Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

petuska123
3. nov 2010

@tinara23 hej s muzom a robili mi spermio..no mne moj doki cytologiu robil vo february a vtedy to mohlo byt ok no to je uz teraz jedno

zlatanka30
3. nov 2010

@tinara23 rozhodnut sa musis sama ktore centrum.my sme teraz odisli z heliosu.a presli sme do iscare v mt

tinara23
3. nov 2010

@zlatanka30 neboli ste spokojný s heliosom ?

zlatanka30
3. nov 2010

nie neboli.v podstate keby sme isli na druhe ivf tak by nam ponukli to iste.a uz je tam strasny naval ludi.

tinara23
3. nov 2010

@zlatanka30 čím viac to tu čítam asi sa prikláňam k Iscaru.

zlatanka30
3. nov 2010

@tinara23 rozhodnutie je na tebe. 🙂

jada1
3. nov 2010

Ahojte, môžem vstúpiť medzi vás? Sme s manželom objednaní do ISCARE. Chcela som sa popýtať, tie čo máte skúsenosti s týmto centrom, či ste spokojné a čo nás čaká pri prvej konzultácii. ďakujem za odpovede.

tinara23
3. nov 2010

@jada1 ja iba otázočku, za aku dobu Vás objednali ? ď. 🙂

jada1
3. nov 2010

@tinara23 volala som tam dnes, dali nám termín na 23.11, keďže mám v tom čase menzes, tak som ju prosila, či by sa nedalo skôr, hľadala, hľadala, vyzeralo to beznádejne a potom našla nejaký termín, čo sa jej odhlásili a to na 10.11, tak som sama zostala v šoku, lebo je to už o týždeň. Ty chodíš do Heliosu a chceš skúsiť ISCARE?

tinara23
3. nov 2010

@jada1 nie nie ešte nikde nechodím, ja sa len rozhodujem kde ísť. Tak to máš super, tak rýchlo.

jada1
3. nov 2010

@tinara23 Nemám čo rozmýšľať, jeden vajcovod mám nepriechodný a druhý len čiastočne, takže riešenie pre nás je buď laparoskopia,po ktorej ajtak nemám zaručené, či to bude ok, alebo IVF. Rozhodli sme sa pre to druhé.

jada1
3. nov 2010

@tinara23 A ešte: v mojom prípade hrá veľkú úlohu aj čas, teraz som mala 40 rokov, takže čím skôr, tým lepšie 🙂 .

tinara23
3. nov 2010

@jada1 ja práve nemám žiadne poriadne vyšetrenia za sebou a preto chcem ísť už priamo tam, nebaví ma už chodiť k mojmu dokimu a nič so mnou nerobi. A čo ti povedali, ako to bude prebiehať, čo si máš doniesť ?

jada1
3. nov 2010

@tinara23 ak ti smiem poradiť, tak neváhaj a choď. My sme sa takto 3 roky s mužom motkali, mysleli sme si, že sa nám to podarí, nakoniec som zmenila lekára, poslal ma na všelijaké vyšetrenia, manžela na spermiogram. Všetky vyšetrenia máme ok, až na tie moje vajcovody. V MT mi povedali, že si mám doniesť všetku dokumentáciu z vyšetrení (ak nemáš, tak ti všetko porobia).Manžel má 3-4 dni abstinovať, aby mu mohli spraviť spermiogram. My si už budeme všetko platiť sami, nakoľko poisťovňa prepláca len do 39 roku ženy. Neviem koľko máš rokov, ale ak máš menej ako 39, tak máš 3 pokusy hradené poisťovňou.

tinara23
3. nov 2010

@jada1 no ja mám 37, takže ešte by som stihla. No veď práve, my sa snažíme 9 mesiacov a z toho tri nás rieši, vlastne nerieši lekár a nechcem sa aj ja takto motkať. A na nič neprišiel, keďže tam skoro stále nie je. Predsa len roky idú.

jada1
3. nov 2010

@tinara23 nemáš nad čím rozmýšľať, objednaj sa čím skôr, lebo ak by išla do IVF, tak ajtak musíš nejaký ten mesiac čakať na schválenie a čas beží. Potom daj vedieť, kedy si objednaná.

lubka0506
3. nov 2010

ahojky babule 🙂 vítam všetky nové kočky... 🙂 ak máte nejaké pochybnosti či íst alebo neíst do Iscaru tak vrelo odporúčam!...Ja som bola šokovaná z ich milého prístupu,všetci sú tam naozaj velmi zlatý a hlavne ludský!!!! 🙂 Ja osobne keby som vedela o tom centre skor tak nechodím do Blavy....to bol podla mna zbytočne stratený čas....Naozaj vrelo odporúčam Iscare Martin!-a to nerobím reklamu,som jedna z vás. Je úplne niečo iné ked sa k vám správajú ako k človeku alebo ked sa na vás niekde pozerajú ako na peniaze... 😉

tessinka
3. nov 2010

Ahoje všetky, zdravím aj nové dievčatá . Vitajte medzi nami. 🙂

My chodíme do Iscaru od septembra a veľmi odporúčam. Jediné, čo ľutujem, že sme tam nešli skôr, už aspoň o rok. My sme sa ale do CARu nehrnuli práve preto, že sme boli pred 2 rokmi v Heliose, na ktorý sme mali relatívne dobré ohlasy (a bližšie aj tak nič iné nebolo.) A veľmi nás to tam neoslovilo... Bolo tam veľa ľudí, dlho sa čakalo. Manželovi urobili SPG, o mňa sa ani nezaujímali, o 2 týždne bola konzultácia s nejakou pani, ktorá ale nebola lekárka, lebo nám nevedela nič bližšie povedať, a že aby sme sa znova objednali na konzultáciu a vyšetrenie k nejakému lekárovi od nich... Mali sme z toho také čudné pocity, ale inak neviem, možno odborne sú tiež dobrí, a dlho sme nechceli nikam ísť, že skúsime prirodzene... No a teraz ma môj gyn. konečne prehovoril, aby sme to skúsili znova, tak sme šli do Iscaru... Ťažko tu hovoriť, akí sú tam, ale nás tam milo prekvapili...Personál ústretový, doc. Tomáš veľmi príjemný a očividne sa vo svojom odbore vyzná... Už len to jednanie - naraz nás objednali na SPG aj na moje vyšetrenie, potom aj na genetiku... všetko pekne vysvetlia...

Ja len dúfam, že si toto v Iscare dlho udržia... Ten príjemný prístup a vysokú odbornosť, a taký ten dôsledný a zároveň ľudský záujem o každý pár... Lebo je jasné, že im tam bude chodiť veľa pacientiek 🙂 .

tinara23
3. nov 2010

@jada1 zajtra teda volám a dám vedieť termín 🙂
@lubka0506
@tessinka Ďakujem baby pomohli ste mi v rozhodnutí, či helios, alebo iscare 🙂 vyhralo to iscare 🙂

jada1
3. nov 2010

@tessinka
@lubka0506, kočky ďakujeme za privítanie a vaše názory 🙂
@tinara23 ty sa zajtra objednaj a daj vedieť kedy ti dali termín.

zlatanka30
3. nov 2010

@tessinka aj u nas to tak bolo v heliku.

sliver
3. nov 2010

dakujem kočky ktoré ste mi držali prsty 😉
všetko dopadlo fajn, mala som 20 vajok z toho sa 13 oplodnilo 😉
tak ideme dalej, zachvílku si budem kradnúť všetky vírusíky pre seba 😉 tak papajte kým ešte sú 😀

tessinka
3. nov 2010

@zlatanka30 , takže to bol asi správny dojem...

Chodila mi do Heliosu kamarátka, asi 2 roky, a podľa toho, čo hovorila, aké a halvne ako podstupuje vyšetrenia, tak som absolútne nemala chuť tam ísť, aj po tej prvej nie veľmi vydarenej konzultácii... Na druhej strane, tej kamarátke sa po dvoch rokoch trápenia čoskoro narodí bábätko...A keď pozriete do diskusie o Heliose, tak je veľká a sú tam mnohé pozitívne ohlasy...Možno tam boli široko-ďaleko najlepší odborníci a mali aj pekný prístup, potom im stúpla sláva do hlavy, začali mať priveľa pacientov, a veci sa nejako pomenili...Ťažko povedať, neviem, nechodila som tam, mám len ten prvý dojem...Ja som rada, že sme v Iscare...A dúfam, že tu budú dlho takí príjemní a korektní .... a pomôžu nám k bábätku. 🙂 🙂 🙂

tessinka
3. nov 2010

@sliver, gratulujem, to je teda úrodička 🙂 🙂 🙂 . A ako sa cítiš po takom výkone?

Takže o pár dní ET?

Držím palce, bude to dobré, uvidíš. 🙂 🙂 🙂

zlatanka30
3. nov 2010

@tessinka my sme boli na prvom ivf v heliose ,ktore dopadlo zle.keby sme tam boli rozhodnuty absolvovat aj druhe urcite by bolo take iste.myslim lieky aj protokol.tak mm vybavil iscare.takze teraz mam odbery a podla vysledkov sa uvidi,ci ma vobec robit vyznam dalsie ivf.aspon vidim,ze netahaju hned peniaze.a pan docent je velmi dobry odbornik kedysi aj on robil v heliku

tessinka
3. nov 2010

@zlatanka30 , tak hádam tu budú mať pre teba lepšie správy.

Len jedna vec mi vŕta hlavou: Kde tam schovávajú toho bociana? Lebo očividne tam nejakého majú 🙂 .

zlatanka30
3. nov 2010

@tessinka neviem uvidime.tak sa opytaj kde ho maju?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janemari
3. nov 2010

Ahojte TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@sliver ty si ina nosnica 😀 budes mat detiiiii ako smeti 😉

sliver
3. nov 2010

@tessinka
@janemari - no som si pripadala ako nosnica 😀
no ET by som mala ma5 v nedelu alebo v pondelok.....
po zakroku som sa citila dost zle, vlastne ešte stále mi je dosť zle ☹
kočky ktoré ste boli na odbere vajíčok koľko vás bolelo bruško???
lebo mňa už bolí druhý deň, zatial som rozhodnutá že ak ma bude bolieť aj zajtra tak volám do MT ☹

tessinka
3. nov 2010

@sliver , áno, len daj na seba pozor a keď tak radšej zavolaj do MT.

Ja dnes celý večer iba plačem... pozerám Modré z neba, čo nezvyknem, a nejako je toho na mňa moc.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre