Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tadea
20. mar 2010

Tak vidím,že to tam majú lacnejšie,teda aspoň to IUI,možno aj ostatné...a dávajú niečo také ako lepidielko? Afrika tebe napíšem,je toho trošku viac,tak neskoršie,OK? Tak do zajtra,hádam to stihnem.

janemari
20. mar 2010

Ahojte ako sa to tu pekne rozbehlo 🙂

tadea uf 10 rokov cakania tomu sa hovori trpezlivost klobuk dole.My cakame sice len pomaly 4 roky ale aj tak sa mi to zda dlho kedze som myslela ze to bude do roka.

tadea
20. mar 2010

Janemari aj mne sa 3-4 ročné čakanie zdalo neskutočne dlhé...teraz mi to už tak nepríde...ja už vlastne nečakám,len prežívam...

janemari
20. mar 2010

tadea ale nestracaj nadej,aj ked viem ze coveku sa to lahko povie,hlavne ked uz ma svoj vek a k tomu nejaku zakernu diagnozu.My sme vyskusali vsetko mozne a doslo na poslednu moznost centrum.Cakame na schvalenie ziadosti a potom prvy pokus ivf a mozno aj posledny.

crazybabenka
20. mar 2010

Juj baby obdivujem Vás.....my sa snažíme necelé dva roky a pripadá mi to ako večnosť....dúfam, že sa to skoro zmení......najväčším paradoxom je ale to koľko rokov som zbytočne hltala antikoncepciu... 😀

alex9966
20. mar 2010

zdravim kocky. som po prvom IVF. na zaklade vasich ohlasov na ISCARE a dr. Tomasa rozmyslam, ze druhe IVF by som absolvovala v Martine.

sliver
20. mar 2010

alex a prvé si mala kde?

kočky nebojte isto nám pomôžu všetkým, som si istá že urobia pre to všetko!!!

janemari
20. mar 2010

crazy ja som si myslela ze len co vleziem s chlapom do postele budem tehotna/pri mojom stasti/ a vidis ako to dopadlo.
Tiez cisty paradox. 😒

alex no ja idem na svoje prve v zivote a po vysvetleni co ma caka sa mi to zda velmi zlozite a komplikovane z neistim koncom.

silver som si ista ze urobia vsetko co je v ich silach,ale budeme potrebovat aj kusok stastia 😉

megynka
21. mar 2010

dobré ránko, tak kočky, my ideme na pohovor 25.3. do ISCARe a už sa teším čo nám tam povedia lebo my sa chystáme na 4. IVF 😉

janemari, to máš pravdu, vyzerá to zložito no a koniec je vždy neistý 😉 ale treba dúfať 🙂

crazybabenka
21. mar 2010

Janemari.....no veď toto.....ale aspoň my máme šťastie v tom, že manželíkov SPG dopadol dobre.....aspoň, že tam nie je žiadna komplikácia

alex9966
21. mar 2010

prve som mala v SPLNE v KE. obroska vyhoda je zlata sestricka. dr. je trochu nepristupny. taka nema tvar. chyba tam taky ludsky pristup, ale da sa na to zvyknut. nemozem povedat ze by mi to nejak vadilo. co sa tyka profesionalnej stranky nie som lekar ze by som tomu az tak velmi rozumela a hodnotila, ale hadam urobil vsetko co mal. som toho nazoru ze dr. treba aj verit. so stihomamom by sme to daleko nedotiahli. ale keby bol dr. komunikativnejsi tak asi by som mala z toho vsetkoho lebsi pocit. rozmyslam o inom centre lebo rada by som vyuzila vsetky dostupne moznosti. mate niekto skusenosti aj s inými CARmi?

sliver
21. mar 2010

megynka tak držím prsty nech toto IVF víde, možno vám akurát táto zmena pomôže ;) isto prídeš odtial spokojná, potom daj vedieť čo ti povedal dr.

crazybabenka aj môj drahý má krásny spermio no problém je asi vo mne ked sa nám nedarí ale aj to sa vyšpekuluje aby to vyšlo

ja čakám mrchu každý deň a potom začnem so stimuláciou pred druhým IUI

tadea
21. mar 2010

Ahojte...na MK som už dlho vôbec nechodila,lebo v sekcii "snažilky" sú prakticky v každej téme nejaké tehule a mňa to ubíjalo...
táto téma sa mi páči hlavne preto,že sme tu všetky snažilky...čakateľky...tak tu občas nakuknem...
megynka držím palce...tak už tvoje štvrté?...si tiež dobrá bežkyňa na dlhé trate...a nebola si ani raz tehu?
Dievčatá,ktoré ste mi písali cez IP a zaujíma vás odborný názor...odpoviem vám čím skôr...
zatiaľ pá.

alex9966
21. mar 2010

tadea ja si tak podobne. rozbehnute temy su o tehulkach alebo o uplnom pesimizme a už ani nie o výmene názorov a celkom fajn čítaní. možno je len problém, že sú už určitá skupina a je trošku problém sa zaradiť. neviem. v podstate je to jedno. každý si nájde to svoje. objednám sa do CARu na konzultáciu a podľa toho sa rozhodneme kde absolvujeme ďalšie IVF.

megynka
21. mar 2010

no my sme boli 2x v Heliose a 1x v ISCARE v Prahe a ani raz nám to nevyšlo tak, že by som bola tehotná, dokonca jeden krát sa transfer ani nekonal, proste sa nám embryjká na tretí deň prestávajú vyvíjať a nevieme prečo ☹

držím aj vám všetkým palce, nech ste už tento rok konečne tehotné 😉 🙂 a šťastné 🙂 už by sme si to zaslúžili všetky 😉 🙂

sliver
21. mar 2010

no ono niekedy ked sa človek dlho snaží a v každej tej téme niekto otehotnie tak to vždy zabolí, aj ja mávam chvíle ked na koníka ani nepláchnem lebo som smutná ako to všade tehotnie len ja nie ale potom sa vždy vzchopím a poviem si že oni sú dôkazom toho že to ide a len počkať ked sa aj na mna usmeje šťastie
jo toto je vcelku nová téma, ja som do nej písala ešte v januáry no moc nikto nereagoval... je pravda že iscare je nový a časom tu tiež bude veľa kočiek čo tam chodí, verím tomu a pribudnú možno aj tehuly, všetko je to len otázka času 😉
a budeme to my!!!

megynka
21. mar 2010

ja sa teším keď pribudne nová tehuľka, už som si zvykla, že všetci okolo sú tehu a ja čakateľka 😉 🙂 my sme už rozhodnutí pre adopciu ale to 4.IVF ešte skúsime 😉 🙂

sliver
21. mar 2010

megynka a aj viete v čom je problém že sa vám nedarí?
možno akurát toto posledné víde
a ak nie tak dáte šťastný život inému bábu

megynka
21. mar 2010

manžel má oligoastenozoospermie, ani neviem či som to dobre napísala, ale na ICSI vraj stačí, ale prečo sa nevyvíjajú nevieme

janemari
21. mar 2010

Ahojte peknu nedelu.
Mate pravdu ze v druhych temach kam chodime su same tehule.V mojej teme ked som dosla bolo uz len par bab co sa snazili ostatne tehule.Postupne otehotneli aj tie posledne a zacali pribudat nove baby snazilky.A tikrat hadajte mnohe alebo skoro vsetky su uz tehotne alebo po porodoch.A to na jednej strane dava nadej ze aj mne to vyjde ale na druhej to boli aj ked im to velmi zelam.

sliver
21. mar 2010

megynka to mi je luto že manzel má to .... síce neviem čo to je ale isto niečo vážne ked sa vám už tri IVF nevydarili....
môj má OK, len mne sa netvoria vajíčka a teda ak aj hej tak s velkou dávkou liekov maximálne jeden ☹
ale raz sa isto vytvorí ten správny!!! stačí aj jeden len nech to víde 😉

ináč tu je škaredo :( som sa tešila že bude krásna nedela po krásnej sobote no nič moc :(

janemari
21. mar 2010

Vidite a ja som oki mam vajicka muz spg.vyborny a len kvoli hnusnej diagnoze nieje sanca na prirodzene tehu ☹

janula18
21. mar 2010

Chcela by som sa opýtať ako dlho trvá, kým objednajú na konzultáciu. Chcela by som sa tam objednať len neviem s akou čakacou lehotou mám rátať. My sme už absolvovali 2IVF v Heliose a teraz chcem ísť skúsiť tu.

sliver
21. mar 2010

janula nás objednával drahý v januári, spýtali sa ako som na tom s mrchou a podla toho, akurát som mala menstruáciu tak potom mi povedali že o dva týždne, akurát nikoho nemali tak ma chceli zobrať aj hned ale kvoli mrche som nemohla

podla mna je to strašne individuálne a každý mesiac môže byť iný... podla toho koľko budu mať ludí ale zatial som nemala problém, do heliosu som čakala mesiac a pol

tadea
21. mar 2010

Janula teba poznám z Heliosu...síce som tam už dávno nebola,myslím v tej téme,ale ty tam asi chodíš....som rada,že chceš skúsiť Doc.Tomáša,ja mám taký pocit,že nám to tam povychádza... 😉 najradšej by som sa tam hneď rozbehla,ale musím si poriešiť najprv iné veci...a problém sú aj financie.Asi tam pôjdem až na jeseň...to vy tu už budete tehule...zas budem deprimovaná... 🙄 ...ale to aj každej prajem,len najviac to prajem sebe...ale to každá z nás...

lusina
21. mar 2010

Ahojte, prečítala som si všetko čo ste tu popísali. Ja som pacientka heliosu.
Pozerala som aj na www stránke tohto centra, maju na niečo nižšie ceny ako v helíku, ale nie všetko.Poviem pravdu myslela som si,že v heliku po otvoreni tohto centra trošku znižia ceny,lebo maju ich fakt vysoke, ale nestalo sa tak.
Tu kočky písali o dr.Krajkovičovi, ja si myslím, že ako odborník je možno dobry, nie som lekár, tak to neviem až tak posudiť, ale ako človek mi oveľa príjemnejšia dr.Gáťova, ma skvelý prístup, možno je to tým, že je žena a vie sa vžiť do nás žien a to doda veľa energie a nádeje.Radšej vždy idem ku nej ako k dr.Krajkovičovi, on mi proste nesedí.
Ale je pravda, že taky milý a usmiatý prístup zdravotníckeho personalu aký je v helíku,som ešte nikde inde nezažila.Ked som tam začínala chodiť som sa cítila ako v americkom filme ale v ordin. v ruž. záhrade. 😀

janemari
21. mar 2010

Necakala som dlho volala som v utorok a mohla som uz ist v piatok.Takze este nemaju naval tak to urcite nebude trvat dlhsie ako 2 tyzdne.

megynka
21. mar 2010

janula, tak nás tiež objednali do týždňa 😉

ajush
21. mar 2010

Ahoj,
mám na Vás otázku.Chodím do centra v Mt ale mám za sebou 2.neúspešné IVF.
Chcem sa objednať do Iscare na pohovor ale neviem ako to funguje.Mám sa objednať na recepcii,alebo priamo Doc.Tomášovi,lebo chcem ísť k nemu.
Ďakujem.

megynka
21. mar 2010

ajush, zavoôaj si na recepciu a oni ťa tam objednajú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre