Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

megynka
1. apr 2010

tak janemari,to mimčo určite príde a ja ti držím palce aby si nemusela čakať tak dlho ako ja 😉

určite sem prídem aj cez sviatky ale želám vám všetkým krásne a pohodové veľkonočné sviatky a hlavne veľa oddychu 😉 🙂
pekný večer a dobrú noc 😉 🙂

janemari
1. apr 2010

megynka aj tebe krasne prezitie velkonocnych sviatkov

tadea
3. apr 2010

Ahojte babule,posävam nás vyššie....všetky vás zdravím aj keď sa moc nezapájam,nemala som čas,ale už mám 😎 takže si to postupne všetko poprečítavam....megynka skoro som na riť padla keby som nesedela...sme z rovnakého mesta 😉
...chcem sa opýtať bubu ako si prišla k tomuto krásnemu 8tt? si po IVF? Tak zatiaľ.

megynka
3. apr 2010

ahojte 😉
tadea,tak teraz som skoro na prdel spadla ja,ešte že aj ja sedím 😉 to je prekvapko 🙂
krásny dník všetkým 🙂

janemari
3. apr 2010

No baby asi by ste sa divili kolko znas byva v rovnakych mestach alebo blizko seba.Vdaka tejto teme som spoznala nelymn a stretli sme sa aj s crazybabenkou aj ked sme len okolo seba presli.A co vieme mozno sa tam postupne postretavame 🙂

sliver
4. apr 2010

ahojte,
tak som späť od dr., folík mal krásnych 21mm takže večer pregnyl a v utorok IUI
trošku sme pototo, mali sme mať sex p tri dni pre IUI, no ja som to pochopila že musí byť absencia tri dni, tak mi dr. povedal že ked prídeme domov tak šup na vec aby sme mali čerstvé, tak budú iba dvojdňové 😉

janemari
4. apr 2010

sliver tak tfuj tfuj tfuj nech vam to vyjde 😉

sliver
4. apr 2010

janemari ďakujem, raz tú smolu zlomiť musíme!
možno akurát tento cyklus ked som aj chorá ;)
aspoň osm doma na PNke a nebudem sa stresovať v práci po IUI, lebo to mi tiež nepridá :(

janemari
4. apr 2010

sliver pn je urcite dobra,lebo predsa chodit do prace je stres.Ja si zistujem veci okolo ivf a prave som sa dozvedela ze budem potrebovat predoperacne 😒

megynka
4. apr 2010

čaute baby, sliver držím palce na utorok 😉 🙂

janemari
4. apr 2010

megynka ahoj 🙂

megynka
4. apr 2010

janemari predoperačné ti bude stačiť robiť až keď budeš stimulovať, a to je len krv a EKG myslím, to je v pohode 🙂 ja tiež keď začnem stimulovať pôjdem okamžite na pn, už sa nebudem naháňať do práce ako pred tým 🙂

janemari
4. apr 2010

megynka no ide o to ze ja som u svojo dokiho bola naposledy pred 2 rokmi aj to s tym ze potrebujem predoperacne vysetrenia.Predtym som u neho skoro 3 roky nebola.No som zvedava ked sa tam zase po dvoch rokoch zjavim ze chcem predoperacne.Robi sa snimok pluc,berie sa krv a potom interne ekg a tak.Ved dufam ze uz vtedy budem pn ked budem stimulovat lebo si neviem predstavit vsetko v robote odrabat aj cesty do centra a este aj predoperacne

megynka
4. apr 2010

janemari keď som bola v Heliose na IVF stačili im ako predoperačné len krv,moč a ekg,snímok pľúc nepýtali,ale teda v ISCARE možno áno neviem,ja som pred tým tiež behala do práce a po lekároch a je to riadna naháňačka,najlepšie je ísť na pn a relaxovať a nie sa stresovať v práci a naháňaním

janemari
4. apr 2010

megynka no keby len do prace ale robim ranne,pobedne a nocne a neviem si predstavit vybehavat tieto veci po nocnych a na nocne paragrafy neplatia.

tadea
5. apr 2010

ahojte...sliver držím prsty...ste to poistili aj prirodzene,tak to hádam vyjde ...
janemari,rtg netreba,povedz dr.,že by ťa zbytočne ožarovali a ty budeš mať vložené embryjko,že by mu to mohlo poškodiť...aj preto sa rtg pľúc nevyžaduje.

sliver
5. apr 2010

ahojte kočky, krásne sviatky
včera v noci som bola na pohotovosti, idem si dať pichnúť injekciu a ešte aj zato musím platiť, to je hrozné... zaplatila som za injekcie a ešte aj zato že mi ju sestrička pichne treba cvakať.... božinku táto doba kam speje..........

megynka
5. apr 2010

ahojte,pekný pondelok 😉
sliver tak to chodí... 😉

janemari
5. apr 2010

tadea to by bolo fajne keby som nemusela ist na RTG a tu krv by mi mohla ozaj zobrat gynek. a EKG to je v pohode. V inej teme mi jedna baba pisala ze Diphereline je v klasickych striekackach,ale v centre povedali ze si mozem vybrat prero alebo striekacku.Tak som si vybrala pero.Ked som povedala muzovi ze bude striekacka ze bude musiet pichat povedal ze neexistuje 😒 dufam ze si to budem moct aj sama pichat 😅

megynka
5. apr 2010

janemari, neboj pero je úplne v pohode aj pre amatérov 😉 mala som ho všetky 3IVF ale teraz budem mať fostimon alebo menopur a to budem musieť miešať vodičku a prášok do injekcie tak som zvedavá a pichať bude tiež manžel 😀 nech sa podieľa na tvorbe bábätka 😀

buba78
5. apr 2010

tadea-ahoj, áno som po 2IVF, mali sme 4oplodnené vajíčka a ostalo nám jedno, ktoré teraz nosím v brušku.veľmi sa tešíme, že po 4rokoch nám to vyšlo. držím všetkým palce,papa

sliver
5. apr 2010

buba78 - to je úžasné že po 4 rokoch, krásne, koľko oplodnených ti vložili? oplodnili sa 4 a ostalo iba jedno a to vložili?
kde ti robili IVF?

buba78
5. apr 2010

janemari-ahoj, snímku pľúc Ti netreba, ani v iscare ani u interného lekára čo robí predoperačné to nepýtali, drž sa, papa

buba78
5. apr 2010

megynka-ahoj, neboj zvládneš miešanie prášku a obdivujem manžela, držím mu palce,papa

buba78
5. apr 2010

sliver-ahoj, áno máme vložené len jedno, lebo ostalo len jedno, dve by sme nechceli vložiť, chceme donosené babatko, moje telo by asi dve nezvládlo, mám len 46kg, teším sa že konečne priberiem, bola som v iscare u Doc.Tomáša-všetkým odporúčam

buba78
5. apr 2010

sliver-ideš na IUI koľkýkrát, máš len jeden folikul?aké lieky si brala, ja som bola na IUI 3krát , ale v inom centre. držím palce

sliver
5. apr 2010

idem na IUI druhý krát u Doc., vždy mám iba jeden folík, beriem clostyl už asi pol roka, no nedostaneme sa viacej ako k jednému :( smola PCOS :(((
Doc. odporúčal aj IVF ak to nevíde teraz, len neviem či som na to pripravená psychicky, alebo či mám ísť o ďalšieho IUI, neviem, to budem riešiť potom....
Dakujem.

megynka
5. apr 2010

ahoj buba,manžel to zvládne,a aj keby sa mu to nepozdávalo, nič mi nepovie aby som sa nebála 😀

baby,zajtra zasa do práce,už by som tak rada bola doma,ja už mám vybratý kočík aj postieľku, tak to bábo musí do roka prísť 😀

sliver
5. apr 2010

megynka tak ty už vyberáš pre baby? ja ešte nie, len občas zavítam do bazaru a kuknem čo tam ale to len ked sa nudím... ono sa to vždy aj tak potom zmení, ked si už niečo vyberiem aj tak nakoniec je niečo úplne iné 😉
ja som doma do konca týždňa, jupíííí som PN s prieduškami ale neva, aspon mám čas na uhniezďovanie a nestresujem sa v práci, lebo tam mám stresu a stresu.... škoda že další týžden budem musieť do toho stresu, ked otehotniem tak ostávam doma v ten den, už tam ani nepláchnem 😉

megynka
5. apr 2010

sliver ani mne sa nechce do práce,už ma to tam nebaví a tak ak aj ja ostanem tehotná od prvého dňa budem na pn,ale nie len preto že ma to v práci nebaví ale aj preto lebo chcem urobiť všetko pre to aby som to dotiahla do úspešného konca a nič si nemusela neskôr vyčítať 😉 a ty si už bola na IUI, myslím že ťa to ešte len čaká,kedy ideš, v stredu? budem hrozne držať palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre