
12. jún 2010

@crazybabenka moja, bodaj by si mala pravdu...dufam, ze to bude aj moj pripad 😉 a inak, ako sa citis ako tehulka? chodis do prace? alebo si doma?

anjelinka
12. jún 2010

Dievcata, sliver, janemari, ked sa mozem spytat, kolko ste platili za lieky? Dik...

Peknu sobotu dievcata, my ideme varit kotlikovy gulas... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre