Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

putna
16. feb 2018

@bykaterina ...Dakujem...🙂

zuzula802
14. mar 2018

Ahojte. Chcem sa spýtať na Vaše skúsenosti v iscare Martin. Mam odporuceny krátky IVF stimulacny protokol.Začínam od 30.3. Lekarku mam mud

zuzula802
14. mar 2018

Mudr. Durcekovu.

aleskandra
14. mar 2018

@zuzula802 my máme len tie najlepšie skúsenosti...síce nám vyšlo až 3 IUI, ale vyšlo!! 5.3. 2018 sa nám narodil náš malý poklad, za čo ďakujeme celému kolektívu Iscare MT ;)

zuzula802
14. mar 2018

@aleskandra No dufam ze nam sa podari. Manžel ma ukazkovy spermiogram,ale ja mam uz 38 rokov a dva potraty.

sara20
18. mar 2018

@zuzula802 nemysli negativne.ja som mala 2 mimomaternicove z otavou krvi a prisla o oba vajcovody,samovolny potrat a na 1 ivf sa ujalo.

michi77
19. mar 2018

My sme mali 3 mrazáčiky a podarilo sa nám na tretí pokus a mám 40 rokov. V januári sa nám narodil synček. Naozaj treba myslieť pozitívne a byť hlavne v psychickej pohode. Sme veľmi vďační Doc. Tomášovi a celému úžasnému kolektívu ISCARE za ten zázrak, ktorý nám každý deň robí krajším a sme veľmi šťastní, že sa nám splnil náš najväčší sen.

zuzula802
20. mar 2018

Ďakujem. Lebo som sa obavala hlavne môjho veku.

zuzula802
20. mar 2018

O mesiac napíšem ako som dopadla. Prosím držte palce. Je to posledna sanca.

zuzula802
31. mar 2018

Ahojte. Ešte som sa chcela spýtať či ste si pocas stimulácie občas zapálili.A kolko vody denne je vhodné vypiť. Ďakujem.

sepkev
31. mar 2018

@zuzula802 mne dôrazne zakázali fajčiť, pod hrozbou embolie, takže som to neriskovala. Vody som vypila aj 4 litre (keď mi išla voda ušami, varila som si čaje), plus som zvýšila príjem bielkovín, vyhli sa mi našťastie akékoľvek komplikácie😉

zuzula802
31. mar 2018

@sepkev A co sa tyka stravy,co si jedla na prisun bielkovin? Co je najlepšie?

sepkev
31. mar 2018

@zuzula802 na obed som ládovala maso, sunku, vajcia so zeleninou, tuniaka, na raňajky sojove natierky, syry, kupovala som si bielkovinové krekry (to som mala namiesto pečiva alebo len tak na chrumkanie), tekvicové jadierka nesolené, arašidy nesolené, syry, veľa je aj vo fazuli a šošovici. Mne sa najviac páčilo, že sa môžem napchávať mäsom 😀 myslím, si, že aj vďaka tomu sa mi vyhol hyperstimulačný, keďže s mojou diagnozou som mala naň
nábeh

zuzula802
31. mar 2018

@sepkev Ďakujem. Dnes mam druhy den stimulácie. Zacala som 2x1 NORETHISTERONOM. Ten mam na sedem dni. Potom na 5 dni nejake ďalšie tabletky a po nich gonal. Mam pco,preto sa nedari.

sepkev
31. mar 2018

@zuzula802 za malo😉 jasom mala niečo iné, ale už si nepomeniem a to bolo pred rokom...tiež mám pco a muž málo a zlú kvalitu a vyšlo to na 1. krát 😍 držím silno palce! 🙏

zuzula802
31. mar 2018

@sepkev Ďakujem za podporu. Dúfam že to zvladnem a bude všetko ok. Mozem sa spýtať odkiaľ si? Rada by som spoznala niekoho kto mi dodava energiu .

sepkev
31. mar 2018

@zuzula802 jasnačka, že to zvládneš 😉 ži zo dňa na deň a teš sa z každej úspešnej kontroly, hlavne sa odmeňuj - hocijako😀 som z Nitry😉

sepkev
31. mar 2018

@zuzula802 jasnačka, že zvládneš, iné sa nepripúšťa!😉 treba žiť zo dňa na deň a základ je odmeňovať sa v tomto období - hocijako😀 som z Nitry, kľudne napíš, keď budeš mať krízu😉

zuzula802
1. apr 2018

@sepkev Ahoj. Ešte jedna otazocka. Stimulacny protokol sa začína pichanim injekcií,alebo uz mam brat ako prvy deň tie bezne lieky ako NORETHISTERON ,ESTRIMAX

sepkev
1. apr 2018

@zuzula802 fiha, dobra otazka..ja som mala dlhy protokol, takze som zacinala liekmi, potom som cakala na ms, az potom, po kontrole mi oni dali vediet, kedy zacinam pichat, radsej tam zavolaj, ked si si nie ista

zuzula802
1. apr 2018

@sepkev No takze som hovorila dnes s koordinatorkou a ta mi povedala,ze stimulácia zacina gonalom-injekciami. Mam krátky protokol. Predpokladaný odber 25.4.

zuzula802
1. apr 2018

@sepkev A neviem či je lepsia predĺžená kultivacia,alebo nie.

sepkev
2. apr 2018

@zuzula802 super, treba sa uistiť, ja som tiež vždy volala, ked som niečo nevedela..my sme mali predĺženú, ak si dobre pamätám, odporučili nám ju a podľa mňa dobre, takže išla by som do predĺženej

zuzula802
2. apr 2018

@sepkev a môžem vedieť Tvoj vek keď si sa do toho pustila...Pretoze ja 38

sepkev
2. apr 2018

@zuzula802 32, ja si myslím, že si stále v pohode😉

zuzula802
2. apr 2018

@sepkev Tak hadam tých 38 nie je az taky hrozny vek na ivf. Ja uz som 2x potratila.

sepkev
2. apr 2018

@zuzula802 tiež myslím, že nie je. To ma mrzí... tentokrát to vyjde! 😉 máš moje palce😉😘

zuzula802
2. apr 2018

@sepkev Si zlata. ĎAKUJEM. Bodaj by si mala pravdu. Rada by som videla Tvoje babo..

megan5
6. apr 2018

Ahojte.je tu niekto prosim vas,koho operoval pan doktor Tomas?dakujem

tyutyko
10. apr 2018

Ahojte.Aké skúsenosti máte s Dr.Durcekovou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre