Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janka134
25. jún 2010

janemari zvisili mi davku na 225 bolia ma tak zapestia ze as mazem neviem z kade mi budu brat nabuduce bojim sa 🙂 😉

janka134
25. jún 2010

janemari v pondelok sa stretneme no nebude casu kecat tak pisem budem ti drzat palce nech 🙂 😉 🙂 to dopadne dobre pekny vikend

janemari
25. jún 2010

janka134 no tak uz budes citit stimulku ked ti ju zvysili 😀 No uvidime kolko bude casu,ale par slov prehodime 😉

bbtina
26. jún 2010

@anjelinka tyyyy, to by bola iná sranda, ani mu to nepovedz, lebo ti nedopraje potom okrem Slovenska nič 😀 , ako nie že by tu nebolo pekne, ale ja neviem, more je more a tam sa človek odrealxuje a nakoniec už sa aj tak nič nezmení, či by ste už boli tu alebo tam. Ale ako námet na darček dobreeee. Veď uvidíme, som si zakázala zobrať na dovolenku testy, lebo ako sa poznám blbla by som už od 8 dňa, ale ako na o hádam nebudem myslieť. už nech o je

janemari
26. jún 2010

Tak pregnyl pichnuty.Zajtra prvy den bez vstavania a injekcii.Relax pred dnom D.

anjelinka
26. jún 2010

Janka, myslim na Teba, normalne som z toho dojata 😉 😉 . Ale to je asi tymi hormonmi..xixi

Tinka, ale tak neviem, ci by som to dokazala zatajit 😀 😀 😀

janemari
26. jún 2010

anjelinka a tebe sa ako dari?

anjelinka
26. jún 2010

Dakujem za opytanie, celkom ok, pocitam dni do dovolenky, potrebujem pauzu, no a chystam sa na 2.IUI. Uvidime. A Janka, ozvi sa v pondelok, budeme cakat a drzim palce a zo srdca prajem, aby bola "uroda" dobra a hor sa za babatkom... 😉

janka134
27. jún 2010

janemari tak dnes riaddne poodpocivaj a zajtra drzim palce ja picham dalsia modrina budem mysliet na teba peknu nedelu prajem 🙂 😉

megynka
27. jún 2010

ahojte

@janemari v pondelok držím palce, ja idem tiež ráno do Martina na sono a krv, ms dnes dorazila a budem sa tešiť na menopur 😀

crazybabenka
27. jún 2010

držím päste babulky.....nech všetko dopadne na dve čiarky 😀 😀

janemari
27. jún 2010

Megynka a janka134 tak sa rano stretneme v centre 😉 Ano dnes oddychujem a poriadne si to uzivam.Hladkam drobcov nech este pekne rastu a dozrievaju aby zajtra kazde vajko naslo tu svoju spermosu a uz ju nepustilo 😀

zuzana_18
27. jún 2010

janemari neboj,zajtra Ti dc vyberie vajok,koľko si ani nedúfala,uvidíš.mne robil pred OPU sono-bude aj Tebe,pozrie si koľko akých vajok je na odber.No a keď pozeral,tak hovoril,že takých pekných je na každej strane asi po 5 a nakoniec vybral 15.Sa potom smial pri sone po OPU,že bral všetko čo videl keď som bola príjemne šokovaná že ako veľa.
Neboj,zajtra na Teba myslíme a hrdlo ako ,už je lepšie?

janemari
27. jún 2010

No to moje hrdlo to je nejake divne.Zacinam rozmyslat ze to nieje asi choroba ale moja alergia,ktora sa u mna takto prejavuje.No som zvedava aka bude uroda.Mm berie zo sebou notas a ked bude schopna tak sa vam ozvem aj s centra. 😉

zuzana_18
27. jún 2010

Budeš asi taká malátna,ja som ani nevedela,kde je sever 🙂 .Ani neviem kedy prišli pre drahého na odber.Stále sa mi zatvárali oči.Len drahý sa mi potom stále prihováral,sa bál,že aby som nezaspinkala úplne.
Mňa až potom prebrali bolesti som dostala nepríjemné,tak bol pri mne dc a setrička mi dávali injekciu od bolesti.
Ale potom už bolo fajn.Držím veľmi palce.
Inak alergia je hnusná,presne,mám aj ja a práve sa mi nejak ukazuje-kýcham a svrbia ma oči,ale už si lieky nedám a ani na vakcínu nejdem.

janemari
27. jún 2010

No u mna sa vacsinou prejavi alergia ked mam oslabenu imiunitu alebo je stresujuce obdobie.A ked nie s centra tak urcite vecer alebo podvecer sa ozvem ako som dopadla.Ja sa najviac obavam ze mi bude zle a budem zvracat.Lebo ked som bola na laparke tak po tej narkoze to bolo strasne.Ziadne bolesti,nic len som vkuse zvracala a uz som nemla ani co a len ma stale natahovalo 😕

zuzana_18
27. jún 2010

@janemari,neboj,aj ja som bola na laparke,ale tá trvá aj do hodiny,Toto je otázka 5-10 minút od čoho závisí aj dávka narkózy,takže toto bude malinká,nebojkaj,zajtra budeš šťatná,že to nič nebolo a máš XXX veľa vajok,teda hlavne zrelých.

janemari
27. jún 2010

No niektore baby strasili ze pregnyl straaaasne stipe a tak som sa vcera bala.A nakoniec to bolo ako s diphereline o nic viac ani menej.Budem mysliet len na to ze uz to bude za mnou.Inak dnes prvy den bez injekcii a je to strasne zvlastny pocit 😅

zuzana_18
27. jún 2010

@janemari,žeeee?Ja som bola normálne nervózna či už ozaj netreba pichať a normálne Ti mi bolo za nimi smutno 🙂 ,taký zvláštny pocit.mne pregnal nepichali,tak neviem.Ale zajtra všetko dopadne na 100%!Fakt.
A potom počkáš na ET a to už bude ok.Máte aj PK?My sme mali kôli zlým spermoškám,alwe tie máte vy ok sa mi zdá,že?Tak to je ešte lepšia šanca,lebo sa všetky pekne oplodnia a je to.

megynka
27. jún 2010

@janemari mňa tiež pregnyl nikdy neštípal 🙂 a tá narkóza je fakt slabá, ja som hneď po nej sedela na posteli a išla sama na wc-ko a a ni hlava sa mi netočila, som hneď hovorila, že už môže ísť domov 😀 a oni že veď si len pospinkajte a mne sa totálne nechcelo a keď som prišla domov, bola som tiež čerstvá ako rybička a ešte som si aj kávu urobila, lebo som mala na ňu hroznú chuť 😀

janka134
27. jún 2010

janemari budem mysliet na teba ved rano ta podporim neboj mna to caka o tyzden neviem sa dockat velmi ti drzim palce megynka tak zajtra sa stretneme 🙂 ☹

crazybabenka
27. jún 2010

janemari zajtra budem na teba strašne moc myslieť....nech sa to všetko vydarí 😉

janemari
27. jún 2010

Dakujem vam vsetkym ste zlateeeee. 🙂

sony44
27. jún 2010

@janemari - veľa šťastia a držím palce 🙂 🙂 🙂 nech ste už zase o čosi bližšie k vytúženému cieľu. 😉 😉 😉

janemari
27. jún 2010

@sony dakujem a aj ja na vas myslim a drzim vam palceky. 🙂

sony44
27. jún 2010

@janemari - ďakujeme. zahnala si trocha prechladnutie? drž sa! nič to nie je, myslím, že si zvládla horšie veci.

miminap
27. jún 2010

janemari, strasidelne silno drzim palce. zajtra to bude v pohode, nebudes zvracat, neboj, budes chvilku malatna a postupne sa reberies, ja som mala po opu trosku bolavae brusko ale tak ako pri stimulke,nijakpo specialne. skor potom, ked sa embryjko usadzalo v maternici ma to bolelo omnoho viac, ako stupalo hcg. tak sa drzkaj zajtra.
osatne babule, pozdravujem.

janemari
27. jún 2010

@sony no neviem ci je to prechladnutie alebo alergia.Ak sa nic vynimocne do zajtra nestane tak to bude ok.
@miminap dakujeeeem.
A ked tolko zien drzi palceky tak to bude musiet vyjst. 😉

bbtina
28. jún 2010

Janemari, tak dnes na Teba všetky myslíme 😉 , nech to všetko dobre dopadne. Tešíms a keď sa ozveš s novými pocitmi a poznatkami

janka134
28. jún 2010

ahoj janemari tak alo nepises mna to caka o tyzden neviem sa dockat napis mi na ip ako to prebieha dakujem este stale drzim palce 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre