Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lasocka1
24. nov 2010

ja by som chcela dvojicky a bolo by mi jedno ako by si pohlavie rozdelili len aby boli zdravucke 😀 😀 😀

sliver
24. nov 2010

@lasocka1 - vírusíky papáš poctivo???
test ťa nedráždi?
a ja by som chcela dievčatko ale pravdepodobne to bude chlapček.... ale nevadí hlavne nech je zdravučké!!!

tinara23
24. nov 2010

@tessinka ahojko, dnes sme sa tam možno aj videli, tú svadbu sme aj my s manželom kukali, ja som tam bola asi jediná blondína 🙂 a nesedela si priamo oproti telke ? 🙂
inak baby mali ste pravdu, výborný dojem mám, naozaj príjemné sestričky a doc., bola som síce riadne v strese, ani krv sa nedarilo zobrať, tak som sa zasekla 😀 😀 😀 , mm to zvládol v pohode, spg mal úplne super, uvidíme ešte tá morfológia. Uvidíme ešte moje výsledky a v podstate vraj v polke decembra IUI 🙂 to aká rýchlovka 🙂

tessinka
24. nov 2010

@terry123 , vďaka, budem poctivo. 🙂

@lasocka1 , my sme už boli, dnes ráno.
@tinara23, pozerám tvoje foto, myslím, že si pamätám. Vy ste sedeli tak naľavo od telky? A mala si taký copík? Lebo ešte jedna blondíka tam sedela napravo od televízora - také dlhšie vlasy bez copu.
Inak, toto sa mi na iscare tiež páči - že všetko pekne poriešia a neotáľajú. Tak držím palce na iui.
@bbtina , tak držím palce. Nech sa to pekne rozbehne aj podarí. 🙂
@lubka0506 , no veď práve, ja som tiež taký antitalent na vkladanie fotiek a tak.

tinara23
24. nov 2010

@tessinka z pohľadu ako ste vy sedeli, tak naľavo, bez copa, dlhšie blon vlasy, vtedy ste tam iba vy dvaja s mm tuším sedeli, keď sme mi prišli

tessinka
24. nov 2010

@tinara23 , no jasné, viem, a si sa tak na mňa usmievala 🙂 . Hej, vy ste prišli prví po nás. Dovtedy sme tam boli chvíľu sami.

Inak, my sme sa tam tak smiali, predtým sme boli v cukrárni pri nemocnici na čaj a koláčik, a tak nám bolo potom veselo.. normálne som si pomyslela, či nám do toho čaju niečo nedali.

lasocka1
24. nov 2010

@sliver ake virusiky? 😀 to je krasne drzim palceky nech je hlavne zdravucke no test si myslim ze bude zbytocny myslim ze sa nepodarilo pobolievaju ma vajecniky ako pred menzesom a su to take iste pocity ako po prvej IUI tak sa netesim a pripravujem na umele neva len nech sa podari 🙂

lasocka1
24. nov 2010

@tessinka to ste mali druhu IUI? tak drzim palce ja si mam spravit uz 30.11 test ale asi negativny mam taky pocit ze babatko este nechce ist k nam ... 😉 ale my si na neho pockame 🙂

tinara23
24. nov 2010

@tessinka no presne som aj ja manželovi hovorila, že ktovie či tu nie je niekto z koníka 😀 ja som bola trošku v strese, keďže sme boli iba prvý krát 😉

tessinka
24. nov 2010

@tinara23 , to ti verím, že si bola nervózna, ale uvidíš, v polke decembra ti už budeme držať palce po iui.
@lasocka1 , hej, druhú.. A ty....ale veď uvidíš... mysli pozitívne.... Tie bolesti môžu byť aj po hormónoch, ak si mala Clostilbegyt. Ja som teraz mala iui v prirodzenom cykle, a vôbec nič ma zatiaľ nebolelo, len chvíľu po Pregnyle, veď som si aj myslela, že hádam nič nerastie. Aj v centre mi povedali, že po hormónoch je to trošku citlivejšie. No ale zas je to istejšie, a skôr. Každopádne držím palce... nech už bábätko príde čím skôr....

lenkalienka01
24. nov 2010

Ahojte babenky, napíšte mi , ako je to pri odbere vajíčok- pri IVF , je tam narkóza?? Žena čosi cíti, či je to v pohode ? Mám sa báŤ?Ďakujem a všetkým držím všetkých 20 prstov 😀 😀 😀

janemari
24. nov 2010

@lenkalienka01 ano je ale len taka kratka cca 10 min.A po prebrati citis troska ta brusko boli ale inak ok.
A virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lenkalienka01
24. nov 2010

janemari, dakujem pekne a tie virusiky , co mam s nimi robit, aby zabrali 😀 . Ako si prišla do toho úžasného druhého stavu?Bola to dlhá cesta ?

zlatanka30
24. nov 2010

vsetkym vam dakujem za priania k narodeninam.

tinara23
24. nov 2010

@tessinka inak zabudla som....držím palce, nech sa podarí 🙂

tessinka
24. nov 2010

@tinara23 , vďaka. Podobne. 🙂

Janemari, Crazybabenka, vďaka za vaše vírusíky. 🙂

crazybabenka
25. nov 2010

@tessinka 😉

crazybabenka
25. nov 2010

@sliver TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
25. nov 2010

@lasocka1 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
25. nov 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lasocka1
25. nov 2010

@tessinka brala som hormony ale ine ako si pisala no jasne uvidime ale radsej to berem negativne aby som to potom mala lahsie pri teste. Keby to bolo pozitivne o to vacsia radost by bola crazybabenka dakujem za virusiky 😉

sliver
25. nov 2010

@crazybabenka - mňamky, ako to má človek vydržať.... strašne dlho medzi jednotlivými kontrolami.... božinku veď ja nieviem či to tam dole je všetko OK, keby bola taká nejaká domáca kontrola 😀 asi si nakúpim testy a budem si robiť každý den prvý mesiac aby som sa uistila 😀 😀 😀

janemari
25. nov 2010

Ahojte kocky 🙂 Do rana sa mi zase snivalo,ze mam syna a bol taky zlaty a zda sa mi,ze na svoj vek aj prilis inteligentny a prespekulovany 😀 Ale krasne to prebudenie 🙂 A nieco pre vas
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
25. nov 2010

@sliver JúúúJ na to som aj ja nadávala.....keď som musela čakať.....potom som si hovorila, že keď začne kopkať.....tak aspoň budem kľudnejšia.....že budem bábo cítiť....a trt 😀 keď 5 min. nekopká.....tak začínam chytať hysák 😀

janemari
25. nov 2010

@crazybabenka no a tak do neho stale stuchas a potom sa cudujes ze ti v noci neda spat 😀

crazybabenka
25. nov 2010

@janemari aha....týmto si mi veľa vecí objasnila 😀

tessinka
25. nov 2010

Sliver, neboj, keď budeš tehotná s druhým, budú už aj domáce testy na kontrolu tehotenstva... Doba letí míľovými krokmi 🙂 . A dovtedy len vydrž. A neboj, určite je všetko v poriadku. A ozaj, nebudú to tie dvojičky?
@janemari , a už aj ty cítiš pohyby? Nech si to neodskáče vždy len Crazybabenka.

janemari
25. nov 2010

@tessinka jasne uz cca tyzden 😉

xeroma
25. nov 2010

Ahojte kočky, neviete ako budú robiť v centre cez vianoce?

zuzu100
25. nov 2010

@tinara23 Teraz ste boli v ISCARE 1 krát?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre