Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
20. okt 2010

@petuska123 no vymámila som s neho, že je tam gauč a telka.....ale viac ani za toho otca nechcel.....radšej išiel skladať komodu 😉 😀

tessinka
20. okt 2010

@lubka0506 , ty si picháš Cetrotide? Ideš na IVF? Ako dlho si to picháš?

crazybabenka
21. okt 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTT

tessinka
21. okt 2010

@crazybabenka , vďaka za dávku vírusíkov, si zlatá. Ja si z nich už odkladám na zajtra.

Babenky, podľa mňa sa nemusíte báť tej cimričky na odber spermií, teda vaši manželia, je celkom útulná, dá sa. 😉 Potom sa to dá do takého kelímku a v kúpeľni, ktorá je tam tiež, je také okienko, kde sa to položí, zazvoníte a oni si z druhej strany otvoria okienko a zoberú to. A myslím, že je aj možnosť priniesť vzorku aj z domu, pokiaľ je to do 30 minút a držíte to v telesnej teplote. Teda vraj, my sme o tom uvažovali, ale máme to z domu cca hodinu, tak u nás by to aj tak nepripadalo do úvahy.

janemari
21. okt 2010

Pre vas TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
21. okt 2010

@tessinka len pekne papaj vírusíky....zajtra budú čerstvé 😀

terry123
21. okt 2010

@lubka0506 Ahoj a dakujem za privitanie. 🙂
Pozeram,ze ty si tiez uz "stara harcovnicka" ako ja. My sme mali v lete 6 vyrocie svadby a spolu sme uz 9 rokov 😉
Snazime sa skoro 6 rokov, to je uz aj na kona dost......
Kde si bola na IVFku?
@crazybabenka To je super,ze vam to tak zazracne vyslo. 🙂 A inak s tym bocianom to bolo super,ze mas nan dostatocny arzenal 😀 😀 😀 Aj nam sa na luke toto leto spaciroval ako najaty,aj sme ho pofotili,aj si pochytal zabky a dazdovky v trave,co tam stala po zaplavach,ale to je asi tak vsetko ☹ ☹ 😠 aj stale kruzili bociany nad nasim domom,no kotuhy nie a nie spustit dole maly batoztek!!!
Pekne poobedie vsetkym 😎

lubka0506
21. okt 2010

@tessinka ahoj ja si pichám cetrotide dnes už 2 den. Na druhý týžden by som mala mat odber...
@terry123 ja som bola na prvom IVFku v Gynfive v Bratislave...Máš pravdu je to aj na kona dost my máme 8 výročie sobáša a chodili sme spolu 3,5roka 😅
...želám krásny víkend...papa

terry123
21. okt 2010

@lubka0506 uz aj ja chceeem pichat 🙂 neviem sa uz dockat!

crazybabenka
21. okt 2010

@terry123 netreba sa s bocianom "serkať" ..... treba mu ukázať....kto je tu pán 😀

janemari
21. okt 2010

@terry123 neboj dockas sa a potom ti to bude aj chybat.Ja ked som zrazu zostala bez injekcii bola som mimo 😀

terry123
21. okt 2010

@crazybabenka...no ved ja mu rucne strucne niekolko rokov dohovaram,uz sa moze unavit, no nie?
@janemari ...ved mi to chyba,lebo je s tym spojena nadej 🙂 ....posledne vcielky som si pichala v juni.
Janemari....ja ta mozno poznam z MT,aspon podla fotky,co si mala predtym 😎

tessinka
21. okt 2010

Aj nám sa prvé slniečko podarilo až po šiestich rokoch od svadby.

Ale je to zaujímavé...Neďaleko nás býva jedna rodinka, majú 3 malé deti vo veku 8, 3, 1 rok. Ja ich už tak vnímam ako päťčlennú rodinu, rodičia sa striedajú s najstaršou do školy, tak sa stretávame. Ani si ich neviem predstaviť inak.Až včera som sa dozvedela, že desať rokov nemohli mať deti....A potom sa to rozbehlo... Desať rokov je veľa, a určite celkom nezabudli na to, aké to bolo, stále zažívať sklamanie, desať rokov... Ale teraz majú už úplne iný život a iné starosti a radosti... To dlhé čakanie im už možno príde ako vo sne, ako niečo, čo sa možno ani im nestalo... Takže myslime pozitívne!

crazybabenka
22. okt 2010

čestrvučké TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janemari
22. okt 2010

@terry123 je mozne ze sme sa tam stretavali 🙂
A aj odomna virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lubka0506
22. okt 2010

ahojky 🙂
babule dnes sme mali embryologičku v MT je to tam uplne iný prístup ako v Blave...Klobúk dolu,sú tam milý ludia. 😵 Naozaj čím viac tam chodím tým viac som prekvapená že sú tam velmi ludský...narozdiel od BA. 😖
tak ja idem na víkend síce neviem kam ale nechám sa prekvapit... 🙂 Mala by som príst v nedelu a v pondelok zasa MT...užite si víkend papa 🙂

tessinka
22. okt 2010

Tak my sme dnes boli na našom prvom IUI, crazybabenka a janemari, ak dovolíte, ja si z vašich vírusíkov dnes zoberiem extra porciu... Tak držte palce. My to berieme športovo, teda aspoň zatiaľ, uvidíme, ako to budem prežívať, keď príde deň testovania... V centre boli zlatí, nič nebolelo, všetko vysvetlili, že držia palce a máme sa ozvať...

Nikdy by som si nebola pomyslela, že to pôjde tak rýchlo, veď od našej prvej konzultácie centra ubehol mesiac...Lenže v tomto centre to očividne klape veľmi dobre, vedia veci zorganizovať, aby ľudí zbytočne nepreháňali, vychádzajú v ústrety ako sa len dá, a sú takí dôkladní...A naozaj sú veľmi príjemní. Určite to jedno s druhým súvisí. Majú veľmi ľudský prístup a človek hneď vidí, že sa snažia, aby všetko šlo čo najhladšie, vychádzajú v ústrety. A ako tak pozerám ostatné diskusie aj o iných centrách, aj čo viem od kamarátky,ktorá chodí inde, tak my sme sa na to IUI dostali naozaj veľmi rýchlo...Som veľmi rada, že sme sa nakoniec na to odhodlali a že sme sa dostali práve sem... Dúfam, že im taký prístup dlho vydrží...

crazybabenka
22. okt 2010

@tessinka tak potom posielam extra porciu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT T TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTT T

tessinka
22. okt 2010

@crazybabenka , vďaka.

Babenky, help. chcem vás poprosiť o radu: Mám po IUI slabučké špinenie, také ružovkasté alebo jemno hnedasté, na intimku... Všimla som si to asi po hodine a pol. Po IUI som sa v ambulancii pýtala, či môže byť špinenie, a povedali mi, že ich mám so všetkým kontaktovať... ale teraz tam isto nikto nebude... Relatívne sa ukľudňujem, že je to v pohode, predsa len, je to zásah do organizmu,možno sa ten katéter dotkol prekrvenej sliznice, alebo čo... Na druhej strane, nejak extra som sa zase nešetrila, vraj netreba, ani som neležala ani nič... Hľadám aj po internete... Máte takéto skúsenosti?

petuska123
22. okt 2010

@tessinka tak drzim palce nech sa uchyti....aj nam sa to krati za 6 dni ideme po 1krat do MT

sliver
22. okt 2010

@tessinka - nestresuj, ukludnisa a hlavne bud v klude, môže sa ti stať že dnes po zákroku môžeš trošinku špiniť, mne sa to stalo.... ono asi mysleli že ich máš so všetkým kontaktovať ked by si napr. za 5 dní začala špiniť a tak....
hlavne klud, uvidíš zajtr nič nebude 😉

janemari
22. okt 2010

@tessinka ja si myslim,ze je to normalne po zakroku,spini sa aj po OPU aj po ET.Takze klud a hlavne sa nestresuj.
A co sa tyka personalu su naozaj perfektny,len mi je luto ze som to tam nedotiahla do konca,kedze sa moj muz zachoval tak ako sa zachoval.Mam doma este injekcie aj lieky na KET/ktoreho som sa uz nedozila/ a rada by som ich vratila do lekarne alebo im.Lenze muz sa nechce vyjadrit co dalej tak neviem co urobit.Mame este jedneho mrazacika,ktoreho on kazal znicit,ale kedze este zostal tam stojim na jednom mieste 😔

petuska123
22. okt 2010

@janemari ahoj co si to tvoj mm rozmyslel??vsak moze byt rad ze si tehu

janemari
22. okt 2010

@petuska123 mal by byt rad ze sa podarilo,ale kedze on je mamickar tak to ponal po svojom a skocilo to tak ako to skoncilo... 😒

terry123
22. okt 2010

@tessinka Drzim palce,nech sa babulko poriadne zahryzne 🙂 🙂
IU trva kratsie,na IVF sa pripravujes omnoho dlhsie. Takze vela vela stastia.
@janemari Myslis,ze sa lieky daju vratit do lekarne? Baby ich ponukaju cez net.
Tak teda vas mrazacik je este v MT? My sme ,mrazacikov nemali,skoda ,takze musime ist odznovu ☹
V Iscare MT su fakt velmi ludski, profesionalni a objednavanie je dost rychle,to je super.
Pekny vikend 😉

janemari
22. okt 2010

@terry123 ano daju sa aj sme boli tak dohodnuty ze ich prinesiem,len kym som s dostala k ceste do MT obratil sa mi zivot na ruby a od vtedy som tam nebola.

tessinka
22. okt 2010

Babenky, vďaka, ste zlaté, že ste mi napísali skúsenosti.

Vyzerá to, že to už prestalo, tak hádam to bude ok.

Janemari, nemáš to jednoduché. Ale podľa toho, čo píšeš, to hádam medzi vami ešte možno nie je stratené...?
Tí chlapi... A tie svokry ... Tento tvoj by mal čo najskôr dostať rozum...

tessinka
22. okt 2010

Babenky, a práve som sa rozhodla, že to nebudem brať športovo... Chcela by som,aby to vyšlo... A budem veriť. A basta. 🙂

lasocka1
22. okt 2010

aj my sme po inseminacii :D je tu niekto komu sa to podarilo hned na prvy krat? je citit zmeny po 2 dnoch od inseminacie? myslim tym ak sa podarilo babo ze ste uz po tak kratkom case zistili zmeny na tele ak ano ake? :D

crazybabenka
23. okt 2010

dnešná dávočka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTT

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre