Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

kuspitka
6. dec 2011

@moniatko13 dakujeme..

zibi
6. dec 2011

@hadassah aha no ved isto oni budu vediet co aa ako..bude to ok neboj sa 🙂

zibi
6. dec 2011

baby tak mam len 5 folikulov..viac sa nevytvorilo..ale hadam budu kvalitne..o otm sa presviedcam a presveidcam aj ich..ale ked tu tak citam kolko mala kazda z vas tak mam uz aj depku z toho 😖 hadam to ale vyjde..co uz 😔

hadassah
6. dec 2011

@zibi neboj, budú kvalitné. A koľko sa vkladá pri IVF? Štandardne len jedno, alebo keď im povieš, že môžu aj dve.... či ako to je vlastne? 😕

tinka9075
6. dec 2011

@zibi vyjde neboj a bude bábo velmi ti to prajem nejde o to kolko ich máš ale budú dobré kamoške zobrali desat a ostali jej len dve a tie vložili a pred mesiacom porodila dvojčatá tak hlavu hore ved pozri kolko babenok ti bude držat palce a podarí sa uvidíš 🙂 🙂

zibi
6. dec 2011

@hadassah no mne vtedy povedal docent ze vkladaju jedno ..ze su za prirodnezne tehu..kedze dvojicky su vzdy rizikove a vacsia zataz pre matku a vacsinou sa rodia nedonosene..ale ked su embryjka slabsie tak vkladaju aj dve..tak uviidme...mne by stacilli uplne dve silne embyrjka..a aby mi ich dali obe 😉 😀 😅

zibi
6. dec 2011

@tinka9075 dakujem tinus si zlata...len nech sa dobre vyvijaju..lebo predsa ked mas viac tak je z coho aj vyberat a v pripade ze sa nevyvijaju tak ti aj nejake ostanu..no ale tak nemyslim na najhorsie... 🙂 prec negativne myslienky , musim mysliet pozitivne

tinka9075
6. dec 2011

@zibi negatívne myšlienky pošli preč velmi daleko a treba mysliet pozitívne ja viem že je to tažké ale ja ta chápem ja som to zažila už 2x odber a vklad a stále som myslela ako to bude ale kedže ja som flegmatik tak som to znášala lepšie,neboj budú sa vyvíjat pekne musia ved na nich čakáš 😉 😉

ludinka
6. dec 2011

@zibi ahoj, neboj sa aj 5 je dost...uz vies kedy mas opu?

sliver
6. dec 2011

@zibi - paradička blahoželam k piatim folikom, len tak dalej nech len rastu do krasy 😉 😉

zibi
6. dec 2011

@sliver
@ludinka
@tinka9075
dakujem kocky 🙂
mala som mat 12. teho ale neviem ci to nevyjde cez vikend...tak uvidime aj by mi to vyhovovalo cez ten vikend 😉

tinka9075
6. dec 2011

@zibi budem ti velmi držat palce a mysliet na teba 🙂

zibi
6. dec 2011

@tinka9075 este raz dakujem 🙂 za podporu..dam vediet ako som dopadla vo stvrtok 😉
inak ako sa mas? uz mas vybavenu tu blavu?

tinka9075
6. dec 2011

@zibi daj vediet budem čakat 🙂 Do Blavy idem v piatok ako rýchlo ma objednali tak sa aj teším na docenta .Válkyho lebo viem že mi pomôže a nezradí ma jemu na pacientkách záleží druhý anjel ako doc.Tomáš 😉

zibi
6. dec 2011

@tinka9075 jej no vidis ako skoro ta objednali ..to je super... a co ides na iui alebo skusis ivf? 🙂 ty to mas tusim na rovnako martin / blava..nie si pisala sa mi vidi.. 🙂

zibi
6. dec 2011

no tak zmena... zajtra zasa martin ..pohovor a v piatok odber..tak to budem mat cim skor z krku..aj ked sa bojim narkozy.. baby mozno sa blbo pytam ale po tej narkoze sa hned preberiete 😉

sisinka2335
6. dec 2011

Ahojte všetky, na túto stránku som došla náhodou minulý týždeň vo štvrtok po tom, čo som sa vrátila z Martina zhrozená, že docent Tomáš tam už nepracuje.Po týždni triezveho uvažovania s vychladnutou hlavou Vás chcem trošku povzbudiť.Bola som 1.11.2011 na IVF - som tehotná 🙂 Bojím sa s tým pochváliť nahlas, pretože ma stále straší hematóm, jeden už raz praskol, mám druhý a čakám čo bude.Vo štvrtok som mala poslednú návštevu v Martine - tešila som sa na docenta a na pani doktorku.Čakal ma doktor Galo a doktorka.Atmosféra nebola taká ako vždy. Docent Tomáš bol lekár, ktorému som na prvý pohľad verila, mal moju plnú dôveru, veľmi som si ho vážila ako človeka, lekára - vážim si ho stále a aj budem.Chcem Vám povedať, že vzhľadom na to, že pacientov už bolo v iscare stále viac a viac, väčšinou som prichádzala do kontaktu s pani doktorkou, aj IVF mi robila vlastne ona a je tam stále, dúfam že aj bude.Nevzdávajte to, podľa mňa je tiež veľmi dobrá lekárka, človek, je veľmi milá, ochotná, ľudská - ako pán docent.Doktora Gala som videla 10 minút, netrúfam si ho hodnotiť - dojem samozrejme nebol taký ako z docenta Tomáša ale zdanie môže klamať.Máme zamrazené 6 embrijká a dúfam že sa nestane nič ale ak sa stane, pokiaľ tam bude pani doktorka Cuľbová pôjdem znova do Martina.
Držím všetkým palce,rozhodnite sa správne, ide o Vás a Vaše dieťa.

tinka9075
6. dec 2011

@zibi idem na iui otehotniet môžem aj tak až potom budem skúšat ivf uvidím čo mi povie docent v centre 🙂 ja to mám asi rovnako martin je trošku bližšie ako blava ale ja v martine zostat nemôžem ja tam stále očami hladám docenta a to nie je dobré pre moju psychiku 😒

zibi
6. dec 2011

@tinka9075 ved jasne..ked sa necitis dobre tak treba zmenit...a v com je teda chyba? ked otehu mozes... 😒

bbtina
6. dec 2011

@zibi neboj,budu kvalitne,ja som mala tiez 5. 4 sa oplodnili,z toho 3 sa vyvyjali dobre a 2 sme dali vlozit a sup mam krasnych chalanov

tinka9075
6. dec 2011

@zibi ja mám problém donosit ale už mi zistili niečo z krvi tak ked otehotniem budem si musiet pichat injekcie celé tehotenstvo bez nich bábo nedonosím a ešte mi budú brat krv a posielat na imunologiu snád niečo nájdu 🙂

zibi
6. dec 2011

@bbtina jej super tak to je povzdudenie 😉

zibi
6. dec 2011

@tinka9075 aha ..och tak to isto heparin..neboj s tym sa to podari ...poznam take zeinky co mali teiz take problemy a tesia sa uz detickam 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@zibi mne docent predpísal Fraxiparín ja som ho brala aj po iui ale nevadí ja si budem pichat aj 10injekcíj len aby to vyšlo 🙂

moniatko13
6. dec 2011

@zibi už keď ta budu prekladať na postel,tak ta budu budiť a preberieš sa ..chvíľu budeš oťapená,ale potom v pohode..držím palce nech všetko dobre dopadne... 🙂 🙂 🙂

zibi
6. dec 2011

@tinka9075 a ta embryologicka tam ostala nevies? lebo ja mam zajtra pohovor .tak to s nou ? lebo dakto pisal zetiez odisla.tak neveim

tinka9075
6. dec 2011

@zibi ešte tam je ale aj ona odchádza ale neviem kedy 🙂 ale počula som že je to velmi dobrá žena 🙂

zibi
6. dec 2011

@moniatko13 aha dik ..
a nevies kolko sa plati za mrazenie embryii? lebo mam cenik pred sebou a tam su kolonky ze :
mrazenie embryii - planer , virifikacia.... 165 to neviem co je..a potm uskladnenei embryii na 1 rok..84 cize by som mala platit okolo 250 eciek ..za mrazenie a uskladnenie?

zibi
6. dec 2011

@tinka9075 ale ved jasne spravime vsetko nie? joj tak hadam ju este stihnem..ved mozno bude robit do konca decembra..tak to by boolo fajn..ved odber mam zajtra a aj pohovor s nou a transfer za cca 5 dni tak to hadam stiham ..ved nemoze odist zo dna na den ...ked ma predsa embyjka na starosti nie? musia aj dakoho najst.. 😉

tinka9075
6. dec 2011

@zibi nie ona tam bude ešte dva mesiace a potom určite pôjde niekde kde bude docent aspon ja si tak myslím 🙂 ešte ju stihneš 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre