Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

alicag
14. apr 2010

megy čim je človek vešší pedant je to horšie 😀 ja som len savovala a všetko umyvala ako šiši a tepovala sedačku 😀 a teraz?pohoda všetko s mierou 🙂
je to pravda ked budeme mat tie naše vytužene detičky budeme to určite ťažšie preživať ked babo nebodaj ochorie po tom všetkom čim sme prešli 😒 ja nikdy nezabudnem na jednu známu ktora fajčila a už mala velke bruško mna až trhalo a ked som jej povedala tak ona na to,že jej lekar povedal ,že nema hned prestat lebo dieta b može dostat šok to je čo?vtipné a mi dlhoročne snažilky čoho sa všetkeho vzdame len nech sa naš sen splni. 🙂

megynka
14. apr 2010

presne tak alica, ja jednu poznám, má troch chlapcov ani sa nesnažila, a počas tehotenstva pila a fajčila, aj teraz je hocikedy na obed už opitá a ja ani nepijem ani nefajčím, manžel tiež prestal fajčiť keď zistil výsledky spermiogramu a nič nepomáha

alicag
15. apr 2010

ahoj megy 😉
od včera večera len prši a prši zachvilu sa budeme asi člnkovať 😀 ja som tiež volakedy fajčila ale už 8 rokov nie chvalabohu megy nevešaj hlavu možno mu teraz lieky pomožu ja sa v tomto moc nevyznam lebo moj manžel je v poriadku a ja mam problem. ☹ čítala som o tych vložkach može to mať dobre učinky čo povieš?

megynka
15. apr 2010

ahoj alica 😉 no ja nad tými vložkami tiež uvažujem, si ich kúpim 🙂 aj tu prší ☹ alica ja hlavu nevešám, ja odvtedy ako sme podali žiadosť na adopciu som úplne vyrovnaná a kľudná a viem že bábätko príde, ja som spokojná 😉 práve nám skončila porada v práci, som rada, zajtra a v pondelok mám dovolenku, tak si oddýchnem 😵

alicag
15. apr 2010

to je užasne 🙂 že ste si dali žiadost je to krásne 🙂 a bábetko veru príde no ja som dneska kupila tie vložky v zdravot.potrebach uvidime ake su ,to je parada,že maš dovolenku aspon odychneš a dufam,že bude aj pekne počko a niekde vyrazíš.

megynka
15. apr 2010

alica neviem či niekam vyrazím 😒 no vlastne v sobotu vyrazím do Žiliny na skúšku 😀 a zajtra sa budem ešte trošku učiť 😉

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megynka
16. apr 2010

dobré ránko 😉 len vás pozdravím a idem navštíviť rodičov, potom do mesta, potom upratať a potom sa hádam dostanem aj k učeniu, všetkým želám pekný dník a večer mrknem čo máte nové 🙂

zuzi,dík, dúfam že sa neučím zbytočne a skúšku urobím, stačí aj na E,som nenáročná 😀 😉

sliver
16. apr 2010

megynka - držím prsty na skúške, isto sa neučíš zbytočne 😉

tak ja stále čakám a čakám 😉 ešte že mám v práci toho vcelku dosť a nemyslím na to toľko.....
ešte dnes vydržať a je víkend, strašne sa teším, lebo po tom utroši sa mi chce stále spať, mám iný deficit, spala by som stále 😉

megynka
16. apr 2010

sliver ďakujem 😉
mám teraz volať do ISCARE, prišli výsledky feragmentácie DNA spermií, tak ak sa dovolám dám vedieť čo s nami bude ďalej 😉

sliver možno sú to už prvé príznaky tehotenstva, keď si taká unavená, bodaj by boli 🙂

megynka
16. apr 2010

výsledky dopadli tak že 30% je poškodených DNA, nad túto hranicu už odporúčajú darcovské spermie myslím, uvidíme čo nám povedia budúci týždeň, mám ísť na kontrolu

sliver
16. apr 2010

megynka takže máte akurát tu hranicu ☹ no škoda ale uvidíš čo ti povie Doc. možno zabojuje aj s tým!
držím prst

no unavená som kvôli utrošu a tiež práci, mám toho akurát dosť......
ešte zajtra vydržím do 13,00 a mám víkend, božinku nech už to je!

zlatanka30
16. apr 2010

ahojte.neviem niekto ako to je so ziadostou na ivf.mame schvalenu,ale chceme ho absolvovat inde nie tam kde bola podavana,je to mozne

tadea
17. apr 2010

Ahojte,dlho som tu nebola,takže ani neviem čo máte nové...sliver ty si ešte netestovala? Už som myslela,že ti budú svietiť tt 🙂
Baby o akých vložkách ste to hovorili? Aké majú účinky? Žeby podpora otehotnenia? 😀
Megynka a vám robili to vyšetrenie fragmentácie DNA spermošov v Iscare v MT?
Alica,Zuzana a ostatné pozdravujem...
Chcem sa vás opýtať či neviete čo treba urobiť ak chcem mať vložené pri KETe tri embryjká...lebo mi ostali 3 v Heliose a chcem si dať všetky naraz,KETy mi aj tak nikdy nevyšli,otehu som len pri ET...preto nechcem 1 embryjko zbytočne nechávať v mrazáku a platiť za to 2x..ale Krajkovič vždy dáva len dve...a v iných CARoch v pohode aj tri,len potrebujem zistiť či existuje nejaký predpis alobo niečo,lebo Krajkovič mi to isto nepovolí...

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megynka
17. apr 2010

ahojte,mám jednu skúšku za sebou, už som si aj pospala 😀 tak teraz sa už len prebrať a niečo robiť 😀 ale nič sa mi nechce 😉

tadea tú fragmentáciu nám odporučili v ISCARE, manžel tam odovzdal spermie a posielali to do BA, odtiaľ prišli výsledky do cca 3 týždňov

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megynka
17. apr 2010

zuzi ďakujem, mi trošku odľahlo, hlavne že mám chvíľu kľud od učenia

sliver
17. apr 2010

megynka blahoželám!

Zuzka - ja som bola na IUI takže v tom ti neviem poradiť ale myslím si že tak 3-5 minimálne by si mala byť doma po ET.

megynka
17. apr 2010

sliver dík a tastík sa už blíži, ako sa cítiš? dúfam že budeš tehotná a my pôjdeme za tebou 😉 🙂

sliver
17. apr 2010

no testovať mám v pláne v utorok ale neviem ako vydržím, už som si dnes kupila test a dráždi dráždi dráždi 🙂))))
cítim sa v poho, len ma trošku pichá v podbrušku ale to ma vždy po IUI až kým nedostanem....
aj ja verím tomu a pojdeme pekne rad radom 😉

megynka
17. apr 2010

sliver ja by som nevydržala 😀 😉

sliver
17. apr 2010

ja si stále hovorím že musím vydržať, lebo doteraz som to vždy prerevala ale ešte som mala nádej tri dni, stále dúfala že možno a potom prišla mrcha a revala som druhý krát, takto si to odtrpím iba raz!
musím vydržať, juuuj ťažké to je 😉

alicag
17. apr 2010

ahojte všetky tak konečne som sa sem dostala 🙂
megynka blahoželam k skuške
zuzka mne nič neschvalovala poistovna ani nie som v poradovniku som samoplatca ideme na 4 pokus ivf 🙂 snad tentokrat to bude pre nas s dobrym koncom 😉
sliver hrozne moc ti držim palce tfuj,tfuj 🙂 🙂 🙂
tadea mne vkladali dvakrat po 2 embrijka len už dalšie som nemala

alicag
17. apr 2010

tak teda všetkým sladke sníčky 🙂

sliver
17. apr 2010

Dobru noc 😉

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megynka
18. apr 2010

ahojte, krásny večer 😉 ja len tak na skok vás pozdravím, nič nové nemám, boli sme len na cvičáku 🙂 ozaj a dnes som si objednala v bazári 2 parfémy z Dubaja, hrozne sa na ne teším lebo úplne zbožňujem všetko arabské, som do všetkých arabských vecí blázon 😅

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre