Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janka134
1. aug 2010

ahojte tak ja som prezila 1 den v praci tolko tam mam novich kolegov ze sama sa citim ako nova janemari ja uz zabudam na tehu .uplne mi to vypadava vobec na to nemyslim vsetkym drzim palce 🙂 😉

bbtina
2. aug 2010

Ahojte baby, neviete, či je naozaj zrušená tá dovolenka v Iscare a od dnes pracujú. Lebo sa tam akosi neviem dovolať.

anita12
2. aug 2010

@bbtina ... V Martine myslíš. Mne dnes ráno volali odtiaľ aj pred chvíľou som s nimi volala 043/4012116. Skúšaj..

bbtina
2. aug 2010

Veď toto volám, tak mám asi smolu akurát vtedy možno vybehnú niekde. Idem hneď skúsiť. Díky anita
@anita12

zuzana_18
2. aug 2010

@bbtina skús aj 14 alebo 15 na konci.Aj také majú.
@anita12 ako pokračuješ moja?

bbtina
2. aug 2010

@zuzana_18 Díky...už sa podarilo 🙂

labus
4. aug 2010

ahoj kočky uvažujem nad konzultáciou v tomto centre ,dnes som tam skušala volat na čísla ktore som tu u vás našla.. ale neviem sa dovolat. Ako dlho sa prosím vás čaká na konzultáciu,? a platí sa za nu nejaký poplatok, Bola niektorá z váas v centre aj na NATVI cykle bez hormonov?Aká je prosím vás v tomto prípade cena? a bolo u niektorej z váas uspešne? dakujem moc

janemari
4. aug 2010

@labus treba len skusat volat a najlepsie hned zrana od 7.00.Ja som neplatila nic za kinzultaciu a ako dlho sa caka?Zalezi ako maju pacientky a zakroky,niekedy je to do tyzdna inokedy to trva dlhsie.To zalezi ako maju volne terminy a ci to tebe v ten den vyhovuje.Hlavne nesmies mat v ten den mrchu.

labus
5. aug 2010

@janemari Janemari -dakujem už somsa dovolala ...konzultáciu mám 19. skor nemali volne a žial to budem mat práve plodne dni a ja som chcela skusit NATIV bez hormonov.. takže budem musiat počkat na další mesiac.. som velmi zvedavá ako to tam chodí už mám toho za sebpou dost a toto má byt už len taký posledný pokus bez hormonov ..mala som vždy mega dávky a nereagovala som aj tak dobre a ešte som mala problemy s cystami na prsníku tak už len takto chcem skusit štastie,chodila som do Brna a bola som spokojná len je to od nás 300km a na uplne bezhormonový NATIV je to daleko tie sa nievždy podaria - vajuško može utiect a tak by to bolo viac o cestovaní ...

janemari
5. aug 2010

@labus ver mi budes v dobrych rukach a nebudes sklamana.Urobia vsetko aby ti pomohli ostatne bude na tvojom tele a prirode.Budem drzat palce. 🙂

labus
5. aug 2010

Janemari si zlatučka dakujem určite Tinapíšem moje dojmy ked sa vrátim z konzultácie 🙂

crazybabenka
5. aug 2010

@labus na tie som zvedavá aj ja.....a pripájam sa k tvrdeniu, že budeš v dobrých rukách.....moje rastúce brušeno je toho dôkazom

labus
5. aug 2010

@crazybabenka dakujem si zlatučká.. možem sa spýtatna ktorý pokus vám to vyšlo?

crazybabenka
5. aug 2010

@labus no my sme taký malý zázrak.....na 0 - tý 😉 nám sa to podarilo počas prípravy na IUI.....ale keby nebolo doc. Tomáša tak nič mi teraz pod srdiečkom nerastie.....on mi nasadil tú správnu liečbu....pri ktorej som konečne mala aj ovulku.....a môj manželík aj so 100% abnormálnych spermošiek sa pochlapil......predtým sme chodili inam.....a tam nám veľké šance na otehotnenie nedávali.....a do MT sme chodili necelé 3 mesiace.....aj s toho sme polovicu čakali na to kedy mne príde mrcha.....keďže som mala samé anovulačné cykly

labus
5. aug 2010

@crazybabenka wau tak to je užasne blahoželám a držím palce.... vela som si o docentovy prečítala a práve preto chcem skusit... jka som chodila do Brna mala som tam skveleho lekára ale je to strašne daleko dochádzat na NATIV
už som to chcela v podstate zabalit... prve IVF som mala v Ba v jednom centre a z dvomi embrijkami som dostala aj bakterie a zápal ako hrom .. 40tky teploty na 5 den po transfere a potom som prešla do Brna žial aj tam dva pokusy nič.. potom laparka a dve IUI a nič.. a hysterografia a potom sme skušali doma že je maličká šanca mám jeden vajíčkovod a jeden funkčný vaječník ktorý ale žial už produkuje máličko vajíčok a vzhladom k veku už niesu všetky kvalitne ale mala som 3x transfer krásnych embrijok..aj ked z maličko vajíčok privysokých dávkach a po stimukách som mala problemi s prsníkmi vzačšili sa mi cysty a musela som aj na konzultáciu do Ba a niektore mivyberali.. no mám toho za sebou dost..

crazybabenka
5. aug 2010

@labus moja....držím ti päste.....neboj.....docent by mal mať na dverách napísané "zázraky na počkanie.....nemožné do troch dní"......aj keď nie doslova.....všetko chce svoj čas.......ale môžeš veriť, že urobia všetko preto aby ti pomohli.....moja sesternica má len jeden vaječník s obmedzenou funkčnosťou.....rozprávali jej že je skoro nemožné prirodzene otehotnieť.....a teraz má dve krásne detičky a boli počaté prirodzene......a neboj sa.....ja som mala len jeden jediný folikul....a aha ako dáva o sebe vedieť......ešte síce necítim kopančeky, ale s mojím žalúdkom sa hrá dokonale.....držím ti päste o to viac čo všetko si už musela absolvovať, ale ver mi na všetko zlé rýchlo zabudneš keď pocítiš v sebe rásť malého anjelika

labus
5. aug 2010

@crazybabenka dakujem moc si zlatučká 🙂

crazybabenka
5. aug 2010

@labus potom daj vedieť ako si dopadla

labus
5. aug 2010

@crazybabenka jasne určite dám a pohlad bruško 😉

crazybabenka
6. aug 2010

@labus ďakujeme.....pohladenie som odovzdala 😉

janka134
6. aug 2010

ahojte ako pokracujete nic noveho sa nedozvedame 🙂 😉

janemari
6. aug 2010

Tak ja nemam nic nove.Cakam na mrchu aby som mohla zacat s pripravou.

janka134
6. aug 2010

aj cakam tak cakat budeme spolu budem ti drzat palce janemari 🙂

lubka0506
6. aug 2010

ahojky 🙂 hlásim sa po týždni...nič nestíham!...ale stihla som hned v pondelok zavolat do Martina a dali nám konzultáciu 16.8...jupííí teším sa. Nesmiem mat mrchu ale u mna to nieje isté 7 dní hore dole... 😠 Maslíte že by to moc vadilo keby na mna mrcha prišla???...alebo to mám preobjednat? Nejako mi to nesedí,lebo mm potom zasa pojde na 10 dní do práce... 😒 čo mám robit? 😕

janka134
7. aug 2010

lubka0506 no nemaly by si mat mrchu lebo docent ta bude pozerat ved pockaj ked pride ved preobiednat sa mozes aj tesne pred povies o co ide a oni ta nasmeruju co a ako pekny den pa 🙂

janemari
7. aug 2010

@janka134 no dufam,ze tento raz to bude ine.Najprv bude jedna uspesna a potom druha.Lebo mam pocit ze sa zacala vlna neuspechu Ja s mrchou stale nic a nemam ani pocit ze by mala dojst 😖

janka134
7. aug 2010

janemari a neni si v tom 😲 ja mam ten zapal tak neviem co mi v piondelok povie ideme na konzultaciu dufam ze to stihnem preliecit ale neviem s coho to mam neboj mi zacneme vlnu uspechu 😎

janemari
7. aug 2010

@janka134 urcite nie som v tom.Ale uz zacinam citit brusko takze uz mrcha dorazi.

labus
8. aug 2010

@lubka0506 Lubka ahoj ja mám konzultáciu 19.8 a budem už mat plodne dni a chcelka som konzultáciu o 2-3 dni skor ale už nebolo volne tak ak by si potrebovala rada si to vymením ..podla mna by to šlo len by sme tam brnkli že si vymeníme termín skus pouvažovat

lubka0506
8. aug 2010

ahojky 🙂 @labus mne ak sa nebude dat tak to budem musiet vymenit o dalších 10-11 dní. Uvidím čo sa bude diat,lebo u mna mrcha-to nikdy neviem. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre