Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

moniatko13
13. dec 2011

@zibi je mi to luto,som sklamaná,ach bože prečo sa toto musí diať,to je také nespravodlivé...drž sa..

zibi
13. dec 2011

@moniatko13 dakujem moja

ria191
13. dec 2011

@zibi ťažko povedať či to bolo tým menopurom, ale čo ja viem tak je dosť kvalitný. Kočky čo stimulujú v Reprofite Brno a platia si všetko sami tak si vyslovene pýtajú menopur aj keď je drahší lebo je jeden z najkvalitnejších. Skôr si myslím, že to bude v niečom inom. Prajem veľa síl do nového boja aj keď je to veľmi ťažké a samozrejme treba vyskúšať všetky dostupné možnosti aj keď je to finančne náročné. Ja som tiež stimulovala menopurom a tiež som zle reagovala na stimulku ale ja mám endometriózu takže to pripisovali tomu. Tiež by som sa prikláňala k tomu AMH treba pozisťovať všetko.

tinka9075
13. dec 2011

@zibi tak toto je zlé už som si myslela že sa oplodnia pekne ale nech ti spravia ten AMH hormon a budeš vediet na čom si 😒 je mi to velmi lúto toto je velmi nespravodlivé a kruté ☹

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinka9075
13. dec 2011

@zibi ja som vždy mala krátky aj to som si nepichala celé dva týždne lebo by som mala vela vajok prvý krát som pichala Diphereline a Fostimol a druhý krát len Gonal 😉

zibi
13. dec 2011

@tinka9075 no vidis takze verim ze ked budem mat kratky tak to bude lepsie.. 😉
chi vidim ze uz ani neviem pisat...prispevok vyssie same proste 🙂 no nic idem off je nacase lebo mi uz zacina svitorit 🙂

tinka9075
13. dec 2011

@zibi ja si tiež myslím že krátky je lepší 😉

zlatanka30
13. dec 2011

@zibi aj ja som mala dlhy protokol a menopur .vajok bolo malo.nedali sme pk ,ale aj tak to nevyslo.potom mi urobili AMH a vysledok 0.takze ja uz nemam vobec vajicka a tym padom uz nikdy ziadne ivf .

ria191
13. dec 2011

@zibi presne tak treba vyskúšať viacej možností a potom budete vedieť na čom ste. Máloktorej sa to podarí na prvý krát tak dúfam, že druhý pokus bude pre vás úspešný 🙂

v555
13. dec 2011

@zibi, zlato,je mi to straaaaaaaaaaašne ľúto ale tebe je to teraz prd platné.Viem presne čo prežívaš......zažila som to tri krát po sebe ☹ a pevne verím,že tento krát to už vyšlo a že zajtra ráno mi povedia,že si môžme prísť pre embryjko 🙂 🙂 🙂 🙂 .........Menopur a Merional sú hormóny,ktoré okrem iného obsajú aj LH,čo taký Gonal a Puregon nemajú.Docent ťa nastavil preto na Menopur lebo keď ti odoberali krv na hormonálny profil asi ti poklesol LH.Nedopichovávali ti aj takzvanú štipľavku???Mne áno a to znamenalo,že mi poklesol LH./LH-luteinizačný hormon,ktorý je potrebný na dozrievanie vajok 😉 /
Hovorí sa mi to dnes ľahko ale toto strašné obdobie prejde,načerpáš nové sily a po čase sa rozhodnete ísť do toho znov / a možno ani nie,pretože otehotnieš prirodzene/......ver mi,viem presne čo píšem.Možno zajtra budem na dne JA ale verím,že NIE 🙂 🙂 🙂
Nič iné nám nezostáva,len sa postaviť a ísť ďalej aj keď je to sakra ťažké....

smeyka27
13. dec 2011

@v555 ahooj drzim palceky 😵 baby dakujem za podporu-dopadla som ako @zibi ☹ ☹ ☹

oknosmas
13. dec 2011

@zibi
@smeyka27
mrzi ma to...viem, co prezivate.. teda velmi podobne to viem...i ked nie navlas rovnako.. nenechajte si pokazit vianoce..je to cas zazrakov...a mozno ten pravy pride teraz k vam.... 😵

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oknosmas
13. dec 2011

@zibi tes sa...aspon vy dvaja ste spolu..spolu s mackou traja a mozno ani nebudes vediet ako a budete styria 🙂

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cuculik1
13. dec 2011

@ludinka lenze ja som si sono nechala urobit u svojho gynekologa a nie v centre, stavim sa, ze keby som tam v stredu bola prisla, oni by mi to iui urcite urobili, aj keby vedeli, ze je uz davno neskoro,

cuculik1
13. dec 2011

@dana1972 uz dnes som si naplanovala dovolenku na januar v praci, aby som mohla chodit na ultrazvuk do martina pre mna za mna aj kazdy den, nebudem len tak pre nic za nic pchat do seba hormony a k tomu si este pichat injekcie heparinove, aby sa to potom vsetko pokaslalo.... pekne sa tam s nimi porozrpavam

oknosmas
13. dec 2011

@zibi neviem...dufam, ze uz nepojdeme...ze to pride raz aj same...zatial to neriesim...

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oknosmas
13. dec 2011

@zibi neprijemna zhoda nahod... skus teraz mysliet na nieco ine...pozitivnejsie...

snazilka1983
13. dec 2011

jooooooooj baby ako sa ja bojim na zajtraaa ☹ ☹ ☹

zibi
13. dec 2011

@snazilka1983 neboj sa moja 🙂

snazilka1983
13. dec 2011

@zibi booze vsetko si len zeny musia vytriet a muzi si este aj dobre urobia ☹ 🙂

zibi
13. dec 2011

@snazilka1983 joj tak to je zial..nic s tym nespravime.. 😒 ale aj muzi sa s nami trapia urcite 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre