Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinara23
2. aug 2011

@terry123 ďakujem, uvidíme, držím sa zatiaľ pri zemi radšej, aby som nebola sklamaná.

jada1
2. aug 2011

@tinara23 teraz somv 13+3tt. Mali sme ale darované vajíčka, ktoré oplodnili manželovými spermoškami. Máme ešte 3 mrazáčikov. Zistili mi vyššie FSH, aj som skúsila IVF so svojími, ale nevyšlo to. Tak sme sa rozhodli pre darované oocyty, do dvoch mesiacov sme mali dárkyňu a vyšlo to 😵 .

zlatanka30
2. aug 2011

@jada1 super ,ze vam to vyslo nam bohuzial nie ☹

tinara23
2. aug 2011

@jada1 tak super, som rada, že sa Vám to takto podarilo 🙂 Veľa som už počula o Brne, že majú vysokú úspešnosť. Ale vidno to aj u Vás v téme, veď ste tam skoro samá tehuľka. 🙂 Veľký prehľad zatiaľ v IVF nemám, zatiaľ mám chaos, niekto hovorí o dlhom protokole, krátkom protokole, nativ, soft.....no pre mňa ešte španielska dedina 😀 . Ešte mám pred sebou jedno IUI a potom sa začnem vážne zamýšľať nad IVF a čo to poštudujem 🙂

riami78
2. aug 2011

Neviete do koľkej robia v MT v piatok?

smeyka27
2. aug 2011

mam otazocku 😀 cakam na vysledky zajtra budu 3 tyzdne po odbere(robili aj AHM)zatial sa mi neozvali 😖 caka este niektora na vysledky???

petuska123
2. aug 2011

@smeyka27 ahoj ano ja cakam na vysledok.a ty si mala fsh ake?? uz si po ivf??

petuska123
2. aug 2011

@jada1 ahoj fsh si ma ake hodnoty??a amh ti nerobili?? ked si este nemala darcovske tak doslo k transferu?

smeyka27
2. aug 2011

@petuska123 ahooj ja este len cakam na vysledky 😖 bola som len na odbere a ze do 3 tyz.sa mi ozvu..zatial nic 😠 dufam ze mi nic nenasli,spg je dost zly..pojdeme na IVF,ale este predtym mi to bude musiet poistona schvalit,tak to cakanie ☹ vy sa kedy chystate na druhe?

tinka9075
2. aug 2011

@aninka666 ahoj tak čo ako si dopadla na prvom vyšetreni v Care 😉

aninka666
2. aug 2011

@tinka9075 tak potvrdzujem aj ja, su tam strašne zlatí. som rada, že som tam šla. doc tomaš tam sice nebol, lebo má voľno, ale dr.cuľbová je super. teda aspon môj prvý dojem. dozvedela som sa to, čo mi moja gynekologička nikdy nepovedala a ani mi neurobila žiadne vyšetrenia, ktoré by nám mohli pomôcť. takže už tento piatok idem na prvé IUI. trochu narýchlo, ale prečo nevyužiť šancu.

aninka666
2. aug 2011

@tinka9075 inak zistili mi, že mám čiastočne upadnutú maternicu a že mám polycystické vyječníky, takže bez liečby by sme sa snažili márne. na to, že mám dnes 47 den cyklu, mi doc zistila, že mám jedno pekné vajíčko 17 mm, tak mi napísla na zajtra pregnyl a v piatok idem na IUI. tak som zvedavá ako dopadnem

aninka666
2. aug 2011

@helen5 ahooj, tak už to mám za sebou. bolo to super, veľa som sa dozvedela a zistili aj moj problém. v piatok idem na IUI. tak som zvedavá ako dopadnem

tinka9075
2. aug 2011

@aninka666 no to je dobre len chod ja idem o 2tyždne 1krat a k docTomašovi tak uvidim ktory DCbudeš v piatok 😉

aninka666
2. aug 2011

@riami78 tak všetko dopadlo super.veľa vecí som sa podozvedala, konečne viem, v čom je pravdepodobne problém. v piatok idem hned na IUI, tak som zvedavá , ako dopadnem.

aninka666
2. aug 2011

@tinka9075 neuveríš ale bude to 50 DC.

jada1
2. aug 2011

@petuska123 FSH som mala vyše 15, potom vyše 16. AMH mi nerobili. V tom čase, keď som chodila do ISCARE to ešte nevyšetrovali. Ja mám ale 40 rokov a pri tomto veku sa to už len zhoršuje. U mladších žien to môže byť kolísavé. V Brne sme podstúpili 1x IVF soft s mojim materiálom. Z 5 vajíčok sa oplodlinili 3, dve mi vkladali, ale neuchytilo sa ani jedno.
@tinara23 už to ani nebudeš potrebovať, lebo vo štvrtok nájdeš pekné dve čiarky na testíku 😉

daska1977
2. aug 2011

@aninka666 jej, tak to je rýchlovka... držím palčeky, nech sa to podarí hneď na prvý krát.. 🙂

tinka9075
2. aug 2011

@aninka666 no super a zachvilu tu budeš pisat že si už tehulka 🙂

lubka0506
2. aug 2011

@sliver blahoželám k soničke! Vela zdravia celej rodinke! Ako to ubehlo ako voda,len nedávno si ležala na posteli po OPU....🙂
@smeyka27 ja som bola tiež na AMH 8.7 a ešte mi nevolali o výsledky takže tiež neviem. Povedali že to trvá 3 týždne a ešte nič. 😒

aninka666
2. aug 2011

@daska1977 no aj mna to prekvapilo. zistili mi PCO, tak to bolo milé prekvapko, ked mi našla jedno pekne vajičko. tak sa doc rozhodla, že to využijeme.možno to aj klapne, treba veriť
Ďakujem pekne, aj ja držím palčeky tebe

lubka0506
2. aug 2011

@aninka666 držím prsty! 🙂 a inak ja možem tiež povedat že som bola na 1 IVF v Gynfive a z Iscare sa to nemože ani porovnávat. V Martine sú naozaj zlatý ludia. 🙂

aninka666
2. aug 2011

@tinka9075 no bodaj by to tak bolo.

tinka9075
2. aug 2011

@aninka666 musiš verit a podari sa to 😵

aninka666
2. aug 2011

@lubka0506 iscare bola moja prvá skusenosť a bola som milo prekvapená z prvej návštevy. nečakala som, že to pojde tak rýchlo. moja doc ma vždy s niečim odbyla. ale tu? tu mi len ponúkajú jednu možnosť za druhou a snažia sa, ako sa len dá. tak som veľmi rada

lubka0506
2. aug 2011

@aninka666 do Iscaru som išla až na svoje druhé IVF a ten prvý pokus v tej Blave banujem...! Aj ked sa to nepodarilo ani na viac krát ale na Iscare nedám dopustit! Naozaj sú tam skvelý ludia. A ešte aj ja mám PCO. 😒 ale ako hovoríš snažia sa pomoct! Držím ti všetky prsty a želám vela štastia! 😉

tinka9075
2. aug 2011

@lubka0506 aj ja som bola na ivf v Ginfiv chodila som Harbulakovi ale nič moc 😒

aninka666
2. aug 2011

@lubka0506 dakujem. lubka verím, že aj vám sa to podarí dobojovať do úspešného konca. držím pršteky

smeyka27
2. aug 2011

@lubka0506 noo teda tak aj na teba zabudli 😖 ja som bola 13.7 a zatial nic..neskusala si tam volat?

sony44
2. aug 2011

baby, tak to by som mala aj ja asi volať ohľadom výsledkov na AMH, bola som 13.6. a ešte nič!!! ☹ ☹ ☹ vy ste boli v júli a už sa ich dožadujete! jáááj asi som zabudla volať 😀
@lubka0506 - ahoj - ako sa máš, kedy pokračujete? my pravdepodobne október - november

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre