Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

labus
8. aug 2010

@lubka0506 škoda 🙂 Lubka ,ale ak by si nemohla toho 16-teho tak mi daj vediet ja by som šla miesto Teba ked sa uvolní termín...na ktoru ste hodinu? a prečo až tak neskoro by si mohla íst? 10-11 dní je dost vela...to su skoro 2 týždne..

janka134
9. aug 2010

ahoj tak my sme boli na konzultacii a cakame na mrchu ked pride zaciname s pripravami pekny den pa
🙂 😉

janemari
9. aug 2010

@janka134 takze uz to mas za par.Moja mrcha stale nikde,ale citim ju,len sa jej nechce spustit.Ale bola by som aj rada keby meskala nejake 2 dni aspon by mi KET nevyslo na rozhranie augusta a septembra,bola by lepsia pn v jednom mesiaci 😉

janka134
9. aug 2010

janamari mne to je uz uplne jedno beriem to sportovo moc tomu neverim takze ked sa to podari budem prekvapena je to taky boj ked viem vopred ze som porazena moc tomu neverim 🙂

janemari
10. aug 2010

@janka134 ja som na jednej strane smutna ze musim riesit veci ktore teraz riesim,ale na druhej som uplne odputana od babetka,KET a IVF a podobnych zalezitosti.Ja stale cakam na mrchu dnes mala dojst a zatial nic. 😅

crazybabenka
12. aug 2010

@janemari ahoj kvietok....nechcem provokovať....ale čo tak skúsiť tehutest? 😒

janemari
12. aug 2010

@crazybabenka no testy robim vtedy ked chcem aby mi prisa mrcha 😀 rano urobim test a do vecera pride mrcha.Kaslem na to este pockam,ved jedna baba pisala ze nejakej prisla mrcha po neuspesnom ivf az po 72 dnoch.Okrem toho mam momentalne stresove obdobie tak si myslim,vlastne som si ista ze je to tym preco mrcha meska.Ak nepride ani buduci tyzden tak skusim testnut,ale zatial nie.

crazybabenka
12. aug 2010

@janemari jasne.....treba čakať.....to nevadí, že ja tu puknem od zvedavosti 😉

janemari
12. aug 2010

@crazybabenka ako hovorim je to zo stresov,uz ma bolelo brucho som chodila kazdu chvilku kuk ci uz sa nespustila a nic,potom ma prestalo boliet podbrusko teraz ma zase pobolieva.Takze hormony a ktomu moje nocne,malo spanku a neustaly pohyb to ovplyvnuje vela.A povedz svojej zvedavosti,ze nie som tehu len mrcha si dava na cas 😉

crazybabenka
13. aug 2010

@janemari a ak sa smiem spýtať KET plánuješ kedy?

janka134
13. aug 2010

ahojta ja som tu na skok vidim ze tu uz ani nikto nepise crazybebenka ty sa mas ako vsetko v pohode brusko rastie pekny dnik 🙂

sliver
13. aug 2010

@janka134 - ajoj janka aj ja tu chodím len na skok, občas kuknem čo tu nové, ved sa nič nedeje, su dovolenky, ale ked pôjdem na IVF tak tu začnem chodiť stále 😉 dovtedy oddychujem 😀

janemari
13. aug 2010

@crazybabenka ja som mala mat KET 28-29.8. lenze kedze mrcha stale nedorazila tak sa to oddaluje.Najprv musi dojst mrcha a zacnem jest tabletky a potom na 18-19DC by malo byt KET.

janka134
13. aug 2010

ahoj janemari ty s tou mrchou cakas na mna a to mam pocitat od vtedy ako som zacala spinit alebo az ked som zacala krvacat 😉

janemari
13. aug 2010

@janka134 pocita sa od krvacania

lubka0506
16. aug 2010

ahojte 🙂 tak ja som dnes bola v Martine...prístup úúúplne super 🙂 mm spermiogram,trošku ma tam vyspovedali 😀 a kukli 😀 a išli sme domov a hádzali po nás krúpy z neba 😅 ...no dnes véééliké zážitky ale boli niektoré aj príjemné 😉

xeroma
16. aug 2010

lubka0506 ja sa do MT chystám na budúci týždeň. Ideš na 1. IVF? Napíš, čo a ako to tam prebiehalo?

slniecko59
17. aug 2010

ahoj..áno ja mám začala som tam chodiť asi pred 3mesiacmi a vrelo odporúčam každej žene ktorá má nejaké problémy otehotnieť...jednoducho krásne prostredie ,úžasný personál.,neskutočne ludský pristup...maximalny cit ku každej pacientke ..tutu pracu vykonavaju celym svojim srdcom na čele s pánom docentom...vrelá vdaka odo mna...

slniecko59
17. aug 2010

teraz sa pripravujem už na IVF..trošku mam strach baby ale snad bude dobre...verím personalu..a vy ako už mate za sebou nejaky zakrok ako to prebiehalo ako ste sa cítili??..prajem vam všetkým čo ste tu vela šťastička a uspechu...

janka134
17. aug 2010

ahoj slniecko59 ja mam za sebou IVF neuspesne nemaj obavy vsetko prebieha ok po tom neuspechu to bolelo ale teraz pohoda verim ze tebe sa to podari neboj budem drzat palce ak chces vediet viac tak napis ip odpoviem ak budem vediet paaaaa 🙂

sliver
17. aug 2010

@slniecko59 - ajoj a kedy ideš na IVF? aj ja idem v blízkej dobe na svoje prvé ;) a verím že aj posledné....

janemari
17. aug 2010

Ahojte 🙂 @janka134 tak ako uz mas mrchu a papas lieciky? Moja mrcha stale nikde... 😉

janka134
18. aug 2010

ahoj janemari ja som napodobne mrcha nikde ale zatial meska 2 dni mozno koli zaplavam 😀 zartujem ................

lubka0506
18. aug 2010

ahojte 🙂 čo je nové??? u mna nič iba to že asi v piatok odbery v Martine...papa 🙂

janemari
18. aug 2010

Ahojte tak ja mam jednu novinku,ale este si ju necham pre seba.NAjprv ju zavolam zajtra do centra. 😉

janka134
19. aug 2010

ahoj janemari ty cakas babatko ze ak ano gratulujem a si dokazom toho ze aj nemozne je mozne a nenapinaj nas daj vediet cim skor 😲 🙂

crazybabenka
19. aug 2010

@janemari ja som to vedela ja som to vedela 😀 a nechcela si mi veriť 😀

bbtina
19. aug 2010

@janemari to sme to tušili a držali ti palčeky, Veeeelmi gratulujem zaslúžiš si to 🙂 Trošku bábenko vyhreš, že sa tak zatajilo a potrápilo ťa, ale len tak jemne

zuzana_18
19. aug 2010

@janemari gratulujeeem,určite je to novinka,ktorú si myslíme všetky.Držíme silno palce,vidíš,že sa zázraky dejú.Dávaj si na seba straaaaašny pozor!!!!

janemari
19. aug 2010

Dakujem babneka ale vytesovat sa budeme az ked bude vsetko ako ma byt,ci uz srdieco,alebo sa bude vyvijat ako sa ma.Takze zatial psssssssssssssst na radost je skoro. 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre