Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tessinka
6. dec 2010

@buby01 , to je super správa. 🙂 🙂 🙂 Krásne. Tak sa teším s tebou.A gratulujem.

lasocka1
7. dec 2010

@buby01 jej to je skvele aj ja gratulujem. Neboj gratulujem!! 🙂

bbtina
7. dec 2010

@buby01 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

crazybabenka
7. dec 2010

@buby01 krásna správa.....tak daj vedieť ako ste dopadli v MT..... 😀

crazybabenka
7. dec 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tessinka
7. dec 2010

Ahojte, všetky. 🙂
Tak ja sa hlásilm, robila som si test, ale je negatívny. No ale si hovorím, že väčšinou ste si tým pred IVF prešla každá.
Takže to beriem športovo... Hoci ... ms.. ešte nedorazila. Nuž ale uvidíme.

Ale aspoň tehuľky po IVF mi dodávajú nádej. Zdá sa, že tieto týždne boli extra úspešné.
Isto aj vďaka posielaným vírusíkom. Len tak ďalej, babule.

Tak sa držte 🙂 .

bbtina
7. dec 2010

@tessinka možno sa to ešte zmení 🙂 ak nie tak hlavu hore a šup ho ďalej

lasocka1
7. dec 2010

@tessinka ja mam uz podanu ziadost na IVF som zvedava kedy sa pojde na to a hlavne kolko to bude stat lebo sme vyhadzany poriadne :(

petuska123
7. dec 2010

bre rano baby...neviete nahodou ake cislo je pr informaciu o vysledkoch ???som stratila ten papier s cislom.chcem si zavolat ohkladom vysledkou ake mam...

bbtina
7. dec 2010

@petuska123 normálne na recepciu môžeš volať 043/4012116

petuska123
7. dec 2010

@bbtina a tam mi povedia vysledky???ci ma prepoja??

bbtina
7. dec 2010

@petuska123 tak oni to majú v počítači, tak buď ti povedia alebo ťa prepoja, podľa toho o čo ide

tinara23
7. dec 2010

@buby01 gratulujem 🙂
@tessinka test ešte neznamená, že nemôžu byť // 🙂 ale ak aj dve nebudú , ty si pozitívne naladená a IVF bude úspešné určite 🙂

petuska123
7. dec 2010

no baby.som ja teda dopadla volala som ohladom vysledkou tej vysokej hodnoty hormony tak ze mam skrtatka FSH 12,72 to je ovarialne zlyhanie vajecnikou.....caka ma dalsi odber krvy na potvrdenie.a ak sa to potvrdi aj potom tak sa ide rovno na IVF.no a mozem citat o tejto problematike na nete

tinara23
7. dec 2010

@petuska123 tak som ta včera doplietla asi s tou štítnou 😲 , ale však neboj, vymyslia niečo, aby Vám pomohli. Ale je dobré, že sa na to prišlo, aspoň si zbytočne nebola na IUI. Ja sa tu v BB zase nejdem dostať k endokrinologovi, termíny až za pol roka, tak som tiež zúfalá, skúšam kadejako to vybaviť. ☹

petuska123
7. dec 2010

@tinara23 no ved ta cakacia doba je najhorsia...zabity cas pol rocny sa to pokus nejako vybavit..a tvoj gyndos by to dako nevybavil skor?

tinara23
7. dec 2010

@petuska123 skúšam ešte cez kamošku a musím isť ešte k obvodnej, tak skúsim u nej niečo. A ešte sa pokúsim isť priamo za doktorkou na endokr., že nemôžem toľko čakať 😠 A to, že čakacia doba na objednanie a ešte ktovie koľko liečba ☹ no...ale nestrácajme optimizmus 🙂 ty budeš ešte skôr po meste kočárovať ako ja, nebojkaj 🙂

crazybabenka
7. dec 2010

@tinara23 a u nich nefunguje možnosť objednať sa za peniažťoke? ja tak chodím k neurológovi.....inak by som sa nedočkala

tinara23
7. dec 2010

@crazybabenka máme v meste dvoch endokr. a ževraj nie. Volala som aj do iného mesta a tam ma zase nechcú zobrať , neberú cezpoľných 😠 Ale skúšam cez kamošku, lebo asi bez známosti sa nikde nedostaneš, ževraj by ma možno zobrali skôr ako samoplatcu, je to síce sila, ale ak to nebude drahé pôjdem, ako takto čakať. Joj toto naše zdravotníctvo o nervy....

terry123
7. dec 2010

@buby01 Gratulujem zo srdiecka🙂 🙂 Mna tiez caka 2.IVF, teraz vo stvrtok ideme na OPU. Uz som cela prehormonovana, ale zoberiem si aj z tych vasich vysoko nakazlivych virusikov,ked tak dobre zaberaju. Mnam mnam.
Inak dnes som rano bola v MT.
@tinara23 Je to vsade take s tymi cakacimi lehotami, bez znamosti mozes niekedy aj "dusu vypustit". Drzim palce,nech to co najskor kladne vybavis a mozes zacat s liecbou 🙂

terry123
7. dec 2010

@tessinka Kym nepride mrska,nerobime ziadne uzavery! O.K? 😉
@lasocka1 Mna 1.IVF vyslo na 967 E ( aj s liekmi,testami,PK,ICSI...)
Teraz som najprv doplacala za lieky 219 E. Ale zacali sme s vyssimi davkami a musela som si dokupit lieky.Hradila som si vsetko sama, musela doplatit este 507 E! 😢 suma sumarum len za lieky 726 E 😠 to su teda palky!!!
No ale co uz, cez peniaze sa na to nemozme pozerat,to by sme to uz davno zabalili.
Tak dufam,ze to bude stat za to 🙂
@petuska123 Ja som si tiez myslela,ze pojdeme na IUI, a nakoniec pripadalo v uvahu len IVF. Dolezite je ,ze nieco odhalili a pohnete sa dalej. Nie je nic horsie ako tapat vo vodach....

lasocka1
7. dec 2010

@terry123 jemin to mi ani nevrav ze tolko peniazi! ved to ma hradit poistovna nie? ako to ze tolko penazi si musela dat na to? jasne ze pre dieta vsetko ale ked na to prachy nemame tak asi z toho nebude nic ☹ ja som nezamestnana takze zijeme len z manzelovho prijmu a ten to ma cez zimu tiez slabe no tak ak to pojde takto tak to nebudeme mat ani IVF ☹ ☹ ☹

crazybabenka
7. dec 2010

kde nám zmizla sliver?

petuska123
7. dec 2010

@terry123 a to uz idete na 2 IVF???aj predtym ste tolko cvakali???neskutocne drahe to je

zuzu100
7. dec 2010

Ahojte, minulý týždeň sme boli V ISCARE , bola to prvá konzultácia...Dnes mi volali z Martina, ale nebola som doma a nemala som pri sebe mobil....Zvyknú takto volať v každom prípade, alebo len vtedy keď nie je všetko v poriadku??? ☹

tessinka
7. dec 2010

Babenky,@ terry 123, @tinara23, @lasocka1,@ bbtina, vďaka za povzbudivé slová, ste zlaté. A @crazy, vdaka za vírusíky.

Som pozitívne naladená, to hej, lebo raz to predsa musí vyjsť a toto centrum je očividne výborné približovadlo. 🙂
Ešte nič nedošlo, ale ja som len dnes vysadila utrogestan, takže uvidíme.

Inak, zaujímavé, tentoraz som sa cítila úplne inak ako predtým, aj som si vytvorila taký pozitívny vzťah k tomu nečakanému patvaríku, čo sa inak neodvažujem.. proste nič nemalo vyjsť a vyšlo....Že sa hádam trošku popasuje... No ale šancu mu ešte dávam, nenechám ho v štichu. 🙂

@ lacocka1, Pre nás je tiež suma za IVF dosť vysoká, a robí mi starosti, ale dúfam, že by sme to dovtedy nejako zvládli... Ale čo potom pre vás.... držím palce, aby ste to nepotrebovali. 🙂

@tinara23 , a nedá sa vybaviť prednostný termín? U nás bol tiež problém dostať sa na nedokrinológiu, mala som ísť až o štyri mesiace, ale uprosila som sestričku, že chcem byť tehotná 🙂 , zlatá.

tessinka
7. dec 2010

@terry123 , vidím, že vo štvrtok máš OPU, tak veľmi držím palce. Nech všetko vyjde ako má. 🙂

lasocka1
7. dec 2010

@tessinka hm teraz som popletena podarila sa vam IUI? ci nie? uvidime aku sumu nam povedia na IVF som velmi zvedava ...

tessinka
7. dec 2010

@lasocka1 , no to by som aj ja chcela vedieť 🙂 🙂 🙂

buby01
7. dec 2010

Ahojte baby, tak ja sa hlasim ako tehulka, mam uz aj foto, aj hcg bolo vyse 900 - takze potvrdene. Som stastna, ale este 2 tyzdne musim pockat - ci nam bude bit srdiecko. Ale verim mu, ze bude, ked to uz dotiahol do tejto fazy.

@terry123 a kedy si bola v MT? ja som bola od 7,15 do 8,30.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre