Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
16. nov 2010

Aj odomna cerstva davka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
A hlasim kontrola v poriadku,tripple testy v poriadku a ako predpokladala crazybabeka krpec mi ukazal prdelku 😠 dokina skusala kuk ale hovori keby bolo aspon bokom otocene ale nie priamo chrbatikom a ritkou.Zjavne spalo len zdvihlo rucku ze pa pa a dajte pokoj 😀

sliver
16. nov 2010

@janemari - blahoželám k testom, tak si budete asi musieť ešte chvíľku počkať 😉
čo by si viacej chcela? chlapca či dievča?

bbtina
16. nov 2010

AHojte kočky, dávajú v Iscare aj krátky protokol? Neviete od čoho to veľmi záleží? Ja mám teda už konečne žiadosť schválenú, v piatok idem do MT na pohovor, že oč a a ko a možno ich ukecám, že to ešte rped Vianocami stihenme 🙂 Len neviem od čoho závisí dlhá a od čoho krátky protokol. Už pri stimulácii na IUI som mala po Clostyle 4 folikuly....

sliver
16. nov 2010

@bbtina - juj parádička, ako ti to ide rýchlo, že do Vianoc 😉 to mne sa to všetko vlieklo....
neviem ti v tomto poradiť, ved ti vysvetlia že komu krátky ale asi robia skoro všetkým dlhý .... neviem, uvidíš, držím veľmo prsty

crazybabenka
16. nov 2010

Konečne viemeeeeeeeeeeeee......doc. nám dnes potvrdil, že na 99% čakáme Paulínkuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sliver
16. nov 2010
tessinka
16. nov 2010

@crazybabenka , to sú krásne správy. Paulínka je nádherné meno. 🙂

@lasocka1, tak držím palce, nech sú to tie dvojičky. 🙂

crazybabenka
16. nov 2010

@tessinka najkrajšie 😀

janemari
16. nov 2010

@sliver no som skor nastavena na chlapca,vzdy som chcela chlapca,ale v poslednej dobe sa pripravujem na babu.Takze asi kym sa priblizi porod bude to jedno.Len skoda,ze sa male neukazalo,lebo by som chcela kupit do vybavicky aj nieco farebne ruzove alebo modre.

crazybabenka
16. nov 2010

@janemari neboj....keď pôjdeš v 20tt na to veľké sono....tak určite ukáže 😉

janemari
16. nov 2010

@crazybabenka a nerobila mi ho nahodou teraz to velke sono?Lebo v knizke ho mam zapisane v kolonke 20tt 😅

crazybabenka
16. nov 2010

@janemari no tak potom neviem....aj ti krpca merala atď?

janemari
16. nov 2010

Ano dnes ho merala a pozerala ci je vsetko ok

crazybabenka
16. nov 2010

@janemari no tak potom do kela 😅 tak si budeš musieť počkať do ďalšieho sona 😉

janemari
16. nov 2010

@crazybabenka nevadi,hlavne ze je v poriadku a naozaj som nedufala ze aj krvne testy budu ok.Pri tych stresoch som cakala najhorsie.Dakujem Bohu,ze aj ked smm to dopadlo ako dopadlo,nema to zatial ziaden vplyv na male.

lasocka1
16. nov 2010

babenky nemala ste niektora takuto vec? Pri IUI ak vam este nepraskly tie folikuly ci ako sa to vola a aj tak vam zaviedi spermie do maternice aku mate istotu ze prasknu a vajicko sa da do pohybu? Mam z toho divny pocit rano som bola na IUI ale este som mala vajicka v tom obale cize mi to este neprasklo a zaviedli sa aj tak spermie. Cely den do teraz mam pocit ze mi este nepraskli lebo ma bolia obe streny vajicok a raz za cas bolia aj dost vyrazne ako pred puknutim. Co ak mi to dnes nepraskne a cela IUI bola zbytocna? Nemalo by sa tam tie spermie zaviest az ked ma zena ovulaciu a to vajicko uz putuje?

tessinka
16. nov 2010

@janemari , a modré na dievčatkách sa ti nepáči? Mne strašne. Aj bledozelené.
@lasocka1 , ja teda nie som expert na iui 😎 , ale neboj, ak si dostala Pregnyl, tak by mali vajíčka prasknúť. A ak aj nie teraz, tak neskôr, a spermie by mali prežiť v maternici aj dlhšie. A pokiaľ si to ešte poistíte .... A podľa toho, čo som čítala, by sa vajíčko malo oplodniť ešte predtým, ako vojde do vajcovodu... Alebo teda inak povedané, je asi normálne, že iui sa robí tesne pred uvoľnením vajíčka... Ono je asi veľmi ťažké načasovať to na chvíľu, keď sa uvoľní a ešte nie je vo vajcovode... tak preto sa to asi robí takto... inými slovami, myslím, že je to v poriadku, pekne sa ukľudni a relaxuj 🙂

lasocka1
16. nov 2010

@tessinka preco ma ale potom bolia obe vajicka ako pred ovulaciou? minulu IUI som akurat ovulovala ked sa to aplikovalo teraz este nie a cely den ma bolia vajecniky a mam pocit ze nepraskli :( a poistit? a ako ked ma manzel zlu morfologiu? a dnes uz material vysiel von aby bol poskytnuty mne? teraz tam uz aj tak toho moc nebude mat aj keby sme skusili :( kym ma takto bolia vajecniky myslim ze este nepraskli a to uz je 12 hodin po vlozeni spermii vobec sa mi to nepaci ☹

tessinka
16. nov 2010

@lasocka1 , mňa minule po iui pobolievalo na oboch stranách ešte aj na druhý deň.
A spermia je vraj schopná prežiť vo vajcovode 48 hodín, pokiaľ ešte nedošlo k uvoľneniu vajíčka.

A to postenie som myslela skôr tak pre radosť ... 🙂

Mysli pozitívne. Držím palce.

lasocka1
16. nov 2010

@tessinka ach jaj ako sa my zeny natrapime ... no co ostava mi len cakat

crazybabenka
17. nov 2010

@lasocka1 takže moja poviem ti to z mosta do prosta 😀 prestaň stresovať 😀 doc. by určite neurobil niečo .....čo by nemalo význam.....a určite by ti IUI neurobil príliš skoro.....takže nohy do tepla a šúchaj bruško 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
17. nov 2010

@sliver TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
17. nov 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janemari
17. nov 2010

@tessinka paci sa modra a velmi,ja som zatazena na modru aj zelenu.Ruzova zrovna nieje moja farba 😀 Ale si myslim,ze dievca v modrom lepsie vyzera ako chlapec v ružovom 😎

tessinka
17. nov 2010

@janemari , to máš úplnú pravdu 🙂 .

@lasocka1 , tak už je lepšie? Crazybabenka to pekne napísala 🙂 . A ozaj, veď crazy, vy ste chceli ísť na iui a už vám ho neurobili, lebo vajíčko už prasklo, či? Takže potom sa to už asi nerobí, však? No ale vy ste nakonice pochodili ešte lepšie 🙂 .

terry123
17. nov 2010

@janemari Gratulujem k dobrym vysledkom. 😉 Drobec ta este nechava v napati 😀 ,ale hlavne ,ze ste v poriadku. 😉
@crazybabenka Tak to bude Paulinka 🙂 Parada 😉 😉 😉
@lasocka1 Vajicko je schopne oplodnenia 6 az 12 hodin, spermia 48 az 72 hodin 🙂
Relaxuj a nestresuj sa vopred 🙂 🙂
@bbtina Asi sa fakt vacsinou robi dlhy protokol,aj mna to o chvilu caka 🙂 My to stihneme do Vianoc. Ja uz stimulujem Proverou a Dipherelin picham od pondelka, cakam na ms koncom tyzdna a potom sup ho do MT a ide sa na vec. 😉 Treba na to 2 mesiace, tak to asi nestihas... ☹ ale to neva mesiac hore dolu 😉 Drzim palce v piatok 🙂
Ja teda hrdo vcelickujem,je mi nejak blbo z tych hormonov,ale vydrzim 🙂

tessinka
17. nov 2010

@terry123 , tak nech ti to rýchlo ubehne a nech už čoskoro máte bábätko v brušku 🙂 .

terry123
17. nov 2010

@tessinka Dakujem 🙂 🙂

lasocka1
17. nov 2010

@tessinka no dnes uz nebolia tak ako vcera boleli uvidime 30.11 😝 dakujem za podporu

crazybabenka
17. nov 2010

@tessinka áno .... mne praskol folik skôr ako mal....v piatok som mala kontrolnú folikulometriu a v pondelok sme mali mať IUI....na a folik si už praskol v piatok....tak sme inseminovali prirodzene 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre