Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

miminap
12. jún 2010

sliver, ja som mala v chladnicke len utrogestan, gonal alebo puregon a decapeptyl, a pregnyl. ak mas diphereline, a menopur alebo merional, ten mi v lekarni povedlai, ze skladuju v suflikoch normalne,taklen na tmave miesto, ja som to mala v kuchyni v sufliku aj s ihlami a tamponmi atd.

baby, ja mam teda za sebou treti OPU, a troch mrazacikov. kedy bude ket neviem, kedy naberiem odvahu a trochu sa spamatame finance.

inak, dnes som hnusne spadla na korculiach, tak teraz trpim a lezim, cela doskriabana 😀 auuuuuuuu

lenrom
12. jún 2010

čaute , mne vo štvrtok zastavili stimuláciu , pretože moje telo nereagovalo vôbec na menopur a v krvi to bolo ako keby som si ho vôbec nepichala, doki sa ma pýtal ako si to pichám či niekde nerobím chybu , ale potom uznal že keď mi zaberá diphereline , ktorý som si pichala tak isto , tak to v pichaní asi nebude.... takže musíme počkať potom tam zavolať a uvidíme čo sa bude diať..... škoda už to vyzeralo celkom nádejne a zrazu hup a je po tom .... keďže majú posledné dva týždne v júli dovolenku takže asi sa to bude riešiť až v auguste....
držím aspom Vám všetkým palce nech sa to podarí aspom Vám

janemari
12. jún 2010

anjelinka neviem presne ale cca 280€

sliver ja mam tuhy prasok v kazdej jednej ampulke,aspon som mala doteraz 😉

miminap tak budem drzat palceky aby to konecne vyslo.A teraz sa hlavne vyliec z toho padu.

lenrom tak to je uzas 😖 a teraz ako ked zacnes znova stimulku tak si budes musiet komplet kupovat a platit lieky?

Mne sa dnes zacala pomaly pustat mrcha na den presne,tak dufam,ze si to nerozmysli a zajtra sa pusti naplno 😎

anjelinka
12. jún 2010

dakujem janemari, a vlastne potom za ostatne zakroky sa bude platit alebo co preplaca poistovna? ked mame narok na 3x cez poistovnu.

lenrom, tak to ma velmi mrzi...:(

janemari
12. jún 2010

anjelinka bude sa platit za predlzenu kultivaciu na 100% ak ju vlastne chces.Ale odporuca sa a ja si ju davam.Teraz neviem co este ale mam tam myslim zaciarknute 3 polozky.Tam patri aj zamrazenie embrijok.Dobre idem ja do postele sa vyspat z tychto volieb.Rano dalsia vcelicka.

sony44
13. jún 2010

@anjelinka -ahoj- takže poisťovňa prepláca :
1. väčšiu sumu za lieky na stimulácia ( cca ako Ti písala janemari 300 eur - podľa toho, aké budeš mať lieky)
2. kultiváciu do 3 dní, ale ak budeš mať predĺženú kultiváciu t.j. 5-6 dní tak to si platíš sama +150 eur
3. a samotné ivf - ale to klasické, nie icsi. Neviem aké vám idú robiť.Ak budeš mať icsi, tak to si hradíš celé podľa počtu oplodňovaných vajíčok - sú tam taxy od 1-4, 5-10 atď.
4. my sme navyše platili ešte za trial wash, ktorý sme museli mať urobený pred ivf

nás to vyšlo pri ivf, ale icsi - do 1000 eur

crazybabenka
13. jún 2010

@anjelinka neboj zlatíčko určite to bude aj tvoj prípad.....a aj každej z nás......ja sedím doma na riťke.... 😀 mala som voľné zamestnanie.....a doc mi doporučil aspoň do cca 12 tyždňa pokoj......tak som ostala doma....a uvažujem, že zostanem až do materskej.....nech má drobček pokoj a kľud a nech rastie ako z vody.....a po materskej si chcem nájsť nejakú lepšiu robotku

janka134
13. jún 2010

ahojte dievcata ja zajtra zacinam pichat kus sa bojim ale vydrzim janemari ty si o tyzden popredu mozno sa tam aj stretneme co ty na to

lenrom
13. jún 2010

janemari , neviem uvidím či mi ich zmenia alebo ako , dosť mi zostalo aj dipherelinu aj menopuru tak neviem či sa to bude dať predať a aké iné mi predpíšu , uvidím nechám sa prekvapiť, ....
janka 134, neboj sa to zvládneš...

janemari
13. jún 2010

janka neboj bude to v pohode.Hlavne nad tym nerozmyslaj.Namiesaj ,dezinfikuj a pichni.Ja to tak robim, lebo ked zavahas tak je zle 😅 Ja som tak pri druhej a urobila som si aj modrinu 😒

inak baby boli ste teraz v centre?Da sa tam dostat bez problemov,lebo ze je to tam nejako zmene 😕

janka134
13. jún 2010

dakujem dievcateza podporu janemari ja som z MTco tam je zmenene prerabaju len cestu tak to je presmerovane cez ulicky je to vyznacene neboj nepobludis 🙂

janemari
13. jún 2010

janka mi idem od spodu ako od BB neviem ,my odbocujem na prvej svetelnej krizovatke a prichadzame k nemocnici od vrchu.Tam je to oki,alebo mame radsej odbocit na prvej krizovatke a prideme od spodu k nemocnici. 😅

janka134
13. jún 2010

janemari to je rozkopana cesta na uplne inom miesta 2 koniec mesta takze mozes ist tak ako chodis nepobludis

janka134
13. jún 2010

jnemari 🙂 😎 a kedy sa chystas do mt ja mam od 20 uz dovolenku konecne oddychnem

janemari
13. jún 2010

janka uz som to aj na nete nasla ale dakujem.Ja idem zajtra rano do MT a dufam ze uz budem na pn 😉

bbtina
14. jún 2010

AHojte kočky, tak po prvej piatkovej konzultácii, som aj ja nabalená základnými liekmi na stimulovanie (pre istotu) a úplne geniálne mi to vychádza, že by sme IUI stihli ešte v júli. Sícew pán Doc. o tom ešte nevie, ale celý víkend som nad tým špekulovala 🙂 a dá sa to. No len mi zistil, že sa mi zrejme po laparke zlepil pravý vajcovod, takže otehotnieť len z ľavej strany. Úžasné, lebo na laparku som šla kvôli priechodnosti a oni mi to zlepia...juuj nervy neskutočné, našťastie sa mi tvorí dosť vajíčok, takže tento piatok volám ešte za morfologiu, či je aj ta OK a šup na to 🙂))

janka134
14. jún 2010

ahoj janemari ako si dopadla dnes v MTmoja 1 injekcia bpla v pohode ani nebolela pichal mi ju manzel ja si nemozemm ublizit horsie to bude ked nebude doma pozdravujem vsetke 🙂 😎

janka134
14. jún 2010

orsulka ako sa mas uzivas si tvoje tehotenstvo lebo za chvilu budem aj ja verim tomu pa pozdravujem 🙂 😉

zuzana_18
14. jún 2010

Ahojte baby,budete niektorá taká zlatá a pošlete mi do IP mailovú adresu na doc.Tomáša?Vopred ďakujem a pekný deň prajem 🙂

janemari
14. jún 2010

@janka ani sa nepytaj ☹ tak sme zmokli pred centrom ze sme tam vosli totalne premoceny akoby sme stali pod sprchou 😠 Ale na druhej strane vsetko je oki od zajtra picham puregon a hlavne od dnes som PN.Zajtra si idem vybavit predoperacne a potom konecne oddychujem.

@bbtina no to je riziko opercii ze mozu nastat zrasty a potom je problem 😖

janka134
14. jún 2010

janemari a to ti daju oni odporucanku na PN ja mam10dni dovcu a potom pojdem na PN ja som o 1tyzden pozadu zacala som dnes pichat ja mam mesto puregonu gonal 😎

janemari
14. jún 2010

janka ja som cez pripravu chodila do prace a mrcha mi dosla v nedelu a dnes som sla do centra.Tam mi dali odporucenie pre dokinu,sla som k nej a ona vypisala od dnes pn jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 Asi by som sa vtej robote zblaznila,si zober tazka praca,ktomu teploty cca 40C a este nervy z prace a kolegov a do toho hormony juj 😠

janka134
14. jún 2010

janemari 🙂 si na tom ako ja praca tazka nervy mam aj ja ja som s tych hormonov nervozna a stale hladna uz ma poraza nic nerobym iba jem a to nie som este doma potom neviem ty nie si stale lacna

janka134
14. jún 2010

@janemari a co ti dnes povedali vsetko ok ako ma byt tak si ides po to babo 😲 😅

janemari
14. jún 2010

@janka neviem ci som stale hladna,ale u mna sa to strieda mam dni ked aj 3 -4 skoro nic nejem nechuti mi a potom pride taky pazravy den a a vtedy jem doslova co mi pod ruku pride 😀 Este ze uz je zeleninka lebo to ja mozem.A kludne mi staci aj na vceru urobit si zeleninkovy salat.Ale teraz je podstatne veeela pit 😉 No a pokial ide o dneskajsok tak sono je v poriadku,krv taktiez takze pokracujem na ceste za babetkom.O nejake dva tyzdne budeme vediet aka je urodicka a potom zacne ten stresovy maraton,ci sa oplodnia,kolko sa oplodni,kolko vlozime a cakat ci sa po vklade udrzia.Ale zatial si neuspech nepripustam.Verim ze to vyjde 😉

anjelinka
15. jún 2010

jane, to je super, som rada, ze vysledky su ok. Ja uz cakam na mrchu, beriam si bazalku, no a teplota uz klesla, takze mrcha je na ceste, co uz, skusim mozno spravit test, ale nadeje do toho nedavam, lebo teplota ma nikdy nesklamala. Pekny den baby. 😉

bbtina
15. jún 2010

@janemari hmm, len škoda, že som bola na laparke,kde mi vlastne tie zrasty odstraňovali a oni mi ich miesto toho vytvorili,ale tak čo už, ak by ot šlo z ľavej strany, tak mi to asi stačí 🙂 A verím tomu, že ti to výjde, veď prečo by nemalo, keď je všetko ok. Držkam palčeky

crazybabenka
15. jún 2010

@anjelinka neboj a potom daj vedieť

crazybabenka
15. jún 2010

@bbtina neboj....aj ja som mala folik len s ľavej strany....síce vajcovody v poriadku .....ale vytvoril sa len na ľavom.....a bol jeden jediný a aha....v januári budem kočíkovať 😀

anjelinka
15. jún 2010

Ahojte dievcata, takze som si robila dva testy, dnes je 12DPO, obe su negativne, aj bazalka klesla dole, takze ideme dalej, dnes uz vysadim Utrogestan, necakam do 14DPO, aby som cim skor dostala mrchu. Nevravim, je mi z toho smutno, ale tragicky to neberiem... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre