Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
4. júl 2010

@teleranka tak to by si potom mala vidieť môjho mangela......ten je celý pobláznený ...... on už cíti ako kope.....a pri tom sa to dá cítiť až po nejakom 20 tt......a nevysvetlíš mu, že sú to len pohyby v črievkach 😉 ale čo s ním......ale dosť nemôžem ho len ohovárať.....zlatý je.....aj by ma na rukách nosil.....dokonca aj ranne nevoľnosti by mal za mňa.....poklad môj..........a ty sa ničoho neboj.......doc. je úžasný človek........ešte som nestretla lekára s takou pozitívnou aurou......a sestričky za ním nezaostávajú.......v centre je úžasná atmosféra......a za chvíľu tu budeme všetky tehule......teraz janemari.....potom magynka......janka......anjielinka.....sliver......ty a všetky ostatné samozrejme :D

janemari
4. júl 2010

@crazy aly mas prehlad waw 🙂

anjelinka
4. júl 2010

Ahojte dievcata,

janemarinka, blahozelam k babatku v brusku, teraz vela oddychu, hladkaj si brusko a verim, ze nam coskoro oznamis super spravu 😉 😉 ...

crazy, ahooooj, uz som ta davno "nevidela", ako tehulka nasa? citam, ze vsetko ok, to je super... 😉

crazybabenka
5. júl 2010

@anjelinka juj kvietok môj.....ja momentálne neviem kde mi hlava stojí.....resp. kde čo mám......tento týždeň veľké sťahovanie.....takže sa potkýnam o krabice a vrecia.....už aby to bolo za nami

janka134
5. júl 2010

tak dievcata ja dnes nic nepicham taka pohoda a zajtra ide sa nato dufam ze ulovok bude ok crazybabenka ty sa len nenamahaj opatruj sa ty si taky zazrak janemari ty ako hladkas tak len hladkaj nech sa mu u teba zapasi a o 10 dni povies ze si tehu 🙂

bbtina
5. júl 2010

Hmm dievčatá vidím, že sme všetky znudené a sedíme len za počítačom 🙂. Tak ja ešte len vtom prvom štádiu. V utorok ráno na sono, lebo pondelok sviatok,ale hádam to nevadí, že o den neskôr. uvidíme čo urobil so mnou Clostyl a v piatok aksa pošťastí na IUI. Už som z toho nervózna,ale keď čítam ako sa vám všetkým darí tak ma až pri srdiečku hreje

janemari
5. júl 2010

@bbtina ako ani nie znudena ale snazim sa setrit a nejako nemam chut si ani nic citat,robim aj rucne prace,pc a posedim vonku na hojdacke idem za nasimi hafanmi ale som taka nepokojna,neviem preco. Ked si davam utros tak hovorim drobcovi tu mas material a stavaj si domcek 😀

janka134
5. júl 2010

janemari to si mam zobrat aj dake veci koselu ci nic mi netreba nieze tam pridem ako blbec 🙂 😉

janemari
5. júl 2010

@janka nic ti netreba vsetko ti daju.Ovsem okrem manzela toho si msis priniest sama 😉

janka134
6. júl 2010

ahoj babenky tak uz nemozem spat dnes ma caka znaska dufam ze vsetko dobre dopadne uz nech som naspat doma 😉 😵

crazybabenka
6. júl 2010

@janka134 drž sa a nech je dobrá úroda....a ako ti napísala janemari.....nezabudni zobrať aj manžela :D

bbtina
6. júl 2010

@janka134 držíme palčeky nech to ide ako má 🙂

lenrom
6. júl 2010

Ahojte dievčatá.Tak všetkým vám držím pelec.Ja už chodím do práce v plnej paráde,a čakám kým dostanem dˇalšiu mrchu aby som mohla ísť na sono a na krv,a potom sa uvidí kedy sa bude pokračovať.Len stále nemôžem dostať,ale stále mávam bolesti a nič.Asi mi neviete niektorá poradiť ako to takto býva s ciklom? Tak sa teda všetky držte a nech vám to víjde!!!! 🙂

bbtina
6. júl 2010

kočkyyyyy, neviete ako je to teda s IUI, dnes som bola na to sono a na pravej strane, z ktorej by som pre istotu nemala otehotnieť,aby nedošlo k mimomaternicovému, keďže mi ju pri laparoskopii trochu zlepili mám 4 folikuli 16,20,21,24 a na lavej z ktorej chcem otehotnieť tak len 2- 14 a 16 a nejake maličké ešte.DOhodla som sa s doc., že aj zajtra pojdem ešte raz na folikulometriu, lebo najlepšie je vraj pichnúť keď ma vajíčko 18mm.Koľko folikulov sa tvorilo Vám?Robia aj v sobotu?

zuzana_18
6. júl 2010

Ahojte babule!Tak mám za sebou krvičku a sono.Takže krvička POZITÍVNA -HCG 2120.Na sone už bol plod vidieť a som v piatom týždni.Inak ten úžasný prístup tam-sestričky mi všetky gratulovali a dr ma dokonca objal.Úžasnejšieho lekára som nikdy v živote nevidela!!!mali by si z neho viacerí zobrať príklad!Keby som nebola vyplakaná doma od radosti z testu,tak ma rozplaú.Ma dojali.
Tak a teraz to začína,mám strach aj kráčať,aby som malinkému neublížila.Ale povedali mi,že v pohode,bežné činnosti,len nie extrémna záťaž.Veď už aj žehlím,ale vysáva zatiaľ mm.
Tak sa držkajte všetky a hlavne čakateľky po ET,ale proste všetky... 🙂

janemari
6. júl 2010

@zuzana18 to si mna rozplakala 😢 on je naozaj uzastny.
@lenrom tak nech rychlo dojde a ty nas mozes nasledovat 😉
@janka ako si dopadla?
@bbtina ja som na IUI nebola tak neviem 😅 ale keby islo o IVF je to jasne.A robia aj v sobotu ja som bola na ET tuto sobotu.

zuzana_18
6. júl 2010

@janemari,neboj,Ty sa ešte len rozplačeš ke´d zbadáš pozitívny testík.Ja som plakala ako keby ma bili 😉 A potom keď ťa docent vyobíma a vybozkáva ako mňa. 🙂
O dva týždne idem zase či bije srdiečko. Potom neviem,už by mi mohli dať knižku,to som netrpezlivá,že? 😀
Neviem kedy sa to dáva...to nie je podstatné,hlavne nech je malinké v poriadku.
@janka134 ako?Ako si dopadla?
@megynka čo nové?

janemari
6. júl 2010

@zuzana ja som uz mala slzy na krajicku ked som bola na ET,ako sa milo spraval.A tie hormony tiez nepridavaju.No ale ja som este daleko od testovania a koniec koncov este to nemusi skoncit //.Takze sa neponahlam.A ked som sa v noci zobudila na mrchovske bolesti som sa zlakla.Okrem toho sa mi do rana snivalo ze mi to nevyslo a aby toho nembolo malo ze som aj dostala vypoved v praci 😔

janka134
6. júl 2010

ahoj dievcata konecne sa spametavam uroda bola dobra 18 vajicok z toho 14 v uplnej kvalite narkoza bola v pohode nestihla som naratat ani do 10 a ako som sa dostale na izbu ani neviem trovha ma pobolieva brusko a to mam injekciu od bolesti neviem co potom ked prestane ucinkovat som stastna ze uvod a 1 cast dopadla dobre

janemari
6. júl 2010

@janka 134 tak gratulacia k tolkej urode a zevraj 7-8 folikov 😉 Uz len cakat kolko sa oplodni.A ako to zvlada tvoj muzik?Bol s tebou cely cas?

janka134
6. júl 2010

ked som sa prebrala prisiel po 5 minutach a bol somnou stale ani neviem ako som sa dostala zo saly na izbu celkom sa mi to pacilo len ta bolest bola zla neviem ako vecer a ty si ako na tom uz sa citis ako tehu 🙂 😉 janemari

zuzana_18
6. júl 2010

@janemari nemôžeš takto rozmýšľať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Psychika je 50% úspechu.Ja som si povedala,že to víde,že prečo by to vísť nemalo a aha.Aj keď ešte nie som na konci.Janemari,neboj,kažá sme iná,ja som síce také bolesti nemala,sem tam slabé pichnutie,ale ako som už vravela,každá sme úplne iná.Mňa skôr boleli prsia a to tak,že som sa zobúdzala na tú bolesť a musela som si inak ľahnúť.Mňa bolievajú aj pred ms,ale toto bola intenzívnejšia,taká pichavá bolesť,no a čo Ti budem hovoriť,cez víkend som bola na nákup o číslo väčších podprseniek.Teraz ma tiež sem tam zabolí-pichne v maternici a na pravej strane ale to mi dnes to naše "doktorské zlatíčko" 🙂 povedalo,že mám vaječník 8 cm,čo je extrém,ale že to vlastne robia hornmóny vylučované tehotenstvom.Takže je to v poriadku,že to samé zmizne.Janemari,inak ako píšeš,aj ja som robila bežné ľahké práce,to sa nedalo len ležať.

janemari
6. júl 2010

@janka no moj bol cely cas somnou od zaciatku a cakal ma na izbe ked ma doviezli.JA sa vobec necitm ako tehotna,sice ma popichava v podbrusku,ale citim ze mam dostat mrchu.Ani sa necudujem ved ma dojst v sobotu. 😖 A ET mas naplanovany kedy v nedelu,alebo v pondelok?

janemari
6. júl 2010

@zuzana aj mna boleli este do vcera poriadne prsia ale dnes to uz prechadza a v podstate ked sa ich dotknem tak nebolia.

janka134
6. júl 2010

neviem ale my sme vo vsetkom popredu ako ty vravela ze bud v sobotu alebo v nedelu ale to nie je iste 🙂 v piatok mam ist na sono a krv

zuzana_18
6. júl 2010

@janemari mňa začali bolieť tak tretí deň po ET.A niektorú nebolia vôbec.A fakt nehádž flintu do žita,ani ja som nemala pocit,že by som mala byť tehotná.Na príznaky je ešte fakt skoro.Ja som teraz 16.deň po ET e a až teraz vidím,že som strašne bledá,aj mamina mi povedala,že keby jej to nepoviem,tak vie aj bez toho,že mi to vidí na očiach a že mám presvietený ksicht 😀 .To ako extrém bledý,a fakt,som ako stena.A keď papám bolieva ma žalúdok.Inak nemám stále žiadne príznaky.Kávu pijem normálne.Som sa pýtala dnes a že jednu úplne v pohode,tá vraj nemôže ublížiť.
janemari tak pekne ver,žiadne pozorovanie sa,a pekne ver,že už sa malinké pekne zahniezďuje.Ozaj Ty si mala akú blastocystu?V akom štádiu?Expandovanú?
@janka134 supeeeer,tak Ty si tu rekordman,paráda,nech sa držkajú a všetky do jedného moplodnia,máte aj vy ISCCI

janemari
6. júl 2010

@janka preco na sono a krv 😲 ?Ved ja som nebola.V pondelok OPU a potom v sobotu vklad.

janemari
6. júl 2010

@zuzana ano expandovanu blastocytu.No mne jest chuti az moc.Skratka ako pred mrchou mastim jedno cez druhe.A co sa tytka kavy tu zboznujem ale uz druhy den aj ked som si uvarila dopil ju muz lebo mi vobec nesla a nemala som na nu chut.

zuzana_18
6. júl 2010

@janka134 to je aj pre mňa novinka.Načo na krv a sono?Pred ET?Či kôli čomu?

zuzana_18
6. júl 2010

@janemari vraj expandovaná je krásne vyvynutá a má úspech.Tak super!!!Nechutí kafé?To mala moja maminka príznak keď ma čakala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre