Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zibi
6. dec 2011

@tinka9075 no to som rada..a myslis co bude s docentom ? mne by vyhovovalo keby ze si otvori aj v ruzomberku to centrum..aspon by som to mala po trase bez prestupov nekonecnych a je to blzsie k nam 🙂

monka112
6. dec 2011

@moniatko13 ahoj, ja mam zajtra odber, ako to tam funguje? budia hned? joj, tak mne bude zle

tinka9075
6. dec 2011

@zibi to neviem čo s ním bude ale muž povedal že za ním pôjdeme aj na kraj sveta 🙂

zibi
6. dec 2011

@monka112 monus nestresuj 😉 mozno ti vobec nebude zle....a je tam prijemny personal tak to zvladnes a potom dufam ze aj ja 😝 😀 myslim na teba a daj mi potom vedeit ako ..a vlastne sa tam mozno zajtra aj stretneme 😎

tinka9075
6. dec 2011

@monka112
@zibi nebojte babenky ved to si pospíte asi 10minút a potom vás zobudia poležíte si dve hodinky a idete domov 🙂

helen5
6. dec 2011

@v555 a bola si snim spokojna moja

tinka9075
6. dec 2011

@helen5 už si na koníku pred chvílou si bola na fejzbuku 😀 😀

helen5
6. dec 2011

@tinka9075 ja som šikovna aj ty si tu už moja

tinka9075
6. dec 2011

@helen5 vidíš aké sme šikovné ozaj a mrcha dorazila?

helen5
6. dec 2011

@tinka9075 net jej vobec už

tinka9075
6. dec 2011

@helen5 to máš aké divné a kolko ti už mešká?

helen5
6. dec 2011

@tinka9075 no tak si spočitaj v oktobri som mala len 4 dni a to od 28 do 31 a od vtedy nič už prešiel celi mesiac a dnes je už aj mikulaša a stale nič

tinka9075
6. dec 2011

@helen5 ved test ti ukázal že si neni zbehni ku gynekologovi nech ta vyšetrí a povie kde je chyba 🙂

helen5
6. dec 2011

@tinka9075 a kedy mam ist ked z roboty nas nepustia zato že ide koniec roka vraj

tinka9075
6. dec 2011

@helen5 však tam nebudeš celý den ja si myslím že na hodinku ta pustia 🙂

helen5
6. dec 2011

@tinka9075 no ja pojdem na hodinku a daktore kolegine už vobez depridu . momali už idem treba sa mi umit ked tak tak zajtra zatim sa maj a všetkim prajem dobru noc

tinka9075
6. dec 2011

@helen5 ahoj ale ja by som šla ku doktorovi 😉

helen5
6. dec 2011

@tinka9075 som povedala do piatku počkam tak pa zajtra

tinka9075
6. dec 2011

@helen5 ved to si už hovorila minulý týžden kolko piatkov chceš ešte čakat 😀 😀

v555
6. dec 2011

@karkana veď áno ale nám teraz táto embryologička povedala čo nás čaká,žiadne ťahanie medových motúzov pod nosom 🙂 .....ja si uvedomujem,že všetko na svete odrbem 😉 ale prírodu NIE....

v555
6. dec 2011

@zibi embryologička ostáva ale len 2 mesiace a odchádza 😉

moniatko13
6. dec 2011

@zibi ano aj nam tak povedali,ale u nás sa mrazenie nekonalo,lebo prestali bojovať..

moniatko13
6. dec 2011

@monka112 upne v pohode..pôjdeš na izbu a ak tam nebude ďalšia babenka,tak môže isť s tebou partner a on ta tam bude čakať a potom bude cele 2 h pri tebe....prezlečieš sa do košieľky,odmerajú ti tlak,niečo sa ta spýtajú,potom si ta sestrička pripraví dá ti takú ihlu z ktorej budu trčať hadičky a tadiaľ ti pôjde anestéza,pôjdeš na sal,uspia ta (to budeš zachviľu spať)a potom ta budu preberať ,keď ta budu dávať na postel.. sestrička ta pripojí na pristoj a ten ta pozoruje,aký máš pulz,tlak atd...potom príde embryologička ktorá ti povie koľko vajíčok bolo a akej kvality..keď bude všetko v poriadku tak ta pušťaju dom zruba za 2 h..a pri odchode platíš sumu podla toho koľko si mala vajíčok..snáď som to dobre vysvetlila..lebo mne to robili zruba pred 7 mesiacmi, 🙂 🙂 🙂 🙂 hádam si to ešte pamätám 🙂 🙂 🙂

kuspitka
7. dec 2011

Ahojte.tak mne nasli nejakeho strptokoka.teraz mi volali.porazi ma..

v555
7. dec 2011

@kuspitka buď rada,že ti ho našli,keby ti ho nenašli len by si sa trápila.Takto ti nasadia liečbu a za pár dní budeš O.K. 🙂 Ver mi 😉

kuspitka
7. dec 2011

@v555 tak dnes mi posielaju lieky

zibi
7. dec 2011

@v555 aha ..a nevies kde pojde?

zibi
7. dec 2011

@moniatko13 to mi je luto moja ☹

zibi
7. dec 2011

u mna zmena ..tak nie v piatok OPU ako som mala ist ale zasa v pondelok..trafi ma lebo je to take napatie ked sa to stale preklada uz to chcem mat za sebou a najma tu narkozu 😉 som z nej nervozna 😒 inak dnes som 10 den v stimulacnej faze a vajka mam do tych 16 ..tak si mylsim ze to este by mali narast ..lebo tych 20 -22 je optimal velkost nie..tak hadam vedia co robia..len sa bojim co do pondelka zasa nebude neskoro.... ako mam nervy...lebo som sa zbytocne dnes tam trepala.. kedze sa v piatok mala konat narkoza..a bola som aj vcera aj dnes ..rano vstavat o strvtrej no des..kludne som mohla dojst stvrtok a popripade ten piatok ale tak mam to aspon za sebou... aj ked nechapem preco mi vcera vravela ze odber bude piatok a doky ze az v pondelok..tak neviem ci jemu sa to zda malo tie moje foliky? inak pichi mi uz druhy maly pregnyl..a ten 5000 som sla do lekarne..jasne ze to nemaju ako keby to neviem co bolo ..tak si musim objednat... no hruza 😒 lebo behat inde sa mi nechcelo..tak som aj teda dnes dopadla...no a zacali ma dost boliet vajecniky..a mam o jeden folik viac cize 6 😉 baby nebude to v pondelok neskoro? v piatok budme 12 den a pondelok 15den co picham menopur...mne povedali ze mam zabudnut na menzes ze to sa uplne inak rata od menopuru.lebo bezne budem uz 18 den cyklu .... takze tak 😖 😝

ludinka
7. dec 2011

@zibi neboj sa oni to reguluju tym pregnylom, urcite nebude neskoro 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre