Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
5. nov 2010

@petuska123 100% abnormálnych spermošiek

petuska123
5. nov 2010

@crazybabenka a to su ake abnormalne???my sme mali vysledok 2 😕

crazybabenka
5. nov 2010

@petuska123 noooo to znamená....že má všetky poškodené.....buď majú zlú hlavičku zlý tvar....alebo dve hlavičky alebo poškodené telíčko alebo bičík...alebo sú bez bičíka...stručne povedané....schopnosť oplodnenia nulová.....neviem aké číslo sme mali....keď nájdem ten papier tak ti napíšem

crazybabenka
5. nov 2010

@petuska123 no nenašla som 😖 asi mangel rituálne zničil keď som otehu 😀

bbtina
5. nov 2010

Baby, ako dlho ste čakali na schválenie žiadost IVF, lebo už prešli 4 týždne a nič, ujo z poisťovne si bol kľudne na dovolenke ako by nevedel, že som nedočkavá a stále mi ale nedal vedieť.....🙂

terry123
5. nov 2010

@petuska123 Aj my mame zlu morfologiu ☹ Je nas takych dost..... Musime verit,ze vzdy sa tam nejake rychle spermosky najdu a to bude stacit 😉 Pekne sa preliec a mysli pozitivne 😎 😎
Jada,Tinara 🙂Ahojte
@crazybabenka Nam dali len prvy SPG, tu morfologiu maju len v pocitaci. Takze vy ste asi na tom takisto a preto si vysledok doma nenasla.
@bbtina Prvykrat sme cakali mesiac a teraz skoro 2 mesiace

tessinka
5. nov 2010

Tak nám zatiaľ vyšiel test negatívny... Pôvodne som sa ani nechcela testovať, že počkám, ako to ukáže príroda, ale potom som musela... Že si mám zajtra urobiť ešte jeden, na 15.deň by to vraj po IUI malo byť jasné aj na komerčnom teste. Alebo klasicky dostanem ms... Tak sa už psychicky pripravujem na ďalšie iui a na ivf...

Vôbec nič mi ale nie je.. Žeby ten utrogestan tak dobre pôsobil aj na predms príznaky?

A prosím, neposielajte žiadne smutné tváričky... Veď my sme toto iui mali len také oťukávacie, vedeli sme, že pravdepodobnosť je malá... Ale vieme, že sme v dobrých rukách, a to je hlavné.

zlatanka30
5. nov 2010

@petuska123 moj mm ma spg vsetko 0 je to katastrofa.takze si neni sama

tessinka
5. nov 2010

@zlatanka30
@petuska123 , na stránkach Iscare som našla aj link na OZ Bocian a tam normálne hodnoty spermiogramu, kuknite tam, normálne hodnoty morfológie nie sú 100% ani 50%, možno vás to poteší ... Ale nebojte... Držím palce, určite vám pomôžu.

tessinka
5. nov 2010

@terry123 ,a ty už teraz v najbližších týždňoch ideš na ďalšie ivf? TU vyššie čítam, že si písala.

Ja som sa dnes pýtala aj na našu žiadosť na ivf, ale ešte vraj nedošlo schválenie. My to už máme podané takmer 2 mesiace. Dúfam, že nebude s tým problém, keď je Všeobecná zdravotná v kríze... Až tak nám to nesúri, aj tak sa na to chcem pripraviť.... hoci po skúsenostiach v iscare už nemám z toho také veľké obavy, ako na začiatku... No a jasné že stále dúfame, že to možno nebudeme musieť absolvovať... A že sa ten bocian konečne znova unaví, alebo pomýli ... lebo je mi jasné, že za odmenu to teda nie je, ani logiku to nemá žiadnu...

janemari
5. nov 2010

Pridavam cerstve TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tessinka
5. nov 2010

@janemari 🙂

janemari
5. nov 2010

@tessinka len pekne papajte 🙂

petuska123
6. nov 2010

@tessinka ahoj ja som to nenasla pod cim mam hladat tie hodnoty??

petuska123
6. nov 2010

@tessinka uz som to nasla

crazybabenka
6. nov 2010

@terry123 nieee nám to doc. vytlačil......lebo mangel vtedy keď nám dával výsledky.....tak mangel bol na školení tak nebol so mnou v centre

janemari
6. nov 2010

Vírusíky pre snažilky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

sliver
7. nov 2010

takže všetky vírusíky kradnem pre seba!!!!
papám všetko všetko všetko moje!!!
mám vložené jedno malinké 😉

lubka0506
7. nov 2010

@sliver blahoželám....dúfam že sa vajko zahryzne!!! Inak poviem ti že ja už som dnes ododlávala tomu že vyskúšam test ale je to asi zavčasu. Dnes je to vlastne piaty den od vkladania.... 😒
...želám peknú nedelu.... 😵

crazybabenka
7. nov 2010

@sliver špeciálne pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
7. nov 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tessinka
7. nov 2010

@sliver , tak sa držte obaja. 🙂 🙂 🙂 Nech sa babätko pekne uchytí a nech je všetko, ako má byť. 🙂 🙂 🙂

@lubka0506 , a tebe takisto držím palce. Nech tu máme zase nové tehulky na rozdávanie vírusíkov.

tessinka
7. nov 2010

Babulky, hútam tu nad takým problémikom, zajtra budem volať do Iscare, tak mi povedia, oni sú zlatí, isto sa budú snažiť to zorganizovať, ale ... možno už máte podobnú skúsenosť, budem rada, ak sa ozvete...

Máme dohodnuté ešte jedno IUI, tento mesiac, a mám začať brať Clostilbegyt. Ale mne sa ms pomaličky rozbieha len teraz, takže asi zajtra sa rozbehne naozaj, to mi potom všetko vyjde úplne úchvatne - folikulometria na 10.deň by bola 17. novembra (štátny sviatok) a IUI, ak by bolo na 14DC, tak cez víkend... Má to vôbec tento mesiac význam? Popravde,ja by som si aj rada dala pauzu... Niečo iné mi príde ivf, to je už vážna vec, to asi robia aj cez víkend.
Čo myslíte...?

sliver
7. nov 2010

@crazybabenka - dakujem, všetko som popala 😉
je to trošku ťažké lebo mám hyperstimulák a už mi dvakrát odsávali vodu, dosť ma to bolí tak som taká utrápená zo všetkého ☹ iba ležím a spím, za dva-tri dni pôjdem zase na odsávanie..... už to tak vyzeralo že sa nič vkladať nebude 😢

@lubka0506 - no to ja som dnes uvažovala že kedy budem testiť 😀 a to som len na začiatku 😀 po prvom si kedy testila?

@tessinka - sviatkami by som sa netrápila, oni si to vedia zariadiť, nikde nie je napísané že folikulometriu musíš mať presne 10DC.... ani že ti to rpesne víde na 14DC tak nechaj tomu voľný priebeh a ono sa to nejak zariadi.... ak si ccheš oddýchnuť tak si oddýchni ale isto by som to kvôli sviatku nezahadzovala že to nemá význam.... veď ako vieš že akurát 14DC budeš mať dozretý folík na IUI???...... uvidíš
@crazybabenka

tessinka
7. nov 2010

@sliver , tak sa hlavne opatruj, pekne oddychuj, dávaj na seba pozor. Ty si taká bojovníčka. Dostala si sa až sem, a to je ďaleko.

Ja som už tento rok bola na folikulometrii niekoľkokrát, spočiatku som chodila preto, lebo som užívala Clostibegyt na stimuláciu, mala som anovulačné cykly - ešte som sa neliečila na štítnu žľazu. A posledné razy, vrátane tohto iui, mi ovulácia vždy vyšla na 14DC, tak preto to tak odhadujem... Ale máš pravdu, nechám tomu voľný priebeh, možno by som na prvú folikulometriu mohla ísť až na 11DC..

janemari
7. nov 2010

@sliver drzim palceky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
@lubka0506 som zvedava ako testik TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

crazybabenka
8. nov 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
8. nov 2010

@sliver špeciálne vysokonákazlivé pre teba 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTT

sliver
8. nov 2010

takže dnešná dávka spapaná 😉 ďakujem kočky
môžem ďalej relaxovať 😉

tessinka
8. nov 2010

@sliver , len tak ďalej, nech sa bábätko môže pekne uchytiť. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre