Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
15. apr 2011

@krista5 dá sa.... 😀 😀 😀 😀 a to má manžel 100% abnormálnych spermošiek....a vidíš ak pán Boh a docent dá....aj motyka vystrelí 😀 😀 😀 😀 😀

crazybabenka
15. apr 2011

Babuleeeeeeee teraz mi písala Janemari.....Laurinka je už na svete....narodila sa 11.40 má 2 870g a 48 cm 😀 😀 😀 😀 😀

mabumi
15. apr 2011

@crazybabenka SUPEEEEER 😀 😀 😀 , sa teším. Ďakujeme že si dala vedieť a pozdravuj ju 😅

krista5
15. apr 2011

@crazybabenka
supeeer pozravuj od nas a blahozelame 😀 😀 😀 😀

krista5
15. apr 2011

@crazybabenka
aj moj to ma.....preto dufam ze pan Boh dá 😀 😀 😀 😀

lubka0506
15. apr 2011

ahojte🙂 Tak ja som dnes bola na kontrole u svojho gynekologa. Dal mi zobrat krv povedala som mu ako som dopadla a nechal ma ešte doma mám tam príst až po velkej noci. Volala som o výsledky z krvi a sestrička mi nechcela nič povedat,že sa má k tomu vyjadrit doktor. Takže mám si zavolat v pondelok. 😒 Neviem síce k čomu sa má vyjadrit,ked som hovorila že som všetko vysadila.... 😖 Teraz budem len rozmýšlat celý víkend.
@janemarie blahoželám k Laurinke🙂
@crazybabenka Paulínka je zlaté dievčatko🙂
...želám pekný víkend! 😉

crazybabenka
15. apr 2011

@lubka0506 ďakujeme 😀

helen5
15. apr 2011

@hope2011 ja som na to len začala chodit a pojdem len druhy krat teraz tak neviem ako to bude priebiehat všetko
🙂

sony44
15. apr 2011

ahojte, gratulujem janemari k Laurinke - super si to zvládla... prajem Vám veľa zdravíčka a pokojné noci 😉

dnes sono a krv asi dobre, dávka ostáva, nejaké folíky podrástli, nejaké sú menšie ( snád v nich budú aj vajká a kvalitné), dnes pohovor s embyrologičkou - zas som v inom obraze....základ úspechu je mať dobré vajká a spermijka sa nájde ...........máme zvážiť aj predimplantačnú genetickú diagnostiku..........váham.......
prajem pekný víkend ja idem zajtra zas na sono a uvidí sa či aj v nedeľu

xeroma
15. apr 2011

@sony44 máš vlasy tak do ryšava? my sme boli dnes tiež v mt a išli sme na pohovor s embryologičkou asi po vás 😉

sony44
15. apr 2011

@xeroma - ahoj, nemám vlasy do ryšava, a kedy ste boli??? my ráno o 8.30 sme odchádzali... a vy čo máte "rozrobené"?

hope2011
15. apr 2011

@helen5 ok, tak daj potom vediet, co nove, dobre???

xeroma
15. apr 2011

@sony44 no presne, mohlo byť okolo 8,30 a ostali sme tam už len my s mm, nie? my ideme na KETko vo štvrtok

hope2011
16. apr 2011

@sony44 ahojky, tak to som zvedava, ako to tebe dopadne.......hlavne ze vajicka mas,,,,to je velmi dolezite...daj mi vediet, ako dopadlo sono, oki???? a prajem jasne ze kraaaaaaaasny vikendik🙂

hope2011
16. apr 2011

@janemari ahooooooooj, tak blahozem z celeho srdiecka ku dcerke....som stastna, ze je na svete a neviem sa dockat fotociek🙂🙂🙂 gratulujem maminka!!!!!!!!!!!!!! urcite to je ten najkrajsi pocit na svete!!!!!!!!!!

sony44
16. apr 2011

@xeroma - ahoj my ked sme odchádzali, tak tam boli ešte páry, ale priznám sa moc som si ich nevšimla ja som mala fialový rolák, rifle a čiernu mikinu. tak držím palčeky, aby to dobre dopadlo. to je vaše KET z 1. ivf??? my ideme v pondelok na OPU- je to naše 3. ivf a pravdepodobne bude max. 5 vajíčok......ale ak budú kvalitné tak mi to nevadí

sony44
16. apr 2011

@hope2011 - ahoj tak sono dopadlo ani neviem ako? či je to dobré, alebo zlé!!! ale musíme veriť že aj ked ich je menej tak budú kvalitné, dnes som si pichla poslednú včeličku, ešte večer o 22,00 pregnyl a v pondelok OPU...... dnes mi pán doc. povedal, že 3 by mali byť určite, ale že ešte z dvoch by niečo mohlo byť, takže nech rátam s maximom 5. Predtým som mala 10 a nič z toho, tak teraz vsádzam na kvalitu. Včera som sa necítila moc dobre... psychicky....nejako som prepadla panike, som si aj poplakala, lebo embryologička povedala že so spermiogramom to nie je také zlé, ale že pravdepodobne budú menej kvalitné vajíčka ( vekom sa kvalita znižuje, neviem na čo som čakala.....), ale snád sa do tohto kola vylosovali len tie kvalitné a my budeme zdravé bábatko.....

sony44
16. apr 2011

prajem Vám pekný víkend, my ideme na oslavu, tak sa trošku odreagujem 😀

hope2011
16. apr 2011

@sony44 mojko, tak to mi je luto, ze si sa tak zle citila.....tak si mi mala napisat aj cez ip, vystazovat sa, ja by som ta podporila....vsak na to sme tu....teraz idete na oslavu, tak sa odreagujes...nebojkaj, vsetko bude ok, budu krasne vajicka, vsetky schopne a bude babatko...uvidis....ja tomu verim....v pondelok je velky den pre teba, tak hlavu hore....a uzi si vikendik s plnou krasou a oddychuj.......posielam ti len a len pozitivne myslienky🙂
ozik este otazocka, to su v iscare aj cez vikend????,

sony44
16. apr 2011

@hope2011 - ahoj, dakujem si zlatáááá....áno musíme už len veriť....áno robia aj cez víkendy od 7,00 do 9,00 objednané pacientky, či je sviatok alebo nie..... oni vedia že tvoj cyklus neovplyvnia a musia sa prispôsobiť tomu čo sa deje v tvojom tele. ja som mala 2. ivf v sobotu a bola tam aj kočka na iui, takže robia aj zákroky aj soná, podľa toho ako to ktorej vyjde.....ja som mala ísť až zajtra, ale doc. ma chcel vidieť aj dnes a aj mi to vysvetlil, prečo......bol zlatý, vraj sa mám na to dobre vyspať 🙂 sa mu hovoríííííí.......

sony44
16. apr 2011

no idem sa vyfešákovať 😀 na oslavu, pobaliť darčeky a ked príde manžel z práce, tak vyrážame, papa.....

hope2011
16. apr 2011

@sony44 som troska prekvapena, lebo jedna kocka tu pisala ze iscare cez vikend nerobi...tak som to mozno ja zle pochopila...inak to som velmi rada, ze robia, lebo ja sa obavam ze mne by iui vyslo priamo niekedy na velku noc...lebo teraz v pondelok budem 10 DC a velka noc bude o tyzden...no mozno aj neskor...vsak uvidime ako sa bude spravat moje telo..to minule iui sa mi to tahalooo, nemalo to konca kraja....vsetko sa uvidi...tak som rada, ze ta chcel docent vidiet, on je velmi zlaty clovek....som zvedava co ti povie na dalsom sone....🙂 krasny dnik, uzi si tu oslavu...mnam, aj ja by som na nejaku isla, ale nikto nic neoslavuje....vsak si pockam🙂

bielalady
16. apr 2011

@sony44, ahoj!
Ja som bola tiež dnes na kontrole...🙂
Tak v pondelok na OPU? Super, Tebe to rýchlejšie zliezlo ako mne, ja stále pichám, som z toho nešťastná... mám 3 modriny a každá injekcia ma už aj po vpichnutí bolí... a to budem musieť vydržať do stredy alebo štvrtka kedy bude OPU a neviem, či budem mať ešte toľko injekcií, keďže pichám už 225 jednotiek!
Ja idem na kontrolu tiež v pondelok, budem na TEBA intenzívne myslieť, ja mám z toho tiež obavu, ale budem Ti veľmi závidieť, že Ty už budeš mať svoje kvalitné veľkonočné kraslice pripravené na sviatky !

helen5
16. apr 2011

@hope2011 a čo misliš nepochopila som ako ked pojdem do martina abi som ti dala vediet okej dam 🙂

hope2011
17. apr 2011

@helen5 no ze aby si mi potom napisala, co ti povedali atd🙂

hope2011
17. apr 2011

@bielalady ahoj, my sme si este nepisali...ale citam, ze ides na odber, tak ti chcem popriat vela stastia a tiez nech ta nebolia tie injekcie....ja sa tohto tiez velmi bojim....pichania, aj toho, ze sa mi mozu prestimulovat vajecniky, kedze mam PCO....ale to bude az v pripade keby nam nevyslo druhe iui...tak uvidime.....moc, moc ti drzkam palce!!!!!!

helen5
17. apr 2011

@hope2011 dam ti vdiet teraz musim počkat kim dostanem MS a hned mam volat a ktovie kedy ju dostanem . bližia sa aj sviatki tak ktovie či budu robiť čo ked dostanem 23 a 24 je sviatok tak mi povec či budu robit aj cez sviatki ešte dnes večer mam posledni čipok a uvidim čo sa bude diat kedy dostanem to čo čakam a tak idem do martina
🙂

bielalady
17. apr 2011

Ahoj @hope2011, áno idem aj ja v stredu-štvrtok na odber, neviem sa už dočkať. Ja navštevujem Helios.
Injekcií už mám pokrk,ale nemusíš sa ich báť, nájdeš si aj Ty grif, ako ich pichať a nejakú tú modrinku si tiež možno urobíš, ale s tým nič nenarobíš, niekto nemá žiadne, ja som si tie svoje nafotila, že hádam budú posledné... 😀
Nemusíš mať strach, či Ťa neprestimulujú, oni vedia čo robia, budú Ti upravovať dávky, je to individuálne,niekomu dávky vôbec neupravujú, ja som príklad toho, že mne ich zmenili už trikrát, čo znamená, že sú dôslední. Držím ti veľmi palce, aby Vám to IUI už vyšlo, možno ani IVF nebudete potrebovať. 🙂

Veľmi držím palčeky na zajtra @sony44- myslím na TEBA!
Ja idem zajtra na kontrolu tiež, fúú a sama.
Kočky držte sa!

sony44
17. apr 2011

ahojte, ako ste prežili víkend??? my sme pooslavovali, napapkali sa......no a zajtra vyrážame za bábatkom.........síce je to prvý krok, ale veľmi dôležitý 🙂 ... ale ked ho zvládneme tak sa ide na ďalší a ten bude tiež dôležitý a takých bude ešte veľa......... a na konci cesty bude naše bábatko ( jáááj ako sa to lahko píše 🙂 )..............
@bielalady - dakujem aj ja Ti držím palce, nech nám to v tejto novej vlne úspechu dobre dopadne........daj vedieť ako ste dopadli a kedy ideš!!!
@hope2011 - tá oslava mi padla vhod - z manželovej rodiny sú všetci okrem neho narodení v apríli, tak sme toho mali dosť a ešte aj svokra meniny.... a potom až v lete, ale letné sviatky mám najradšej- vonku je teplúčko grilujeme, alebo gulášik varíme....mnam už sa na to teším a aj bábatku z tých maškrtiek doprajem, ono ešte nevie ako sa bude mať u nás dobre... ............jáááááááááááááj musíííííííííííí to vyjsť
aj ja tebe držím palce aby sono bolo v poriadku a aby ste to iui stihli v normálnom čase a telíčko nezblblo. budeme sa spolu tešiť z tehuľkovania......

mabumi
17. apr 2011

@sony44 ahoj, držím ti palce, veľmi veľmi 😵 😉 . aj ja som mala iba 5 vajíčok, z toho dve kvalitné, dve dvojkové a jedno trojkové. oplodnili sa štyri a boli z toho dve kvalitné blastocysty a ešte jedno ďalšie menej kvalitné, ktoré zmrazili spolu s tým jednotkovým, aby mu nebolo smutno 😉 . v máji si idem po ne, tak dúfam, že zabojujú a že ty budeš mať skvelý výsledok hneď po ET 😎
@lubka0506 teda takto ťa napínajú? ako si strávila víkend, isto na to stále myslíš, však moja. no som veľmi zvedavá a držím palce, možno ťa čaká úžasnááááá správička. nerobila si si odvtedy test? to by bolo naozaj skvelé 😅
a prečo máš v mene 0506? je to dátum? lebo aj u mňa je dátum 5.6. navždy zapísaný v pamäti.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre