Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

dejka12
19. okt 2010

@crazybabenka
nooooooooooo, tesim sa , ale zatial len velmi opatrne, od 6. dna po ET testujem a zatial ciarocka silnie ..... tak dufam ze aj krvicka vsetko potvrdi a bublinke zachvilocku zacne bit srdiecko 😉 😉

dejka12
19. okt 2010

@tessinka
dakujem 🙂

tessinka
19. okt 2010

@dejka12 , to sú veeeeľmi dobré správy 🙂 . Tak nech len silnie ďalej.

Lasocka1, tak vo štvrtok držím palce. Crazy a janemari určite pošlú nejaké extra vírusíky pre teba.

Crazybabenka, ten tvoj román by určite šiel na dračku 😉 .

sliver
19. okt 2010

@dejka12 - nenatahuj nás............... čo si myslela tým "Zda sa, ze to zabera" ???
držím veľmi veľmo palce
už stimulujem Fostimonom od dnes rána 😉 konečnéééé

@tessinka - ja som mala Clostyl že 4tb. denne a reakcia veškerá žádna..... tak si riadne uži ten blažený pocit, polietaj si trošku 😉 veď to je super, ja som mávala práveže stavy že som plakala pre nič za nič....

sliver
19. okt 2010

@dejka12 - ja som pako, som si nedočítala all dokonca, iba stranu predtým 😉
supiš, držím palčeky, to je krásne že silnie, asi začnem aj ja tie vírusíky od crazybabenky papať 😉 😉 😉

dejka12
19. okt 2010

@sliver
Ahoj som rada, ze Ti to nakoniec nestopli.
No mne ciarocka silnie ale mam prave obdobie, kedy by som mala mat ms a mam taky zly pocit, ze sa pusti, uz druhy den mam vzdy vecer spinenie ☹ ☹
velmi sa bojim

sliver
19. okt 2010

@dejka12 - nebojkaj, hlavne bud v klude!!!!
do MT si volala že máš špinenie?
neboj klud a klud a klud!!!!

dejka12
19. okt 2010

@sliver
zatial nie, zvysila som si utrogestan na 4x2, uvidim rano ak sa ms spusti a test bude stale pozitivny, tak zavolam.
Ale pevne verim, ze sa ms nespusti

sliver
19. okt 2010

@dejka12 - aj ja pevne verííííííím
držim pršteky a hod relaxovať, kukni si niečo pekné, vylož nohy a nič nerob 😉 😉 😉

tessinka
19. okt 2010

@sliver , to je fajn, že sa to upravilo a môžeš pokračovať.

U mňa to po tom Clostile ani neboli tak stavy blaženosti, 😉 , ale som skôr mala pocit, že som úplne mimo, taká vytrhnutá z reality, aj sa mi ťažko sústredilo, dosť robím s ľuďmi, takže to bolo veselé... hihi.. si museli o mne pomyslieť... ale pri dvoch tabletkách denne to bolo ešte veselšie... Ale inak, hej, dá sa to zvládnuť v pohode... Po jednej tabletke mám zatiaľ 2 folíky, neviem si predstaviť, koľko by ich bolo po 4 tbl. denne... Keby sa tak dalo pri IVF stimulovať iba Clostilom...

Dejka, posielam veľa dobrej energie. Drž sa.

Inak, babenky, mám pocit, že vírusíky od crazybabenky vyzerajú dosť nákazlivo. 😉 Musíme to využiť.

crazybabenka
20. okt 2010

@dejka12 tak potom extradávka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
20. okt 2010

a j pre Vás babule TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT T TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
20. okt 2010

@tessinka ja som mala po clostile jeden folík.....a keby si vedela ako teraz kope.....a to mu chce tato poslať ešte kopačky 😀

crazybabenka
20. okt 2010

@dejka12 a prestaň stresovať.....aj zahniezďovanie žubrienky môže spôsobovať slabý hnedastý výtok až krvácianie

janemari
20. okt 2010

Tak aby na to crazy nebola sama pridam aj ja zo svojich tehu virusikov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@dejka12 tak drzim palceky aby si sa presunula uz skoro k nam tehulkam 🙂

tinna13
20. okt 2010

@dejka12 ahoj dejka12, to je super ze mas pozitivne testy, gratulujem. dzrim palce aby mrcha nedosla a vsetko dobre dopadlo. ja som dnes 8 den po KET, zatial som test nerobila. dnes som 28 DC a bolieva ma brucho ako pred menstruaciou.
spinenie mavam skor rano, po vycikani trosicku na papieri

tessinka
20. okt 2010

@dejka12 , keď som bola prvý raz tehotná, tak som v čase predpokladanej MS mala 4 dni také hnedasté špinenie a baby test stále nič neukazoval. Môj vtedajší lekár to potom zobral ako normálnu MS a odvtedy počítal deň pôrodu, ale očividne som už bola tehotná, lebo aj bábätko sa oficiálne narodilo o 2 týždne skôr (s mierne nazelenanou plodovou vodou), krásne donosené. Aj AFP testy som mala vyššie hodnoty - lebo bábätko bolo očividne staršie.Prvý tehotenský test mi normálne vyšiel až v 7 týždni tehotenstva... Ale bola to aj moja chyba, lebo ja som v ten rok už vyhodila toľko peňazí na tehotenské testy, že som spočiatku rezignovala a kupovala som si také lacnejšie, však akože tiež mali byť spoľahlivé, až keď som už bola zúfalá, že mi je nanič, a MS nikde a testy negatívne, tak som si kúpila poriadny RapiPreg.... a ten už ukázal.Takže stále dúfaj - navyše, ak ti test vyšiel. A teoreticky by to ešte hádam mohlo byť aj uhniezďovanie....Držím palce. 😉
A tinne13 samozrejme tiež.

A vy nám tiež, dnes nám potvrdili, že ideme na IUI. 😉 sťahovať toho bociana za nohu 😉 .

crazybabenka
20. okt 2010

@tessinka vieš čo u nás zabralo.....že som sa bocianovi začala vyhrážať..... že ak do roku nezosadne.....tak ho zostrelím....a musel k nám nakuknúť oknom....videl, že arzenál na to mám......tak sa zľakol 😀

petuska123
20. okt 2010

ahojte baby a ako vyzera ta miestnost kde sa vykonava odber spermii???a isli ste tam aj vy ??alebo muz siel sam???

crazybabenka
20. okt 2010

@petuska123 noooo môj bol len na spermiograme.....ale bol tam sám.....a nechcel mi nič povedať 😀

petuska123
20. okt 2010

@crazybabenka a preco???ja len ci to nieje len daky WC alebo co?,???

crazybabenka
20. okt 2010

@petuska123 nie nie....to určite nie.....majú tam na to samostatnú miestnosť....môj je taký malý hanboško.....tak preto mi o tom nechcel hovoriť 😀

terry123
20. okt 2010

Ahojte kocky. Aj ja som jedna z vas. 🙂
Mame za sebou 1.IVF a chystame sa na dalsie.
Dejka,Tina...drzim palce,vela stasticka 😎

dejka12
20. okt 2010

@tessinka
Dakujem pekne, no dnes bol test zas pozitivny🙂), ukludnujem sa, ze to spinenie je sposobene zmenami na krcku maternice, v pondelok idem na krv, dufam ze mi povedia pekne cislo 😉 😉

dejka12
20. okt 2010

@tinna13
Dakujem 🙂 No ja som testobvala uz 6 den po ET. Drzim palce, aby si mala dve vytuzene ciarocky 🙂

dejka12
20. okt 2010

@janemari
dakujem Ti velmi pekne, no TTTTTT virusiky urcite pomahaju 🙂 🙂

dejka12
20. okt 2010

@crazybabenka
jasne, dnes som sa rozhodla, ze vsetko je a bude OK 😀 😀
Ked to to moje babuliatko vydrzalo 6 dni bezo mna niekde same v centre a potom sa u mna udomacnilo, uz si ho len tak nepustim 😉 😉

crazybabenka
20. okt 2010

@dejka12 presne tak....už vás nič nerozdelí 😉

tessinka
20. okt 2010

@crazybabenka, verím ti, presne som tú tvoju výhražnú formuláciu bocianovi našla v starších príspevkoch.

U nás často prelietavajú nad riekou, tak si idem nejakého vystriehnuť.

Dejka, presne tak.. Hoci v centre mu isto tiež nebolo zle, tam sa mu určite aj prihovárali 😉 Ale mama je len mama.

lubka0506
20. okt 2010

@dejka12 blahoželám a nech to dopadne dobre🙂 Dejka o chvílu možeš aj ty posielat vírusíky... 😵 a je dobré že myslíš pozitívne..
@tinna13 držím ti palce 😉
@petuska123 mm bol na spermio sám ale raz som bola s ním ked sme chodili do Blavy,ale tvárila som sa že tam nie som... 😀 😀 😀
@crazybabenka , @janemarie Dakujeme za vírusíky 🙂 😵
@terry123 vitaj 😵
...babule ja pichám odušu ododnes aj Cetrotide 😵 ráno som trošku nad tým maturovala ale nakoniec som to pichla v pohode... 😅 V piatok dalšia kontrola....Držkajte sa papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre