Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

snazilka1983
19. dec 2011

@zibi ale ze by tak skoro? piaty den po zakroku?

snazilka1983
19. dec 2011

mam otazku lidi. ked mam mrchu dostat teraz 22.12. a berieum ten utrogestan vaginalne tak ak som neostala mrcha sa dostavi alebo az po vysadeni utrogestanu? ani neviem ci mi to doktorka spominala ale asi nic nehovorila o tomto.

helen5
19. dec 2011

@v555 dnes som bola v martine odchadza kordinatorka a aj ta čo ma tie červene vlasi taka mlada prijemna a kordinatorka ide do nemocnici v martine bude robit sestru daleko nejde preč a doktora vištvala vraj vrchnost dnes bol doktor primne aj doktorka stala zanim a vraj som natom super tak som zvedava ako to dopadne

helen5
19. dec 2011

@lenkalienka01 dnes ked som tam bola bola prazna amulancija a ked bol doktor naš tak si si nemala ani kde sadnut aj sestrički odchadzaju . ked som sa dnes pitala čo sa stalo tak im nebolo jedno bolo nanich vidno . ja skusim utoho doktora od januvara skušame ale tabletki od 24 mame brat a iniekcije od silvestra tak som zvedava na januvar aj sestrički tam budu ešte celi januvar a potom už odchadzaju tak všetkim dobru noc čo čitaju ale som aj tak stoho smutna že doktor odišiel a ten mladi je mladši možno ako ja e´šte babi tak vizeral bol aj oholeny dnes ked ste boli dnes v Martine mi sme boli o pol deviatej a prazna chodba to mi už bolo hned divne babi naozaj

lubka0506
19. dec 2011

Ahojte 🙂 Ja nemožem súhlasit s @helen5 my sme boli na 10,00a až tak prázdno tam nebolo. Doktora som videla,nie je to žiadny strašiak akurát ho možno robia nesympatickým tie čierne rámy na okuliaroch. Bola som u doktorky,tá bola zlatá. Ano sú z toho smutný že tam docent nieje ale život ide dalej!...my to žiadno neovplyvníme! 😒 Aj mne to je strašne lúto že tam doc. nieje. Ked tam bol vládla tam trošku iná atmosféra.
Ja tam mám íst zhruba o tri týždne na sono. Uvidíme čo bude ale zatial som odhodlaná íst na 4,IVF do Iscaru v MT. 😉

v555
19. dec 2011

@lubka0506 ....................držím Ti palce..........a s tou prázdnou čakárňou je to asi tak,že práve vtedy tam nik nebol ale o pol hodinku to už bolo natrieskané.To veľmi dobre poznám 🙂 🙂 🙂

janemari
19. dec 2011

@lubka0506 budem ti silno držať palčeky,aby vám to konečne vyšlo 😉

lenkalienka01
19. dec 2011

@helen5 no vidis, si na tom super aj bez docenta a tolke nariekania tu boli !!!

zibi
19. dec 2011

@snazilka1983 a nepovedali ti kedy mas ist na krv? ved si sprav test..a uvidis 😉 ale nevysadzaj ho ...a po krvi by som sa zariadila teda ti povedaia oni.. 😉

v555
20. dec 2011

@snazilka1983 ak nie si tehotná tak mrchu dostaneš aj keď berieš Utrogestan,on ti v tom nezabráni 😉

kuspitka
20. dec 2011

Ahojte dievčatá.ako sa tu máte...*?

snazilka1983
20. dec 2011

@zibi nie mne len povedali ze po 14 dnoch si mam urobit test.

snazilka1983
20. dec 2011

@v555 lebo vcera som tu citala ze mrcha pride do dvoch dni ked vysadis utrogestan. no a ked dostanem tak ho mam vysadit? to som sa ani veru nedositala

v555
20. dec 2011

@snazilka1983 áno keď dostaneš náhodou mrchu tak treba vysadiť ale Ty nedostaneš 😠 😠 😠 😠,na to sme tu my,čakateľky na drahý menzes.........

moniatko13
20. dec 2011

@lubka0506 moja ,tak držím palčeky a veľa sily do ďalšieho ivf..my sme tam boli dnes a ľudia chodili ,jedny odišli a druhy prišli,prázdno tam nebolo...dnes som si aj pokecala s mladou alergiologičkou,zlata to babenka,ktorá je tiež tehu a dvojnásobne,tak jej prajem veľa štatistička ...ja som mala 5 deň stimulky 10 folikulov,dúfam,že budu krásne rásť..

colchicum
20. dec 2011

@v555 Ja som ten menzes už dostala za snazilku 1983, takže to príde až o 9 mesiacov. 😉

colchicum
20. dec 2011

@moniatko13 Aj ja som tam dnes bola na krv a bola tam plno. Ja už nechcem čítať nič negatívne o Iscare Martin, veď tam chodíme s nádejou, že sa to raz podarí a nechcem, aby nám tú nádej niekto zobral. Všetko bude OK a na konci tej cesty nás bude čakať vytúžene šťastie.

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snazilka1983
20. dec 2011

@v555 no ja ti neviem ja mam vsetky priznaky ako keby som mrchu mala dostat 😢

karkana
20. dec 2011

@snazilka1983 ,ak si tehotná čo zistíš po 14dnoch ked pôjdeš na krv užívaš nadalej ak nie si vysadíš ale vždy po dohovore s dr.,ak máš už skôr pocit akokeby že má prísť mrcha to si nevšímaj nesmieš za tie dva týždne vysadiť lieky až kým nebude vysledok hcg,,dva týždne musíš vydržať,to som mala aj ja menzes nedostaneš to sa nemusíš báť,ked berieš lieky,držím palce

snazilka1983
20. dec 2011

@karkana ahoj . dakujem za odpoved. si zlata 🙂

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snazilka1983
20. dec 2011

@zibi ahoj no dnes je siedmy den po iui ak ratam od 14.12 od zakroku. no praveze mi povedali ze dobrat utrogestan co mam na 14 dni potom urobit test ak vyjde nic zopakovat za dva dni a ked dorazi mrcha tak hned prvy den krvacania mam volat a objednaju ma na krv testy a vse sa bude opakovat.
co sa tyka stresovania hmm tak stresujem preto lebo mne je aj zle ako presner pred mrchou aj cici bolia, som pazrava no proste uplne vse tomu napoveda. a podbrusko ma boli uz od zakroku na druhy den ma zacalo. tieto priznaky mozu byt aj tehu ale myslim ze je to skoro na taketo priznaky. tak ja neviem a test mi stejne nic neukaze keby som si uz zajtra urobila si myslim.

zibi
20. dec 2011

@snazilka1983moja viem ze si nervozna ale este ta caka 7 - 8 dni a to je dost dlha doba..cas sa vie vliect ked nechceme.. pozri aby si bola kludna ber ten utros...mrchu nedostanes kym ho bereis..tei tvoje bolesti mozu vyvolavat hormonalne zmeny a zadrziavanie vody.. v 2 faze cyklu..cize v lutealnej faze ...v podstate co popisujes moze byt klasicke PMS ktore sa ti zhorsilo po hormonoch a po progesterone..- utrosiii 😉 ma myslim z e100 mg progtesteronu ..a moze to na teba takto vplyvat..neber to hned tak ze uz dostanes..a ked sa bojis spravi si na 10 -11 den test a uvidis ci tam bude duch...pregnyl by si uz nemala mat v tele...tak sa drz , nestresuj a mysli pozitivne lebo to neprospeiva...a hlavne si nevsimaj svoje telo..teraz sa fakt na neho nemozes splahnut kedze si nadopovana umelymi hormonmi..tak hlavu hore a krasne sviatky..a nech vam jezuliatko pod stromckek prinesie pozitivny testik ... 😉

v555
20. dec 2011

@snazilka1983 to je normálne.Bolesti v podbrušku,bolesti pŕs,hlavne aby si nedostala mrchu 😉 😉 😉 😉 ..........držím všetky prsty 😅

snazilka1983
20. dec 2011

@v555 diiik

moniatko13
20. dec 2011

@snazilka1983 držím silno,silno palčeky 🙂 🙂 🙂

snazilka1983
20. dec 2011

@moniatko13 dik. drzte 24.12. budem testovat na 10 den hadam daco ukaze uz 🙂

lubka0506
20. dec 2011

@snazilka1983 to je normálne @v555 má pravdu,ja som mala také príznaky ked som bola tehu,ale vydržalo to krátko...☹ dúfam že tebe to vydrží 9 mesiacov. A tabletky vkladaj aj keby sa ti náhodou mrcha spúštala až dokedy ti to nepovie doktorka!!!! ržím všetky prsty... 😉 ...a želám ti naozaj " štedrý den" aj na teste...🙂

tinka9075
20. dec 2011

@snazilka1983 budú dve pekné čiarky ved budú vianoce 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre