Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zuzula802
11. apr 2018

@tyutyko Zatiaľ len tie najlepšie.

zuzula802
12. apr 2018

Ide niektorá 18.4. do iscare na kontrolne sono?

hrmiona
23. apr 2018

@tyutyko my sme u Dr. Durčekovej absolvovali minulý rok KET úspešne. Bola som veľmi spokojná, milá , príjemná. Dnes mám doma už 3 mesačného syna.

tyutyko
4. máj 2018

A môžem sa spitať že kolko krát ste tam museli ist.My sme začali len teraz.Pred týždňom sme dostali súhlas od poistonve

bykaterina
4. máj 2018

@tyutyko ides tam tak 3 -4 krat pred odberom a potom odber a o par dni vklad.

hrmiona
5. máj 2018

@tyutyko je to veľmi individuálne, ja som bola pri stimulke 1 x na sono, potom odber a potom som tam chodila ako na klavír skoro každý deň cely týždeň, lebo som mala strašný hypertimulacný syndróm.
Ten KET už bol v pohode, lebo sme už mali zamrazené embryo, čiže už iba 1 x sono pred vkladom, vklad a potom 2 x sono s krvou na potvrdenie tehotenstva.

mravcadlo
9. máj 2018

Zatial super 28.4 bol et a momentalne som v 9tt toto bolo moje prve ivf

mravcadlo
9. máj 2018

@mravcadlo teda 28.3 🤣🤦‍♀️

cikyta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cikyta
24. jún 2018

Ahojte. Čítala som cenník na nete. No zo skúseností iného caru viem, že nie vždy úplne súhlasí.
Ide o IUI samoplatca.
Čiže úvodná konzultácia, založenie karty, vyšetrenie muž+žena a nasledný úkon IUI.
Ďakujem.

bykaterina
24. jún 2018

@cikyta cennik musi byt vzdy aktualny. A IUI nejde nikdy cez poistovnu. Vzdy si to plati par.

aleskandra
24. jún 2018

@cikyta za konzultáciu a zavedenie karty sme nič neplatili. IUI poisťovňa neprepláca 🙂

cikyta
25. jún 2018

@bykaterina
@aleskandra Ďakujem 🙂

cikyta
25. jún 2018

@aleskandra
@bykaterina Takže kolko eur by to IUI vyšlo ?

aleskandra
25. jún 2018

@cikyta 150€

cikyta
25. jún 2018

@aleskandra dakujem 😉

tyutyko
14. júl 2018

Ahojte!Ja som mala 2.júla transfet,a 16.júla by som mala isť na odber krvi.Včera večer som mala hnedé flaky na vložke.Čo to znamená?

bykaterina
14. júl 2018

@tyutyko urob si test. Možno začína mrcha a možno len cievka praskla. Držím palce

tyutyko
14. júl 2018

Ďakujem

tyutyko
16. júl 2018

Mám negat. test😞

tyutyko
16. júl 2018

Vydyhneme,a začneme znova

pustnykvet88
3. nov 2018

@tyutyko ahoj, ja velmi dobre. Je to prijemna a vzdelana lekarka. Tesim sa na dalsie stretnutie.

majinka81
24. nov 2018

@cikyta Ahoj bola si na iui?Uz tu nikto dlhsie neprispel.Aj mna to zaujima kolko to stoji.

pustnykvet88
24. nov 2018

@majinka81 na stranke Iscare Martin maju cennik. Pozri tam, urcite to tam niekde najdes. Ja som to uz pozerala.

pustnykvet88
24. nov 2018

@pustnykvet88 150 eur

cikyta
24. nov 2018

@majinka81 Nie nebola. Vyšiel nám zle spg a na ivf už nechceme ísť.

majinka81
25. nov 2018

@cikyta Ahoj dakujem,no ja zvazujem,ale tiez neviem aky mame teraz spg.Viem ze nemoze byt uplne zly ale zase su tam nejake parametre presne?Mozno ani my nebudeme vhodni.

majinka81
25. nov 2018

@pustnykvet88 Dakujem,bola si alebo sa chystas?

pustnykvet88
26. nov 2018

@majinka81 na iui som nebola. S partnerom mame vsetky vysledky ok, takze skusame prirodzene. Aj ovulaciu mam potvrdenu usg. Mala som ovitrelle, ale zial nepomohlo. Takto planujeme cca 3 mes. Ak neotehotniem tak mi spravia laparku ci nemam upchate vajcovody. Takze ak sa dovtedy nepodari asi az potom skusim IUI. A Ty?

majinka81
26. nov 2018

@pustnykvet88 Ahoj,mame jedno uz chceli by sme druhe a to iui mi pride,ze mozno by som skusila.No samozrejme tiez skusame prirodzene.Uvidime kedy sa podari ak vobec.Dlho sa snazite?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre