Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
21. mar 2010

ajush presne tak za volaj si tam a oni ta objednaju.

ajush
21. mar 2010

Aha,tak ďakujem.
Ráno volám.
Pekný večer 🙂

janemari
21. mar 2010

ajush neboj pojde to rychlo a koniec koncov sa tam mozno niekedy stretneme ako s nellymn 🙂

miminap
21. mar 2010

ahojte babule. tiez chodim k do. Tomasovi uz niekolko rokov, este ked mal centrum v ruzomberku. chystam sa na 3.ivf.

megynka
22. mar 2010

dobré ránko a vitaj miminap 😉 🙂 my sa budeme chystať na 4. IVF 😉 tak možno sa tam stretneme 😉

nellymn
22. mar 2010

Ahojte. Som veľmi rada, že sa téma o centre takto skvele rozbehla. Je to úžasné centrum a spoznala som vďaka nemu aj skvelú babu janemari. Som veľmi šťastná, že sme sa rozhodli pre toto centrum. Teraz ťahám 9. týždeň tehotenstva a zhruba o 2 týždne ny som sa mala objednať do centra. Po otehotnení ešte poskytujú v určitých týždňoch tehotnosti prenatálne kontroly bábätka. Čo je úplne super. Škoda len, že sa u nich nedá aj rodiť. Najradšej by som bola, keby sa doktor Tomáš postaral o bábätko až do pôrodu. Mala by som istotu, že ja a bábätko sme v dobrých rukách.
Všetkým vám držím palce a určite sa vám to v tomto centre podarí.

megynka
22. mar 2010

dík nellymn, práve vďaka MK sme sa dozvedeli o dr. Tomášovi a rozhodli sme sa ísť do tohoto centra 😉 je to pre nás nová nádej 🙂

sliver
22. mar 2010

ahojte, tak ja dnes začínam nový cyklus a na 10DC mám ísť na kontrolu, takže ak bude mať niektorá cestu 31.3. sa tam uvidíme 😉
už aby to rýchlo ušlo, už aby som tam išla, dohodneme sa na IUI a šup k tehu 😉

crazybabenka
22. mar 2010

Juj ako sa tu pekne rozrastáme....len tak ďalej.....pre mňa je táto téma a celý MK veľkou psychickou podporou a teším sa s každou jednou novou tehulkou...... 😉 dúfam, že k nim čoskoro pribudnem aj ja a všetky čo sme tu alebo ešte len budú .......potom urobíme jedno obrovské koníkové stretko 😀 Treba len bojovať s našimi diagnózami a problémami a dotiahneme to všetky do úspešného konca

megynka
22. mar 2010

sliver, tak nech ti to čakanie rýchlo ubehne a IUI šťastne dopadne 😉 🙂

crazybabenka
22. mar 2010

a ešte aby som nezabudla.....nech každej z nás tá "poľovačka" na neposedného bociana dopadne úspešne

janemari
23. mar 2010

Ahojte,tak zajtra nas caka druha cesta do centra.Nellymn hadam to bez vas zvladneme 😉

megynka
23. mar 2010

ahojte 😉
janemari a idete na 1IVF? my ideme vo štvrtok na pohovor 😉 🙂

crazybabenka
23. mar 2010

Janemari tak sa tam zajtra stretneme :O) ja som tiež objednaná na zajtra.....tentoraz bez manželíka....mám ho celý týždeň na školení.

janula18
23. mar 2010

Ahojte, ako prebieha prvá konzultácia?
Mne kázali doniesť dokumentáciu a že nemám mať mrchu, neviem či mi to víde lebo som objednaná na 8.4.
Neviete či by to vadilo keby som mala aj mrchu, my sa chceme s mužom len porozprávať čo by on navrhol, aký postup.

Ja som bola už na 2IVF v inom centre a teraz chcem ísť sem, ale neviem čo nám odporučí alebo povie.
Ja mám priechodnú jednu stranu a muž má 99% patologických.

megynka
23. mar 2010

ahoj janula, no lekár ťa bude chcieť pravdepodobne vidieť, my ideme na 4.IVF a na pohovor sme objednaní už teraz vo štvrtok a ja tiež mám byť mimo MS a manžel ide samozrejme na spermiogram 😉 🙂

janula18
23. mar 2010

a predtým ste boli v ktorom centre?
No len ja som teraz tesne po 2IVF, a nemám poňatie ako mi teraz dojde mrcha. Tak dúfam že nie akurát ked tam budeme mať ísť.

janula18
23. mar 2010

Ale však dúfam že ak by aj prišla, však porozprávať by sme sa s ním mohli a ak by ma chcel vidieť tak by som prišla potom zvovu kedy mi skončil MS

megynka
23. mar 2010

my sme boli 2x v Heliose a 1x ISCARE v Prahe 😉 no ak si tesne po IVF tak timôže asi len urobiť kontrolu, alebo neviem ako tesne si po IVF, no veď ak sa chcete ísť len porozprávať čo ďalej tak je to jedno, a IVF ti nevyšlo?

janula18
23. mar 2010

Ja som bola tiež 2x v Heliose.
1 IVF som dostala mrchu už na 5 den po vklade
KET bol úspešný ale 5-6tt som potratila
2IVF som začala špinič na 5 den, ale na 8 den bol test pozitívny. Ale na 9 den som začala krvácať a krv bola len hcg 23 a o dva dni 15,4
Ja som mala vklad teraz 7.3.
Takže mrcha mi prišla minulý týžden v pondelok a teraz mi len skončila. Preto nemám predstavu kedy príde ďalšia.

janula18
23. mar 2010

Chceme sa len porozprávať, neviem či vôbec chcem ísť do dalšieho IVF, lebo neviem prečo to vždy odíde. Pritom máme 4,5 ročného syna a pri nom som ani len nešpinila, tak neviem v čom je teraz problém aby sa to udržalo.
Zvažujem možno IUI s darnom alebo len IVF soft alebo niečo také.

megynka
23. mar 2010

janula, tak my sme 1xmali transfer, a potom som to dostala do dvoch týždňov, tehotná som nebola, na 2x sa transfer ani nekonal a 3x mi zavádzali 2 embryjká ale tiež slabé a zasa som tehotná nebola ☹ nám sa tiež nevyvíjajú ☹
myslím, že mrchu už dostaneš normálne , keď ti teraz skončila tak asi až za 28 dní alebo tak koľko dní si mala cyklus, ale ak sa idete len poradiť tak ťa možno ani vyšetrovať nebude 😉 🙂

nellymn
23. mar 2010

Keď čítam, čo všetko už máte za sebou, klobúk dolu. Strašne vám všetkým držím palce, aby sa to už konečne podarilo.

sliver
23. mar 2010

držím kočky prsty, ja tam idem tento týžden volať a objednať sa na 31.3., to som 10DC a mám prísť na kontrolu aby sme dohodli IUI

možno vás aj vyšetria ked budete mať mrchu, ved idete konzultovať, ale hlavne treba mať kartu aby sa vedeli odraziť a najsprávnejšie poradiť...

megynka
23. mar 2010

nellymn, ty si už tehuľka, teba sa musíme všetky držať 😉 🙂

janemari
23. mar 2010

No mne tiez povedali ze nesmiem mat mrchu.Precital si kartu a zaroven mi zobral,stery,prezrel a urobil sono.A na zaklade vysetenia a karty sa rozhodol co dalej.Tak si myslim ze bude dobre ak nebudes mat mrchu ked tam pojdes.

crazybabenka mi ideme hned rano lebo krv beru do 9.00.Ale budem rada ak sa nam podari stretnut sa 😉

janula18
24. mar 2010

A kartu ste mali od svojho gyn?
Lebo ja neviem či mi moju môj dá, lebo on to nechce dávať, nanajvíš by mi spravil len nejaký výpis aj to neviem či bude chcieť

nellymn
24. mar 2010

Všetkým vám posielam pozitívnu energiu a aby sa to bábo na vás konečne nalepilo. Ale myslím, že v tomto centre je pozitívnej energie veľa, tak to s bábom nebude také ťažké.

megynka
24. mar 2010

dobré ránko 😉

nellymn, ďakujeme 🙂

janula, tak ja idem zajtra a kartu mám od svojej gyn,tá s tým nemá problém,ja len ťuknem sestričke a mám kartu kedy potrebujem,veď chápe že načo ju potrebujem 😉

orsulka
24. mar 2010

dobre ranko...tak ja sa pridavam aj k tejto temicčke ak možem......

megynka.....aj my ideme zajtra na konzultacie k Tomašovi .-)))))

janula...ahoj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre